Retrogradni Saturn

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Re: Retrogradni Saturn

Počalji  Astrotanja taj Sub Jan 02, 2010 4:03 pm

Jenifer, dobro nam došla! sunny cheers flower

Tebi je pomrčenje Mesecadelovalo na Veneru u trećoj, pa otuda i tvog neraspoloženja, a ono što će nastaviti da donosi promene u komunikaciji je tranzitni Pluton u trećoj. Zastoj u komunikaciji može doneti i retrogradni Merkur koji ti je u trećeoj, a na napetost, nemir, nervozu utiče i tranzitni Uran koji je još uvek u konjukciji sa tvojim Mesecom u 5., ali koji će sve više slabiti tokom januara, udaljavajući se od Meseca.Tako da ćeš na emotivnom pkanu osećati olakšanje i promene koje su bile nepovoljne , a pratile te već duže vreme će ubrzo nestati, udaljavanjem Urana od tvog natalnog Meseca.

Poztivno bi trebao da deluje Jupiter uskoro na tebe u prvoj polovini janura i trebalo bi da ti donose prilike da doživiš više zadovoljstva. Od 16. janura Merkur kreće direktno, a tu će biti u tvojoj natalnoj trećoj pored Sunca ovih dana i Venera, pa će krenuti i neki prijatnija komunikacija, koja će ti postepeno poboljšati raspoloženje. sunny

Natalna karta mog oca:
http://www.fotorola.com/uploads/5df8f9144c.jpg

Filip:
http://www.fotorola.com/uploads/df40930d7d.gif

Astrotanja

Broj poruka : 4037
Godina : 51
Datum upisa : 22.10.2008

Pogledaj profil korisnika http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  jenifer taj Sub Jan 02, 2010 4:45 pm

hvala ti Astrotanja pre svega na dobrodoslicu a i na tako brzo datom odgovoru mislim da sam konacno pronasla forum po" svom meraku" i moje je zadovoljstvo biti sa vama Very Happy
sada mi je jasna slika desavanja vidis skroz sam smetnula urana valjda me toliko izmucio i iscrpeo u proteklom periodu( a na mene bas deluje) a i istini za volju jako je bolna ta konjukcija sa mesecom pritiska , dusu kida.... sad ga zaobilazim i videti a i nisam bas sigurna koliki obris delovanja uzimamo kod tranzita s obzirom na neka razlicita misljenja koja sam nailazila ....pa mislila da je vec prestao delovati

i ja se generalno nadam poboljsanju samog ulaska JU u ribama a s obzirom da ce mi zakoraciti u 5 kucu i negde cinimi se u aprilu nagaziti mog mesecka aistovremeno tranzitnna konjukcija venere i merkura ce biti VII kuci meni to mirise na neka lepa ljubavna desavanja ako ne gresim !!???D a ne bude po sistemu sto je babi milo to se babi snilo....
E sad konkretno u ovoj situaciju dali bi dalje neko tumacenje bilo isparvno ako na kontu mesecka kazem da bi to mogla biti mladja osoba (mora li to znaciti ???? mada ja iskreno nikada mladje od sebe nisam volela ...) a posto je merkur vladar XI da dolazi iz kruga prijatelja ????

jenifer

Broj poruka : 18
Datum upisa : 31.12.2009

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Milica taj Pon Jan 11, 2010 6:42 pm

Saturn mi izlazi iz trećeg polja.
Opet sam danas imala čukanje kolima.
Nisam bila ja kriva, nego taj čovek.
Nema ni štete, ali svejedno, u 20 dana dva čukanja....ma neću sesti u kola sve dok mi ne izađe iz 3 kuće. Mad

Vozač sam već 9 godina i nikad mi se do sad nije ništa desilo. I nisam imala kola neko vreme, taman dok je išao kroz treće...ustvari, imala sam ali sam ih jako malo vozila...i sad na izlasku krenuo da pravi probleme.

To je valjda onaj ''poslednji udarac'', kad planeta napušta polje, da još neki trzaj. Rolling Eyes

Milica

Broj poruka : 614
Локација : brdo
Datum upisa : 13.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Angie taj Pon Jan 11, 2010 9:14 pm

dobro mi rece Milice...da znam sta mene ceka kad udje u 3.polje... Crying or Very sad ...sto ti rece poslednji trzaj...e tako i mene je mucio tranz. SA kroz 2.polje....muke tantalove!e ako mi verujes! Mad
jedva cekam da izadje iz mog 2.polja....samo sam trosila novac,kako mi dodje pod sake,tako se desi neki nepredvidjeni trosak i pare same odlaze..uzas! Crying or Very sad ...kaze u knjigama da te tranz. SA kroz 2.polje tera da naucis lekciju,da naucis da stedis,da cuvas novac...ma vraga..kazem ti ,ma vraga!...taman kad sam htela da ustedim novac ,pojavi mi se neocekivani problem koji se naravno resava novcemi meni novac nije mogao da ostane duze od sat vremena u ruci!znaci samo izlazi i izlazi....

e sad ..kako je tranz. SA mi dotakao vrh 3.polja u vagi i tu malo,ali samo malo,napravio konjukciju sa mojim natal. PL u vagi , vec se pojavio problem oko auta.. pale ...krajem decembra riknulo mi auto,para i para sam dala automehanicaru..i proslog petka opet!...znaci sad je tranz. SA poceo da me urnise sa 3.poljem...auto...e sta li ce mi jos katastrofalno doneti kad budem cvrsto zagazio u 3.polje...?? Rolling Eyes

jedino ne znam da li mi je upravo taj tranz. SA doneo posao posle 3 godine cekanja?? Rolling Eyes ...to se desilo sad u septembru...

Angie

Broj poruka : 106
Godina : 41
Локација : Zrenjanin
Datum upisa : 30.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  mina taj Uto Jan 12, 2010 2:20 am

Postovanje,
nova sam na forumu...ali eto citam i citam da nesto i ja naucim...
Kazite mi da li retrogradni Saturn koji ce meni opet praviti trigon sa Venerom natalnom u vodoliji i trigon sa descendentom moze dati pomirenje sa nekim ko je stara ljubav...a tom nekom je tranzitni saturn istovremeno kvadrat njegova venera koja je u raku . I sta tacno donoso retro Saturn...razresenje, odugovlacenje ili nesto trece...
hvala

mina

Broj poruka : 34
Datum upisa : 12.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Sponsored content Danas u 10:43 pm

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh