venera u znacima

Strana 6 od 7 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Re: venera u znacima

Počalji  sara taj Sre Mar 09, 2011 12:00 am

lijana ::
sara ::hvala, ali neznam ako si me razumjela, nasljedstva se dobivaju poslije smrti dragih osoba, roditelja, bračnog druga itd., u tom smislu sam mislila.

saro,izvini molim te.ne znam gde mi je pamet bila confused confused confused
nisam razmisljala na taj nacin i jos jednom ti se izvinjavam na gluposti. No No No

...ništa zato, to znači da si još jako mlada, da o tome ne razmišljaš, baš se slatko smijem.

sara

Broj poruka : 179
Datum upisa : 09.10.2010

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  venerica taj Sre Mar 09, 2011 11:54 am

Dunja ::

ok,onda se prebacimo tamo da caskamo o tome Razz
moze?? rabbit

Naravno Dunja, u rubrici Aspekti ima tema Aspekti Venere ako zelis da napises nesto o svojim aspektima flower

venerica

Broj poruka : 172
Datum upisa : 01.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Rubiel taj Sre Mar 09, 2011 6:36 pm

Evo za venericu opis moje Venere u Blizancu.

S obzirom da je moja najbolja prijateljica Djevica s Venerom u Djevici u šestoj kući(Asc. Riba), a ja Blizančica s Venerom u Blizancu u petoj kući (Asc. Jarac) mislim da mogu dobro usporediti ove dvije Mekrurovske Venere.
Njen je Merkur u Djavici u 6, moj u Biku u 4.

Dakle, mojoj Veneri iz Blizanca temeljni je princip igra, improvizacija. Jako se volim smijati, uvijek sam nasmijana, volim plesati, volim se dopisivati, ali ne na društvenim mrežama, nego ciljano, približiti se osobi i s njom podijeliti iskustva, interese.
To je silna potreba za komunikacijom, ja naprosto moram pisati.

Kako kokoš sam koja će sa što više različitih gomilica kljucnuti zrno, da se što bolje informira.
Venera iz Djeve ne ide u širinu, ona će o jednoj temi saznati sve što se može iscrpno i detaljno, a ja ću o deset tema saznati o svakoj po malo, i neću se pretjerano zanimati za detalje.

Blizančeva Venera je jako znatiželjna, i tu nema pomoći!
Ranije mi se znalo čak događati da u vožnji metroom ( u kom sam uvijek čitala) počnem prisluškivati razgovor osoba koje ne poznajem, niti me zapravo interesira o čemu govore, ali hajde, suzdrži se ako možeš!

Obožavaju me pauci i malene kućne bubice, jer ja uopče ne vidim ako neki napravi mrežu na stropu dnevne ili spavaće sobe. To se Veneri iz Djevice ne može dogoditi. Meni se na moju sramotu redovno događa!

Uostalom, puno radije čitam, nego usisavam i obavljam dosadne kućanske poslove. Ako baš moram i ne može se izbjeći, onda... pečem kolač i čitam, peglam i zapisujem stihove, brišem prašinu i slušam TV.
Time je jasno da sam ovisnik o knjigama, posuđujem iz dvije različite biblioteke, i uvijek čitam usporedo nekoliko knjiga koje ostavljam za sobom po cijelom stanu.
U stanju sam se nevjerovatnom brzinom izorganizirati ako me prijateljica pozove na kavu, istog trena bez i malo grižnje savjesti odlažem usisavač i peglu i idem... saznati što je novoga.

Prema knjigama, Venera iz Blizanca trebala bi voljeti modu, ali mene moda nikad nije zanimala.
Nimalo. Čist gnjavež!
Ni kupovina, ni obilazak dućana.
U knjižarama se nikad nisam znala suzdržati, tu se stvar redovito znala oteti kontroli.

U posljednjih par godina često se desi da kupim dva para cipela, ili pulovera (u drugačijim bojama) da ne bih morala ponovo obilaziti i tražiti. Ne volim ni putovati, valjda zato jer mi je Merkur u stabilnom Biku u četvrtoj kući.
Kuhati obožavam.

Premda paralelno radim uvijek više stvari, sve uvijek dovršim, u tom smislu nisam nimalo površna (ali to valjda zbog mog Marsa iz Djevice koji ubi smislom za detalje!)
Nikad nisam imala dvije paralelne ljubavne veze, premda svugdje piše da Venera u Blizancu bez ikakvog problema može održavati i nekoliko paralelnih veza. Ali, ima i za to još vremena Smile
Muškarac me mora osvojiti intelektom, mora me nasmijati, zainteresirati, moram imati potrebu produžiti naš razgovor na tri naredna dana.
E, ako to uspije, onda je sve moguće, onda mogu i na kraj svijeta za njim!

Eto, to bi bilo to što se blizančeve Venere tiče. Ona je široka, nestrpljiva i ponekad površna, dok je ona iz Djevice duboka, sistematična i sklona cjepidlačenju.
Ali obje obožavaju analiziranje!
Pogotovo onih koji nisu prisutni:))), premda za to postoji i druga riječ.
Nitko nije savršen!
jocolor jocolor jocolor

Rubiel

Broj poruka : 20
Godina : 51
Локација : Split
Datum upisa : 19.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Dunja taj Čet Mar 10, 2011 2:07 am

e pa sad ovako:

Premda paralelno radim uvijek više stvari, sve uvijek dovršim, u tom smislu nisam nimalo površna (ali to valjda zbog mog Marsa iz Djevice koji ubi smislom za detalje!)
Nikad nisam imala dvije paralelne ljubavne veze, premda svugdje piše da Venera u Blizancu bez ikakvog problema može održavati i nekoliko paralelnih veza. Ali, ima i za to još vremena Smile
Muškarac me mora osvojiti intelektom, mora me nasmijati, zainteresirati, moram imati potrebu produžiti naš razgovor na tri naredna dana.
E, ako to uspije, onda je sve moguće, onda mogu i na kraj svijeta za njim!

OVO U POTPUNOSTI VAZI I ZA MENE!! Smile

e sad,moj je problem taj sto ja ne znam simboliku aspekata i zbog toga se ne usudjem da bilo sta komentarisem..evo,da se malo bolje razumem u sve to,ja bih sad znala da objasnim,mozda,zasto su te dve stvari iste i kod mene i kod vas.! A imamo razlicite venere,..

i da,ja jesam duboka,sistematicna i sklona cepidlacenju...ali za mene se to ne zove tako Smile analiziranje do potpunih detalja,kod mene je potreban i SASVIM LOGICAN SLED STVARI,da bi moglo da se prikupi dovoljno informacija o necemu.Jer samo ako se stvari sagledaju iz vise ugla,sa puno delica,onda moj um moze to fino da smiksa i napravi u delicu sekunde odredjeni mozaik...ili puzlu.i zato to za mene nije cepidlacenje,nego prosto ,,idiografski pristup stvarima..

ja kad me nesto interesuje,ja moram bas tako-da se informisem na vise strana o TOJ JEDNOJ STVARI..dok ne steknem neki svoj uvid u to..obicno mi ne treba puno vremena jer se brzo organizujem i zacas saznam ono sto mi je potrebno...E onda se moze preci na neku drugu stvar..ako me interesuje..

Moda ni mene nesto posebno ne interesuje...volim da obucem ono sto mi lepo stoji,a ne posto poto ono sto je IN! Mindjuse moram obavezno da imam na sebi...bez njih se osecam kao gola!! mogu bez sminke da izadjem,bez stikli,bez nakita,ali bez MINDJUSA NE!! Kad se sminkam volim oci da istaknem,na usnama ne stavljam jake boje...Imam gomilu detalja i nakita u kuci,a u sustini ih vrlo malo nosim...I nekad mi dodje krivo sto se ne setim da tim detaljima istaknem nesto u oblacenju..tolko o mojoj modi Very Happy
ALI ....ZATO SAM SLABA NA CIPELE!! Very Happy ne moze da postoji radnja u gradu sa cipelama da ja u svakom momentu ne znam sta ima na tapetu za prodaju..Smile i sve to radim onako u prolazu..Smile obavljajuci druge stvari..ali uvek znam gde ima koji komad obuce koji bih TOG MOMENTA mogla da idem da kupim sebi ..Very Happy
Inace,obucu nemam gde da smestim u kuci..! Imam je u velikom broju,da se desi da neke papuce recimo,i ne stignem da obujem ni jedared za sezonu!!
Uvek sam govorila,da ako ikad budem nasla bogatog muza-BANKROTIRACE NA MOJIM CIPELAMA !! Smile))

Ne volim da citam! to mi nikad nije drzalo paznju!! sem u odredjenim momentima kad me nesto zaista zaintrigira,e onda idem u drugu krajnost,i knjigu citam od korice do korice-ne ostavljam je dok je ne zavrsim! BUKVALNO!!
inace mi paznja sa knjiga brzo ode...imam gomilu knjiga u zivotu koje sam pocela da citam i jednostavno ih ostavila!! i nikad ih nisam zavrsila!! ne zato sto nisu zanimljive,nego zato sto me je eto,proso trenutak dok me je paznja za to drzala!

Kuvanje obozavam!!

flower

Dunja

Broj poruka : 295
Datum upisa : 22.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Rubiel taj Čet Mar 10, 2011 12:32 pm

Draga Dunja, donekle su to iste stvari, uvijek treba gledati prvo cjelinu, pa onda detalj.
Ovaj opis moje Venere iz Blizanca (kao i onaj prethodni post Venere iz Djavice) odnosi na najčišće stanje planete u nekom znaku, kako bi se ona ispoljavala da stoji tako sama za sebe.
Pošto su to obje racionalne Venere, naravno da ima sličnosti.

E, sad... puno zavisi od kuće u kojoj se Veneera nalazi.
I da bi stvar bila još napetija, zavisi i od aspekata koje pravi, to će je još više definirati, obojati.
Vi ste Djevica, ali podznak Lavica, pa još Sunce sija iz prve kuće zajedno s Venerom, i čak su i na istom stupnju.
Takav vatreni podznak će suzdržanoj, ozbiljnoj i opreznoj Djevici dati sasvim drugu boju, ambiciju da se pokaže i dokaže (ali uvijek na način Djavice),da sjajno organizira i sebe i druge(Sunce), ali jedan način Venere, ženski.

Naravno da je to i osjećaj za estetiku, Venera iz 1. voli da se pokaže i da je drugi gledaju, da sve na njoj bude tip-top, ništa ne smije odudarati, sve treba biti usklađeno (zbog Djevicine prirođene nesigurnosti).
Kod vas je to zbog Lava umanjeno, a pošto je Mekur u drugoj kući (gdje se stalno preispituju vrijednosti ) u sjedištu i u sekstilu sa Saturnom, što budete stariji bit će sve manje unutarnje nesigurnosti i sve više zdravog samopouzdanja.

Kuhanje obožavate jer je Merkur u Venerinoj kući, pa uz kuhanje voli i da samu sebe uljepšava, da uljepšava i prostor u kom boravi, vjerovatno je i ta hrana vrlo estetski servirana, a vodi se pritom računa i da je zdrava.
Jedini što me baš iznenadilo je da s tako jakim Merkurom, i još tome venerom iz Djevice ne volite čitati. To su eto ti momenti u astrologiji koji me skroz zbune, jer trebalo bi biti sasvim drugačije.
Trebalo bi otvoriti temu "Horoskopi koji se ne ispunjavaju", jer imam gomilu primjera kad slika iz karte pokaže jedno, a kad tamo sasvim druga stvar!

PS- vidim da ljudi vole stvarima određivati predznak dobrog ili lošeg. To baš nema puno smisla.
Ako je Venera u Djavici u padu, OK ne može se ispoljiti spontano, promišljena je, analizira, cjepidlači.
Ali, što ima loše u analizi, pripremi, organizaciji?
Pa to su sjajne osobine koje uvelike olakšavaju puno toga u životu!
Sa poznavanjem astrologije uvijek imamo šansu neke stvari osvijestiti i na njima poraditi (sama sebi dati pec, pec po prstima kad si pretjeranom analizom pokvariš prvi ljubavni sasatanak) ali s druge strane biti svjestan toga da ista ta organizacija i sistematičnost u svakodnevnom životu može i te kako pomoći i koristiti!

jocolor jocolor jocolor

Rubiel

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  venerica taj Čet Mar 10, 2011 2:34 pm

Rubiel,

Hvala sto ste mi ispunili zelju da opisete vasu merkurovsku Veneru, post je divan i uzivala sam citajuci ga. sunny

Sada mogu da na osnovu toga da izvucem neke zajednicke crte ove dve Venere.

Ja takodje obozavam knjige, moj poziv je usko vezan za knjigu i jako sam zadovoljna i ispunjena svojim poslom. Knjige sam oduvek obozavala i naprosto ih gutala, redovno obilazila biblioteke i kopala po njima. Sve ovo ima veze sa Venereom u Devici, ali i sa ME120JU.
Knjizare redovno obilazim i bez zaljenja tamo trosim novac.

Jedina razlika koju po ovom pitanju primecujem jeste da vi pozajmljujete knjige iz biblioteke...ja jesam ranije ali vise ne (iako sam bibliotekar po struci). Mislim da je u mome slucaju podznak Bika ucinio svoje, knjige iskljucivo kupujem jer imam potrebu da ih posedujem (tipicno bikovski), cak i kada od nekoga pozajmim knjigu (sto je retko), ako mi se jako dopala moram da je kupim i uvrstim u svoju kolekciju. Prilicno bespotrebno i snobovski, ali to je jace od mene. Knjiga je za mene ukras u domu koji se ne moze meriti ni sa kakvim ukrasima osim sa umetnickim delima.

Moj stil uredjenja doma je sveden, jednostavan, minimalisticki, volim da prostor "dise" da je prozracan i da se moze efikasno ocistiti Smile
Ne volim preterano sarenilo i suvisne detalje i jedina stvar koja moze biti razbacana po kuci a da mi ne bode oci jesu upravo knjige.

Moram priznati da ni ja nisam luda za putovanjima, sto od podznaka Bika koji ne voli da se previse cima, sto mozda i od Merkura u 4. u fiksnom Lavu a verovatno najvise od Saturna u 3. i vladara 9. polja.

Sto se tice kucnih poslova, vise sam tip sobarice negoli kuvarice, mada mi ni kuhinja nije strana, zbog podznaka imam hedonisticke porive.

Tacno je da za razliku od vase Venere ne idem u sirinu nego u dubinu, stosta me zanima ali ako ne mogu u dovoljnoj meri da mu se posvetim od toga i odustanem.
Jednom sam negde za Veneru u Devici procitala (mislim da je u pitanju Stiven Arojo) da to sto je ovde u padu ne znaci da ona ne valja nego samo da treba da drzi usta zatvorena Smile Smile Smile Smile
Ima istine u ovome, ova VE ume da bude veoma kriticna, dok VE u Blizancima nije kriticna koliko je naprosto pricljiva i leprsava u svojoj pricljivosti i u svojoj analizi nece biti kritizerski nastrojena koliko ova druga.

Modu ne pratim slepo mada volim da se doterujem, a poput Dunje bez mindjusa ne idem ni djubre da bacim Very Happy

Bitnije mi je da mi odeca dobro stoji negoli da je u trendu, VE u 5. lavovskoj kuci voli da se pokazuje i da privlaci paznju, sto u kombinaciji sa bikovskom potrebom za skupim i kvalitetnim stvarima ponekad predstavlja ozbiljan atak na kucni buzdet.
I bas kao sto ste napisali da zbog urodjene Devicine nesigurnosti nista ne sme da odudara, upravo i ja na sebi kombinujem uglavom samo 2 boje jer je tako mogucnost greske svedena na minimum.

U pravu ste da nema potrebe bilo koju poziciju planeta u startu omalovazavati i tretirati kao losu, mada postujuci teorijske osnove VE u Devici je ipak u mestu svoga pada zato sto ona u ovom znaku svoju sustinsku prirodu ne moze da izrazi spontano. U samoj prirodi Venere nije da analizira, promislja i kritikuje vec da voli i uziva. Planeta se hrani znakom u kome se nadje, pa svoju prirodu ispoljava kroz osobine doticnog znaka.
Zato mislim da blizanacko-merkurovska Venera lakse i spontanije ispoljava svoje osobine upravo zbog blizanacke leprsavosti i neposrednosti.

Ja takodje mislim da nema nista lose u analizi i organizaciji, naprotiv, ali verovatno za nekoga sa drugacijim planetarnim postavkama ovakva konstatacija bi bila diskutabilna. Smile Smile

Mogu planete biti postavljene manje ili vise povoljno kada se gledaju same za sebe, ali na kraju krajeva celina je jedino sto daje potpunu sliku.
flower flower

venerica

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Dunja taj Čet Mar 10, 2011 4:42 pm

Kuhanje obožavate jer je Merkur u Venerinoj kući, pa uz kuhanje voli i da samu sebe uljepšava, da uljepšava i prostor u kom boravi, vjerovatno je i ta hrana vrlo estetski servirana, a vodi se pritom računa i da je zdrava.
Ovo ste potpuno u pravu!!
doduse,jos uvek nemam svoj prostor u kom bih mogla da neke stvari odredjujem,ali vrlo dobro znam sta ce i kako biti jednog dana u mojoj kuci! Obozavam RITUAL OBEDOVANJA,znaci vrlo mi je vazno da hrana bude lepo servirana,sto fino postavljen,i to je nesto sto bi kod mene trebalo dapostane svakodnevna stvar,za svaki obrok..prezirem serpe po stolu za vreme obrokovanja!

Moj stil uredjenja doma je sveden, jednostavan, minimalisticki, volim da prostor "dise" da je prozracan i da se moze efikasno ocistiti Smile
ovo je isto nesto sto bi u mom domu moralo da bude...uredjenje mora da bude FUNKCIONALNO pre svega,da ima sto manje namestaja da bi moglo cesto i detaljno da se cisti...Cistoca kujne i kupatila je najobaveznija..Smile

i da...
JA BIH SVE PARE NA OVOM SVETU DALA ZA PUTOVANJA !Smile eto,tu se razlikujemo...obozavam putovanja i kad bi trebalo to da dodje u kombinaciju sa bilo kojim drugim stvarima-DEFINITIVNO BI UVEK POBEDILO !! Smile nikad mi nije zao da dam zadnju paru da bi negde nesto videla..proputovala sam celu Evropu,i nadalje imam zelju da osvajam druge kontinente Smile

Dunja

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Rubiel taj Čet Mar 10, 2011 11:18 pm

Draga Venerice

baš je dobro kad možemo uspoređivati praktično!
Samo ću kratko.
Nisam se dobro izrazila u prvom postu, ali da razriješim nesporazum.
Ja knjige posuđujem iz biblioteke u zadnjih sedam godina ali prije toga sam ih manijakalno kupovala (Merkur u Biku).
Monografije, romane, knjige o astrologiji i tarotu, poeziju, razne enciklopedije, duhovnu literaturu, mitologije raznorazne, glazbu, kuharice (imam samo njih 27 knjiga!)...
Pošto mi je to bilo vrhunsko zadovoljstvo, nakupila mi se količina knjiga za veliku kućnu biblioteku (Cijeli jedan zid mi je u policama s knjigama) što je jako lijepo dok čovjek ne mora da se seli.
A ja sam se selila puno, puno puta i svaki put su knjige bile najveći teret ( i fini porculan, i suđe) tako da sam u jednom momentu prestala jer je uvijek za moje selidbe trebalo angažirati fizičke radnike za nositi taj teret.

U pravu ste za Arroya, on je rekao da je Veneri iz Djavice bolje da ponekad drži zatvorena usta, i da radije napravi neku uslugu (nekom izmasira leđa ili skuha čaj) jer za to je ova Venera fenomenalna pa time ostaje u svojoj simbolici, a ne radi štetu
jocolor jocolor jocolor

Rubiel

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  venerica taj Pet Mar 11, 2011 12:28 am

Arroyo je napisao nesto vrlo afirmativo za Veneru u Devici i time je osvojio moju naklonost a to je da je Devica kao zemljani znak snezualna. Zemlja je povezana sa fizickim telom, fizickim instiktima i culima. I ta senzualnost Device je deo njenog tela i instinkta a ne mentalnog. Stoga Venera u Devici poseduje senzualnost zemljanog znaka koja je strogo kontrolisana jer zemljani znaci imaju veliku samokontrolu i potrebno je mnogo da se te blokade probiju i pridobije poverenje.

Morate priznati da cete ovako nesto vrlo retko procitati u opisima VE u Devici Smile

venerica

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Rubiel taj Pet Mar 11, 2011 11:56 am

Draga Dunja
razlikujemo se po pitanju putovanja, ali pogledajte svoju krasnu devetu kuću s Jupiterom i Mjesecom,
pa vama duša putuje i što dalje od kuće to ljepši doživljaji, regenerirate se prosto kroz ta nova iskustva, susrete, upoznavanje novog i drukčijeg.

Rubiel

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Dunja taj Pet Mar 11, 2011 5:27 pm

jeste Rubiel,potpuno ste u pravu sunny

Dunja

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Formalhaut taj Pon Mar 14, 2011 3:13 am

.

Poslednji izmenio Formalhaut dana Sub Apr 21, 2012 2:52 am, izmenjeno ukupno 1 puta

Formalhaut

Broj poruka : 225
Godina : 31
Локација : Beograd
Datum upisa : 09.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Čarobnica taj Pon Mar 14, 2011 10:47 am

Znak i kuća u kojoj se nalazi Venera pokazuju samo šta je pokreće a njena suština ostaje ista gde god se nalazila - težnja ka ljubavi, idealnom, uživanju...i ne treba, kao ni jednu drugu planetu da je izdvajamo iz natala i bojimo samo po znaku i kući...Svako od nas nosi svih 12 elemenata natala i kod svakoga će da odrazi se na neki način, tako da po meni ne treba ni uvećavati ni umanjivati značaj elemenata i planeta već ih treba osvešćivati i živeti ih onako kako su nam dati sunny Smile

Čarobnica

Broj poruka : 1012
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  vjera taj Uto Apr 12, 2011 5:17 am

Meni je Ve u vagi na 8 stepenu i praki konj sa SO u vagi na 0 stepenu i merkurom u vagi na 9 stepenu koji je i vladar 9 kuće a u konjukciji je sa plutonom u vagi na 18 stepenu.
Saturn u vagi koji tranzitira sada mojom 9 kućom mogao bi da donese i neku ljubavnu priču. Kako biste Vi opisali tu osobu?

vjera

Broj poruka : 13
Godina : 37
Datum upisa : 05.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Astrotanja taj Sre Apr 13, 2011 11:53 am

Kada Satorn donese partnera onda je to veza koja je zasnovana na nekim obavzam, odgovornostima,često nekom karmičkom dugu, odnosno to je karmička veza. Ona nosi svu simboliku Saturna u Vagi: stabilnost, pravičnost,zrelu, staloženu, ozbiljnu ljubav, odnosno odgovaran, uvažavajući, odnos u kome postoji poštovanje druge strane. Saturn uvek postavlja neka očekivanja i zahteve, a u Vagi on teži moralnosti, urovanoteženosti, skladu i harmoniji, miru, lepoti, ozbiljnoj, klasičnoj . sunny

Natalna karta mog oca:
http://www.fotorola.com/uploads/5df8f9144c.jpg

Filip:
http://www.fotorola.com/uploads/df40930d7d.gif

Astrotanja

Broj poruka : 4039
Datum upisa : 22.10.2008

Pogledaj profil korisnika http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  vjera taj Čet Apr 14, 2011 11:27 pm

Da li može doneti povratak na staro?
Radi preglednosti foruma postaviću natal na: http://astrotanja.9forum.biz/t1705-sta-sve-ovde-pise-astrosanja-tanja-pomozite sunny

vjera

Broj poruka : 13
Godina : 37
Datum upisa : 05.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  ana80 taj Sub Apr 23, 2011 3:23 am

U natalu mi je:

Venera u raku
Venera u 9 kuci
Venera u konjukciji sa merkurom
Venera u sextilu sa jupiterom
Venera u kvadratu sa lilitom?

17.05.2011 Venera

Venera u biku
Venera u 7 kuci
Venera u sextilu sa merkurom
Venera u sextilu sa venerom
Venera sa trigonom Jupirera?

ana80

Godina : 36
Локација : Zemun
Datum upisa : 22.04.2011

Pogledaj profil korisnika http://img193.imageshack.us/i/ananatal.gif/

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  AfRoDiTiCa taj Uto Sep 20, 2011 2:45 am

moze li neko da pogleda moju i njegovu kartu i kaze mi sta da ocekujem od ovog odnosa? I love you
evo njegove http://imageshack.us/photo/my-images/809/gjjh.png/

AfRoDiTiCa

Broj poruka : 50
Datum upisa : 22.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Vita83 taj Sre Dec 19, 2012 2:53 pm

Moja Venera je u djevici u 4. kući, a vlada 5. kućom, Ve0Ma, Ve90Ne, Mo0Ve. Skoro sve moje ljubavi sam upoznala u komšiluku ili preko posla, a bilo je i poznanstava preko prijatelja, jer je Mars vladar 11. kuće, a Venera suvladar.

