Šta ste noćas sanjali?

Strana 3 od 3 Prethodni  1, 2, 3

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Re: Šta ste noćas sanjali?

Počalji  malkav taj Uto Sep 20, 2011 10:51 pm

kolektivna samoubistva skakanjem na noge sa nekih rusevina koje su bile dvorac ili nekakvo utvrdjenje. kao na traci. ajde barem da sam citao o tome ili gledao nekakav horor pa da povezem sa necim... mozak je luda sprava, ko zna sta je vec sve narezano na tom hardveru i koji programi pustaju filmice stihijski. ponekad se osecam kao masina koja je svesna percepcije. ponekad sam siguran u to:).

malkav

Broj poruka : 93
Godina : 40
Локација : zemun
Datum upisa : 11.06.2011

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Natasha-77 taj Pet Okt 21, 2011 1:36 pm

Ja sam sinoc imala neobican san...Inace baka mi je bolesna i juce su mi javili da je pala u komu,planirala sam da dodjem da ju vidim pre nego sto umre jer je stalno pitala za mene ali posto zivim u drugoj zemlji to je bilo malo teze...Sinoc sanjam da sam dosla da je vidim,a ona i dalje u komi,ulazim u njenu sobu a ona se budi i hvata me za ruku i pricami nesto,onda mi pusti ruku,spusti glavu na jastuk i umre...jutros mi javljaju da je umrla Sad ...Nemogu da razjasnim da li sam ja to sanjala ili sam razmisljala o tom,bilo je nesto izmedju ali stisak ruke sam osetila...

Natasha-77

Broj poruka : 204
Godina : 38
Datum upisa : 12.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  natasa.petrovic89 taj Sub Dec 03, 2011 10:56 am

Sanjala sam decka,oko njega je bio beo krug.
Zanima me vase misljenje o tome..

natasa.petrovic89

Broj poruka : 1
Datum upisa : 03.12.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  bikskorpija taj Sub Feb 04, 2012 4:43 pm

Nocas sam drugi put u poslednjih cetiri-pet meseci sanjala nesto do do sada nisam nikad...prvi put sanjam da se sminkam i ogledam i vidim svoj lik u ogledalu nasminkan jako a noc je, a nocas sanjam da se vidim u ogledalu, ali bez sminke, potpuno realno onakva kakva sam inace na dnevnom svetlu... da li neko mozda moze da ponudi neko objasnjenje? scratch

bikskorpija

Broj poruka : 27
Datum upisa : 04.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  MarkDex taj Uto Feb 28, 2012 12:07 pm

Simbolika ogledala je mnogostruka. Dakle, u tvom snu imaju 3 detalja. Jedan je ogledalo, drugi je noc, sminka i dan. Meni ovako sumarno izgleda kao raskol u licnosti koji je sasvim prirodan. Svi imamo najmanje dvije strane, Frojd kaze da su ljudi bića od dva principa. To su tvoje dvije kontrasne strane koje su ponekada u konfliktu.

MarkDex

Broj poruka : 1
Godina : 36
Datum upisa : 28.02.2012

Pogledaj profil korisnika http://www.squidoo.com/sanovnik-sanjarica

Nazad na vrh Ići dole

Re

Počalji  Aqua_ taj Pon Feb 25, 2013 3:21 pm

Zadnjih mjesec ili dva ima kako nista ne sanjam, ili se snova ne sjecam. Obicno sam imala jake i slikovite snove, ali sada kao da je nastao period pauze, gdje ni snova nema. Kakva su vasa iskustva, sanjate li? Smile

Aqua_

Broj poruka : 101
Datum upisa : 22.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Vita83 taj Pon Feb 25, 2013 4:53 pm

Ja uglavnom sanjam gluposti, dešava se da mi san nagovijesti neko dešavanje, ali to je baš rijetko. Inače, ne umijem sebi protumačiti san.

Vita83

Broj poruka : 394
Datum upisa : 08.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Sponsored content Danas u 9:02 am

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Strana 3 od 3 Prethodni  1, 2, 3

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh

- Similar topics