POSAO I NOVAC

Ići dole

POSAO I NOVAC

Počalji  yana147 taj Sre Jan 24, 2018 8:10 pm

Zanima me dali cu naci posao na struci imam zavrseno za med.sestra do sad nemam raboteno kako med.sestra zanimame finasiiu natalnoj karti dali imam pretpozicii u natalnoj karti za veliko bogostvo  momentalno jas i moj muz zivimo kog moih roditeli bidejki jas sum sama nemam bradza i sestre interesuje dali imame mozenost da se osamostalime i da imame svoj dom konkretno me zanima posao i novac havala vam od srca odnapred 15 04 1993 vo 14 i 40 veles makedonija  

yana147

Broj poruka : 15
Datum upisa : 22.01.2018

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Re: POSAO I NOVAC

Počalji  logos taj Pon Jan 29, 2018 2:41 am

yana147 ::Zanima me dali cu naci posao na struci imam zavrseno za med.sestra do sad nemam raboteno kako med.sestra zanimame finasiiu natalnoj karti dali imam pretpozicii u natalnoj karti za veliko bogostvo  momentalno jas i moj muz zivimo kog moih roditeli bidejki jas sum sama nemam bradza i sestre interesuje dali imame mozenost da se osamostalime i da imame svoj dom konkretno me zanima posao i novac havala vam od srca odnapred 15 04 1993 vo 14 i 40 veles makedonija.

VI kuća (posao, prvi posao) počinje u znaku Vodolije (prekidi, povremeno, na određeno vreme, nova tehnika) a završava se u znaku Riba (medicina, zdravstvo, ambulanta, bolnica, ustanova zatvorenog tipa). Vladari Uran i Neptun su u konjunkciji u V kući (honorarno, pod ugovorom) i u znaku Jarca (teškoće, prepreke, problemi, staro) a njihov vladar Saturn je baš u VI kući u kojoj je i Mesec (ljudi) pa bi sve ovo moglo ukazivati na velike teškoće oko zaposlenja u struci, da to može u početku biti rad pod ugovorom, na mogućnost rada sa novom tehnikom i računarom i da bi to mogla biti neka ambulanta (VI kuća u Ribama) ili bolnica (vrh VIII kuće u Ribama, hirurgija ili nešto pri njoj). Što se tiče novca, II kuća (novac, vrednosti od svog rada) obuhvata dva znaka, Devicu (nešto malo, sitno, posao u zdravstvenoj ustanovi) i Vagu (partner) a vladari Merkur i Venera su loši jer se nalaze u izgonu (Merkur u Ribama a Venera u Ovnu) u VIII kući (krediti, pozajmice, tuđ novac) i zajedno su u neugodnoj opoziciji sa Jupiterom (novac) koji je dosta loš jer je u znaku svog pada u Raku tako da sve to uglavnom simbolizuje loše predispozicije za zaradom i da će se uglavnom svoditi na novac od partnera ili na pozajmice i kredite čak i da radite nešto kod kuće što ima veze sa inostranstvom (Jupiter je većinski vladar IV kuće, Sunce je u IX kući a njegov vladar Mars je u znaku Raka). Inače, kvadrat lošeg Marsa (u izgonu je) i Sunca iz znaka Ovna i njihovi drugi relativno nepovoljni aspekti astrološki ne ukazuju na velike mogućnosti i koristi od rada.

logos

Broj poruka : 524
Datum upisa : 29.01.2014

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu