potpis...

Strana 3 od 3 Prethodni  1, 2, 3

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Re: potpis...

Počalji  astromaestro taj Uto Sep 14, 2010 6:14 pm

pa vjerojatno trebaš otvoriti svoj profil i staviti ovaj link tamo gdje ti piše potpis... dalje ne znam, makar me mučili čokoladom....

astromaestro

Broj poruka : 39
Godina : 53
Локација : Zagreb
Datum upisa : 03.11.2009

Pogledaj profil korisnika http://astromaestro.webnode.com/

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  tanja taj Uto Sep 14, 2010 9:17 pm

hvala puno da probam sad ima li potpisa
Question

tanja

Broj poruka : 8
Godina : 45
Datum upisa : 13.09.2010

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  mici taj Pet Sep 24, 2010 12:39 pm

tanja ::hvala puno da probam sad ima li potpisa
Question
test

mici

Broj poruka : 14
Godina : 32
Локација : Novi Sad
Datum upisa : 24.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  sara taj Pon Nov 01, 2010 11:40 am

Lima ::confused ja ne umem kako da postavim natalnu u potpisu jednom sam uradila pitaj boga kako i sad opet neradi pale
evo ja ću vam pomoći kako ćete postaviti kartu u potpis, kliknite tj.copy na link svoje natalne karte, odite u profil kliknite na potpis,otvorit će vam se prozor u kojem ćete zalijepiti link natalne karte, opcija na dnu "prikači potpis" i klik na opciju"poslati",pozdrav

sara

Broj poruka : 179
Datum upisa : 09.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Gost taj Pon Nov 01, 2010 3:09 pm

sara ::
Lima ::confused ja ne umem kako da postavim natalnu u potpisu jednom sam uradila pitaj boga kako i sad opet neradi pale
evo ja ću vam pomoći kako ćete postaviti kartu u potpis, kliknite tj.copy na link svoje natalne karte, odite u profil kliknite na potpis,otvorit će vam se prozor u kojem ćete zalijepiti link natalne karte, opcija na dnu "prikači potpis" i klik na opciju"poslati",pozdrav
Sara, moram da Ti kazem da ovaj post koji si citirala je star 2godine. Ali nadam se da ce pomoci ostalima, mada sve to vec stoji treba samo pazljivo slediti uputstvo. Zaista nije komplikovano! Very Happy

Gost
Gost

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  sara taj Pon Nov 01, 2010 10:36 pm

nova sam na forumu imala sam dobru volju pomoći

sara

Broj poruka : 179
Datum upisa : 09.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Hocanka taj Uto Avg 30, 2011 3:35 pm

potpis

Hocanka

Broj poruka : 30
Godina : 26
Datum upisa : 25.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  venus taj Ned Sep 25, 2011 11:32 pm

samo da vidim da li mi se vidi potpis

venus

Broj poruka : 3
Godina : 43
Локација : Beograd
Datum upisa : 11.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Raziel taj Uto Nov 01, 2011 6:49 pm

Океј, одлучих да овај пост наменим свим људима који би желели да поставе потпис на начин на који њима најбоље одговара, а да не буде исувише компликовано Very Happy
Ради прегледности поставићу слике тога како се ради.

Напомена
Ова помоћ подразумева да сте већ направили наталну карту на интернету, имате налог на овом форуму и/или поседујете линк (такозвани "U R L") који ће бити у формату електронске слике, односно JPG,JPEG,PNG,GIF, а означава Ваш хороскоп, односно наталну карту коју желите поделити с форумском дружином.
Link слике обично изгледа овако како је постављено у коду.
Kod:
http://i36.tinypic.com/2ins47.gif

или слично томе. Битно је да слика поседује екстензију у виду gif, jpg, png или сл. томе.

Убацивање линка наталне карте у потпис

У горњем делу навигационог панела постоји одељак назива "Profil" Као што је приказано на слици 1a [** кликните на SPOJLER]

Spojler:
1a ::

У датом делу постоји опција назива ''Потпис'' (или за кориснике енглеског језика "Signature") као што је приказано на слици 1b

Spojler:
1b ::

У одељку за потпис ћете имати текст табелу где ћете моћи да убаците свој линк као што је приказано на слици 1c

Spojler:
1c ::

Након убаченог линка све што је потребно јесте да кликнете на дугме ''Пошаљи''. То је то.

---

Додатак

Овде сам написао делове везане за естетску одређеност Вашег линка, односно да преименујете свој линк у било шта што Вам падне на памет.

Пре копирања линка у потпис можете копирати следећи део који ће омогућити персонализовање Вашег линка, односно онога шта пише у истом. Свакако је привлачније да пише ''Мој натал'' пре него ли "ldfkawhloahg.gif"
BB kod за ову акцију је
Kod:
[url="овде стављате линк између два наводника"]а овде пишете текст који ће преобразити линк слике[/url]

Пример кода
Kod:
[url="http://i224.photobucket.com/albums/dd74/mentis_01/1c.jpg"]Моја слика[/url]

Пример без кода у акцији : ---> http://i224.photobucket.com/albums/dd74/mentis_01/1c.jpg <---

Пример сa кодом у акцији и жељени резултат ---> Моја слика <---

Пример са кодом у акцији с измењеним текстом који ће и даље означавати исти линк

Овде можете кликнути на ову реченицу, моја слика је добила још мало слова али и даље шта год да напишем ће водити к линку такозване ''Моје слике''

Слободно се послужите, пробајте да експериментишете и сигурно ћете добити персонализовани назив који ће замаскирати непривлачне називе линкова. cheers

Копирајте ово у потпис, затим избришите ово моје ''овде линк'' и убаците свој линк, а ту где пише ''овде измишљени текст'' обришите и напишите шта Вам душа иште. :] Битно је да не дирате било шта друго по питању BB кода и наводника.
Kod:
[url="ovde link"]ovde izmišljeni tekst[/url]

Све најбоље!

ПРЕДЛОГ

Можете да ''Цитирате'' мој пост (управо овај) како би Вам се отворио прозор где можете проверити како сам написао овај пост и које сам BB кодове користио. Само кликните на Quote, а уколико нисте сигурни у то како сте поставили или како ће изгледати Ваш Пост имате и опцију која гласи ''Преувизуализовати'' на конту чега добијате пилот скицу.

BB код служи за бољу прегледност форума и сваки корисник га може користити под условом да им је исти омогућен.

Raziel

Broj poruka : 11
Godina : 28
Локација : Beograd
Datum upisa : 22.10.2011

Pogledaj profil korisnika http://www.mizuchi.forumotion.com

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Etiketica taj Čet Apr 04, 2013 7:01 pm

Ja sam se namucila i nemam pojma da li se vidi ili ne..provera..Smile

Etiketica

Broj poruka : 7