napadi panike i straha

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

napadi panike i straha

Počalji  nina4 taj Sub Okt 25, 2008 10:43 pm

Draga Astrotanja interesuje me koji aspekti uticu na ovu vrstu oboljenja.Prije mnogo godina sam osjetila prve simptome i nekako sam se sad navikla na to ,ali cini mi se da mi kcerka pocinje osjecati isto i to me veoma brine,jer znam koliko to moze uticati na kvalitet zivota.Inace u posljednje vrijeme mi se kcerka zali na glavobolje i vrtoglavice tako da ne znam da li to da pripisem njenom zaista stresnom stanju ili je u pitanju neko oboljenje od kojeg ona ima panican strah.Kcerka je rodjena 25.04.1989.u Prijedoru u 20.45.Za svako pojasnjenje i savjet od srca ti se zahvaljujem. I love you

nina4

Broj poruka : 105
Datum upisa : 25.10.2008

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Re: napadi panike i straha

Počalji  Astrotanja taj Sub Okt 25, 2008 11:17 pm

Ovih dana energija joj je u padu. Prošle nedelje se jako uzbuđivala, možda i ljutila i dosta energije trošila. Sklona je u ovom periodu upalama, koje može da prati i glavobolja, zbog naprezanja ui preteranog trošenja. više odmara i spavanja bi joj dobro došlo, kao i unos vitamina. Ovo doba godine joj je enrgija u padu, tako da je bitno da što je moguće zdravije živi i uspori tempo. Inače tvoje ponašanje i psihičko stanje uticalo je ove godine i na nju. Pojavili su se strahovi, puno jakih emocija i stres, tako da je bitno da pronađe neki način da se opušta. U toku novembra dobro bi joj došlo da se i fizički rekreira, jer joj je Mars u prvoj, da troši energiju i tako izbacuje iz sebe svu negativnu energiju.

Astrotanja

Broj poruka : 4039
Godina : 51
Datum upisa : 22.10.2008

Pogledaj profil korisnika http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

napadi panike i straha

Počalji  bella taj Sub Okt 25, 2008 11:32 pm

Hvala,mila.Najveci problem je sto je ona opterecena da ima neko opasno oboljenje i taj strah je potpuno obuzeo.Bojim se i nadam da nema te aspekte neki vecih i opasnih oboljenja. I love you

bella

Broj poruka : 2
Datum upisa : 23.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Astrotanja taj Sub Okt 25, 2008 11:47 pm

Taj strah, primetila sam imaju često osobe sa Plutonom u konjukciji sa Ascedentom u Škorpionu. On često nastupa u vremenu kada se događaju promene i kada postoje i neke objektivne okolnosti, pa bi mogle da predstvaljaju i neki vid neuroze. Ukoliko duže potrjje, onda bi trebala da ode na razgovor kod nekog psihiloga. Ove godine joj je tranzitni Pluton u više puta prolazi preko natalnog Meseca i to izaziva sva ta osećanja, straha, šoka, uzbuđenja, panike, koja su poslica prilika u kroz koje ste i ti i ona prošle. Uskoro toko decembra kada se tranzitni Pluton udalji od natalnog Meseca sitaucija će se poboljšati, ako pak ne prođe, onda nešto prediuzmi.

Astrotanja

Nazad na vrh Ići dole

napadi panike i straha

Počalji  bella taj Ned Okt 26, 2008 12:21 am

Hvala Tanjice na odgovoru.Znaci li to da treba nesto da preduzmem da ona ima neke aspekte za neka oboljenja? I love you

bella

Datum upisa : 23.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Astrotanja taj Ned Okt 26, 2008 1:28 pm

Znači da budeš opezna, da pratiš šta se događa i ukoliko se to ponavlja i u jačem obliku onda svako da zatražiš i stručnu pomoć. Ne bi joj smetalo da koristi vitamine B kompleksa, zatim šišak, ili nešto drugo slično tome, što bi joj smanjilo strah. Šišak je jako dobar i koristan i ne izaziva zavisnost, kao medikamenti.

Astrotanja

Nazad na vrh Ići dole

napadi panike i straha

Počalji  nina4 taj Ned Okt 26, 2008 1:54 pm

Hvala Tanjice divna si. I love you

nina4

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Astrid taj Pet Nov 14, 2008 10:17 pm

Naravno da je u panici ... Venera koja je u opoziciji sa Plutonom vidi groznu prijetnju i još joj je u polju zdravlja, međutim, nije to opasnost po život i to možemo sigurno isključiti. Njoj treba puno ljubavi i pažnje kao i svakom djetetu Biku, mora se osjetiti sigurnom, ali ne kroz sažaljenje ili podilaženje ili kroz silna uvjeravanja. Takvom djetetu treba prilaziti na mala vrata, nikada direktno. Ja njoj preporučujem hrpu vitamina B koji će joj više pomoći nego neki apaurini ili slične tablete, no tovama prepuštam.

Mjesec, planeta emocija, trpi dugo vremena tranzit Plutona i normalno je da se ona suočava sa kojekakvim strahovima, vjerojatno spominje ili govori o smrti, no to je proces odrastanja i dubokih promjena.

Pluton na Mjesec zaista nije lagan, no taj aspekt upravo sada najjače djeluje i uskoro će se pomaknuti i prijeći u znak Jarca što će donijeti olakšanje i oporavak. Ovaj se aspekt samo jednom u životu događa pa neka izdrži jer nije opasno po život samo izuzetno plaši osobu kojoj se to događa pa ako ona shvati da je to samo prolazna stvar koja nije realna, brže će se oporaviti.

Ukoliko ona barem malo vjeruje u astrologiju, neka se sama obrati nekome za savjet, mi imamo u Rka dobrog astrologa kome se može postaviti pitanje putem interneta a odgovore možete slušati kod kuće drugi dan.

O tome samo preko privatnog maila.

pozdrav

Astrid

Broj poruka : 22
Локација : Rijeka
Datum upisa : 27.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  nina4 taj Sub Nov 15, 2008 12:27 am

Draga Astrid,od I love you ti hvala na odgovoru.Poslusacu tvoje savjete i poceti sa unosenjem B vitamina i cekati prolazak ovih teskih aspekata za moju kcerku.I sama sam vise puta imala te napade panike i straha i znam koliko je to tesko pa me zbog toga raduje da je sve to kod nje samo jedna prolazna faza. Very Happy Hvala ti ,mila jos jednom i moram ti reci da si potpuno tacno opisala njeno trenutno stanje. sunny flower

nina4

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  nina4 taj Sub Nov 15, 2008 12:36 am

Zaboravila sam jos napisati da sam ti poslala jednu porukicu pa pogledaj. I love you

nina4

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Milanamedicina taj Ned Mar 04, 2012 10:34 am

ja zaista moram da se nadovezem,ne znam da li je bas povezano sa ovom temom,ali! imam iste simptome,preveliki stres i vrtoglavice od sve muke,studiram medicinu,ne znam da li sam izabrala pravi put,cesto sam depresivna i nemam zelju za druzenje sa ljudima,sta da radim?zaista me je potrebna velika pomoc Sad ne znam kojim putem da krenem

Milanamedicina

Godina : 24
Datum upisa : 04.03.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Astrotanja taj Sre Mar 07, 2012 4:30 pm

Milenamedicina, dobro nam došla! Najpre je potrebno da postaviš svoju natalnu kartu. Objašnjenje imaš u rubrici problemi.
sunny flower sunny

Natalna karta mog oca:
http://www.fotorola.com/uploads/5df8f9144c.jpg

Filip:
http://www.fotorola.com/uploads/df40930d7d.gif

Astrotanja

Nazad na vrh Ići dole

http://i41.tinypic.com/21jrbed.jpg

Počalji  Milanamedicina taj Čet Mar 08, 2012 10:05 pm

Astrotanja ::Milenamedicina, dobro nam došla! Najpre je potrebno da postaviš svoju natalnu kartu. Objašnjenje imaš u rubrici problemi.
sunny flower sunny

Milanamedicina

Godina : 24
Datum upisa : 04.03.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Sponsored content Danas u 3:19 am

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh