Natalna karta

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Natalna karta

Počalji  Clair de Lune taj Sub Jul 23, 2016 8:59 pm

http://oi49.tinypic.com/2qxw4di.jpg

Molim za pomoc jer me vec dugo proganja recenica jedne astrologice, a to je da ima i gorih natalnih karti od moje i da moram biti sretna bez obzira sto ce biti kasnije..

To je bilo 2011 i od tada nemam mira...bavim se astrologijom cisto za svoj gust i u vidu samopoboljsanja,ali nisam bas neki astrolog..

Iza mene je nesretno djetinjstvo obiljezeno siromastvom,sukobi roditelja koji su rezultirali razvodom, otac je promijenio dosta zena, s majkom se nikada u potpunosti nisam razumjela..

Soliram dugi niz godina,ne mogu naci partnera, radim na neodgovarajucem poslu jer ne znam cak ni u ovim zrelim godinama sto zelim od zivota,uvijek u besparici,uvijek u konfliktu sama sa sobom i u konfliktu sa svijetom...

Ispricavam se na ovom poduzem postu, ako netko ima volje da pogleda u moju natalnu kartu i da stogod napise o njoj bila bih veoma zahvalna.

Clair de Lune

Broj poruka : 3
Datum upisa : 14.07.2016

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Re: Natalna karta

Počalji  logos taj Ned Jul 24, 2016 7:10 pm

Clair de Lune ::Molim za pomoc jer me vec dugo proganja recenica jedne astrologice, a to je da ima i gorih natalnih karti od moje i da moram biti sretna bez obzira sto ce biti kasnije..

To je bilo 2011 i od tada nemam mira...

Bilo bi dobro da napišeš datum, vreme i mesto rođenja da bi mogli dinamički da analiziramo ono što te zanima. Šta ti je ta "astrologica" kazala zbog čega "moraš biti sretna bez obzira sto će biti kasnije... i da od tada nemaš mira", tačnije od 2011.? Možeš svoja pitanja konkretizovati da bi se fokusirali na problem i, eventualno, astrološki poentirali.

logos

Broj poruka : 374
Datum upisa : 29.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Clair de Lune taj Pon Jul 25, 2016 10:56 am

Prvo,zaista hvala puno na odgovoru.

Rodjena sam 26.12.1981. u 7,10 u Splitu u Hrvatskoj.

Nazalost,preselila sam se iz jednog grada u drugi tako da sam izgubila kontakt s tom astrologicom inace bih ju i sama osobno pitala.

Ono cega se sjecam jest da mi je rekla da sam jaka licnost i da me jedna Vaga dobro namucila. Ta Vaga jest moj otac s kojim sam imala velikih problema dok sam bila mladja. Odnos se stabilizirao i danas normalno funkcioniramo.

Po uvidu te astrologice u moj natal receno mi je da se nada da sam to sto se treba dogoditi vec mozda odradila, da ima gorih karti od moje i da budem sretna bez obzira sto ce biti kasnije..Ne znam na sto se odnosilo to kasnije,trebala sam ju pitati za pojasnjenje,ali nisam.

Rekla mi je da se sve van mog rodnog grada racuna kao inozemstvo i da mi je zivot puno tezi bilo gdje drugdje nego doma. Imam veliku potrebu zivjeti vani,ali od straha se ne usudim vise na taj korak. Doma stagniram vec tri godine otkad sam se vratila,radim van struke,kao trgovac,tu nisam sretna,ali se iz nekog razloga ne micem s mjesta. Od partnerstva sam prakticki odustala, imala sam samo jednu jedinu vezu dok sam bila mladja,cak smo i zivjeli zajedno,ali se sve raspalo jer nismo bili jedno za drugo. Introvert sam fokusiran na sebe.

Kao mladja imala sam problema s despresijom,bila sam preosjetljiva,ali to se s vremenom povuklo. U srednjoj skoli sam imala problema s vrsnjacima,bulling je bio u pitanju i trebalo mi je dugo vremena da se od toga oporavim. Vise puta sam pomisljala na samoubojstvo dok sam bila na mladja,ali sam i to nekako prerasla. Sa studijem nisam imala srece,trudila sam se i borila,nakon gimnazije sam uspjela zavrsiti visu skolu.

Imam nekakvu zastitu u horoskopu,nije mi pojasnila sto bi ti znacilo,ali pretpostavljam da je to moj Jupiter u desetoj kuci.. Sve u svemu,da ne duljim vise,zivim u cahuri i ne znam kako da iz nje izadjem van. Moje uvjerenje jest da je zivot borba,cijeli zivot se borim sa svima i protiv svih sto bi reklo da sam u biti neprilagodljiva slabija karika u konstantnom sukobu sama sa sobom pa onda i sa ostalim ljudima s kojim dolazim u doticaj.

Clair de Lune

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  logos taj Sub Avg 06, 2016 2:07 pm

Clair de Lune ::Soliram dugi niz godina,ne mogu naci partnera, radim na neodgovarajucem poslu jer ne znam cak ni u ovim zrelim godinama sto zelim od zivota,uvijek u besparici,uvijek u konfliktu sama sa sobom i u konfliktu sa svijetom...

Rekla mi je astrologica da se sve van mog rodnog grada racuna kao inozemstvo i da mi je zivot puno tezi bilo gdje drugdje nego doma. Imam veliku potrebu zivjeti vani,ali od straha se ne usudim vise na taj korak. Doma stagniram vec tri godine otkad sam se vratila,radim van struke,kao trgovac,tu nisam sretna,ali se iz nekog razloga ne micem s mjesta. Od partnerstva sam prakticki odustala, imala sam samo jednu jedinu vezu dok sam bila mladja,cak smo i zivjeli zajedno,ali se sve raspalo jer nismo bili jedno za drugo. Introvert sam fokusiran na sebe.

Kao mladja imala sam problema s despresijom,bila sam preosjetljiva,ali to se s vremenom povuklo. U srednjoj skoli sam imala problema s vrsnjacima,bulling je bio u pitanju i trebalo mi je dugo vremena da se od toga oporavim. Vise puta sam pomisljala na samoubojstvo dok sam bila na mladja,ali sam i to nekako prerasla. Sa studijem nisam imala srece,trudila sam se i borila,nakon gimnazije sam uspjela zavrsiti visu skolu.

Imam nekakvu zastitu u horoskopu,nije mi pojasnila sto bi ti znacilo,ali pretpostavljam da je to moj Jupiter u desetoj kuci.. Sve u svemu,da ne duljim vise,zivim u cahuri i ne znam kako da iz nje izadjem van. Moje uvjerenje jest da je zivot borba,cijeli zivot se borim sa svima i protiv svih sto bi reklo da sam u biti neprilagodljiva slabija karika u konstantnom sukobu sama sa sobom pa onda i sa ostalim ljudima s kojim dolazim u doticaj.

Stelijum na Asc (osoba) sastavljen od Neptuna (strah, zabluda, povučeno, psiha), Meseca (emocije, psiha, duša), Sunca (osoba, važnost) i Merkura (komuniciranje) čini te uglavnom bojažljivom, povučenom (Neptun u XII kući) i sklonoj nerealnom optimizmu (Neptun u Strelcu), racionalnom u emotivnom i verbalnom smislu (Mesec, Sunce i Merkur u Jarcu), ponekad oštrom i agresivnom prema partnerima (Mesec, Sunce i Merkur u kvadratu sa Marsom iz znaka Vage koji je većinski vladar III kuće) što u mnogome otežava uspeh u pratnerskim odnosima (Mesec, Sunce, Merkur i Neptun u opoziciji i inkonjunkciji sa Severnim čvorom iz VII kuće koji je u kvadratu sa Saturnom - teškoće, problemi - i Plutonom - fatalno - iz znaka Vage).

Depresija se javljala uglavnom usled problema socijalizacije, tj. integracije u društvo (konjunkcija Saturna i Plutona u Vagi a Saturn je većinski vladar I kuće) a na to ukazuje i 8 planeta na istoku (okrenutost sebi) a raspoređenost planeta na 5 znaka i 5 kuća da su ostali znakovi i kuće nedovoljno istraženi što ti ostaje kao veliki životni zadatak u narednim periodima života (prazne su II, III, IV,V, VI, VII i VIII kuća i znakovi: Vodolija, Ribe, Ovan, Bik, Blizanci, Rak, Lav i Devica). Asc na 29° (stepen plača) znaka Strelca (optimizam, stavovi, ubeđenja) a vladar Jupiter u žestokom i negativnom znaku Škorpije te čini ponekad preoštrom i sarkastičnom što može smetati u ljubavnim vezama (Jupiter u kvadratu sa Venerom koja je na 8° - stepen Škorpije - znaka Vodolije - svađa, prekidi, hirovitost) i koja vlada V kućom (ljubav, zabavljanje).

Dakle, osim nas postoje i oni drugi sa kojima stalno stupamo u razne kontakte i partnerske odnose (I i VII kuća) i ta interakcija treba da da novi kvalitetan suživot sa drugim osobama.

Sledeće godine u ovo vreme tranzitni Uran će napustiti III kuću pa će biti povoljniji period za komuniciranje. Tranzitni Saturn će ići preko natalnog Neptuna iz XII kuće a potom i preko Asc i konjunkcije Meseca i Sunca iz znaka Jarca pa bi trebalo računati na periode deprimiranosti usled nagomilanih teškoća i problema. Tranzitni Pluton je već duže vreme u I kući i tu će ostati još dugo što može ukazivati na potrebu radikalnih promena u poslovnom (vlada X kućom) planu, u sklapanju prijateljstava (vlada i XI kućom) i, svakako, fizičkom planu (I kuća) i što se to što pre shvati platiće se manja cena jer Pluton deluje neumitno.

logos

Broj poruka : 374
Datum upisa : 29.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Clair de Lune taj Sre Avg 10, 2016 12:19 pm

Hvala puno na ovakvom lijepom objasnjenju..tesko je,ali trudim se koliko god mogu da savladam zivotne teskoce koje su tu da me nauce kako trebam zivjeti...

voljela bih da mi je zivot laksi,ali ni tezina koju nosim s protekom vremena mi cak vise nije toliko teska..

lijep pozdrav

Clair de Lune

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Sponsored content Danas u 7:38 pm

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh

- Similar topics