velike životne promjene, da ili ne, prilažem kartu

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

velike životne promjene, da ili ne, prilažem kartu

Počalji  mišica taj Pon Mar 13, 2017 9:57 pm

Pozdrav svima... Pokušat ću biti kratka, već mjesecima čekam odluku vezanu uz posao, radim zahtjevan i dobro plaćen posao, ali se osjećam pomalo zasićenom. Ipak, nisam do kraja riješila da želim odustati i zapravo ne znam hoće li to ovisiti o mojoj želji ili spletu svakakvih okolnosti. U međuvremenu, moj dečko je otišao raditi u inozemstvo, vjerujem privremeno, ali mnogi odu privremeno i nikad se do kraja ne vrate. Razmišljam čak i o preseljenju u državu u kojoj je on. Imam odraslu djecu, ali ne bih htjela sjediti doma i čekati muža. Što mi se savjetuje? Bila bih zahvalna za odgovor. Rođena sam 17. 08. 1968. u Bruchsalu, Njemačka, u 9.05 ujutro. Puno hvala unaprijed...

Here is the Astro Chart you requested:

mišica

Broj poruka : 1
Datum upisa : 13.03.2017

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Re: velike životne promjene, da ili ne, prilažem kartu

Počalji  logos taj Čet Mar 16, 2017 2:55 pm

mišica ::Pozdrav svima... Pokušat ću biti kratka, već mjesecima čekam odluku vezanu uz posao, radim zahtjevan i dobro plaćen posao, ali se osjećam pomalo zasićenom. Ipak, nisam do kraja riješila da želim odustati i zapravo ne znam hoće li to ovisiti o mojoj želji ili spletu svakakvih okolnosti. U međuvremenu, moj dečko je otišao raditi u inozemstvo, vjerujem privremeno, ali mnogi odu privremeno i nikad se do kraja ne vrate. Razmišljam čak i o preseljenju u državu u kojoj je on. Imam odraslu djecu, ali ne bih htjela sjediti doma i čekati muža. Što mi se savjetuje? Bila bih zahvalna za odgovor. Rođena sam 17. 08. 1968. u Bruchsalu, Njemačka, u 9.05 ujutro. Puno hvala unaprijed...

Šta i gde radiš "zahtjevan i dobro plaćen posao"? Da li radiš u struci? Od koga "već mjesecima čekaš odluku vezanu uz posao" i kakav bi to bio posao? Imaš dvoje odrasle dece pa bi bilo dobro znati da li si bila u nekoj bračnoj zajednici i kakav ti je trenutni status po tom pitanju? Pominješ dečka koji radi u inostranstvu a neznamo koja je zemlja u pitanju, šta tamo radi "privremeno"? Bitno je znati to jer "razmišljaš o preseljenju u državu u kojoj je on" i "ne bi htjela sjediti doma i čekati muža" (možda ponovni brak).

logos

Broj poruka : 487
Datum upisa : 29.01.2014

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh

- Similar topics

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu