Fortuna u konjunkciji sa natalnim Mesecom, u sinastriji

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Fortuna u konjunkciji sa natalnim Mesecom, u sinastriji

Počalji  INESBB taj Pon Jul 25, 2016 9:59 pm

07.25.2016

Zdravo svim clanovima AstroTanjinog foruma. Molila bih vas da napisete svoja iskustva o znacaju konjunkcije tacke Fortune jednog partnera sa natalnim Mesecom drugog partnera. Imala sam iskustvo neslucenih emotivnih zanosa u slucaju kada je doslo do obostranog poklapanja tacke Fortune sa Mesecom partnera.

INESBB

Broj poruka : 2
Godina : 54
Локација : Beograd
Datum upisa : 24.07.2016

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Re: Fortuna u konjunkciji sa natalnim Mesecom, u sinastriji

Počalji  posh taj Uto Avg 09, 2016 3:22 pm

Ja sam imala iskustvo sa preklapanjem Fortune i Sunca, u 8.polju... ludacka privlacnost, bukvalno na njegovu sliku toliko kliknem i odlepim vise nego na bilo sta do tada..onda izuzetna darezljivost sa njegove strane, ljubav..sunce mu je vladar 5.i prozimanje, telepatija, ista razmisljanja, iste recenice u isto vreme... pri tom kad god smo u kontaktu ja letim, lebdim, plivam,..sta god samo znam da nisam na zemlji. Vanzemaljsko iskustvo.. ova konjukcija je u Ribama pa je mozda zato taj zanos... a ne znam ni da li je samo fo fortune, mada ima udela to je sigurno.. sta se tebi desavalo?

posh

Datum upisa : 09.08.2016

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  INESBB taj Uto Avg 09, 2016 11:42 pm

U mom slucaju, posle detaljne provere, radi se o konjunkciji moje Fortune sa njegovim Mesecom(koji gradi konjunkciju sa njegovim natalnim Plutonom), Mesec je vladalac njegove 2. i 3. kuce, a desava se u njegovoj cetvrtoj kuci, odnosno u mojoj devetoj kuci(u Devici). Ovo je donelo izuzetan emotivan uzlet u vezi koja je davno trebala da pocne, pa se desila na kratko tek kad je Saturn dosao na isto mesto, dakle, posle 30 god. Verovatno je zbog prisustva njegove natalne konjunkcije MO PL ovo bilo izuzetno, neponovljivo iskustvo, neizbezno i fatalno. Ne znam kako sam ga se setila, kako sam ga pronasla, kako se odazvao, a verovatno ni on ne zna, jer se naglo sve desavalo, i otvorilo, pa onda opet naglo nestalo. Kao da se taj njegov Mesec udavio, upao u shaht zvani Pluton. Inace, i on je bio izuzetno srecan, emotivno zainteresovan, sto se retko desava takvim  osobama, Mesec u Devici.Mislim da ta konjunkcija MO PL dovodi da neko nije svestan zasto nesto oseca a ne moze da se odupre. Nisam dozivela da je to izuzetno tezak covek, vec vise da ima problema u vezi majke koju pokusava da stiti od sveta i kada nema potrebe. Ima nekih suvise losih iskustava u vezi odnosa drugih zena prema njegovoj majci. Srecom moja Fortuna ga je tu malo opustila, a onda, opet je sve nestalo. Moj natalni Pluton je takodje u konjunkciji sa tim njegovim natalnim Mesecom, i mozda je to otezalo stvari.Sve vreme sam osecala da ne mogu da se oduprem nekoj visoj sili. Neodoljiva privlacnost, a onda neobjasnjiv rastanak. Barem fizicki rastanak. Psihicki jos uvek veza postoji.

INESBB

Godina : 54
Локација : Beograd
Datum upisa : 24.07.2016

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  posh taj Uto Avg 09, 2016 11:50 pm

Konjukciju MoPl uvek posmatram kao da ima primesu Mo u Skorpiji, koji je sam po sebi sadisticki nastrojen, a i uvek daje u horoskopu muskarca manipulativnh, dominantnu ili majku sa nekom "posebnom potrebom".. takav messc kroz svoje isk,ustvo dozivljavam kao nekog ko voli da povredi, da ode prvi da ne bi bio ostavljen iako toga nema ni u najavi, jer je svestan da je bol neminovnost kao i rastanak.. odlazi onda kada voli najvise, jos Mo pod vladavinom Me... hmm proracunatost

posh

Datum upisa : 09.08.2016

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Sponsored content Danas u 10:39 pm

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh

- Similar topics

Dozvole ovog foruma: