Sta li ona misli o meni

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Sta li ona misli o meni

Počalji  adra1 taj Pon Jun 13, 2016 12:22 am

Pozdrav,

Upoznao sam djevojku koja mi se svidja ali ona mi govori da samo mozemo biti prijatelji.
Zanima me na osnovu uporednog horoskopa da li moze doci do ozbiljne veze i sta ona misli o meni?

adra1

Broj poruka : 5
Datum upisa : 03.06.2016

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Re: Sta li ona misli o meni

Počalji  logos taj Čet Jun 16, 2016 4:11 pm

adra1 ::Upoznao sam djevojku koja mi se svidja ali ona mi govori da samo mozemo biti prijatelji.
Zanima me na osnovu uporednog horoskopa da li moze doci do ozbiljne veze i  sta ona misli o meni?

Ako je njen horoskop unutrašnji, Venera (ljubav) se nalazi u V kući (ljubav, zabavljanje) i uglavnom je u nepovoljnim aspektima: u konjunkciji je sa Chironom (ranjeni iscelitelj, rana koja teško zarasta, karmički dug) iz znaka Blizanaca (komuniciranje), u opoziciji je sa oba vladara Asc (osoba), Uranom (sloboda, prekidi, prijatelji, svađa, nekonvencionalno) i Saturnom iz znaka Jarca (teškoće, problemi, deprimiranost, starije, iskustvo, krutost), u inkonjunkciji je sa Asc (osoba) i u kvadratu je sa Mesecom (emocije, psiha, duša) koji vlada VII kućom (partneri, partnerske veze) i koji se nalazi u znaku Riba (zatvorenost, tajnovitost, skrivenost). Od povoljnih aspekata ima samo trigon sa Marsom (rad, akcija, energija, muškarci, telesni kontakt). Dakle, ona u početku svaku vezu doživljava kao prijateljsku, bez značejnijeg ispoljavanja emocija, na neki način je hladna, praktična i konkretna i čini se da joj je to karmički dug koji mora u ovom životu da plati (Venera u konjunkciji sa Chironom i u opoziciji sa retrogradnim Saturnom i Uranom). Čini se da je sklona telesnim kontaktima sa “prijateljima” iz neformalnih veza. Mesec sa vrha II kuće u znaku Riba u konjunkciji sa Severnim čvorom i sekstilu sa konjunkcijom Sunca i Jupitera iz III kuće i znaka Bika može ukazivati da bi joj odgovarao komunikativni partner, ugledan, uspešan, obrazovan, dobro situiran, tajanstven, koji govori strani jezik, možda živi u inostranstvu i koji bi joj pružao finansijsku podršku.

logos

Broj poruka : 378
Datum upisa : 29.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  adra1 taj Uto Jul 12, 2016 5:40 pm

Hvala na odgovoru.
Znaci iz ovih astroloskih pokazatelja ,ovdje nema nekog izgleda za bilo kakvu relaciju?

adra1

Broj poruka : 5
Datum upisa : 03.06.2016

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Sponsored content Danas u 3:18 am

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh

- Similar topics

Dozvole ovog foruma: