Koji aspekti daju dobre ljubavnike?

Strana 2 od 3 Prethodni  1, 2, 3  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Re: Koji aspekti daju dobre ljubavnike?

Počalji  DUH taj Sub Jul 25, 2009 2:49 pm

nolita ::
DUH ::
Nema dobrih ljubavnika kao što nema ni dobrih ljubavnica, postoji samo dobro slaganje ili neslaganje. Jedino nisam razumeo, odnosno nisam Bilo kako ja mogu da kažem astrološki da je najbolji ljubavnik, po mom shvatanju, muškarac koji ima MA 0 VE 120 SA, dok je za ženu najjača kombinacija, bar po mom iskustvu samo VE 0 MA u Jarcu, ta kad se popne ne zna da sidje a najgora kombinacija za ženu je VE 180 NE, da ne ulazim u detalje, ne mora da bide homo ali tu nešto ne štima.

haha, taman nadem i sebe i svog tipa sa ovim aspektima - ovako ja imam ve180ne, ali mislim da sa mnom sve stima (sto i on kaze:D)-jedino mi treba ponekad vremena, ali mislim da ne mogu svi iz prve imat savrsenstvo...tako da ne uzimam to osobno. mozda mene izvlaci ma u skorpionu, ne znam.
on pak ima ma0ve120sa -i stvarno, sex je mrak...

a koji tocno aspekti mogu odrediti super sex u sinastriji?

Da ali tebi PL ima egzaktan trougao sa VE što uveliko popravlja stvar a
i NE ti vlada 6 poljem (radno okruženje) što i nema veze sa seksom,
osim da i na poslu natrčiš na nekog sa kime bi mogla imati nešto (možda
u tajnosti) i naravno SO 0 VE je savim pristojan aspekt za seks,
naročito kod žena, nekad isuviše "pristojan", mada bih sve to kao i MA
0 SA 120 MO strpao u neku normalu zbog VE i SO u Ge

DUH

Broj poruka : 890
Локација : Beograd
Datum upisa : 18.07.2009

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Strelica taj Sub Jul 25, 2009 2:56 pm

DUH ::Nema dobrih ljubavnika kao što nema ni dobrih ljubavnica, postoji samo dobro slaganje ili neslaganje.

DA! Samo da napomenem,posto mi se cesto omakne,ne znam kako Rolling Eyes da ispustim nesto... Temu sam otvorila bas zato da vidim sta kome donosi to slaganje,da svako pise sta je njemu licno "dobar ljubavnik/ca"

Strelica

Broj poruka : 721
Godina : 34
Локација : Zemun
Datum upisa : 27.02.2009

Pogledaj profil korisnika http://www.astromarija.forumotion.net/

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  DUH taj Sub Jul 25, 2009 2:59 pm

Strelica ::
DUH ::Nema dobrih ljubavnika kao što nema ni dobrih ljubavnica, postoji samo dobro slaganje ili neslaganje.

DA! Samo da napomenem,posto mi se cesto omakne,ne znam kako Rolling Eyes da ispustim nesto... Temu sam otvorila bas zato da vidim sta kome donosi to slaganje,da svako pise sta je njemu licno "dobar ljubavnik/ca"

Jel misliš samo na seks ili ljubav i seks u kompletu ?

DUH

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Izida taj Sub Jul 25, 2009 3:00 pm

...

Poslednji put izmenio Izida dana Sre Okt 05, 2011 7:09 pm, izmenio ukupno 2 puta

Izida

Broj poruka : 626
Datum upisa : 06.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  DUH taj Sub Jul 25, 2009 3:04 pm

pandora* ::Ma kod mene nema tih aspekata a sve je super bar kad je sex u pitanju..ma nemam pojma Laughing

Pa tebi je VE 120 MA a vladar VE je UR 0 PL, malo ti je, oćeš još neki aspekt lol!

DUH

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Strelica taj Sub Jul 25, 2009 3:06 pm

Jel misliš samo na seks ili ljubav i seks u kompletu ?

Eh,pa kako god. Meni je tesko da to odvojim,ali mozemo i o jednom i o drugom...

Strelica

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Izida taj Sub Jul 25, 2009 3:14 pm

...

Poslednji put izmenio Izida dana Sre Okt 05, 2011 7:10 pm, izmenio ukupno 2 puta

Izida

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  DUH taj Sub Jul 25, 2009 3:20 pm

pandora* ::

sva sreca nije mi SA nigde u kombinaciji hahaha..ali i druga strana ima VE120MA a vl. UR je MA pa jos MA120UR...

Bogami ne znam oboje imamo VE90NE..ja jos MO180NE dok druga strana MO0NE..a MA u 90 Exclamation Question

Sto puta sam ti rekao da nemaš VE 90 NE a MO i NE su u intelektualnim poljima a ne seksualnim mada po znacima se ne bih iznenadio da si razmišljala kako bi bilo sa ženom lol!

DUH

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  nolita taj Sub Jul 25, 2009 3:21 pm

[quote="DUH"]

MO i NE su u intelektualnim poljima a ne seksualnim

koja su to seksualna polja? ja znam za osmo, ali zar ima jos koje?

nolita

Broj poruka : 95
Godina : 32
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Izida taj Sub Jul 25, 2009 3:26 pm

...

Poslednji izmenio Izida dana Sre Okt 05, 2011 7:10 pm, izmenjeno ukupno 1 puta

Izida

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Strelica taj Sub Jul 25, 2009 3:27 pm

[quote="nolita"]

MO i NE su u intelektualnim poljima a ne seksualnim

Ih...Ma svako je "sexualno" i "intelektualno",kad ga nekako izvrtis, u svakom te nesto j... Ali ozbiljno,dok se dotaknes dispozitora,planete i kuce sa kojima pravi aspekt,sve sa svacim ima veze i sve je ispreplitano. Natal je "mapa uma" i njegovog stanja,koje se sa tranzitima menja,sa laksim trenutno,sa tezim trajno,ali svi mi ama bas sve posedujemo,samo kos nekog nesto naglaseno,kod nekog manje i o tome govore aspekti itd...

Strelica

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Izida taj Sub Jul 25, 2009 3:27 pm

...

Izida

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  nolita taj Sub Jul 25, 2009 3:32 pm

pandora* ::ma bezi bre si normalan ja sa zenom...cccc..ahhahah...nikad ni pomislila, mnogo ja volim sex da bi bila sa zenom bre Evil or Very Mad

Pa znas kako svaki program mi izbacuje ovaj kvadrat VE mi je na 16,52 a NE na 24,00 i jbga to je 7*...pa isto tako imam i ovaj T za koji cas imam cas nemam MO,VE,NE..

prema imširagiću aspekt kvadrata i trigona dopusta orbis 6-8 stupnjeva (pocetnik sam, streber, sta cete Smile )

a sto se zena tice, jedan astrolog kod kojeg sam isla (i koji je btw sve ispromasivao), me isto pitao da nemam lezbijske sklonosti, rekoh LOL...muski um, jedva doceka dvije zene skupa Laughing

Ih...Ma svako je "sexualno" i "intelektualno",kad ga nekako izvrtis, u svakom te nesto j... Ali ozbiljno,dok se dotaknes dispozitora,planete i kuce sa kojima pravi aspekt,sve sa svacim ima veze i sve je ispreplitano. Natal je "mapa uma" i njegovog stanja,koje se sa tranzitima menja,sa laksim trenutno,sa tezim trajno,ali svi mi ama bas sve posedujemo,samo kos nekog nesto naglaseno,kod nekog manje i o tome govore aspekti itd...

pricaj mi...tek kad se ponadam da sam nesto shvatila, ulovila, kazu mi pazi jos na ovo, ono---ma rupa bez dna Cool

nolita

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  DUH taj Sub Jul 25, 2009 3:47 pm

Pa 5 polje iako se odnosi na ljubav, može da pokaže i nešto o seksu posebno ako su tu planete vezane za seks, recimo vladar 8p ili MA PL ili veza vladara 5 i 8 i imatu puno kombinacija

DUH

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Strelica taj Sub Jul 25, 2009 3:56 pm

DUH ::Pa 5 polje iako se odnosi na ljubav, može da pokaže i nešto o seksu posebno ako su tu planete vezane za seks, recimo vladar 8p ili MA PL ili veza vladara 5 i 8 i imatu puno kombinacija

Samo 5.polje ne moze nista da pokaze o sexu,ev.da li do sexa doci...To je Sunce i tu pokazujes sve,pa ako se drugoj strani nesto dojmi,prelazi se dalje...

Strelica

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Izida taj Sub Jul 25, 2009 3:58 pm

....

Izida

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  nolita taj Sub Jul 25, 2009 4:01 pm

Samo 5.polje ne moze nista da pokaze o sexu,ev.da li do sexa doci...To je Sunce i tu pokazujes sve,pa ako se drugoj strani nesto dojmi,prelazi se dalje...

ja sam isto tako nekako shvatila, prema ovome sto sam do sad citala, zato sam se i zbunila kad smo poceli o poljima

nolita

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  DUH taj Sub Jul 25, 2009 4:02 pm

a sto se zena tice, jedan astrolog kod kojeg sam isla (i koji je btw sve ispromasivao), me isto pitao da nemam lezbijske sklonosti, rekoh LOL...muski um, jedva doceka dvije zene skupa Laughing

pricaj mi...tek kad se ponadam da sam nesto shvatila, ulovila, kazu mi pazi jos na ovo, ono---ma rupa bez dna Cool

Nolita, ti zaista imaš neke aspekte koje upućuju na dve žene lol! ali imaš prejak VE 120 PL plus SA MA 12o MO što je dovoljno da prevlada hetero, pogotovo što je SA suvladar tvog 5 polja i još u konjukciji sa MA u Sc ali ne i neobične veze, tipa da ne znaš ni kad je veza počela ili kada se zvršila ili da tu neko nestane bez reči ili da natrčiš na lika koji radi i na struju i na baterije i uopšte na neobčnosti kada su predbraćne ljubavi u pitanju.... mislim tebi se generalno MO (ženski princip) 120 (privlaći) MA (muški princip)

DUH

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  DUH taj Sub Jul 25, 2009 4:10 pm

DUH ::Pa 5 polje iako se odnosi na ljubav, može da pokaže i nešto o seksu posebno ako su tu planete vezane za seks, recimo vladar 8p ili MA PL ili veza vladara 5 i 8 i imatu puno kombinacija

Pa nisam ja ni rekao da samo 5 polje pokazuje seks , nego uslove koji mogu upićivati na seks, naročito pošto 5 polje pokazuje ljubav a ljubav ide u paketu sa seksom (osim platonske o kojoj ovde ne pričamo) tako da uz ovo moje citirano može da ukazuje i na seks a ovo sa SO te nisam najbolje razumeo jer si tu nešto iskraćivala, ustvari ništa nisam razumeo vezano za SO

DUH

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  gernica taj Sub Jul 25, 2009 5:05 pm

E, sad kada smo vec kod vl VIII u V - Uran u V. - tu daje duple veze, a negde procitah i naklonost istom polu.
Pa, Saturn u IV u konjukciji sa vl V Plu i Ma, pa u Sco - naglasene strasti.
Neko se pitao, sta bi sa konjukicjom SaMa u zenskom horoskopu - pa kod mene je vecita borba za prevlast,
s tim da mi je Ve u kvadratu sa Saturnom - emocionalna praznina...
Trazim jakog da bi mu pokazala da sam jaca, ali moje So je u Raku - to je i te kako emotivna preosetljivost,
ali je u XII i ne da se prikazati.

gernica

Broj poruka : 240
Datum upisa : 12.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Tajna taj Uto Jul 28, 2009 9:03 am

sva sreca nije mi SA nigde u kombinaciji hahaha..ali i druga strana ima VE120MA a vl. UR je MA pa jos MA120UR...

Bogami ne znam oboje imamo VE90NE..ja jos MO180NE dok druga strana MO0NE..a MA u 90 Exclamation Question

Sto puta sam ti rekao da nemaš VE 90 NE a MO i NE su u intelektualnim poljima a ne seksualnim mada po znacima se ne bih iznenadio da si razmišljala kako bi bilo sa ženom lol!

Daj Duse sad ga i ti pretera, nazlost Pandora ima VE 90 NE, cak i Dupor daje 7 stepeni sa jednom od licnih planeta i NE. Ne preteruj! Njen aspekt je 7 stepeni i 8 min, aplikacioni...
Mozda si ti ipak Devica, cim si toliki cepidlaka! Taj aspekt radi ali ajmo pitati Pandori da li idealizuje ljubavnike pa se posle razocara? Ili da li je u svojoj glavi razvila romansu tamo gde joj mesta nije bilo, mozda je to bolje pitanje? Ako ne, ti si u pravu... Pandora kazi nam, molim te.

Tajna

Broj poruka : 785
Godina : 41
Локација : Florida
Datum upisa : 27.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  DUH taj Uto Jul 28, 2009 9:29 am

Tajna ::
Daj Duse sad ga i ti pretera, nazlost Pandora ima VE 90 NE, cak i Dupor daje 7 stepeni sa jednom od licnih planeta i NE. Ne preteruj! Njen aspekt je 7 stepeni i 8 min, aplikacioni...
Mozda si ti ipak Devica, cim si toliki cepidlaka! Taj aspekt radi ali ajmo pitati Pandori da li idealizuje ljubavnike pa se posle razocara? Ili da li je u svojoj glavi razvila romansu tamo gde joj mesta nije bilo, mozda je to bolje pitanje? Ako ne, ti si u pravu... Pandora kazi nam, molim te.

Orbis VE je 7 stepeni - poluorbis 3,30
Orbis NE je 5 stepeni - poluorbis 2,30

A Pandora ima 9 stepeni razliku VE i NE i za mene taj aspekt ne radi, naravno ovo su orbisi i poluorbisi Dupora

DUH

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Tajna taj Uto Jul 28, 2009 9:40 am

Tajna ::

Orbis VE je 7 stepeni - poluorbis 3,30
Orbis NE je 5 stepeni - poluorbis 2,30

A Pandora ima 9 stepeni razliku VE i NE i za mene taj aspekt ne radi, naravno ovo su orbisi i poluorbisi Dupora

Pa nema 9 nego 7 stepeni i 8 min, bar po chartu koji je objavila kao potpis.... I to je aplikacija!

Tajna

Broj poruka : 785
Godina : 41
Локација : Florida
Datum upisa : 27.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Astrotanja taj Uto Jul 28, 2009 9:51 am

Aspekt, radi, po meni, bar po onome što je ona pisala, koliko sam ja primetila i povezala, ali još više kod nje radi trigon Neptuna i Satturna,koji potere nekada ovaaj kvadrat, jer joj on može pomoći da unese red u haus koji nekada zavlada u njenoj ljubavnoj vezi.
Jačanjem veru u svoju intuiciju i oslanjanjem na nju ona će moći da donosi bolje odluke kada su partnerstva u pitanju.
sunny

Natalna karta mog oca:
http://www.fotorola.com/uploads/5df8f9144c.jpg

Filip:
http://www.fotorola.com/uploads/df40930d7d.gif

Astrotanja

Broj poruka : 4039
Godina : 51
Datum upisa : 22.10.2008

Pogledaj profil korisnika http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  DUH taj Uto Jul 28, 2009 10:55 am

Astrotanja ::Aspekt, radi, po meni, bar po onome što je ona pisala, koliko sam ja primetila i povezala, ali još više kod nje radi trigon Neptuna i Satturna,koji potere nekada ovaaj kvadrat, jer joj on može pomoći da unese red u haus koji nekada zavlada u njenoj ljubavnoj vezi.
Jačanjem veru u svoju intuiciju i oslanjanjem na nju ona će moći da donosi bolje odluke kada su partnerstva u pitanju.
sunny

Pa ako bi uzimali tako široke orbise, onda meni radi ME 120 URr ali ja ga ne računam iako je aplikacioni aspekt u pitanju...

DUH

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Sponsored content Danas u 1:44 pm

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 3 Prethodni  1, 2, 3  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh