Koje je zanimanje za mene?

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Koje je zanimanje za mene?

Počalji  astroalmada taj Uto Avg 22, 2017 4:50 pm

Pozdrav!
Zamolila bih nekoga da mi pogleda natalnu kartu i ukaže na zanimanja koja bi odgovarala mojoj osobnosti budući da se baš ne razumijem u iščitavanje iste. Jedino što znam je to, da je za ta moja kolebanja oko toga što želim raditi u životu, odgovoran neptun koji radi opoziciju na MC. Međutim, osim tog neptuna, postoji li ipak nešto u mojoj karti što ukazuje na buduću karijeru/zanimanje u kojoj bih se mogla ostvariti? Unaprijed zahvaljujem!

Natalna karta: https://ibb.co/e4697Q

Poslednji put izmenio astroalmada dana Uto Avg 22, 2017 5:05 pm, izmenio ukupno 2 puta (Razlog : krivo postavljena natalna karta)

astroalmada

Broj poruka : 2
Datum upisa : 28.07.2017

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Re: Koje je zanimanje za mene?

Počalji  logos taj Sre Avg 23, 2017 12:33 am

astroalmada ::Pozdrav!
Zamolila bih nekoga da mi pogleda natalnu kartu i ukaže na zanimanja koja bi odgovarala mojoj osobnosti budući da se baš ne razumijem u iščitavanje iste. Jedino što znam je to, da je za ta moja kolebanja oko toga što želim raditi u životu, odgovoran neptun koji radi opoziciju na MC. Međutim, osim tog neptuna, postoji li ipak nešto u mojoj karti što ukazuje na buduću karijeru/zanimanje u kojoj bih se mogla ostvariti? Unaprijed zahvaljujem!

Obzirom da si dva puta "krivo postavljala natalnu kartu" napiši datum, mesto i vreme rođenja. Bilo bi dobro da napišeš koje škole si završila, tj. koje si struke ako je imaš kao i gde živiš, za početak.

logos

Broj poruka : 462
Datum upisa : 29.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  astroalmada taj Sre Avg 30, 2017 9:50 pm

logos ::Obzirom da si dva puta "krivo postavljala natalnu kartu" napiši datum, mesto i vreme rođenja. Bilo bi dobro da napišeš koje škole si završila, tj. koje si struke ako je imaš kao i gde živiš, za početak.

Pa ovako, inače sam iz Hrvatske. Završila sam opću gimnaziju, a trenutno sam na drugoj godini fakulteta - studiram kulturu i turizam. Međutim, nisam sigurna baš koliko je to za mene, nekako se ne vidim u tome. Zapravo, teško da se vidim igdje, uvijek sam nekako plašljiva, sumnjam u sebe, a i kad krenem razmišljati o poslovima koje bih mogla raditi, ne vjerujem da ja to mogu. Rekla bih da nisam ambiciozna osoba, ali da sam radnik i uvijek nastojim izvršiti ono što se od mene traži (pretpostavljam zbog saturna u 6. kući?). Inače ovako što se tiče učenja/mentalnih sposobnosti, znam imati problema s koncentracijom, dosta sam nervozna osoba te nikad nisam bila tip osobe koja bih sjela i satima učila (a ni inače nisam neka osoba koja uživa u čitanju knjiga) nego bi to najčešće bilo učenje u zadnji čas, a ponekad i bubanje činjenica napamet. Također, znam se isfrustirati kad nešto ne znam ili ne naučim "odmah" pa si onda govorim "da to ionako nije za mene" ili odustanem s tim. Međutim, na kraju ipak shvatim da je izvedivo i ispunim svoje obaveze. Rekla bih da me uvijek izvlačio taj neki osjećaj dužnosti, te sam unatoč tim frustracijama bila solidan učenik.

Što se tiče mojih interesa, možda me ovako najviše zanima psihologija, ali ne znam koliko bih bila prava osoba za taj posao jer kao što sam navela, znam imati problema s koncentracijom. A i osim toga, tip sam osobe koju dosta znaju izmoriti priče/ljudi te mi se neda nekad stalno razglabati već bih radije nešto konkretno radila - bavila se nekim svojim poslovima. Od ostalih interesa bih još možda izdvojila i sociologiju kao zanimljivu znanost te astrologiju koja me oduvijek privlačila.

astroalmada

Broj poruka : 2
Datum upisa : 28.07.2017

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Sponsored content

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh

- Similar topics

Dozvole ovog foruma: