Koji je to znak sa kojim se Jarac najbolje slaže

Strana 1 od 4 1, 2, 3, 4  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Koji je to znak sa kojim se Jarac najbolje slaže

Počalji  Astrotanja taj Pon Dec 22, 2008 7:20 pm

Veoma često sam viđala Jarčeve koji su u braku sa Rakovima . U mom iskustvu češće su  žene bile Jarčevi, a muškarci Rakovi. Ovaj spoj dovodi često do dugotrajnih veza i brakova, ali je bolje da je žena Rak, a muškarac Jarac.

Početak veze je obično bio obećavajući, privlačnost je postoji, oduševljenje, ali tokom vremena njihova različita priroda ih je učini da su jako teški jedan drugome, da je ima više nezadovoljstva. Brak je opstje, ali uz udaljavanje partnera i nezadovoljstvo sa obe strane. Izvesna konvencionalnost, vaspitanje da se održi porodica i materijalna sigurnost utiče da veze opstanu, ali bez svarne bliskusti, bez ljubavi.

Jarac je po svojoj prirodi najbliži Devici, tako da je po meni ova kombinacija najskladnija. Isto tako nailazila sam na dobar spoj žene Škorpije i muškarca Jarca.

Poslednji izmenio Astrotanja dana Uto Jul 30, 2013 4:28 pm, izmenjeno ukupno 1 puta

Natalna karta mog oca:
http://www.fotorola.com/uploads/5df8f9144c.jpg

Filip:
http://www.fotorola.com/uploads/df40930d7d.gif

Astrotanja

Broj poruka : 4039
Godina : 51
Datum upisa : 22.10.2008

Pogledaj profil korisnika http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Re: Koji je to znak sa kojim se Jarac najbolje slaže

Počalji  Tratinčica taj Uto Feb 03, 2009 7:23 pm

Koje osobine ženskog Raka osvajaju muškog Jarca Embarassed

Tratinčica

Broj poruka : 14
Godina : 30
Datum upisa : 30.01.2009

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  andjela pizelli taj Uto Feb 03, 2009 11:58 pm

Tratinčica ::Koje osobine ženskog Raka osvajaju muškog Jarca Embarassed

jednostavan princip,voda topi zemlju,pa trava raste,rak pusti koju suzicu a to nemilosrdni jarac voli:)
rak je dobra domacica,kuvarica,jarac jednostavno osjeca toplinu u domu sa osobom rakicom,oba ova znaka su domacinska,pa se tu lijepo slazu(nema tu ono kao kod vodolije i raka,vodilija bi negdje drugo,a rak bi kuci, da gleda TV) I love you

mislim da osjetljivog raka,lako moze povrijediti kameni saturn koji vlada jarcem Crying or Very sad

andjela pizelli

Broj poruka : 25
Локација : montenegro
Datum upisa : 26.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Čarobnica taj Sre Feb 04, 2009 1:39 am

andjela pizelli ::
jednostavan princip,voda topi zemlju,pa trava raste,rak pusti koju suzicu a to nemilosrdni jarac voli:)
rak je dobra domacica,kuvarica,jarac jednostavno osjeca toplinu u domu sa osobom rakicom,oba ova znaka su domacinska,pa se tu lijepo slazu(nema tu ono kao kod vodolije i raka,vodilija bi negdje drugo,a rak bi kuci, da gleda TV) I love you

mislim da osjetljivog raka,lako moze povrijediti kameni saturn koji vlada jarcem Crying or Very sad

znači ženske suze hrane sujetu Jarca, eh da sam znala da plačem svaki dan, a ja se pravila jakom, samostalnom ženom, pokazivala samo pozitivne emocije i kad me je duboko ranjavao, to je valjda zbog Ve90Sa i natalno i u sinastriji:) Strelac spržio Jarca Very Happy

Čarobnica

Broj poruka : 1012
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Tratinčica taj Sre Feb 04, 2009 10:20 pm

A ja sam baš mislila da Jarčevi vole stabilne žene, jakog karaktera. Ne baš ledene kraljice, ali po principu staložene, smirene, čvrste, borce. A ne pekmezaste iz meksičkih sapunica Smile)

Tratinčica

Broj poruka : 14
Godina : 30
Datum upisa : 30.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Čarobnica taj Čet Feb 05, 2009 12:12 am

Tratinčica ::A ja sam baš mislila da Jarčevi vole stabilne žene, jakog karaktera. Ne baš ledene kraljice, ali po principu staložene, smirene, čvrste, borce. A ne pekmezaste iz meksičkih sapunica Smile)

A verovatno i takve ali koje znaju kad treba da zaplaču:)

Čarobnica

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Ascaron taj Čet Feb 05, 2009 12:14 am

Vise ne znam ni sam tacno koji se znak slaze sa mojim znakom,ali znam da me je jurila jedna Racica i jedva sam pobegao od nje,jer jednostavno mi nije bilo to to,ti direktni izlivi ljubav,neznostii i tako to...
Verovatno zato sto sam ja mesanac jarac/strelac cini mi se da uspevam, da se dobro slozim sa svim znacima
tako da imam dosta skorpija,vaga,strelaca vodolija oko sebe i nekako sa svima uspevam da nadjem zajednicki jezik,ili mi se bar tako cini.
Znaci koje bih posebno izdvojio su skorpije,ribe,vage su mi ok i po koji rak Smile

Ascaron

Broj poruka : 32
Godina : 31
Datum upisa : 19.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Čarobnica taj Čet Feb 05, 2009 12:30 am

Ascaron ::Vise ne znam ni sam tacno koji se znak slaze sa mojim znakom,ali znam da me je jurila jedna Racica i jedva sam pobegao od nje,jer jednostavno mi nije bilo to to,ti direktni izlivi ljubav,neznostii i tako to...
Verovatno zato sto sam ja mesanac jarac/strelac cini mi se da uspevam, da se dobro slozim sa svim znacima
tako da imam dosta skorpija,vaga,strelaca vodolija oko sebe i nekako sa svima uspevam da nadjem zajednicki jezik,ili mi se bar tako cini.
Znaci koje bih posebno izdvojio su skorpije,ribe,vage su mi ok i po koji rak Smile

Zavisi kako ti je aspektovan Mesec, možda ti račice ne odgovaraju, a opet i ona gde je na Jarca krenula emocijama Very Happy šalim se malo...

Čarobnica

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Ascaron taj Čet Feb 05, 2009 11:01 pm

Čarobnica ::
Zavisi kako ti je aspektovan Mesec, možda ti račice ne odgovaraju, a opet i ona gde je na Jarca krenula emocijama Very Happy šalim se malo...

he he Moze biti Smile)) Ma put do jarcevog srca ide preko Tiganja Smile)) nek je samo dobra klopa hehe

Ascaron

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Čarobnica taj Čet Feb 05, 2009 11:07 pm

Ascaron :: he he Moze biti Smile)) Ma put do jarcevog srca ide preko Tiganja Smile)) nek je samo dobra klopa hehe

Kod svakog muškog koji god da je znak, put je preko Tiganja, Lonca, Šerpe... Very Happy Laughing lol!

Čarobnica

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Djomla taj Sub Feb 07, 2009 4:51 pm

ја ко један јарац са великим ј, могу просто да кажем нисаким.

Женски јарац мушки рак иде, јер жена лаше доминира над мушкарцем него мушкарац над женом.

Посебно кад је жена у знаку рака, она обавезно има уплив јак месеца, па доста тога зависи у ком је знаку сам месец. Она је јача и од мзшкарца рака јер он тежи ка месеци, жени, мајци.

Djomla

Broj poruka : 52
Datum upisa : 06.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  zeka taj Sub Feb 07, 2009 4:56 pm

Čarobnica ::
Ascaron :: he he Moze biti Smile)) Ma put do jarcevog srca ide preko Tiganja Smile)) nek je samo dobra klopa hehe

Kod svakog muškog koji god da je znak, put je preko Tiganja, Lonca, Šerpe... Very Happy Laughing lol!
Jarac ti jede hladno jelo nisam sigurna da ces ga tako osvojiti.

zeka

Broj poruka : 108
Datum upisa : 29.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Djomla taj Sub Feb 07, 2009 5:01 pm

zeka ::

То шта једе баш и не зависи од знака.
Ја сам например дупли јарац са месецом у јарцу, па не једем хладно, шта више презирем.

Волим меса због јаког марса и асцендента на егзалтацији марса, и слатку храну због венере на асцеденту.

Djomla

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  zeka taj Sub Feb 07, 2009 5:04 pm

Ok to naravno zavisi i od drugog polja a tvoje je mozda u strelcu i mozda ti je vatren jupiter ,
ali mars u jarcu sto je egzaltacija jednog jarca u podznaku cesto saceka dok se ohladi .

zeka

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Djomla taj Sub Feb 07, 2009 5:09 pm

zeka ::Ok to naravno zavisi i od drugog polja a tvoje je mozda u strelcu i mozda ti je vatren jupiter ,
ali mars u jarcu sto je egzaltacija jednog jarca u podznaku cesto saceka dok se ohladi .

Ако сам ти рекао да сам ДУПЛИ јарац, како мозе да ми буде друго у стрелцу?
Није ми марс на егзалтацији веђ у шкорпији, а асцедент је на егзалтацији.

не чека јарац да се хлади јер њему треба топлина.
Где си ти видео/ла да неко зими једе ХЛАДНО.

Djomla

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  zeka taj Sub Feb 07, 2009 5:13 pm

Tacno grsna sam
strelac ti je iza u 12 kuci ili u 11
kakvu hranu jedemo govori drugo polje pa ako je u jarcu mozda moze da se kaze da je to hladna hrana a mars u jarcu saceka pa i da se ohladi

zeka

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Djomla taj Sub Feb 07, 2009 5:16 pm

zeka ::Tacno grsna sam
strelac ti je iza u 12 kuci ili u 11
kakvu hranu jedemo govori drugo polje pa ako je u jarcu mozda moze da se kaze da je to hladna hrana a mars u jarcu saceka pa i da se ohladi

Да али само у вези са другом. Без друге никако.

Djomla

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Čarobnica taj Sub Feb 07, 2009 7:11 pm

zeka ::

Onda preko frižidera Very Happy

Čarobnica

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Djomla taj Sub Feb 07, 2009 7:30 pm

Čarobnica ::Onda preko frižidera Very Happy

Пре ћеш преко искрености, поштовања, топлоте, разумевања. У приниципу проблем код јарчева јесте то што се 90 % њих осећају неразумњено и усамњено. Јарци сами пуне своје фрижидере. Ево прво што је лоше јесте што се постављате према њима као према ствари која се осваја. Па није он вага побогу. Нити ован.

И све кад освајају јарце иду погрешним путевима. Мисле да ће рећи РАЗУМЕМ ТЕ и то је довољно. Треба да се понашаш као да га разумеш.

Кога занима ево му просто упутство. Тиха вода брег рони.
Толико.

Djomla

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Izida taj Ned Feb 08, 2009 12:58 am

Samo mu nediraj i ne atakuj na porodicu-oca,majku,brata-sestru, on moze da krtikuje ali ostali ne...i ako je tako sve je ok Laughing

U prijateljstvu meni konkretno Strelac,Ovan,Vaga,Skorpija..a u ljubavi e napisah vec negde..Lavovi a ne znam zasto..

Smile

Izida

Broj poruka : 626

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Ascaron taj Ned Feb 08, 2009 1:28 am

Ma mi jarcevi smo od starta osudjeni na samocu.Mozda se ne slazemo sa drugima samo zato sto smo bolji od njih.
Ja recimo na poslu imam osecaj da mi svi zavide,samo zato sto ja poturim ledja i cinim drugima i sto preuzimam odgovornost bash onda kad niko nece.Vishe bih voleo da sam neko drugi Rolling Eyes

Ascaron

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Čarobnica taj Ned Feb 08, 2009 2:05 am

Djomla ::

Пре ћеш преко искрености, поштовања, топлоте, разумевања. У приниципу проблем код јарчева јесте то што се 90 % њих осећају неразумњено и усамњено. Јарци сами пуне своје фрижидере. Ево прво што је лоше јесте што се постављате према њима као према ствари која се осваја. Па није он вага побогу. Нити ован.

И све кад освајају јарце иду погрешним путевима. Мисле да ће рећи РАЗУМЕМ ТЕ и то је довољно. Треба да се понашаш као да га разумеш.

Кога занима ево му просто упутство. Тиха вода брег рони.
Толико.

Pa hvala ti, možda upali ako nisam zakasnila Cool Rolling Eyes pale

Čarobnica

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Čarobnica taj Ned Feb 15, 2009 4:34 am

andjela pizelli ::
Tratinčica ::Koje osobine ženskog Raka osvajaju muškog Jarca Embarassed

a kad suza padne na kamenog saturna, pa još na to dodaj mraz, eto poledice Neutral

Čarobnica

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Astrotanja taj Ned Feb 15, 2009 1:21 pm

U ovoj kombinaciji ne postoji istinsko razumevanje, jer su oni potpuno različiti i imaju različite emotivne potrebe i potrebe. Ne poznajem ni jedan uspešan brak sa ovom kombinacijom, a znam ih dosta, posebno ako je žena Jarac, a muškarac Rak. U početku veze privalačnost postoji i to ih često veže, ali vremenom razlika dolazi do izzražaja tako da se udaljavaju i bivaju razočareni, nezadovoljnim partnerom. Ovde mislim na bračne partnere, posebno ako su im Merkuri u opoziciji, ili Venere, ili je partnerov Merkur u poziciji sa Suncem i sl.
Mnogo više Jarcu odgovora Škoprija, od vodenih znakova i tu sam viđala skladan i dugotrajne veze.

Natalna karta mog oca:
http://www.fotorola.com/uploads/5df8f9144c.jpg

Filip:
http://www.fotorola.com/uploads/df40930d7d.gif

Astrotanja

Broj poruka : 4039
Godina : 51
Datum upisa : 22.10.2008

Pogledaj profil korisnika http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  zeka taj Ned Feb 15, 2009 1:35 pm

Astrotanja ::U ovoj kombinaciji ne postoji istinsko razumevanje, jer su oni potpuno različiti i imaju različite emotivne potrebe i potrebe. Ne poznajem ni jedan uspešan brak sa ovom kombinacijom, a znam ih dosta, posebno ako je žena Jarac, a muškarac Rak. U početku veze privalačnost postoji i to ih često veže, ali vremenom razlika dolazi do izzražaja tako da se udaljavaju i bivaju razočareni, nezadovoljnim partnerom. Ovde mislim na bračne partnere, posebno ako su im Merkuri u opoziciji, ili Venere, ili je partnerov Merkur u poziciji sa Suncem i sl.
Mnogo više Jarcu odgovora Škoprija, od vodenih znakova i tu sam viđala skladan i dugotrajne veze.

Nadam, se da ovo rak muskarac i zena jarac nece uzeti zdravo za gotovo jer nema veze sa ...... U zodijaku postoji 144 osnovnih kombinacija i na srecu ne postoji nijedna ista sinastrija Svak je kovac svoje srece i da li se neko sa nekim slaze nikad ne odredjuje samo suncev znak.

zeka

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Sponsored content Danas u 11:21 pm

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 4 1, 2, 3, 4  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh

- Similar topics