Šta ste noćas sanjali?

Strana 1 od 3 1, 2, 3  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Šta ste noćas sanjali?

Počalji  Čarobnica taj Sub Dec 27, 2008 10:29 pm

Iskreno, ništa konkretno što bi mi privuklo pažnju da o tome razmišljam i da ga protumačim.
Ali, mene je jedan dobar prijatelj sanjao u beloj haljini. Što me iskreno malo zabrinulo jer sam se tu dohvatila narodnog tumačenja, što iz iskustva kad sam ja sanjala druge ljude što verovanja da belo baš i nije sretna boja u snovima.

Našla sam da znači sanjati nekoga u belom znači počast ili venčanje, radosna okolnost a s druge strane da osoba koju sanjate u belom može da znači da će sanjana osoba pretrpeti neki gubitak.

Zanima me kakva su vaša iskustva u snovima sa belom bojom?

Čarobnica

Broj poruka : 1012
Datum upisa : 31.10.2008

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Re: Šta ste noćas sanjali?

Počalji  Čarobnica taj Čet Jan 22, 2009 5:48 pm

Nije valjda da samo ja sanjam nešto.

Noćas sam sanjala da sam se porodila, nisam videla sam čin porodjaja, ali znam da sam rodila i to devojčicu koju isto nisam videla već sam odmah nakon porodjaja ustala i šetala kroz neko mesto tražeći oca (jedan moj bivši) deteta da mu javim. Zanimljivo je opet da sam bila u nekoj svetloj, beloj haljini...

Po verovanjima porodjaj za neudate može da znači neko bolno iskustvo. A nedavno sam pak sanjala da sam trudna što je suprotno od toga - sreće a u snu se pojavila i moja baka i tata što takođe znači nešto pozitivno.

Zna li neko šta bi mogao ovaj moj san da znači?

HVALA I love you

Čarobnica

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  David taj Čet Jan 22, 2009 7:35 pm

Porođaj - Škorpija - preporod - transformacija - odbacivanje starog - rađanje novog? Smile

David

Broj poruka : 38
Datum upisa : 06.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Čarobnica taj Čet Jan 22, 2009 7:40 pm

David ::Porođaj - Škorpija - preporod - transformacija - odbacivanje starog - rađanje novog? Smile

Hvala Davide Very Happy ovo jako lepo zvuči:)

odoh da te ogovaram na drugoj temi cat sunny

Čarobnica

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Astrotanja taj Čet Jan 22, 2009 8:06 pm

Porođaj i rađanje deteta je svakako neka promena koja je došla nakon čekanja, određenog vremena i to dobra, poztivna promena.
Ovo traganje za ocem, asocira mi na neko tvoje traganje u životu, za nekim ko je tu, a ipak i nije, samo je sada u vidu bivšeg. Kako vas vezuje rođeno dete, znači da nešto značajno, životno važno tebe vezuje za čoveka kojeg u stvarnosti tražiš, koji se negde kao zagubio, odnosno ima nekih tajni u vezi njega, koje pokušavaš da saznaš u vezi njega.
Tako se bar meni čini. Rolling Eyes

Natalna karta mog oca:
http://www.fotorola.com/uploads/5df8f9144c.jpg

Filip:
http://www.fotorola.com/uploads/df40930d7d.gif

Astrotanja

Broj poruka : 4037
Godina : 51
Datum upisa : 22.10.2008

Pogledaj profil korisnika http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Čarobnica taj Čet Jan 22, 2009 8:23 pm

Astrotanja ::Porođaj i rađanje deteta je svakako neka promena koja je došla nakon čekanja, određenog vremena i to dobra, poztivna promena.
Ovo traganje za ocem, asocira mi na neko tvoje traganje u životu, za nekim ko je tu, a ipak i nije, samo je sada u vidu bivšeg. Kako vas vezuje rođeno dete, znači da nešto značajno, životno važno tebe vezuje za čoveka kojeg u stvarnosti tražiš, koji se negde kao zagubio, odnosno ima nekih tajni u vezi njega, koje pokušavaš da saznaš u vezi njega.
Tako se bar meni čini. Rolling Eyes

Može da bude, HVALA I love you, mada mene uvek uplaši ono klasično tumačenje sanovnika What a Face

Čarobnica

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Čarobnica taj Uto Feb 10, 2009 1:27 pm

Opet ja sanjam...i opet mnoštvo nekih nepoznatih ljudi u krugu horoskopa koje sam povezivala linijama u trigon, sekstil, kvadrat affraid cyclops Very Happy

Čarobnica

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  joki22 taj Pet Mar 06, 2009 4:53 pm

Vec dve noci sanjam mrtve zenske osobe koje su ozivele i pricaju! Sta li to znaci?

joki22

Broj poruka : 275
Datum upisa : 25.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Čarobnica taj Pon Apr 06, 2009 10:52 am

joki22 ::Vec dve noci sanjam mrtve zenske osobe koje su ozivele i pricaju! Sta li to znaci?

To može biti dobro, nešto će se oživeti, zavisi u kom si kontekstu povezana s njima...

Čarobnica

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Čarobnica taj Pon Apr 06, 2009 10:56 am

Sanjala sam noćas neki blagi zemljotres i jutros pročitam da je noćas bio zemljotres u Italiji!!!

Za mene to lično može da znači nekakvo upozorenje na nekakve nenadane promene na ličnom planu, sigurno ne prijatne...

Čarobnica

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  joki22 taj Sre Apr 08, 2009 2:10 pm

Carobnice ja isto u poslednje vreme svasta sanjam i mnogo sam opterecena tim cudnim snovima.

joki22

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Čarobnica taj Sre Apr 08, 2009 6:41 pm

joki22 ::Carobnice ja isto u poslednje vreme svasta sanjam i mnogo sam opterecena tim cudnim snovima.

Potrudi se da te loše snove ne projektuješ nake životne okolnosti koje bi mogla da budu loše ili tragične jer to može da bude i običan stres ili nervoza zbog nečega. Meni se dogadjalo da sanjam sebe u nečem belom ili svetlom pa se to završavalo samo na običnom nerviranju a ništa po zdravlje ili slično. A kad me drugi sanjaju u belom onda znam da budem tužna i depresivna...drži se sunny

Čarobnica

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  joki22 taj Čet Apr 09, 2009 1:10 pm

Drzim se ja, ali snovi me muce i dalje. Jesam opterecena sa svih strana. Nocas sam sanjala mamu kako mi prica kako mi tata nije dobro. Ja sam plakala i molila se Bogu. Prosle nedelje sam sanjala saobracajku u kojoj je tata poginuo a brat i ja krvarimo. Nadam se da ce na kraju sve biti dobro.

joki22

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  joki22 taj Ned Maj 31, 2009 10:41 am

Ja opet imala nocnu moru i plakala sam u snu. Mene snovi tako opterete, da sam ujtru kad ustanem previse opterecena.

joki22

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Snezana taj Ned Maj 31, 2009 1:18 pm

joki22 ::Ja opet imala nocnu moru i plakala sam u snu. Mene snovi tako opterete, da sam ujtru kad ustanem previse opterecena.

primer kako nam snovi pomažu u rešavanju unutrašnjih sukoba, čak i kroz solar. U solaru So90Mo, So u Vir, Me u Gem, rešenje u Me, priči o tom konfliktu, priči o snovima, analizi snova, obzirom na Me90Pl, što može značiti i odbijanje takve priče ali i radoznalost da se dokuči tajna ovde pomaže aspekt sa Jupiterom u VI čiji je dispozitor Sa, iskusna osoba sa kojom treba pričati o "noćnim morama" a i pisanje snova, pisanje o emocijama, kako stvarnim tako i onim koje su posledica takvih snova Smile

Snezana

Broj poruka : 399
Локација : Beograd

Pogledaj profil korisnika http://www.snezanarafailovic.com

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  joki22 taj Pon Jun 01, 2009 9:35 am

Snezo u pravu si, verovatno bi trebala da pricam sa nekom iskusknom osobom o snovima. Mada mislim da sam mnogo opterecenja sa resavanjem problema, pa mi se to ispoljava u snovima!

joki22

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Snezana taj Pon Jun 01, 2009 5:18 pm

joki22 ::Snezo u pravu si, verovatno bi trebala da pricam sa nekom iskusknom osobom o snovima. Mada mislim da sam mnogo opterecenja sa resavanjem problema, pa mi se to ispoljava u snovima!

Za početak piši svoje snove. Često je taj unutrašnji razgovor dovoljan kao samopomoć Very Happy

Snezana

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  smesko taj Pon Jun 01, 2009 7:34 pm

carobnice, poslusala bih Snezu..vrlo je mudra!
Videces, vremenom ce ti zahvaljujuci druzenju sa akmencicima postai lakis..zapravo ces dobijati odgovore..
Ja sma retko sanjala..zapravo retko sma se secala..otkada koristim kamencice..zapravo poslednjih meseci intezivirale su mi se "porukice" kroz snove, teme za arzmislajnej kroz snove..greske koje pravim..
zaista bi bilo dobro d aih zapisujes..a koristi i kamencice koji te umiruju..caroit, goski i hematit mislim d abi ti bas pomogli..a znam da ih i imas! Wink

smesko

Broj poruka : 353
Datum upisa : 29.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  joki22 taj Pon Jun 01, 2009 11:44 pm

Hvala Snezo i Smesko pocecu da pisem snove!

joki22

Nazad na vrh Ići dole

vedrana

Počalji  vedrana taj Čet Jun 04, 2009 10:34 pm

meni je bas cudno,jer sam dve veceri imala istu simboliku,a to je kako se slikam,jedne veceri stojim kraj brata.A druge sam zaboravila ko je bio kraj mene.Ne znam sta bi to moglo znaciti?

vedrana

Broj poruka : 121
Datum upisa : 03.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  ivana..mansonxD taj Sre Jun 24, 2009 10:32 pm

ja uvek imam cudne snove ali sinoc sam sanjala kako sam upoznala Marilyna Mansona.Ja sam inace njegov #1 fan i stalno razmisljam o njemu pa nije cudno sto sam ga sanjala xD..Sanjala sam da se on setao po skoli i da sam mu ja prisla a neki covek pored njega mi je dao mikrofon i ja sam pocela da pricam na engleskom kako ga obozavam kako mi je on sve sto imam Very Happy..i da obozavam njegovu muziku..A on je samo rekao "Hvala" i negde je otisao....I onda posle ja sam otisla u neki restoran sa drugaricom a on je rekao mojoj mami da sam ja kulturna i onda sam se osecala predivno..pa sam se probudilaa!! Twisted Evil Mad Sad

ivana..mansonxD

Broj poruka : 22
Datum upisa : 22.06.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Snezana taj Ned Jun 28, 2009 12:00 am

ivana..mansonxD ::ja uvek imam cudne snove ali sinoc sam sanjala kako sam upoznala Marilyna Mansona.Ja sam inace njegov #1 fan i stalno razmisljam o njemu pa nije cudno sto sam ga sanjala xD..Sanjala sam da se on setao po skoli i da sam mu ja prisla a neki covek pored njega mi je dao mikrofon i ja sam pocela da pricam na engleskom kako ga obozavam kako mi je on sve sto imam Very Happy..i da obozavam njegovu muziku..A on je samo rekao "Hvala" i negde je otisao....I onda posle ja sam otisla u neki restoran sa drugaricom a on je rekao mojoj mami da sam ja kulturna i onda sam se osecala predivno..pa sam se probudilaa!! Twisted Evil Mad Sad

Ivana, ti si jako mlada devojka i nije ništa neobično što sanjaš svoje idole, san je lep i rekla bih nije ni malo čudan, verovatno bi ti to isto rekao i uživo a i tvojoj mami Very Happy o tebi. Jedino gde ja vidim nekakvu simboliku je baš taj čin lepog obraćanja tvojoj mami. Manson, je veoma specifičnog izgleda i ti u snu želiš da predstaviš svojoj mami da jedan takav lik ume veoma lepo da priča a priča o tebi. Kako pomiriti različite generacije, različite estetske kriterijume..., to su sasvim prirodne dileme i muke perioda u kome si ti nalaziš Very Happy

Snezana

Nazad na vrh Ići dole

vedrana

Počalji  vedrana taj Uto Jun 30, 2009 8:10 pm

Sinoc sam sanjala kako sam u svatovima na romskoj svadbi,i kako sve ljude poznajem.Jos sa rodteljima(tata je rasista) i ne mogu moje naterati,da krenemo kuci.Jer je vec kraj veselja,a mi smo i dalje tu Question

vedrana

Broj poruka : 121
Datum upisa : 03.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Snezana taj Sre Jul 01, 2009 3:07 pm

Tipičan "poslovni san". Neko koga smatram svojim Ju u X me vozi modernim, brzim automobilom, naslonjena sam levom rukom na aktn tašnu, on priča na nemačkom jeziku, koja ja ne razumem ali shvatam da je jako važan poslovni razgovor.

Danas čujem na poslu da su počela neka dešavanja, vrlo važne posete, i neki konflikti sa kojima ja nemam nikakve veze, ali me pominju u pozitinom kotekstu kao opciju koja zaslužuje bolji tretman. Videću Smile

Snezana

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Čarobnica taj Sre Jul 01, 2009 11:53 pm

Ja sanjah prošle noći radnju punu cipela:)

Čarobnica

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Sponsored content Danas u 9:18 pm

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 3 1, 2, 3  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh

- Similar topics