7.KUCA

Strana 2 od 8 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

re

Počalji  IVA taj Sub Avg 22, 2009 10:51 pm

pandora* ::OK to da simbolika 7 polja mora biti ispunjena..meni 7 pocinje u Lavu a zavrsava se u Vagi i ako bih ti sada rekla da su mi sve veze na bilo koji nacin bile vezane za Lava ne bi mi verovala, znaci svaki je bio znakom ili podznakom Lav-ta vtra koju ja nemam u natalu i to je ono sto mene privlaci ocigledno-tajelement meni fali ali ja imam UR i PL u 7 od kojih je UR moj vl. ASC a opet SO mi je SA /od njega mi je zlo/ i po mojoj karti rekla bih da mi je UR vise nego znacajan ali i SO koje mene ubija jer je u 12 te su mi sve veze u tajnama, meni iza ledja a ako jos dodam i MO koji je u Biku to daje kompletnu sliku mene-SVE SAMO DA NE BUDEM SAMA, NEKO KO IDEALIZUJE LJUBAV DA TO NEMA GRANICE,I NEKO KO LOSE PROLAZI POGOTOVO U VEZAMA KOJE SU VEZANE PAPIROM...pogledaj mi SO180JU...direktno me vodi u bolest ili mene ili mog partnera-sto se i dogodilo, pa jos sa ovim u 7 nije ni cudo sto ima vise brakova..

flower

Poslednji izmenio Gloria dana Pon Sep 21, 2009 4:01 pm, izmenjeno ukupno 1 puta

IVA

Broj poruka : 420
Локација : beograd
Datum upisa : 18.08.2009

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Re: 7.KUCA

Počalji  afrodita taj Ned Avg 23, 2009 3:31 am

Meni u sedmoj i Jupiter i saturn..e sad obe planete u Vagi, ali jedan deo kuce u devici, pa ne znam da li sedmom vlada Venera ili Merkur?
Inace, ima neke logike ovaj saturn ovde oduvek su me privlacili stariji muskarci, dve veze ne bas uspesne, trenutno sam u srecnoj vezi. ako bi mi bio vladar sedme kuce Venera ima logike. jer venera mi je u sestoj( zdravlje) pa je moj sadasnji decko doktor..ako bi mi bio vladar merkur e ovde nisam pametna? ne umem da razgranicim... No

afrodita

Broj poruka : 124
Godina : 35
Локација : Situacija je slozena
Datum upisa : 24.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  senka023 taj Ned Avg 23, 2009 1:45 pm

afrodita ::Meni u sedmoj i Jupiter i saturn..e sad obe planete u Vagi, ali jedan deo kuce u devici, pa ne znam da li sedmom vlada Venera ili Merkur?
Inace, ima neke logike ovaj saturn ovde oduvek su me privlacili stariji muskarci, dve veze ne bas uspesne, trenutno sam u srecnoj vezi. ako bi mi bio vladar sedme kuce Venera ima logike. jer venera mi je u sestoj( zdravlje) pa je moj sadasnji decko doktor..ako bi mi bio vladar merkur e ovde nisam pametna? ne umem da razgranicim... No

Hi,hi,meni kao laiku ....BAS se uklapa! Devica, lekar, lecenje...
Merkur u konjunkciji sa Marsom u Raku, Mesec u Skorpiji, da nije nesto spec. sa seckanjem ili oko stomaka (Devica,Rak,Skorpija)?

senka023

Broj poruka : 162
Godina : 53
Datum upisa : 24.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  senka023 taj Ned Avg 23, 2009 1:48 pm

E sad gledam ponovo, nisam dobra zapamtila kartu, konjunkcija je u Blizancima...
ali, sad cu da se "vadim" da je konjunkcija u 4. polju..pa da ima neka veze, analogno Raku... Wink

senka023

Broj poruka : 162
Godina : 53
Datum upisa : 24.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Čarobnica taj Ned Avg 23, 2009 3:22 pm

afrodita ::Meni u sedmoj i Jupiter i saturn..e sad obe planete u Vagi, ali jedan deo kuce u devici, pa ne znam da li sedmom vlada Venera ili Merkur?

Vladar tvoje sedme kuće je Sunce jer počinje u Lavu sunny

Čarobnica

Broj poruka : 1012
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  afrodita taj Ned Avg 23, 2009 6:34 pm

Carobnic, pa tek sada nista ne kapiram Sunce vladar sedme kuce, u petoj kuci u znaku Raka...Uh, tek sada nista ne kapiram. Mora da ovo nije moj horoskop kiiki(salim se)

afrodita

Broj poruka : 124
Godina : 35
Локација : Situacija je slozena
Datum upisa : 24.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Avalanche taj Sub Sep 12, 2009 8:09 pm

Pozdrav svima!
Ima li neko par trenutaka da pogleda moj natal tj.moju sedmu kucu i da mi kaze sta misli...ono sto sam ja onako kao laik skapirala je to da cu kasnije uci u brak i da cu u vezi odlucivanja na brak da budem veoma oprezna,ali kada se dogodi taj brak izdrzace i neke jace potrese...da je moguc i drugi brak srecniji od prvog...moguce je da ce mi partner biti porocna osoba(pretpostavljam kocka,pice ili nedaj Boze nesto drugo) ili pak sa druge strane neko ko se bavi medicinom i sl...da ce partner da bude osoba starija od mene,ozbiljna ali na neki nacin i suprotna meni...i da je moguce da cu u partnerima traziti neki ideal koga necu naci...

Volela bih sada da mi Vi kazete par stvari jer mislim da je ovo mozda suvise uopsteno i da ne shvatam pravi smisao! flower

Avalanche

Broj poruka : 4
Godina : 36
Локација : Srbija
Datum upisa : 20.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  elizabetbenet taj Ned Jan 03, 2010 1:12 am

Vrh 7 kuce je u ovnu. Privlace me ovnovi. Mars je u ovnu. E sad da li znaci da cu iznenada uci u brak? Da li cu preko posla upoznati muza? Da li ce on nositi neku uniformu ili to moze znaciti jos nesto drugo?

natal:
http://i183.photobucket.com/albums/x261/lizab72/astro_w2gw_03_72_hp.gif

elizabetbenet

Broj poruka : 27
Datum upisa : 31.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  galaksija taj Ned Jan 03, 2010 12:37 pm

Moje 7 polje pocinje u devici i obuhvata celu vagu,tu je pluton u kvadratu sa mesecom,4polje i vladar 7 polja u 8 polju,pravi kvadrat od saturna,opoziciju jupiteru,konjukciju suncu i marsu.Svi ljudi koji se ozbiljnije bave astrologijom su mi rekli da cu imati brak sa razvedenim covekom,koji ima decu i da cu imati probleme u braku.Zbog tih predrasuda koje znam ja se jos nisam udala jer je to mimo mojih moralnih normi,jednostavno nezelim da se udam uopste ako moram za takvog coveka i plus ziveti sa problemima.Ako neko moze da da svoje misljenje o mom polju braka bila bih puno zahvalna.

galaksija

Broj poruka : 193
Datum upisa : 02.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Angie taj Ned Jan 03, 2010 5:09 pm

galaksija..ja bas nesto se ne razumem toliko u tudji natal...uvek sam nekako se trudila da tumacim svoje planete...a veruj mi i to mi je komplikovano...ali doduse i nemam bas puno vremena da citam astrologiju...pa da vise naucim..trenutno sam na raspustu pa imam vise vremena...nego..koliko sam ja citala tebi je SO0ME a kazu da je svaka planeta udaljena do 8* od SO "spaljena"...pa mozda zbog toga govori cinjenica da ti je upravo vladar ME tvoje 7.kuce pa se nisi udala toliko dugo..a i sam ME0MA opet!sto kazu da dovodi do komplikacija prilikom odluke da li da ta osoba stupi u brak..pa opet SO0UR kaze da onda ta osoba naglo odluci da uopste ne uzlai u brak..ali su te odluke svakim danom promenljivije...ali i sam taj vladar 7.kuce ME ti ima lose aspekte..ja bih pre rekla da ces ti imati vise srece krajem 2010. god. kad u tvoj zivot udje jedan markantan,crn muskarac,magneticno privlacan koji ume da dobro laska Very Happy ..umece da te dobrim laskanjem privuce i zainteresuje a mislim da ce biti na visokom polozaju...pa ce kod njega biti i malo vise ponosa nego sto bi trebalo... a ekonomski dobro potkovan Rolling Eyes

Angie

Broj poruka : 106
Godina : 41
Локација : Zrenjanin
Datum upisa : 30.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  galaksija taj Ned Jan 03, 2010 7:16 pm

Angie ::galaksija..ja bas nesto se ne razumem toliko u tudji natal...uvek sam nekako se trudila da tumacim svoje planete...a veruj mi i to mi je komplikovano...ali doduse i nemam bas puno vremena da citam astrologiju...pa da vise naucim..trenutno sam na raspustu pa imam vise vremena...nego..koliko sam ja citala tebi je SO0ME a kazu da je svaka planeta udaljena do 8* od SO "spaljena"...pa mozda zbog toga govori cinjenica da ti je upravo vladar ME tvoje 7.kuce pa se nisi udala toliko dugo..a i sam ME0MA opet!sto kazu da dovodi do komplikacija prilikom odluke da li da ta osoba stupi u brak..pa opet SO0UR kaze da onda ta osoba naglo odluci da uopste ne uzlai u brak..ali su te odluke svakim danom promenljivije...ali i sam taj vladar 7.kuce ME ti ima lose aspekte..ja bih pre rekla da ces ti imati vise srece krajem 2010. god. kad u tvoj zivot udje jedan markantan,crn muskarac,magneticno privlacan koji ume da dobro laska Very Happy ..umece da te dobrim laskanjem privuce i zainteresuje a mislim da ce biti na visokom polozaju...pa ce kod njega biti i malo vise ponosa nego sto bi trebalo... a ekonomski dobro potkovan Rolling Eyes
Hvala ti na tumacenju.mislim da si konjukciju sunca i urana greskom videla.sunce je na 19 stepeni skorpije a uran 8.ima dosta drugih otezavajucih aspekata kao i sama sto si videla.Jel to mislis da je sudbinski krajem 2010 godine?A taj merkur u opoziciji jupiteru mislim da nikad nece biti legalnog papiroloskog braka?

galaksija

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Angie taj Ned Jan 03, 2010 7:23 pm

pa da...mislim..a sta ti fali? Very Happy:D...bitno je da se volite i da ljubavi ima na pretek Very Happy

a ne znam bome..kazu u nekim knjigama da je SO svetlo kao i MO i da orbis do 10*!!a MO cak do 12*!...pa ja bih to racunala kao konjukciju! So0UR..pa sad neka kazu drugi.... Rolling Eyes

Angie

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  galaksija taj Ned Jan 03, 2010 7:27 pm

U pravu si,bitno da ima ljubavi!ha,ha,ha

galaksija

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  jassna taj Uto Jan 05, 2010 3:27 am

Volela bih da mi neko kaze kako deluje Kiron u 7.kuci?
Meni je 7. u biku, Ve u biku u 7. E sad--ta Ve (posesivna i zahtevna, ponekad mi je muka od nje), je u opoziciji sa stelijumom iz 12. kuce..Razvod? Udovistvo? Cini mi se da u mom natalu ima dosta pokazatelja za tako nesto... Kiron mi je blizu Algola (mozda gresim), i u biku je..
Mene sada zanima da li ja zbog tog Kirona stalno nesto patim (npr. imam dugu vezu, decko me obozava, ali ja nadjem razloga da patim jer se u medjuvremenu platonski zaljubim u nekog sa strane ili nesto sl...kao da namerno sebi komplikujem zivot)..Znam da Kiron u sedmoj ne daje nista dobro, osetila sam to vise puta ( kod mene pravi opoziciju za uranom koji mi je u prvoj kuci), ali bih volela da mi neko prokometraise ove moje zvezde, naravno objektivno, bez ulepsavanja..

jassna

Broj poruka : 187
Datum upisa : 16.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Astrotanja taj Uto Jan 05, 2010 1:11 pm

Tebi Kiron nije u opoziciji sa Uranom, jer je to veliki orbis za njega. On je i na sredini , otprilike ynaka, pa manje deluje nego da je na vrhu kuce. On moye da dovede da je rana od nekog razocarenja veyanog za partnerstvo, zajednicki zivot prisutna, ali da je kod tebe on što dovodi do problema u vezama opozicija Vnere i Meseca i konjukcija Meseca sa Plutonom u Vagi. Venera i signifikator Meseca i Plutona, onda to još više govori da tebe ono što potiče iz podsvesnog jako i uništava ti vezu.

Trebala bi raditi na svojoj podvseti uz pomoć odgaovarajuće literature, ili preko neke psihoanalize, za tvoje dobro.

Natalna karta mog oca:
http://www.fotorola.com/uploads/5df8f9144c.jpg

Filip:
http://www.fotorola.com/uploads/df40930d7d.gif

Astrotanja

Broj poruka : 4037
Godina : 51
Datum upisa : 22.10.2008

Pogledaj profil korisnika http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Astrotanja taj Uto Jan 05, 2010 1:25 pm

Galaksija, tebi veći deo 7. zahvata i Vagu, koja deluje upravo u životnom periodu koji je pred tobpom. Kada saturn bude bio u sekstilu sa natalnom Venerom , koja je i u nat. u trigonu sa tvojim nat. Saturnom, tada će biti povoljan period za neku ozbiljnu dugotrajne vezu.
Saturn u trigou sa Venerom donosi kvalitetnije veze u kasnijim godinama života. Smile

Što se tiče konjukcije Urana i sunca, ona ne postoji, jer orbis u konjukciji iznosi 8 stepeni, a kada su u pitanju Sunce i MEsec onda može biti i veća. Što je planeta udaljenija od Sunca, to je orbis delovanja manji.Tako,kada je u pitanju transdecntalne, udaljene planete od Sunca , kao Pluton, Neptun i Uran , primetila sam da deluju manji orbis, a što je on veći onda manje deluje. sunny

Natalna karta mog oca:

Filip:

Astrotanja

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  jassna taj Uto Jan 05, 2010 3:57 pm

Hvala, Tanja..U pravu ste za moju podsvest, radila sam na tome neko vreme, ali moj hobi (jedna vrsta umetnosti) prosto cveta kada se to podsvesno razlije..Moracu da nadjem ravnotezu, tj. nacin da mogu da radim i kada sam emotivno sredjena, da ne crpim inspiraciju iz svoje patnje koju vrlo cesto namerno izazivam..Al sam lupila za ovu opoziciju Kirona i Urana, svaka mi cast sunny bounce bounce

jassna

Broj poruka : 187
Datum upisa : 16.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  galaksija taj Uto Jan 05, 2010 5:54 pm

Very Happy

Poslednji put izmenio galaksija dana Uto Jan 05, 2010 6:02 pm, izmenio ukupno 2 puta

galaksija

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  galaksija taj Uto Jan 05, 2010 5:55 pm

Tanja,hvala na tumacenju!Samo mi nije jasno ovo u vezi trigona natalne venere i saturna,jer venera je na 26 strelca a saturn 16 lava.Zar je dozvoljen orbis od 10 stepeni?!

galaksija

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Angie taj Uto Jan 05, 2010 9:22 pm

galaksija ::Tanja,hvala na tumacenju!Samo mi nije jasno ovo u vezi trigona natalne venere i saturna,jer venera je na 26 strelca a saturn 16 lava.Zar je dozvoljen orbis od 10 stepeni?!

hmm...i ja mislim da sam negde u knjigama Mileta Dupora procitala da ide orbis Saturna do 8* a Venere do 4*...e sad ne znam sta se gleda kod tebe...Venerin orbis ili Saturnov?? Rolling Eyes

Angie

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  galaksija taj Uto Jan 05, 2010 9:34 pm

Angie ::
galaksija ::Tanja,hvala na tumacenju!Samo mi nije jasno ovo u vezi trigona natalne venere i saturna,jer venera je na 26 strelca a saturn 16 lava.Zar je dozvoljen orbis od 10 stepeni?!

hmm...i ja mislim da sam negde u knjigama Mileta Dupora procitala da ide orbis Saturna do 8* a Venere do 4*...e sad ne znam sta se gleda kod tebe...Venerin orbis ili Saturnov?? Rolling Eyes
Sta god da se gleda sigurno postojeci orbis od 10 stepeni nemoze biti validan!

galaksija

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Astrotanja taj Uto Jan 05, 2010 10:59 pm

Galaksija, u pravu si,pogrešila sam. Gledala sam aspekte koji su su na natalnoj, a oni su mi ukazali na taj aspekt.

On kod tebe zaista ne postoji. sunny

Natalna karta mog oca:

Filip:

Astrotanja

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  galaksija taj Uto Jan 05, 2010 11:02 pm

Da li i dalje vazi vase tumacenje da ce mi tranzitni saturn kad napravi sekstil od natalne venere doneti ozbiljnu vezu?

galaksija

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Astrotanja taj Uto Jan 05, 2010 11:08 pm

Da, šansa za tako nešto će se pojaviti, bez obzira što u natalu ne postoji trigon između ove dve planete, naravno mnogo bi bolje bilo da postoji, jer bi onda ovaj aspekt bio delotvorniji.

.Osoba koja se pojaviti imaće neke od karakteristika Saturna, dakle može biti dosta starija, ili ozbiljna, iskusna, sa nekim karakteristikama Saturna u Vagi. Najpovoljniji period su septembra 2012. kada se po treći put bude ova aspekt pojavio, jer će u prethodnim slučajevima Merkur biti retrogradan. Smile

Natalna karta mog oca:

Filip:

Astrotanja

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Milica taj Sre Jan 06, 2010 2:18 pm

Tako se i ja nadam da će mi tranzitni Saturn (inače vladar 7. polja) sad u svom povratku doneti neku ozbiljnu vezu, jer imam i natalno sa120ve, a i u povratku će se nagraditi taj aspekt...ali to tek 2011. godine- kraj, početak 2012.

Milica

Broj poruka : 614
Локација : brdo
Datum upisa : 13.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Sponsored content Danas u 11:24 pm

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 8 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh