Koji aspekti odredjuju dobar izgled...

Strana 6 od 7 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Re: Koji aspekti odredjuju dobar izgled...

Počalji  Milica taj Uto Nov 09, 2010 2:25 am

Eh Tanja, da postoji i jedan dovoljno efikasan medicinski način prvoj bih sebi pomogla. Laughing
Sve se svodi na smanjenje unosa materija koje u sebi sadrže previše osmotski aktivnih supstanci tj. onih koje vezuju vodu značajno...znači, vodeće su so i šećer.
Kod mene to ''ne radi''.
PMS nemam Bog zna kako izražen, ali vodica...grudi mi oteknu za ceo broj. Embarassed
Naravno, hormonske pilule srede stvar momentalno, ali one nisu toliko bezopasne da bismo ih pili samo zarad vode u organizmu.

Milica

Broj poruka : 614
Локација : brdo
Datum upisa : 13.09.2009

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  magetto taj Ned Feb 13, 2011 4:27 am

Ja sam skoro pocela da se interesujem za astrologiju i mogu reci da sam se tek pomalo opismenila sto se nekih asroloskih pojmova tice...ranije mi je sve to tako komplikovano zvucalo: opozicija, konjukcija, aflikacija, izgon, te retrogradni mars... Shocked Valjda je svaki pocetak tezak... Smile
Iscitala sam do kraja ovu temu i ima bas zanimljivih postova! Primetila sam da se na nekoliko mesta pominje odnos venere i plutona, pa bi me zanimalo da mi neko , ako je moguce , kaze nesto o tome, jer su kod mene nekako "napakovani" venera, pluton i saturn jedan za drugim...naravno, postujuci ovu temu (fizicki izged i pojava...). I interesuje me ovaj mesec u ovnu...
http://img16.imageshack.us/i/cartephp.png/

magetto

Broj poruka : 5
Godina : 32
Datum upisa : 13.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Gost taj Ned Feb 13, 2011 5:17 pm

Milica ::
Kod mene to ''ne radi''.
PMS nemam Bog zna kako izražen, ali vodica...grudi mi oteknu za ceo broj. Embarassed
P.S.kod mene ni TO ne radi. Cool
Primetila sam kod svojih starijh komšinica koje imaju sekstile i trigone Mo i Ve, baš "problem" sa promenom načina življenja, ishrane, pa i stava prema samoj sebi. Bez obzira na socijalni ili "mentalni" sklop.
Tako da je pitanje moje: a šta određuje "loš" izgled? Mislim da ne znam šta bi to trebalo da znači, ali vrlo verovatno da se sve svodi na estetski izgled. Prosto mi je neverovatno da žena koja ima primer jedan Mesec u Strelcu, sekstil Venera u Devici, eto popusti baš što se tiče fizičkog, estetskog držanja. I dalje vodi računa o higijeni, spoljnoj, mislim na okruženje i dom, ali to recimo kao devojka nije, jer je kako sama kaže razmažena(kao najstarija?), prosto mažena i pažena...više se šetala sa svojim partnerom, putovala kao devojka(VE) dok kao žena, prosto mislim da je prirodno stigao umor=zasićenje!
Ali kako ako voliš da brineš o ljudima oko sebe(pa sad tera ćerku da vežba, ona je od malena gojazna, ali slatka i lepa)..to ne činiš iznutra.

Gost
Gost

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  RainyDay taj Pet Jun 03, 2011 8:57 pm

Kod mene Venera u Jarcu u 4. kuci, Venera u konjukciji sa Mesecom, Venera sekstil Mars... Mesec opet u Jarcu, Mars u Skorpiji. Mesec sekstil Mars (takodje Mars u konjukciji s Plutonom oba u Skorpiji u drugoj kuci mada sumnjam da je to bitno za fizicki izgled)... Mesec u konjukciji sa Saturnom-oba u Jarcu. Lilit u Skorpiji u prvoj kuci...
Strelac/Vaga inace. Dobro ili lose?

RainyDay

Broj poruka : 16
Datum upisa : 01.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Vodolijica/Dragana taj Ned Jun 05, 2011 5:23 pm

Ohmojbože koliko postova a šta može biti dobar izgled. Lepota je uvek u očima posmatrača. Kada nema ko da posmatra kao i da je nema. Tačka.
Mislim da možemo dalje da raspravljamo da li u nečijoj karti piše da puno ljudi bulje u tu ososbu ili ne. Ili tako nešto. Stvarno nemam ideju šta gledati ali šta je uopšte lepota? Mora da postoji nekakva publika da bi izgled imao svoje naročito mesto u nečijem životu. Ko ima tu publiku a ko nema pitanje je sad? What a Face

Vodolijica/Dragana

Broj poruka : 121
Godina : 31
Локација : Beograd
Datum upisa : 30.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  malkav taj Pon Jun 27, 2011 9:53 pm

neko moje iskustvo. konjukcija asc sa venerom ili plutonom.

malkav

Broj poruka : 93
Godina : 40
Локација : zemun
Datum upisa : 11.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Vodolijica/Dragana taj Pon Jun 27, 2011 10:13 pm

Ili venera sa plutonom (E.Tejlor, E. Prisli)... baš sticajem okolnosti - malopre pisah o tome.
To su obično osobe izražajnih crta lica, *kalografskih* obrva i definisanog tela, do ponekad -grubosti-. Ali često se mnogima sviđaju. Tako da bili lepi ili ne - mnoge zaintersuju Basketball

Vodolijica/Dragana

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  oneandonly taj Pon Jun 27, 2011 10:20 pm

Venera konjukcija ascedent, pluton konjukcija ascedent(osoba isijava puno seksualne energije, veoma je privlacna), mesec konjukcija venera i mesec trigon venera( vise kao sreca u ljubavi, naravno ako to dozvoljavaju drugi aspekti u horoskopu).
Definitivno ovi aspekti, licno sam se uverila!!! Very Happy

oneandonly

Broj poruka : 52
Локација : Niš
Datum upisa : 21.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Vodolijica/Dragana taj Pon Jun 27, 2011 10:23 pm

= pluton i venera kanda mnogo figurišu
I.

Vodolijica/Dragana

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  malkav taj Pon Jun 27, 2011 10:45 pm

ima taj pluton nesto u sebi:)

http://i53.tinypic.com/24zafph.gif

malkav

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  oneandonly taj Pon Jun 27, 2011 10:48 pm

Ima vala bas!!! Meni je sada tranzitni Pluton u konjukciji sa natalnom Venerom u 1. kuci, i mozes misliti kako mi je!!! Pluton muci ovu Veneru samo tako!!! A tek kada je prolazio ascedent!!! Dobro da je to proslo... Crying or Very sad

oneandonly

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Vodolijica/Dragana taj Pon Jun 27, 2011 10:53 pm

Da znaš da će te to ili prolepšati ili proružniti pirat
Nemaš šanse da ostaneš bez posledica sunny
A obožavatelji....

Vodolijica/Dragana

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  oneandonly taj Pon Jun 27, 2011 11:41 pm

Dok je trajao Pluton konjukcija ascedent porodila sam se... , ugojila sam se 25 kg...Kada je dosao na Veneru naglo sam vratila svoju kilazu pre trudnoce, procvetala( sto se tice izgleda), imala sam probleme sa suprugom, Pluton je natalno u 9. kuci( drugi vanbracni partner), velke svadje, velika seksualna privlacnost, ne donosi bas neki mir..., ali primecujem da imam moc koju ne koristim na ispravan nacin. Koristim Plutona u negativnom smislu i to menjam ovih poslednjih meseci. Ako to ne uradim, bice cudo!!! A Neptun mi pravi kvadrate na Sunce, pa malo na Mars... jako zanimljiva situacija na mom nebu! Jako mi je tezak period psihicki. Mnogo preispitivanja, stajanja u mestu. Od moje Venere u Jarcu na ascedentu imala sam ranije vajde, sada me tera na ozbiljnost u odnosima...

oneandonly

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  malkav taj Uto Jun 28, 2011 11:14 pm

ako je suditi po karti rekao bih da odlicno izgledas oneandonly Very Happy

malkav

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  oneandonly taj Sre Jun 29, 2011 12:41 am

Lepo si rekao malkav Very Happy cheers
Kakav sam ja narcis, sta kazes? Very Happy

oneandonly

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  malkav taj Sre Jun 29, 2011 7:32 pm

oneandonly ::Lepo si rekao malkav Very Happy cheers
Kakav sam ja narcis, sta kazes? Very Happy

veliki:)

malkav

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Natasha-77 taj Pet Jul 22, 2011 12:20 pm

Meni je asc.u Lavu a Sunce u 5.,volim da se sredjujem i volim da budem primecena,imam karakteristican mladez na obrazu,generalno imam dosta mladeza...Volim atraktivno da se oblacim i kombinujem razno razne stilove,a nakit se podrazumeva narocito narukvice one velike..Cesto menjam izgled ali drasticno tako da me ljudi neprepoznaju,prelazim iz crne u plavu,crvenu boju kose...Saturn u 1. verovatno daje klasicnu lepotu...asc. je u trigonu sa Neptunom,Venrom i Merkurom pa me verovatno to cini privlacnom,i obicno se dobadnem svima narocito deci i muskom delu(Su,Me,Ve,Ne su u 5. Very Happy )..Ve je u konjukciji sa Su,vladarem asc i trigonu sa Sa koji je u 1.,verovatno me i to cini privlacnom,posto sam negde procitala da Saturn u 1. nije bas odlika lepote,i posto on predstavlj starija ja bi trebalo da izgledam starije a ja naprotiv izgledam mladoliko...Mo 120Pl,to mi izgleda kao neka fatalna zena a ja nesto sebe bas i nepronalazim u tome scratch ....Asc.0 Ma,to verovatno ukazuje na moju zainteresovanost za sport,vezbanje i stalnu aktivnost...neznam ovaj kvadrat urana i asc.,sta bi trebalo da pokaze,mozda vise na moje psihicko stanje,mozda nervozu Mad ...

Natasha-77

Broj poruka : 204
Godina : 38
Datum upisa : 12.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Astrotanja taj Čet Jul 28, 2011 12:07 pm

Kada je reč o aspektima na Asc onda je to od 0-2 najviše stepena, jer nije u pitanju planeta, da bi orbis mogao biti veliki i po meni jedino je Natasca-77 tebi Neptun koji je u promenljivom Strelcu u trigonu sa tvojim Ascdentom, što i donosi promene u izgledu, ali i prekrivanje, ili nešto što može ličiti na "prerušavanjem" odnosno, boje i odeća su ta koje te čine drugačijom,pa te drugi ne prepoznaju, jer kao da se tim izgledom pomalo i kriješ. Moguće je da drugima deluješ i pomalo tajanstveno, ili neobično,nedokučivo,harizmatično, čudno, ali veoma privlačno.

Važno je koji znak zahvata Asc, kao i koje planete prave egzaktan aspekt sa njim, zatim koja je planeta u njemu. Recimo ako je Saturn iz 6. on će uticati da način života ishrana, vežbe, svakodnevne navike deluju na izgled, pa saturn u prpvj će recimo dovesti da osoba bude vitka, mršava, u Devici u prvoj može da ukazuje i na rad na svom izgledu, ulaganje u njega, brigu i o sopstvenom zdravlju,posebno u Devici. discipinovanost u navikama koje mogu da utiču pozitivno na vitalnost,jer je Saturn u trigon sa Suncem i na dugotrajnu lepotu, u sekstilu sa Jupiterom u 11. i trigon sa Venerom i to daje često klasičnu lepotu itd. Narvno Saturn neće delovati u mladosti koliko u poznijim godinama, kada će uticati na na ozbiljnost, ili poslovnost u izgledu. On će u ovom slučaju delovati i u skladu sa profesionalnim angažovanjem, jer je vl. 6. u prvoj.- sunny

Natalna karta mog oca:
http://www.fotorola.com/uploads/5df8f9144c.jpg

Filip:
http://www.fotorola.com/uploads/df40930d7d.gif

Astrotanja

Broj poruka : 4039
Godina : 51
Datum upisa : 22.10.2008

Pogledaj profil korisnika http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Natasha-77 taj Čet Jul 28, 2011 7:29 pm

Hvala Tanja Very Happy ,ovo za Saturn mi je interesantno sto si pomenula(izgled povezan sa profesijom,posto je vladar 6.)....A koje aspekte gledamo za nas izgled u buducnosti???...nije isto kad si mlad i posle kad rodis jedno ili vise dece...ima zena koje se prolepsaju tj. vise se sredjuju u kasnijim godinama a ima i onih koje nacisto propadnu i zapuste se...

Natasha-77

Broj poruka : 204
Godina : 38
Datum upisa : 12.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Astrotanja taj Čet Jul 28, 2011 10:03 pm

I sam Ascedent se pomera, progresijijom i to utiče na naš izgled. Tako je meni recimo sada u Devici,a gledaju aspekti i na progresivni Ascedent tokom te godine recimo kod izrade godišnjeg horoskopa.

Naravno da se izgled sa godinama menja, često i stil oblačenja itd. sunny

Natalna karta mog oca:
http://www.fotorola.com/uploads/5df8f9144c.jpg

Filip:
http://www.fotorola.com/uploads/df40930d7d.gif

Astrotanja

Broj poruka : 4039
Godina : 51
Datum upisa : 22.10.2008

Pogledaj profil korisnika http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Felikitas taj Pon Avg 08, 2011 7:43 pm

Jeste to Tanja...ali kad je neko lep, onda je lep bez obzita na godine flower flower flower

...satvicu vam sad koji dan fotkicu,....pa da vidite kako izgleda lose aspektovana venera(posto vidim da je glavna Very Happy ), dev.asc egz. 90 mars itd. (disp je ok aspektovan), kazu i mesec utice na izgled zene, moj u sco konj. pl i 60 ne....

Felikitas

Broj poruka : 10
Datum upisa : 31.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Formalhaut taj Uto Avg 09, 2011 9:59 pm

Felikitas ::Jeste to Tanja...ali kad je neko lep, onda je lep bez obzita na godine flower flower flower

...satvicu vam sad koji dan fotkicu,....pa da vidite kako izgleda lose aspektovana venera(posto vidim da je glavna Very Happy ), dev.asc egz. 90 mars itd. (disp je ok aspektovan), kazu i mesec utice na izgled zene, moj u sco konj. pl i 60 ne....

I meni je lose postavljena venera, i nista mi ne fali Wink Ma ukusi su razliciti.. iz mog iskustva lep nam je onaj ciji mars, a narocito sunce pravi 60 ili 120 s nasom venerom. Mada, to je samo moje iskustvo. Ne bih rekla da uopste postoji neko pravilo da ovi ili oni aspekti daju lepotu. Znam osobe s ve na asc koje mi se ne svidjaju, a i one sa saturnom na asc, koje su mi bas lepe (ovo su primeri zena:)). Znam samo da se procentualno ja najvise svidjam s osobama s venerom u biku, a i meni veoma cesto osobe sa suncem na pocetku strelca, ovna, lava i blizanaca. Zato mislim da je odnos ve-so najpresudniji. Pozz:)
Nema me dugo, nikako ne stizem.. ubice me Milica! Poseban pozdrav za nju ovom prilikom! Very Happy :* sunny

Formalhaut

Broj poruka : 225
Datum upisa : 09.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Felikitas taj Sre Avg 10, 2011 11:36 pm

Meni ti lepo izgledas Wink Wink ....prvo sto sam primetila jeste da su tvoj i moj Mesec u trigonu i Venere takodje lol!

Felikitas

Broj poruka : 10
Datum upisa : 31.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Arijaaa taj Pet Mar 30, 2012 1:04 am

DUH ::
jassna ::Nikola Stojanovic kaze da je svako onaj ko ima ascedent na 5. stepenu bilo kog znaka fatalan za suprotni pol..
I Ve kontakt Pl daje "to nesto"

To nije rekao Nikola Stojanović ali je prihvatio i ne odnosi se samo na ASC već na bilo koju planetu na 5*.

On sebi daje za pravo da je on autor teorije da svaki stepen ima sibol znaka :

1*AR, 2*TA, 3*GE, 4*CA. 5*LE, 6*VI, 7*LI, 8*SC, 9*SA, 10*CO, 11*AQ, 12*PI,
13*AR, 14*TA, 15*GE, 16*CA, 17*LE, 18*VI, 19*LI, 20*SC, 21*SA, 22*CO, 23*AQ, 24*PI,
25*AR, 26*TA, 27*GE, 28*CA, 29*LE

pa po toj logici 17*, kao i 29* ima simboliku Lava ili 5* bilo kog znaka.

Ipak iako ovo nije njegova teorija jedino priznajem da je dobro primetio da svi likovi koji su nešto učinili ili su poznati imaju neku planetu na 2*, a ovo za 5* bilo kog znaka su primetili strani astrolozi a on je samo prisvojio, posebno je opasan 18* i malo manje 22* bilo kog znaka ali sve treba proveriti u praksi.

MO mi je na 22* sta bi to moglo znaciti?

Arijaaa

Broj poruka : 87
Datum upisa : 31.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Buby30 taj Sre Jan 02, 2013 4:26 pm

Moja venerica u jarcicu u 12oj kucici..
Nimalo dobro postavljena, sve neki napeti aspekti...
8 Kuca ima stelijum planeta....

Iskreno ne mislim da sam nesto lijepa...ali imam ono nesto kako ljudi kazu..
Neznam sto, mozda drustvenost dupli vodenjacic Embarassed

Buby30

Broj poruka : 11
Datum upisa : 02.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Sponsored content Danas u 4:27 pm

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Strana 6 od 7 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh

- Similar topics

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu