Koji je to znak sa kojim se Jarac najbolje slaže

Strana 4 od 4 Prethodni  1, 2, 3, 4

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Re: Koji je to znak sa kojim se Jarac najbolje slaže

Počalji  viktorij taj Ned Feb 28, 2010 5:08 pm

Ja sam Djevica-Jarac i Njavise volim Bikove i Djevice...Mada se druzim i sa dosta lavova.... study

viktorij

Broj poruka : 22
Datum upisa : 20.08.2009

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  katja1 taj Pet Dec 24, 2010 12:53 am

Astrotanja ::Veoma često sam viđala Jarčeve koji su u braku sa Rakovima . U mom iskustvu češće su žene bile Jarčevi, a muškarci Rakovi. ovaj spoj dovodi često do dugotrajnih veza i brakova, ali je bolje da je žena Rak, a muškarac Jarac.
Početak veze je obično bio obećavajući, privlačnost je postojala, oduševljenje, ali tokom vremena njihova različita priroda i h je učinila da su bili jako teški jedan drugome, da je bilo sve više nezadovoljstva. Brak je opstajao, ali uz udaljavanje partnera i nezadovoljstvo sa obe strane. Izvesna konvencionalnost, vaspitanje da se održi porodica i materijalna sigurnost uticala je da veze opstanu, ali bez svarne bliskusti, bez ljubavi.

Jarac je po svojoj prirodi najbliži Devici, tako da je po meni ova kombinacija najskladnija. Isto tako nailazila sam na dobar spoj žene Škorpije i muškarca Jarca.
ja sam jarac ,privlace me rakovi ,padamo mi na njihove zejtinjave oci ,ali za neku istrajniju vezu tesko da bi s euskladili ,suvise su oni sluzavi za nas rogobatne alien devica muskarac bi zaista odgovarao zeni jarcu ,ali i muskarac skorpija ,moj favorit(mada su mi slaba tacka i blizanci) Rolling Eyes

katja1

Broj poruka : 98
Godina : 32
Datum upisa : 20.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Natasha-77 taj Pet Dec 24, 2010 1:44 am

Ja volim da se druzim sa Bikovima-zasmejavaju me Very Happy i sa Strelcevima

Natasha-77

Broj poruka : 204
Godina : 38
Datum upisa : 12.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  lado06 taj Pet Dec 24, 2010 6:44 am

Po svojoj odgovornosti,posvecenosti,ozbiljnosti Jarcevi su mi veoma bliski.

Mada primecujem da veliki broj Jarceva su karijeristi po svaku cenu.To me malo kod njih iritira.

lado06

Broj poruka : 244
Godina : 49
Datum upisa : 09.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  sara taj Pet Sep 09, 2011 7:58 pm

sunny ...sad znam zašto sam se slagala najbolje s jarcima, to su bili jarci koji su svi bili rođeni u 1. dekadi jarca, tj u 12. mjescu, a pošto sam imala najbolju prijateljicu (to se kaže imati prijatelja) u mladosti s kojom sam se izvanredno slagala i imala puno zajedničkog u priči, više nego s drugima, težila je duhovnosti, jarci znaju postaviti stvari na svoje mjesto, oni se ne zavaravaju, rano su zreli,a zašto sam se tako slagala u mišljenju-imala je u MERKUR U STRIJELCU Laughing , baš sam to vidjela sada pošto me zanima astrologija...radila sam s kolegicom koja je bila jarac i nikad se nisam na nju naljutila, bila mi je šef (ali u prijateljskom odnosu), koliko sam ja od nje naučila o životu...također (da stalno ne ponavljam) moja velika ljubav je bio jarac,...o jarcima mislim sve najbolje, oni su tako savjesni, odgovorni, pouzdani, strpljivi, prizemljeni, izdržljivi, šute i rade, rade i za druge-toliko su vrijedni, nikad nisam vidjela da oni njurgaju i da je njima nešto teško napraviti, pomažu, nikad ne povisavaju ton, tihi, mirni, žrtvuju se, a na uštrb sebe, obični su i jednostavni, oni se stalno zafrkavaju, one koje poznajem veseli su...neznam zašto su tako neomiljeni,...stvarno obožavam i uživam s njima raditi...Laughing

sara

Broj poruka : 179
Datum upisa : 09.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  sara taj Sub Sep 10, 2011 11:08 am

sunny ...jedino mi se ne sviđa što su jarci da ne kažem škrti ili ljepše rečeno pretjerano štedljivi ili imaju neki problem s novcem, oni i kad imaju nešto novca nikad ga nemaju jer štede za budućnost, baš su svi bezrazložno štedljivi, to mi se baš nije sviđalo kod njih, a i kod ljudi s kojima sam davno radila u jednoj firmi...s četiri jarca, dva su bila strijelca, jedan lav, jedan bik...srijelci i lav bi se brzo zapalili tipa "rekla ova za tebe ovo", a jarci bi nam se samo smijali, poslije bismo komentirali, nećemo se više dati nagovoriti, ovo nam se neće više dogoditi...jarci bi samo odgovorili "Ne, do slijedeće prilike..." Laughing
jarci nikada ne idu glavom kroz zid, oni su u procjeni situacije mudri i dalekovidni...

...a, slažem se da su januarski jarci puno drugačiji...ja sam ih upoznala kao pesmističnije....

jarci, također imaju ego, ali kojeg ne pokazuju svakodnevno, kao što to čine lavovi i ovnovi, njima se to vidi i po njihovom načinu držanja, u odnosu na jarce koji se doimaju skromno, koji će svoj ego pokazati kada treba, ondje gdje su oni najjači a to je u poslu-radu, tada će se oni nametnuti kao veoma sposobni-najsposobniji, i ja im takvo mjesto zdušno priznajem, zaista mogu obnašati istodobno tri radna mjesta...

sara

Broj poruka : 179
Datum upisa : 09.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Tanja1 taj Uto Jul 30, 2013 2:35 pm

Ja sam u podznaku Jarac i najvise mi odgovara podznak Bik, moja najbolja drugarica ima asc u biku, a Ve u Jarcu i zaista se sjajno slazemo, a sa Skorpijama i Rakovima se razvijaju lepe veze, doduse moze i podznak Riba, samo ona je previse osetljiva i treba sa njom znati izaci na kraj, kad pocne da sanjari i da lebdi, to ume da iritira, ali ako gledate stvari iz pozitivnog ugla, iza svakog sanjarenja moze da stoji i po koja simpaticna ideja, koju jedan temeljni Jarac moze da ostvari ili bar da usmeri sanjara na konkretnu akciju. Meni se desavalo da bas ti vodeni podznaci dodju i placu i traze utehu, od mene takvu tesko dobiju, jer ja nisam osoba koja ce da place sa nekim, vec mu odmah nalazim konkretno resenje za dati problem, al vidim da vodenjacima trebaju samo reci podrske: Ne brini se, bice sve u redu...bla bla. A kad umesto toga dobiju kritiku i plan akcije - eto sukoba i kvazi nerazumevanja. Ali dobro, posto sam u znaku Strelac imam veliko razumevanje za sve, pa cak i za one koji oplakuju svoju sudbinu, a nista ne rade da je izmene, doduse to me nervira, ali eto razumem da ne moze svako biti aktivan,uvek postoji neka hijerarhija.
Ljude u znaku Jarca generalno postujem i divim se njihovoj snazi, nekako su nepobedivi, a uvek su u nekoj borbi, i volim taj jak i izdrzljivi, cak mazohisticki duh koji se nikada ne predaje. Mene licno nikada nije privukao nijedan Jarac, ali su kod mene zavredjivali postovanje. Doduse upoznala sam i drugi tip jarca - kockare i prevrtljive, surove ljude, lopove, krajnje sumnjicave i neprijatne.
I da bitno je reci da Jarac nikad ne trazi utehu na klasican nacin i tesko pokazuje da je povredjen, povredjenost se kod njega manifestuje kao ljutnja, kao otpor, kao potreba za osvetom i vracanjem duga, kao borba. I nemojte nikada, ako vam isprica problem reci: "Bice sve ok, ne brini se." nadajuci se da ce mu biti bolje - ne, nece, smatrace vas za budalu, jer on kad ima problem, njemu treba jasan i konkretan uvid u samu situaciju i plan akcije, resenje. Samo resenje i tad je miran. I jarac se uvek bori sam, uvek protiv nepravde i slabost ne podnosi takodje. A slabost ne podnosi, ne zato sto on nije slab nego zato sto je pobedjuje kod sebe i uvek se bori sa sobom, on je uvek u dostizanju i ostvarenju boljeg sebe, da bi vas jarac cenio morate biti jaki, ako nista bar pokazati borbu, volju. Ako mislite suzama i pasivnoscu osvojiti jarcev znak ili podznak, verujte, nikad necete uspeti. Duhovitost moze doci u obzir, ali duhovitost koja je sarkasticna cak do linije ismejavanja. I vernost, jako bitna, da ste mu verni jer ako niste verni njemu niste ni sebi, znaci da ste slaba licnost koja ne moze da obuzda svoje nagone, sto dalje povlaci laz i prevrtljivost - sve ono sto on ne ceni. Jarac tesko oprasta, a jos teze zaboravlja.

Tanja1

Broj poruka : 118
Datum upisa : 22.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Sponsored content Danas u 9:19 pm

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Strana 4 od 4 Prethodni  1, 2, 3, 4

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh

- Similar topics