Vita83

Broj poruka : 394
Datum upisa : 08.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Natasha-77 taj Sre Dec 19, 2012 8:58 pm

Moja Ve je u 5. u Strelcu..moja najveca ljubav i moj suprug je stranac,a prvi kontakt je bio u Skoplju na autobusnoj stanici(njegova Ve u Blizancima u 4.),tj.prvi nas kontakt je bio prvo preko telefona(Blizanci)..ja sam preko leta radila u Grckoj na plazi u jednom kaficu,Ve0So,Ve0Ne,Ve0Me,more,leto,sunce,provod,stranci(Ve u Strelcu u 5),vladar Ju je u 11(prvo smo bili prijatelji)

Natasha-77

Broj poruka : 204
Godina : 38
Datum upisa : 12.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Astrotanja taj Čet Dec 20, 2012 10:05 am

Nataša, da vladar pete u jedanaestoj baš utiče na mešanje ljubavi i prijateljstva i na veliko emotivno davanje onima koji su nam bliskli, ali i na dobijanje pažnje, ljubavi.Često se iz ljubavi prelazi iz u ljubav, na druženje i nekada su i prijatelji, ili neko grupa ljudi u početku bitnu za vezu, kada je Jupter u 11. Sa sopstvenom decom razvijamo prijateljski odnos i družimo se sa njima, pogotovo kada su mali, pa nas prihvataju i oni kao da smo im prijatelji, više nego autoritet, posebno kada je i jaka peta i tu Venera, Merkur , onda ima puno zajedničke igre dok je dete malo i u Strelcu kada su ove planete to onda je to učenje, kroz igru i priču. sunny sunny sunny

Natalna karta mog oca:
http://www.fotorola.com/uploads/5df8f9144c.jpg

Filip:
http://www.fotorola.com/uploads/df40930d7d.gif

Astrotanja

Broj poruka : 4039
Datum upisa : 22.10.2008

Pogledaj profil korisnika http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Vita83 taj Čet Dec 20, 2012 10:29 am

Meni su vladar 5. i 11. u konjukciji, Ve0Ma u djevici u 4. kući, pa tako i ja spajam tj. miješam ljubav i prijateljstvo. Very Happy
Inače konjukcije vladara dvije kuće miješa poslove kuća kojim vladaju.

Vita83

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Arijaaa taj Čet Dec 20, 2012 1:34 pm

Ovo oko konjukcije mi bas nije jasno. U konjukciji mi je vladar 2 i 8 kuce, pa onda vldar 2 i 6 kuce. Nekako je sve smuckano pa mi je i konfuzno. Shocked Question

Arijaaa

Broj poruka : 87
Datum upisa : 31.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Vita83 taj Čet Dec 20, 2012 3:22 pm

Arijaaa ::Ovo oko konjukcije mi bas nije jasno. U konjukciji mi je vladar 2 i 8 kuce, pa onda vldar 2 i 6 kuce. Nekako je sve smuckano pa mi je i konfuzno. Shocked Question

Ja bih rekla da ćete ti i tvoj partner imati zajednički novac, odnosno da ćete stvoriti zajedničku imovinu kako god. A ovo druga možda da samostalno zarađuješ poslom koji obavljaš ili da tvoj posao može biti u simbolici druge kuće, povezan sa nekretninama, bankom, hranom i slično.

Vita83

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Natasha-77 taj Čet Dec 20, 2012 4:26 pm

Astrotanja ::Nataša, da vladar pete u jedanaestoj baš utiče na mešanje ljubavi i prijateljstva i na veliko emotivno davanje onima koji su nam bliskli, ali i na dobijanje pažnje, ljubavi.Često se iz ljubavi prelazi iz u ljubav, na druženje i nekada su i prijatelji, ili neko grupa ljudi u početku bitnu za vezu, kada je Jupter u 11. Sa sopstvenom decom razvijamo prijateljski odnos i družimo se sa njima, pogotovo kada su mali, pa nas prihvataju i oni kao da smo im prijatelji, više nego autoritet, posebno kada je i jaka peta i tu Venera, Merkur , onda ima puno zajedničke igre dok je dete malo i u Strelcu kada su ove planete to onda je to učenje, kroz igru i priču. sunny sunny sunny
Tanja,da tacno za decu,bratovu decu obozavam i vise smo kao prijatelji cak me i zovu imenom a ne TETA sunny ...moj je jos mali,ali i sad se sa njim blesavim po ceo dan,neki strogi autoritet cisto sumnjam da mogu da budem... cheers

Natasha-77

Broj poruka : 204
Godina : 38
Datum upisa : 12.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Sponsored content Danas u 1:43 pm

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Strana 6 od 7 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh