Koji aspekti odredjuju dobar izgled...

Strana 7 od 7 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Re: Koji aspekti odredjuju dobar izgled...

Počalji  Vita83 taj Sub Jan 05, 2013 10:54 am

Astrološki su najljepši vazdušni znaci, ali ja u natalu nemam ništa vazdušno, čak su vazdušne kuće prazne, ali opet mislim da sam simpatična Very Happy

Vita83

Broj poruka : 394
Datum upisa : 08.10.2012

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Arijaaa taj Sub Jan 05, 2013 1:07 pm

Imas trigon Plutona i Sunca sa Ascedentom to i te kako utice na tvoj fizicki izgled. Very Happy

Arijaaa

Broj poruka : 87
Datum upisa : 31.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Buby30 taj Sub Jan 05, 2013 1:12 pm

dupli vodenjacic, merkur u njemu, ic na blizancima.....
u vagi saturn. i mars
al odakle velik nos

Buby30

Broj poruka : 11
Datum upisa : 02.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Vita83 taj Sub Jan 05, 2013 1:33 pm

Nos je Mars, pa u vagi po meni ne bi trebao biti veliki, ali ima tu i genetike, moj Mars je u djevici, nos mi je srednje veličine, normalan, rekla bih. Very Happy
A i Saturn u sco mi je u trigonu sa ascedentom plus Mjesec u jarcu vladar ascedenta, al dobro Mjesec mi je u konjukciji sa Neptunom, pa ima kod mene malo te nestvarnosti, inače sam Saturnijanac sa primjesama škorpiona, visoka 172cm, jednake čvrste građe, sa istaknutim ženskim oblinama, tamnosmeđe kose, braon - zelenim očima, bijelog tena. Very Happy

Vita83

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Buby30 taj Sub Jan 05, 2013 1:43 pm

prava žena Smile
i ja imam obline, visoka 170...malo punackija, dosta izražene grudi, jedino da mi je stomak maknut.....smrc

Buby30

Broj poruka : 11
Datum upisa : 02.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Vita83 taj Sub Jan 05, 2013 1:45 pm

Ne pominje obline, a tek kad mi krene tranzitni Jupiter u raka kroz prvu kuću, lele Shocked

Vita83

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Arijaaa taj Sub Jan 05, 2013 2:40 pm

Kod mene SO 90 NE i VE 90 JU visak kilograma svakako postoji sto ova dva aspekta pokazuju, ali ja to zovem zavodnickim oblinama. Very Happy Gradja je poput pjescanog sata, samo malo gabaritnijeg. Very Happy
A sto se tice aspekata sa Asc zaista djeliju. I pored toga sto je ASC u Blizancima, ja od toga imam samo mladolik izgled. jocolor

Arijaaa

Broj poruka : 87
Datum upisa : 31.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Vita83 taj Sub Jan 05, 2013 4:06 pm

A ima kod tebe i uticaja rak, ipak je cijela u raku, sem prvog stepena, mada sve zavisi kako se tumači.

Vita83

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Tanja1 taj Uto Jan 15, 2013 6:20 pm

A sta odredjuje moj izgled? Da li je to Ve u 1. kuci ili gomila planeta u 12. koje su blizu Asc...? Sa po pravilu daje mrsavost i stariji izgled, kako to da ukombinujem sa Me i Ne u konjukciji...? i Ur.. mada malo je udaljeniji.... Question Shocked

Tanja1

Broj poruka : 118
Datum upisa : 22.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Vita83 taj Uto Jan 15, 2013 6:30 pm

Podznak jarac daje ozbiljan izgled, lik, facu, ozbiljan, strog pogled, čvrstu građu, nekada daje ljepotu kao isklesanu, vitkost, a nekada i mršavost, srednji do viši rast, što su stariji to bolje izgledaju. Veliki broj planeta oko ascedenta može da da osobu koja je opterećena sobom ili očarana fizičkim izgledom i o uljepšavanju voli pričati, radi puno na fizičkom izgledu ( Me - Ne ) Planeta koja je najbliža ascedentu daje najbolji opis. Smile

Vita83

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  malamo taj Sre Jan 16, 2013 10:28 am

evo ja imam trigon jupitera na ascedent i sekstil meseca na ascedent (koji mu je ujedno i vladar) i nemam bas nikakvih problema sa viskom kilograma, cak sam i mrsavija, svi mi govore da treba da se ugojim malo Surprised . mada meni je sasvim ok ovako.
ranije sam bila malo punija al sve se promenilo kad mi je sa presao preko ac, tada sam smrsala i vise nikada nisam vratila kilograme a umem da jedem kao tajfun rabbit

malamo

Broj poruka : 308
Datum upisa : 10.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Vita83 taj Sre Jan 16, 2013 11:25 pm

Trigon i sekstil su laki aspekti, zato tebi nijesu donijeli gojaznost, to oce od konjukcije najvise, jos je tebi Mjesec u skorpiji, tako da si ti vitalna. Very Happy E da ti je Mjesec u raku ili strijelcu, situacija bi bila drugačija. Very Happy

Vita83

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  malamo taj Čet Jan 17, 2013 12:55 am

Vita83 ::Trigon i sekstil su laki aspekti, zato tebi nijesu donijeli gojaznost, to oce od konjukcije najvise, jos je tebi Mjesec u skorpiji, tako da si ti vitalna. Very Happy E da ti je Mjesec u raku ili strijelcu, situacija bi bila drugačija. Very Happy
meni je mesec u devici Very Happy kazu da lep aspekt saturna sa venerom donosi lepsi izgled s godinama, ono kad kazu da neko "lepo stari", pa sad srecnice koje to imaju mogu da se obraduju Smile . Meni se svidja ac u blizancima, devici, strelcu, zadrzavaju mladolikost, veseli su, razoznali, nasmejani

malamo

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  malamo taj Čet Jan 17, 2013 12:57 am

i da, znam nekoliko osoba koje imaju natalnu konjukciju ve i mo i sve su lepe ili su bar uzasno sarmantne i plene Smile

malamo

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Vita83 taj Čet Jan 17, 2013 1:00 am

Ups, slabo sam vidjela, pa i u djevici donosi vitkost, jer su djevice umjerene. Smile

Vita83

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Vita83 taj Čet Jan 17, 2013 1:01 am

malamo ::i da, znam nekoliko osoba koje imaju natalnu konjukciju ve i mo i sve su lepe ili su bar uzasno sarmantne i plene Smile

Znam djevojku koja je blizanci/lav, sa Mo0Ve u lavu na ascedentu, simpatična je više nego lijepa, lijepo se odijeva, i imala je sreće u ljubavi, bar ja tako mislim. Very Happy

Vita83

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  malamo taj Čet Jan 17, 2013 1:07 am

Vita83 ::
malamo ::i da, znam nekoliko osoba koje imaju natalnu konjukciju ve i mo i sve su lepe ili su bar uzasno sarmantne i plene Smile

Znam djevojku koja je blizanci/lav, sa Mo0Ve u lavu na ascedentu, simpatična je više nego lijepa, lijepo se odijeva, i imala je sreće u ljubavi, bar ja tako mislim. Very Happy
pa zavisno od aspekata koju konjukcija pravi, te osobe su privlacne definitivno jos ako je konjukcija u lavu moguce i teatralne "evo me, stigla sam, nek se reflektori upale, predstava moze da pocne" Wink

malamo

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Vita83 taj Čet Jan 17, 2013 1:11 am

Pa tako nekako ova djeluje, znam je s posla, ali se ne slažem s njom, skroz smo različite, ali objektivno, jako je simpatična, malo više galami kad priča, ali to je valjda baš zbog lava, jer želi privući pažnju. Mršava je, go grana, ko da nije rodila, i polaže računa na odjeću baš puno.

Vita83

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  malamo taj Čet Jan 17, 2013 1:18 am

Vita83 ::Pa tako nekako ova djeluje, znam je s posla, ali se ne slažem s njom, skroz smo različite, ali objektivno, jako je simpatična, malo više galami kad priča, ali to je valjda baš zbog lava, jer želi privući pažnju. Mršava je, go grana, ko da nije rodila, i polaže računa na odjeću baš puno.
to je tako lavovski.. Mada ne bih se mnogo bunila da sam okasnila malo pa da sam ispala lav na ac Smile))

malamo

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Vita83 taj Čet Jan 17, 2013 1:22 am

E ni ja vala, možda bolje da nam je Uran u strijelcu vladar 7. kuće, nego Saturn, kojeg ja nikako da dočekam. Ona se udala sa 24, moje je godište, muž joj je deset godina stariji, ali mislim da je drži kao malo vode na dlanu.

Vita83

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  malamo taj Čet Jan 17, 2013 1:34 am

Vita83 ::E ni ja vala, možda bolje da nam je Uran u strijelcu vladar 7. kuće, nego Saturn, kojeg ja nikako da dočekam. Ona se udala sa 24, moje je godište, muž joj je deset godina stariji, ali mislim da je drži kao malo vode na dlanu.
ko ceka taj doceka, jedno od saturnovih pravila Very Happy

malamo

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Vita83 taj Čet Jan 17, 2013 1:36 am

Baš da vidim da li to pravilo pali kod mene, ja sam strpljiva i dobro se slažem sa Saturnom, Sa120Asc, samo što je mrčko uklješten, izgubio se, ali naćiću ga već. Wink

Vita83

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Tanja1 taj Čet Jan 17, 2013 3:28 pm

Da li i mene neko ceka...? Ja sam dete Saturna... farao podznak Jarac, saturn u 12. u konj. sa Asc... ali sa MO u 7....

Mislim da kao sto MO treba Sa, na koga se moze osloniti, tako i Sa treba MO koji ce uneti emocije u njegov hladni i ozbiljni svet razuma... samo jos da nadjemo te druge polovine... I love you

Tanja1

Broj poruka : 118
Datum upisa : 22.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Vita83 taj Čet Jan 17, 2013 4:39 pm

Saturn zna kritikovati i biti strog prema Mjesecu, možda slabije pokazivati osjećanja, to mi se jedino ne sviđa, jer mi smeta strogoća, ali sve ostalo, ozbiljnost, odgovornost, razumijevanje, ispunjavanje obaveza, volim kod Saturna. Very Happy Kako je meni Mjesec u jarcu, to govori da ja volim Saturna takvog kakav je. king

Vita83

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  ena1976 taj Čet Jan 17, 2013 8:13 pm

malamo ::
Vita83 ::

pa zavisno od aspekata koju konjukcija pravi, te osobe su privlacne definitivno jos ako je konjukcija u lavu moguce i teatralne "evo me, stigla sam, nek se reflektori upale, predstava moze da pocne" Wink
Cure, bravo za opis nas koji smo lavovi u podznaku queen

ena1976

Broj poruka : 413
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Sponsored content Danas u 11:24 pm

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Strana 7 od 7 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh

- Similar topics

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu