PLUTON U ZNACIMA I KUCAMA

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Re: PLUTON U ZNACIMA I KUCAMA

Počalji  Vita83 taj Uto Jan 08, 2013 8:39 pm

Pa situacija je drukčija kada je Pluton u 1. kući, taj aspekt opisuje tebe, možda neke tvoje promjene, mislim da nema veze sa vladarem 7. Marsom, da ti je u 2. bilo bi bolje što se tiče sticanja bogatstva. Very Happy

Vita83

Broj poruka : 394
Datum upisa : 08.10.2012

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Etiketica taj Pet Apr 05, 2013 6:39 am

I meni je pluton u skorpiji u prvoj kuci..jako izrazaena intuicija,ponekad na ivici sa vidovnjastvom...ponekad mi je jako tesko zbog toga jer ne znam s kim bi se druzila,svi su mi dosadni i malo znaju.. Prijatelji mi tepaju "vestice"... Very Happy

Etiketica

Broj poruka : 7
Godina : 27
Локација : Beograd
Datum upisa : 04.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

PLUTON U ZNACIMA I KUCAMA

Počalji  sun-lady taj Sre Jul 24, 2013 1:43 pm

Da li mi možete reći šta znači i kakve aspekte ima Pluton u Škorpij, Pluton u 6 kući?

sun-lady

Broj poruka : 2
Datum upisa : 24.07.2013

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  ena1976 taj Sre Jul 24, 2013 2:40 pm

sun-lady ::Da li mi možete reći šta znači i kakve aspekte ima Pluton u Škorpij, Pluton u 6 kući?
Ne možemo dok ne postaviš natal, jer ne vidimo kakve aspekte pravi PL

ena1976

Broj poruka : 413
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  sun-lady taj Sre Jul 24, 2013 3:45 pm

ena1976 ::
sun-lady ::Da li mi možete reći šta znači i kakve aspekte ima Pluton u Škorpij, Pluton u 6 kući?
Ne možemo dok ne postaviš natal, jer ne vidimo kakve aspekte pravi PL
nadam se da se sada vidi slika Smile
[img]http://imageshack.us/a/img199/1315/r7u.gi

sun-lady

Broj poruka : 2
Datum upisa : 24.07.2013

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Strijelac taj Pet Sep 20, 2013 1:44 pm

Meni je u četvrtoj kući ali na kraju pa mi na astro.com daju i tumačenje za petu kuću - negdje sam pročitala da ljudi sa plutonom u petoj imaju djecu obilježenu plutonom - moja kćerkica je dupla škorpija Very Happy

Strijelac

Broj poruka : 52
Datum upisa : 13.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  ena1976 taj Pet Sep 20, 2013 6:36 pm

Strijelac ::Meni je u četvrtoj kući ali na kraju pa mi na astro.com daju i tumačenje za petu kuću - negdje sam pročitala da ljudi sa plutonom u petoj imaju djecu obilježenu plutonom - moja kćerkica je dupla škorpija Very Happy
Hej strijelac, ne može da ti se otvori ova karta Exclamation 

ena1976

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Strijelac taj Pon Sep 23, 2013 12:42 pm

Strijelac ::Meni je u četvrtoj kući ali na kraju pa mi na astro.com daju i tumačenje za petu kuću - negdje sam pročitala da ljudi sa plutonom u petoj imaju djecu obilježenu plutonom - moja kćerkica je dupla škorpija Very Happy
Probaj sad, ne znam šta se dešava ...

Strijelac

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  ena1976 taj Pon Sep 23, 2013 8:32 pm

Strijelac ::
Sad se otvara. Ja bih ga na tvom mestu tumačila kao da je u V, pošto je čini mi se samo stepen od vrha V kuće.

Moj PL je u III i nešto mi se baš ne uklapa u objašnjenja koja sam našla o njegovom boravku u III kući.
Ne volim ga jer je deo T-kvadrata zajedno sa VE i MA, pa mi je ljubavni život oduvek najveći problem Crying or Very sad 

ena1976

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Strijelac taj Uto Sep 24, 2013 11:32 am

Sad se otvara. Ja bih ga na tvom mestu tumačila kao da je u V, pošto je čini mi se samo stepen od vrha V kuće.

Moj PL je u III i nešto mi se baš ne uklapa u objašnjenja koja sam našla o njegovom boravku u III kući.
Ne volim ga jer je deo T-kvadrata zajedno sa VE i MA, pa mi je ljubavni život oduvek najveći problem Crying or Very sad 
Au ... a Venera nema izlaza ... još samo trigon od Neptuna ... da iluzije traju i traju ...

Meni je isto u T-kvadratu sa jupiterom i merkurom ... jezikara ... još mars u blizancima ...

Strijelac

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Nikola94le taj Uto Sep 24, 2013 11:54 am

Pozdrav,zanima me sta bi ste mogli da kazete za mog Plutona u 1. polju i pravi konjukciju sa vladarom 2. polja Jupiterom,120Mo,90Ma i 90Sa (mada bi 90 Sa zanemario,orbis 8+ za 2 tako spore planete)a i deo je "duplog" T-kvadrata,evo natala Smile

Hvala unapred Smile

Nikola94le

Broj poruka : 6
Datum upisa : 05.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  ena1976 taj Uto Sep 24, 2013 2:21 pm

Au ... a Venera nema izlaza ... još samo trigon od Neptuna ... da iluzije traju i traju ...

Meni je isto u T-kvadratu sa jupiterom i merkurom ... jezikara ... još mars u blizancima ...
Ne da nema izlaza, nego mi se čini da je totalno zarobljena zauvek... Iz mog iskustva, najadekvatnija reč koja tumači aspekt PL180VE je PATNJA! A trigon od NE, ukapiram tek na kraju, kad me Pl dobro izmuči, e onda mi se malo razdani pa ukapiram koliko sam glupa i naivna bila, koliko sam vremena provela u iluzijama sa ružičastim naočarima

ena1976

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Zorica taj Sre Sep 25, 2013 1:18 pm

Ena posle rascisacavanja ove tvoje karmice veze Neptun nosi otvaranje ociju i moc da u muskarcima sagledas nesto sto ranije nisi mogla, da odvojis zito od kukolja i d aixzaberes princa.Wink 

Zorica

Broj poruka : 249
Godina : 50
Локација : Skopje,Makedonija
Datum upisa : 28.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Astrotanja taj Sre Sep 25, 2013 1:49 pm

Pluton u opoziciji sa Venerem, donosi teška ljubavna isuskstva, sa kojima se osobe na različite načine suočavaju osobe, jer sve zavisi od ostatka horoskopa. Ako je Mars, koji vlada Venerom u Ovnu u svom sedištu, onda će se osoba žestoko boriti da prevaziđe  patnju,  kada se pojavi,a  ona se  pri ovom aspektu  javlja. Ono pozitivno što sa  iz svog iskustva  uočila je da osobe menjaju sebe , posle dubokog razočarenja koje doživljavaju. Nalizila sam na one , koje sebe ojačaju, koje  se transformišu, nakon  nekih  bolnih iskustava, što je poželjno i dobro.

Ena, dobro je da si ti shvatila i rekla bih odlučila da prekineš svoju patnju.Smile 

Zorice, u pravu si, ma kako bile bolna neka iskustva iz njih najviše naučimo.sunny 

I

Poslednji izmenio Astrotanja dana Sre Sep 25, 2013 5:07 pm, izmenjeno ukupno 1 puta

Natalna karta mog oca:
http://www.fotorola.com/uploads/5df8f9144c.jpg

Filip:
http://www.fotorola.com/uploads/df40930d7d.gif

Astrotanja

Broj poruka : 4037
Godina : 51
Datum upisa : 22.10.2008

Pogledaj profil korisnika http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  ena1976 taj Sre Sep 25, 2013 2:13 pm

Zorica ::Ena posle rascisacavanja ove tvoje karmice veze Neptun nosi otvaranje ociju i moc da u muskarcima sagledas nesto sto ranije nisi mogla, da odvojis zito od kukolja i d aixzaberes princa.Wink 
Zorice, ovo su aspekti koji u mom slučaju "rade" oduvek. Posle prekida svake veze patim dugo i žestoko (PL) a tek nakon toga realno sagledam situaciju (NE)... Nisam se još "dozvala pameti" pa mi se to stalno iznova ponavlja Sad 
Da je karma u pitanju, pa do sad bih je valjda "odradila" Question Exclamation Question Exclamation 

ena1976

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  ena1976 taj Sre Sep 25, 2013 2:30 pm

Astrotanja ::Pluton u opoziciji sa Venerem, donosi teška ljubavna isuskstva, sa kojima se osobe na različite načine suočavaju osobe, jer sve zavisi od ostatka horoskopa. Ako je Mars, koji vlada Venerom u Ovnu u svom sedištu, onda će se osoba žestoko boriti da prevaziđe  patnju,  kada se pojavi,a  ona se  pri ovom spetu  javlja. Ono pozitivno što sa  iz svog iskustva  uočila je da osobe menjaju sebe , posle dubokog razočarenja koje doživljavaju. Nalizila sam na one , koje sebe ojačaju, koje  se transformišu, nakon  nekih  bolnih iskustava, što je poželjno i dobro.

Ena, dobro je da si ti shvatila i rekla bih odlučila da prekineš svoju patnju.Smile 
Zorice, u pravu si, ma kako bile bolne neka iskustva iz njih najviše naučimo.sunny  I
Tako je Tanja, mislim da su u slučaju opozicije, ljubavna iskustva gotovo isto teška kao i kada je kvadrat u pitanju, jer sam pričala sa dosta žena koje imaju PL90VE. Moj MA je u slabašnom Raku, verovatno bih se lakše izborila sa patnjom da je u nekom "jačem" znaku...ali šta je tu je Rolling Eyes 
Ne mogu baš da kažem da mi je PL donosio transformaciju i regeneraciju, jer da sam uspela da iz dosadašnjih bolnih iskustava izađem jača-sada bih već bila jaka kao stena, jer iza sebe imam već ihaaa-haa propalih veza.
I da, prekinula sam vezu, ali patnju još nisam naučila da prekinem Evil or Very Mad 

ena1976

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Astrotanja taj Sre Sep 25, 2013 2:53 pm

Ena, samo da taj Pluton tranzitni za  mesec, dva  odmakne malo od kvadrata sa Venerom i tvojim natalnim Plutonom. Meni je Pluton na Veneri natalnoj -1 u tranazitu doneo smrt oca i  bolest i probleme zdravstvene sa ćerkicom, jer mi je Venera u 5, vl, je 10 i 3. i  iako u natalu imam trigon između Plutona i Venere,  osetila sa snažan emotivan bol. Ono što je bilo dobro da mi je Saturn bio u sekstilu sa Venerom i trigonu sa natalnim Satunrom, pa je  dok je neko vreme taj aspekt delovao donosilo da  objektivno sagledavam stvari, ali čim je prestao patnja  se osetila, još mi je 8. kuća prordila, mesec dana posle toga, pa mi je i zdravlje bilo  pogoršano, imunitet, dva mesec  sam se borila sa virusom,  gripoznim stanjem i posledicama  toga.

Poslednji izmenio Astrotanja dana Sre Sep 25, 2013 5:09 pm, izmenjeno ukupno 1 puta

Natalna karta mog oca:

Filip:

Astrotanja

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Strijelac taj Sre Sep 25, 2013 3:47 pm

Zorica ::Ena posle rascisacavanja ove tvoje karmice veze Neptun nosi otvaranje ociju i moc da u muskarcima sagledas nesto sto ranije nisi mogla, da odvojis zito od kukolja i d aixzaberes princa.Wink 
Zorice, ovo su aspekti koji u mom slučaju "rade" oduvek. Posle prekida svake veze patim dugo i žestoko (PL) a tek nakon toga realno sagledam situaciju (NE)... Nisam se još "dozvala pameti" pa mi se to stalno iznova ponavlja Sad 
Da je karma u pitanju, pa do sad bih je valjda "odradila" Question Exclamation Question Exclamation 
Ja sam amater u astrologiji, ispravite me ako griješim, ali može li Neptun donijeti otvaranje očiju, čak i u povoljnim aspektima? Negdje sam pročitala da je sekstil s Neptunom iluzije koje se vremenom razvodne, ali dolaze nove ili laži koje se otkriju .... ali trigon, imam ga u natalu na moj Mjesec, sve to traje i traje ... pa ponovo ... e, dok traje, onda je vanvremensko, ali bez veze ja kad se probudiš ... što bi rekao Crni bombarder o crnim rupama Very Happy ako ste gledali taj film ... mora da ima ovaj trigon

Strijelac

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Strijelac taj Sre Sep 25, 2013 3:54 pm

Da li tranzitni Pluton preko natalnog Merkura u sedmoj može donijeti odbojnost prema društvu, potrebu za ćutanjem , ono mrzi me pričati, samo bih spavala

Strijelac

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Astrotanja taj Sre Sep 25, 2013 5:06 pm

Pluton, menja, ili transformiše, ili prekid, donosi kraj nečega,a kada je u pitanju konjukcija sa Merkurom u 7, onda način komunikacije, ili razmišljanja. Ume da donese destrukciju, teške misli, loše raspoloženje,jednostvnije rečeno pogoršava komunikaciju sa drugima, nekada i prekida veze itd.

Natalna karta mog oca:

Filip:

Astrotanja

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Sponsored content Danas u 11:12 am