Da li su Ovnovi najaktivniji, kao i osobe koje imaju planete u Ovnu?

Strana 2 od 3 Prethodni  1, 2, 3  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

vedrana

Počalji  vedrana taj Pon Apr 13, 2009 8:31 pm

Evo ja se setih mog zeta ovan/lav i jedina planeta u natalu u znaku ovna je mars na 1.stepenu u IX kuci.
Taj covek je u stanju da radi tri posla,bez problema Shocked
Ali ostale planete su uglavnom u znaku device,riba...

Nego,ako ima neko podatke Cede,volela bih malo da ga analiziram.Ili da otvorimo temu interesantnih licnosti?

vedrana

Broj poruka : 121
Datum upisa : 03.02.2009

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Re: Da li su Ovnovi najaktivniji, kao i osobe koje imaju planete u Ovnu?

Počalji  Strelica taj Uto Apr 14, 2009 5:54 pm

Moj brat je Ovan,ima Mars u Blizancima,Veneru u Vodoliji i Urana u Vagi. Takva trigoncina,a on sedi po ceo dan pred kompom i igra igrice (strateske) Valjda zbog Saturna pored Marsa Laughing

Strelica

Broj poruka : 721
Godina : 34
Локација : Zemun
Datum upisa : 27.02.2009

Pogledaj profil korisnika http://www.astromarija.forumotion.net/

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  gernica taj Uto Apr 14, 2009 10:25 pm

Mars mi je u Skorpionu u konjukciji sa Saturnom, pa kad se sve lepo isplanira da vidis kako radi trigoncina (Ve, Mo, Ur)! Laughing
Moj Mo je u Ovnu, a dispozitor je u kao sto vec napisah u Sco u konjukciji sa Sa. Evil or Very Mad
Ali, ja sam ipak samo Rakic kome je ovaj Mo jako vazan, da, da...
Rolling Eyes

gernica

Broj poruka : 240
Datum upisa : 12.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Milan.bombona taj Pon Nov 29, 2010 2:49 am

Decace najveci vozac svih vremena je Ayrton Senna, njegov poster Shumi drzi na zidu! A on je bio ovan. Poenta je da ce ovan pre umreti nego izgubiti. E sad nije da branim ovnove, cak mislim da su poprilicno ograniceni, i nemaju cilj za koji se bore,bitno im je samo da pobede u izazovu,da budu prvi. Jarac je zemlja,on zna zasto bilo sta radi... Jarac je spreman da izgubi trku,ako je iskalkulisao da ce mu to doneti vise nego pobeda..."glupi" ovan NE! Poenta zasto znas uspesne jarceve je zato sto su oni znali da iskoriste svoju energiju...ovnovi su na ortopediji,u kolicima, na groblju...i niko nikad nece za njih saznati!!!!

Milan.bombona

Broj poruka : 113
Datum upisa : 07.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Gost taj Pon Nov 29, 2010 2:59 am

A zato sam ja luda za Lavovima i Strelcevima? Laughing (nisu niti jedno niti drugo)

Gost
Gost

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Milan.bombona taj Pon Nov 29, 2010 3:07 am

A statistika kaze...onaj ko kao svoj argument koristi statisticke podatke u 90 % slucajeva laze Very Happy
Strelcevi su i meni favoriti... cheers

Poslednji izmenio Milan.bombona dana Pon Nov 29, 2010 4:49 am, izmenjeno ukupno 1 puta

Milan.bombona

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Gost taj Pon Nov 29, 2010 3:31 am

Kakva vatra.. Wink sa Jupiterom vladarem 7-mog, pa ti s njima volis da saradjujes. Akcija-izazov. Jel to ono? gas,gas..nema toplo-hladno..uvek je po gasu.
Laughing

Gost
Gost

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Milan.bombona taj Pon Nov 29, 2010 3:46 am

haha bas to...gas do daske...a oni odlicno prate,i to sa osmehom! Smile

Milan.bombona

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  hogar_st taj Pon Nov 29, 2010 4:19 am

Znak Jarac je kroz istoriju dao najvise onih ljudi koji su vodili druge i davali smjernice covjecanstvu.
Ne moze nikako Ajrton Senna da bude veci vozac od Sumahera jer je bio 3 puta svjetski prvak a Sumaher 7 puta.To ako mu je ovaj drazao poster na zidu je iz razloga sto je Senna bio stariji vozac od njega.Ne zaboravi da su Louis Hamilton i Janson Button takodjer Jarcevi a Senna je imao mjesec u Jarcu takodjer.
3 najveca boxera svih vremena Muhamed Ali,Joe Fraizer i George Forman su Jarcevi.Pa gdje su Ovnovi i u ringu?
najveci gangster svih vremena AL caPONE
vodja crnaca u USA Martin Luther King
kralj Rocka Elvis Presly
najveci vodja i diktator 20 vijeka covjek koji je vladao najvecim brojem ljudi u istoriji MAo ce Tung
vodja pan arapskog pokreta revolucionar Gamal Abdel NAser
Treba li mozda jos Jarceva Vodja,Fajtera da ti navedem da bi ti shvatio da je Jarac najjaci znak horoskopa?
Znam da su Ovnovi najjaci na jeziku,to postujem,Jarcevi su vise na djelima;)

hogar_st
Gost

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Milan.bombona taj Pon Nov 29, 2010 4:22 am

Decace,procitaj pazljivije prethodne poruke...btw.Senna je poginuo.

Milan.bombona

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  hogar_st taj Pon Nov 29, 2010 4:28 am

Pa upravo zbog toga sto je Senna poginuo a Sumaher nije to govori da je Sumaher veci i bolji vozac od njega.Iskreno navijao sam za Sennu dok je vozio ali Sumaher je realno najveci svih vremena,toliko je bio dominantan da je Formula 1 postala dosadna dok je on pobjedjivao.Bas sam citao i da je imao reflekse 4 puta brze od prosjecnog vozaca.Jarac ne radi stvari koje ne voli i u kojima ne misli da moze da bude najbolji.10 kuca,vrh karijere,ego i autoritet;)

hogar_st
Gost

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Milan.bombona taj Pon Nov 29, 2010 4:33 am

Upravo o tome i govorim,oni su uspesniji za razliu od ogranicenih ovnova koji svoju energiju ne umeju da iskoriste... Ali nije ovde pitanje o tome ko je uspesniji,nego ko ja aktivniji... P.S.ne veruj u sve sto procitas... pozdrav

Milan.bombona

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  hogar_st taj Pon Nov 29, 2010 4:43 am

Nemam ja nista protiv Ovnova kao znaka,osim sto sam Jarac podznak sam Strijelac i imam mjesec u LAvu tako da sa njima mogu da ostvarim neki normalan odnos.Osnovna razlika izmedju Jarca i Ovna je u tome sto je Jarac kao znak dubokoumniji i dalekovidiji od Ovna.Jarac je u stanju sebi da postavi neki tamo daljni cilj za koji je uvjeren da ce kad tad da ga dosegne i ne pada mu na pamet da izljece na semaforu da se bije sa nekim ko mu je svirao iz auta jer mu to predsavlja samo kocnicu na putu do ostvarena tog dalekoseznog cilja koji je sebi postavio.Sa druge strane nestrpljivi Ovan zivi od danas do sutra i naravno da ce da reaguje na svaku glupost koja se desi oko njega pa ce sukladno tome i da nastrada i da ne napravi nista u zivotu.Mada naravno i kod njih ima izuzetaka.Znaci osnovna razlika je u mudrosti a oba znaka imaju jaku energiju nesumnjivo.

hogar_st
Gost

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Milan.bombona taj Pon Nov 29, 2010 4:45 am

Bravo. slazem se cheers

Milan.bombona

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Gost taj Pon Nov 29, 2010 4:59 am

Milan.bombona ::Bravo. slazem se cheers
nasli se u ringu Ovan i Jarac. Ali pricamo o Suncu u znaku. Da ne bude off.record, evo javno: jedan je definitivno odlutao s teme. Prepoznace se ko! A ne mora da prizna. I dalje sam na strani onoga da osobe sa PLANETAMA U OVNU, aktivnije. E sad, ako sam imala iskustva sa osobama koje imaju planete u Jarcu, svrsishodan cilj ili licni cilj, cak i kada je pasivna aktiva u pitanju..Ovnovske planete NEMAJU MIRA. To ne vazi pravilo za Asc.u ovom znaku. Smile

Gost
Gost

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Dunja taj Pon Nov 29, 2010 5:52 am

Milan.bombona ::Decace najveci vozac svih vremena je Ayrton Senna, njegov poster Shumi drzi na zidu! A on je bio ovan. Poenta je da ce ovan pre umreti nego izgubiti. E sad nije da branim ovnove, cak mislim da su poprilicno ograniceni, i nemaju cilj za koji se bore,bitno im je samo da pobede u izazovu,da budu prvi. Jarac je zemlja,on zna zasto bilo sta radi... Jarac je spreman da izgubi trku,ako je iskalkulisao da ce mu to doneti vise nego pobeda..."glupi" ovan NE! Poenta zasto znas uspesne jarceve je zato sto su oni znali da iskoriste svoju energiju...ovnovi su na ortopediji,u kolicima, na groblju...i niko nikad nece za njih saznati!!!!

bravo care!! Very Happy kako ti pises i tresnes o zem' .... Very Happy

Dunja

Broj poruka : 295
Datum upisa : 22.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Milan.bombona taj Pon Nov 29, 2010 3:11 pm

Very Happy Ne mozes jarca ubediti u suprotno...i ako se nesto desi,neka nuklearna eksplozija u svemiru koja ce ga naterati da promeni misljenje, kada ostane sam ,zapitace se sta mu bi da pomisli da nije u pravu??? Kakve planove imaju...dugorocne. 30godina na istom radnom mestu,sa povremenim napredovanjima. Dolazi doba vodolija,planovi vise nece postojati, zivi se od danas do sutra ,svaki dan novi izazov... Jarcevi su proslo vreme...Ovan je revolucija! Kao Che sa marsom u ovnu...ali i on je dao zivot. Jarac bi to bolje iskoristio!!! OVAN JARAC jednako KVADRAT! "Ubi oca u sebi" pa se vini u nebo...

Milan.bombona

Nazad na vrh Ići dole

Da li su Ovnovi najaktivniji, kao i osobe koje imaju planete u Ovnu?

Počalji  EMA66 taj Pon Nov 29, 2010 5:57 pm

celog zivota sam imala dodira sa nekim ovnom ili lavom.....
sunce u ovnu, mars u devici u 2 kuci, jako energicna i aktivna licnost vredan radan...ali ponekad trosi energiju i na nepotrebne stvari ... treba ga stici ... inteligentan pametan ali..... POVRSAN ;;; da me cuje povredila bih mu ego i sujetu .... Laughing

citam ga kao bukvar... tacno znam kad me slaze... ali jadnih NE UME... cheers

to su moja iskustva

EMA66

Broj poruka : 137
Godina : 50
Datum upisa : 27.08.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  jassna taj Pon Nov 29, 2010 6:53 pm

Da li neko ima podatke o rodjenju pokojnog premijera Djindjica? Znam samo da mu je So u Lavu..Eto, kada neko spomene aktivnost (mada, kod njega je bila hiperaktivnost) i viziju ja prvo pomislim na njega..Inteligentna, energicna i hrabra osoba..

Sto se tice puno planeta u Ovnu, eto primera Isidore Dankan, zacetnice modernog baleta, (So u Gem, asc Ar, Mo u Ar, Ve u Ar, Sa u Ar, Ma u Ca)..Znamo kakav je bio zivot te ekscentricne zene, buntovnice u pravom smislu te reci..

jassna

Broj poruka : 187
Datum upisa : 16.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Milan.bombona taj Pon Nov 29, 2010 7:10 pm

Imao je marsa u skorpiji...

Poslednji izmenio Milan.bombona dana Pon Nov 29, 2010 8:02 pm, izmenjeno ukupno 1 puta

Milan.bombona

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  jassna taj Pon Nov 29, 2010 7:59 pm

Milan.bombona ::Ima je marsa u skorpiji...

Ne znas asc? Ma u Skorpiji je jak, narocito na prvim stepenima, ima ga meni jako bliska osoba..A So u Sag..Coveka ne drzi mesto, zivot mu je maksimalno ispunjen, njegov Ma ima dosta aspekata

jassna

Broj poruka : 187
Datum upisa : 16.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Milan.bombona taj Pon Nov 29, 2010 8:01 pm

Negde sam nasao 15 stepen vage...ali pitanje koliko je tacno.

Milan.bombona

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  hajkula taj Pon Nov 29, 2010 9:36 pm

Tema je, da li su Ovnovi najaktivniji (a ne da li su jarcevi uspesniji od ovnova ili bilo koga drugog Rolling Eyes )

Ovnovi, kao prvi, vatreni, kardinalni znak su svakako aktivniji od jarceva.
Jarcevi jesu kardinalni ali zemljani znak. E, sad sto je tu mars egzaltiran, pa svoju energiju (lakse od drugih nauce da) koriste u pravi cas i da je rasporede da istrce maraton recimo, da izvedu akciju do kraja, to je druga prica.

E, sad sto ni ovnovi nisu ono sto su bili, sto poznajemo razlicite ovnove, nije tema. Naravno, uvek se gleda ceo horoskop.

Astroloski, rekoh, ovan kao prvi, kardinalni, vatreni, sve ukazuje na akciju, akciju, akciju.

hajkula

Broj poruka : 431
Datum upisa : 19.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Astrotanja taj Pon Nov 29, 2010 9:58 pm

Naravno, kao i Strelac, pogotovo prva i druga dekada,ali je tu akcija usmerena Jupiterom, pa se unosi i više znanja ili mudrosti u akcije. sunny

Natalna karta mog oca:
http://www.fotorola.com/uploads/5df8f9144c.jpg

Filip:
http://www.fotorola.com/uploads/df40930d7d.gif

Astrotanja

Broj poruka : 4037
Godina : 51
Datum upisa : 22.10.2008

Pogledaj profil korisnika http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Gost taj Pon Nov 29, 2010 10:00 pm

Astrotanja ::Naravno, kao i Strelac, pogotovo prva i druga dekada,ali je tu akcija usmerena Jupiterom, pa se unosi i više znanja ili mudrosti u akcije. sunny
a ja tako volim Jupiter u Skorpiji Rolling Eyes pod vladavinom Ma..

Gost
Gost

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Sponsored content Danas u 3:16 pm

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 3 Prethodni  1, 2, 3  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh

- Similar topics

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu