Koji tranziti donose sreću u ljubavi?

Strana 11 od 11 Prethodni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Re: Koji tranziti donose sreću u ljubavi?

Počalji  Bellatrix986 taj Sre Maj 19, 2010 12:22 pm

Pa dobro, istina je da sam u procesu sazrjevanja, nisam nikad rekla da nemam unutrašnjih nesigurnosti (svi ih imaju, čak i najsamouvjerenije osobe), a potpuni mir osoba poput mene nikada ne može postići (jer sam po prirodi takva, često mijenjam raspoloženja, ne mogu mirno sjediti, dinamična sam, isl.)

E sad, da ja svjesno ili podsvjesno zračim ono što sama privlačim, ne bih rekla za sebe (u svom slučaju, jer sve je individualno) ... Možda je do unutrašnje neravnoteže i drugih stvari, ali da sam bezlična, površna i da zračim pozive na sex, nije tačno Smile)))))

Bellatrix986

Broj poruka : 25
Godina : 30
Datum upisa : 27.04.2010

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Re: Koji tranziti donose sreću u ljubavi?

Počalji  malamo taj Pon Jun 24, 2013 3:19 pm

koliko tranzit mesecevih cvorova moze da bude od znacaja za ljubavni zivot? moze li neko da mi protumaci (vezano za karmicki dug i ljubavni zivot) sledece-

u septembru tranz severni mesecev i tranz saturn u skorpiji se susrecu na 9 stepenu skorpije, tacno na mom natalnom jupiteru u mojoj 5 kuci. saturn mi je vladar 7 a jupiter vladar 10 (i 6). u isto vreme desice se recepcija i sekstil tranz saturna i tranz plutona, koji mi je suvladar 5 i na mom dsc je.

da li to oznacava otplatu nekog karmickog duga, obzirom da mi je karta puna karme?

nadam se da sam jasna i da nije mnogo komplikovano queen

malamo

Broj poruka : 308
Datum upisa : 10.05.2011

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Strana 11 od 11 Prethodni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh

- Similar topics

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu