Uran u 8 kuci

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Uran u 8 kuci

Počalji  sinisamisa taj Pet Okt 13, 2017 12:02 am

Dobro vece,,nova sam ovde,,tek pokusavam da shvatim mnooogo toga oko horoskopa i tumacenja.Ali imam jedno pitanje,koje me uplasilo i porazilo.Pa ako ima neko da mi odgovori i protumaci.Dobila sam izgled svoje natalne karte i Uran u 8 kuci.Ikoliko vidim to je nesto najgore sto moze da se desi.Hvala unapred na odgovorima Very Happy Imama i natalnu kartu i ne znam kako bih mogla ovde da je prikazem da mi neko malo protumaci. Idea

sinisamisa

Broj poruka : 2
Datum upisa : 12.10.2017

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Re: Uran u 8 kuci

Počalji  logos taj Pet Okt 13, 2017 12:55 am

sinisamisa ::Dobro vece,,nova sam ovde,,tek pokusavam da shvatim mnooogo toga oko horoskopa i tumacenja.Ali imam jedno pitanje,koje me uplasilo i porazilo.Pa ako ima neko da mi odgovori i protumaci.Dobila sam izgled svoje natalne karte i Uran u 8 kuci.Ikoliko vidim to je nesto najgore sto moze da se desi.Hvala unapred na odgovorima Very Happy Imama i natalnu kartu i ne znam kako bih mogla ovde da je prikazem da mi neko malo protumaci. Idea

Napiši datum, mesto i vreme rođenja, postavi konkretno pitanje i potrebnim detaljima nas uvedi u problematiku. Valjda ćemo uspeti da ti odgovorimo.

logos

Broj poruka : 479
Datum upisa : 29.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  sinisamisa taj Pet Okt 13, 2017 1:03 am

03.01.1978 Sarajevo 10:05...imam natalnu kartu ali bih da mi neko malo protumaci ..posebno ovog urana u 8 kuci!!Recite mi kako da ubacim natalnu kartu ovde.Hvala.

sinisamisa

Broj poruka : 2
Datum upisa : 12.10.2017

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  logos taj Pet Okt 13, 2017 10:26 am

sinisamisa ::03.01.1978 Sarajevo 10:05...imam natalnu kartu ali bih da mi neko malo protumaci ..posebno ovog urana u 8 kuci!!Recite mi kako da ubacim natalnu kartu ovde.Hvala.

Na početnoj strani u odeljku "O FORUMU", postoji tema "PROBLEMI - OBJAŠNJENJE KAKO POSTAVITI KARTU". Ako se ne snađeš probaj da slediš sledeća uputstva:

Astro.com - Chart Drawing - Birth Data Entry - pojavi se natalna karta - desni klik na kartu "copy image location" - ideš na https://imgbb.com/upload - add image URLs - u okvirenom polju uradiš "paste" (prebacuješ kopiranu natalnu kartu) - desni klik na kartu "copy image location" - na forumu otvoriš poruku za pisanje teksta i ubacivanje karte - klik na ikonicu "Ubaciti sliku" - paste na polje URL - klik na "insert".

Trebalo bi da dobiješ ovo:

Mnogi su morali da čekaju nedelju dana da bi to uradili, verovatno je takva procedura.

logos

Broj poruka : 479
Datum upisa : 29.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Sponsored content

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh

- Similar topics

Dozvole ovog foruma: