Sta to stopira donosenje zakona o diskriminaciji???!!!

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Sta to stopira donosenje zakona o diskriminaciji???!!!

Počalji  Strelica taj Čet Mar 19, 2009 6:12 pm

Bas sam razmisljala sta to donosi ovako seljacko ponasanje i prepredanje o tome da li treba javno iznositi svoje intimno opredeljenje! Sto li se onda heterosexualci javno izjasnjavaju...
U tom zakonu ima 120 i vise tacaka,samo se jedna od svih njih odnosi na slobodu sexualnog opredeljenja. Da li su nam to neki tranziti doneli ovu homofobiju ili to vec imamo u genetskom horoskopu...
Ja sam se nadala da ce nesto iz crkvenih redova da ispliva sa ovim Uranom u Ribama Rolling Eyes

Strelica

Broj poruka : 721
Godina : 34
Локација : Zemun
Datum upisa : 27.02.2009

Pogledaj profil korisnika http://www.astromarija.forumotion.net/

Nazad na vrh Ići dole

vedrama

Počalji  vedrana taj Čet Mar 19, 2009 6:30 pm

Strelica ::Bas sam razmisljala sta to donosi ovako seljacko ponasanje i prepredanje o tome da li treba javno iznositi svoje intimno opredeljenje! Sto li se onda heterosexualci javno izjasnjavaju...
U tom zakonu ima 120 i vise tacaka,samo se jedna od svih njih odnosi na slobodu sexualnog opredeljenja. Da li su nam to neki tranziti doneli ovu homofobiju ili to vec imamo u genetskom horoskopu...
Ja sam se nadala da ce nesto iz crkvenih redova da ispliva sa ovim Uranom u Ribama Rolling Eyes

Evo ja cu reci da svako ima pravo glasa,da kaze istinu i da je tako najbolje.Ovo ne mogu tumaciti astroloski jer ne znam,samo sam htela da kazem,da svako ima pravo da bude ono sto jeste!

vedrana

Broj poruka : 121
Datum upisa : 03.02.2009

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Re: Sta to stopira donosenje zakona o diskriminaciji???!!!

Počalji  Izida taj Čet Mar 19, 2009 11:02 pm

Ako je Srbija-rodjena 8.11.2006 u 12,15 nije ni cudo sto nam je ovako kako je sada..veoma nepovoljan momenat donosenja ustava kao najviseg pravnog akta jedne drzave jer se odmah vidi da je ovo drzava sa nesredjenom ekonomskom i socijalnom situacijuom tako da me ovo necudi ni malo..

Izida

Broj poruka : 626
Datum upisa : 06.02.2009

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Re: Sta to stopira donosenje zakona o diskriminaciji???!!!

Počalji  Sponsored content Danas u 6:46 am

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh

- Similar topics

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu