Uran u 4. kući

Strana 1 od 2 1, 2  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Uran u 4. kući

Počalji  Astrotanja taj Sre Apr 15, 2009 2:36 pm

Uran u 4. kući može imati razna značenja i tumačenja.
Ukoliko je on u 4. u Vodoliji, a pri tome i vladar četvrte opisuje neobično detinjstvo uz roditelja koji će biti drugačiji, koji će mu preme tome i na specifičan način vaspitavati, ugrađivati specifičan sistem vrednosti. Individualnost i originalnost je tu ono što se podržava, a kako moja ćerkica Alisa ima Uran u opoziciji sa Venerom, njenio crteži su zaista orginalni, njen način odevanja i ukrašavanja lutaka je poseban i u ranom detinjstvu je bilo i blage ekscentričnosti.

Moja ćerkica Ailsa ga ima u 4. u Vodoliji i onaodrasta uz oba roditelja koja veliki deo vremena provode radeći uz kompjurter, koji ja je okružena bila tenhničkim napravicama, karakterističnim za 21. vek u kojem je rođena. Njen Uran je u trigonu sa Merkurom i to je slika majke koja se bavi astrologijom, mene, koja je zagledana više u budućnost nego sadašnjost. Otuda je njeno često pitanje: Mama hočeš meni da pogledaš horoskop ili Šta će se mi deseti? Prva reč koju je pročitala sama na latinici, koju je naučila da čita gotovo sama, uz moju i bratovu malu pomoć bila je Merkur. Bila sam iznenađenja,jer nisam ni znala da zna da čita na latinici, a često se iznenađujem njenim ponašanjem i reakcijama upravo zbog njenog Urana u 4.
U kući su česte promene,u smislu da se nešto radilo, uvodilo od kako je ona rođena. Recimo bila je beba od nekih mesec dana kada smo uvodili u kuću centralno grejanje, pa onda je imala nepune četiri kada smo uveli najpre satelitski internet, pa kasnije kablovski ,a o radovima na kući i u kući, da i ne govorim. Oni su se često odvjali od kada je ona rođena.

Uran je u fiksnom znaku, pa nije bilo selidbi, koje su ne retko prisutne sa Uranom u 4., ali je recimo naša kuća ublizini raskrsnice, a ispred naše kuće je bandera gde se kablovi za digitalnu telefoniju i preko puta od naaše kučće za kablovku televizju.
Kuća je spratna i mi smo na najvišem spratu i tu je stepenište po kojem je ona učila da hoda, što je često simbolika Uran u 4. Međutim u Vodoliji je on drugačiji, tu je prisutan duh slobode, tolerancije, demokratije u domu. Ona je za mene ličnost od rođenja, koja ima svoju volju i želje i ponekad kada vidim da moj suprug pokušava da joj nametne svoju volju, ja se uranovski odupirem, govoreći ona ima prvo da radi to, ima prvo izbora, ima svoju volju sa svojih sedam godina, ali i pre. Ona ima pravo izbora na nešto, i ima svoju volju, koju ja podržvam, ukoliko ne vodi u nekom baš pogrešnom pravcu.

Uran u četvrtoj donosi dinamiku i promene u dom, često iznenada, kao što je iznenadni dolazak našeg psa, ne retko i iznenadne posete. Uran u trigonu sa Merkurom su i iznenadna komunikacija u kući, iznenadni dolazak poštara u kuću., iznneadni dolazak tehničkih uređaja,odnosno neplaniran. Da Uran u njenom slučaj predstavlja i d astrologiju u domu. Mnoge osobe koje dolaze u naš dom bilo poslovno, bilo privatno to čine zbog astrologije. Poslovi kako moji, tako i suprogovi uvek dolaze iznenada, a oni koji se planiraju nikad ne idu, niti uspevaju tako, kao oni koji dolaze iznenada. Eto, kako Uran može das delije kada je u Vodoliji i u 4.
Uran joj je i u tigonu sa Saturnom, što daje veći istrajnost, izdržljivost i snagu volje koja je izražena.To je

Kakvo je vaše iskustvom sa Uranom u 4.? sunny

Poslednji put izmenio Astrotanja dana Sre Apr 15, 2009 3:39 pm, izmenio ukupno 2 puta

Natalna karta mog oca:
http://www.fotorola.com/uploads/5df8f9144c.jpg

Filip:
http://www.fotorola.com/uploads/df40930d7d.gif

Astrotanja

Broj poruka: 3812
Godina: 48
Datum upisa: 22.10.2008

Pogledaj profil korisnika http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Re: Uran u 4. kući

Počalji  Čarobnica taj Sre Apr 15, 2009 3:04 pm

Natalni Uran mi je u 12. kući u konjunkciji sa Venerom inače suvladar 3. umetnute kuće čiji je vladar Saturn u 9. u Lavu. Pored ljubavi prema astrologiji Uran u mom slučaju pokazuje i moju komunikaciju preko interneta na kome provodim najviše vremena, pa čak i tu komunikaciju o astrologiji. Kako je u kvadratu sa Saturnom, to je ona stalna borba između starog i novog pa može da se ogleda i kroz moju komunikaciju sa recimo bakom gde nikako da se usaglasimo oko nekih stvari. Dok sam bila mladja često je taj Saturn preovladavao i nisam bila spremna na bilo kakve promene, medjutim sada dominira Uran pa sam sklona čestim promenima u smislu da svaka promena može da donese i nešto pozitivno, znači prevladala sam strah od promene.

Otkad šeta kroz moju natalnu 4. kuću doneo mi je promene, selidbu i to kad je obično retrogradan vraća me tamo gde volim da provodim najviše vremena - na moru! Doneo mi je i preuređenje stana onako kako meni odgovara, pošto živim s bakom koja obično ne dozvoljava velike razmeštaje, još kad bi mogao i da izbaci višak nameštaja to bi bilo sjajno cheers alien sunny

Čarobnica

Broj poruka: 1012
Datum upisa: 30.10.2008

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Bambola taj Sre Apr 15, 2009 7:05 pm

...

Poslednji izmenio Žoržet dana Sub Jun 08, 2013 9:14 pm, izmenjeno ukupno 1 puta

Bambola

Broj poruka: 183
Datum upisa: 13.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

uran u 4 kuci

Počalji  Zorica taj Sre Apr 15, 2009 7:44 pm

Moj sin Filip ima uran u konjukciji sa saturnom (u strelcu)i neptunom na IC u 4 kuci. Izuzetno je talentovan za informatiku, izucava jezike koji nisu svakidasnji ( japanski, staro aramejski i jevrejski, zna engleski i nemacki) studira industriski dizajn i nema nesto sto nezna kad su kompjuteri u pitanju. Sa 2 godine je naucio sam da pise i cita, decije pesmice je znao napamet sa 3 godine i uvek je bio ozbiljan i stariji od svoje generacije. Zbog loseg aspekta urana prema suncu i egzaktne konjukcije sa sturnom ima jako los odnos sa ocem, iako sam ja pokusala da budu bolji.
Inace je on i njegov brat ( on je rak-devica a brat strelac-jarac) su prosli testove natprosecno intelegentne dece i clanovi su Mensa. Zanima ga duhovnost, i proucavao je sve religije. Hrista mnogo voli i zna napamet Besedu na gori. Mnogo jos stvari mogu da napisem ali opet bi bilo malo.Jedno je sigurno ovaj polozaj daje genijanu intelegenciju, ali i probleme sa stomakom od hiperaktivnosti.

Zorica

Broj poruka: 239
Локација: Skopje,Makedonija
Datum upisa: 28.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Revelation taj Ned Jan 24, 2010 7:34 pm

Ne znam kako da protumacim moj Uran u 4. polju . Uran mi je vladar 7.kuce, a u cetvrtoj se nalazi u Skorpiji (takodje mi je i Jupiter u 4. ).

Jako sam vezana za porodicu i u vrlo sam u harmonicnim odnosima sa njima. Medjutim, tip sam osobe koja moze da zivi sa svojom porodicom i da odrzavam svoju privatnost, a opet, mogla bih i da se odvojim od njih i da zivim samostalno.....Inace, moj dom je uvijek bio otvoren za razne goste.Volimo da ugostimo i ljudi se jako prijatno osjecaju u nas dom.

Ne znam sto bi to Uran mogao hirovito i neocekivano da donese ili unese u moj dom ili porodican zivot. Jedino sto mi pada na pamet jeste to da mi je tata umro prije 4god. i da je to bilo relativno iznenada ( tj. nakon krace bolesti ) i da je to ostavilo jak pecat na sve nas.

Revelation

Broj poruka: 12
Локација: Montenegro
Datum upisa: 22.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Izida taj Pon Jan 25, 2010 10:41 pm

....

Poslednji izmenio Izida dana Sre Okt 05, 2011 3:26 pm, izmenjeno ukupno 1 puta

Izida

Broj poruka: 626
Datum upisa: 06.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Angie taj Uto Jan 26, 2010 7:53 am

a kako se ponasa UR u vagi u 4.polju??..UR je vladar 8.polja! da li donosi razvod braka?? Rolling Eyes
inace tu u 4.kuci se nalazi i VE u vagi..ali su u sirem orbisu UR je na 20* vage dok je VE na 10* vage!..i UR nema vise nikakvih aspekata,,
e ne znam da li sad racunate Fortunu...UR je u kvadratu sa Fortunom!

Angie

Broj poruka: 106
Godina: 39
Локација: Zrenjanin
Datum upisa: 30.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Astrotanja taj Uto Jan 26, 2010 11:25 am

Revalucion, nije sve jedno da li se Uran nalazi na vrhu, početku četvrte kuće, ili u pozadini, kao kod tebe. On pri kraju jedne kuće deluje često kao da je na početku sledeće,tj. kao da je u ovom slučaju u petoj.

Što se promena tiče zavisi sve od signifikatora i aspekata. neki put donosi da se neki član porodice često seli, da ima promena, jer neko odlazi, pa dolazi i slično. Ukoliko je njegov signfikator dobro postavljen situacija je bolja, kao i ako on sam pravi dobre aspekte. On dovodi do promena u porodici, razdvajanja, pa i iznenadne smrti, kao kod tvog oca, jer je Mars vladar četvrte i u konjukciji sa Uranom,koja je donela veliko uzbuđenje, stres je pod uticajem konjukcije Urana i Marsa u četvrtoj.

Uran u 4. deluje na promene u kući, bilo neka vrsta radova, menjnja izgleda kuče, bilo selidbe, koje su česšće ukoliko je Uran u promenljivom znaku i u konjukciji sa Ic-em. Porodični odnosi mogu biti drugačiji, ponašanje jednog roditelja, slobodarasko ili samovoljno.

Često je neobičana oi neubičajen način funkcionisanja u kući, ima nekada nereda, nesređenosti, iznendanih poseta iznenadnih gostiju, iznenadnih preuređivanja kuće. nekad vlada demokratski duh u kući, jednakost roditelja i dece, poštovanje individualnosti detata, recimo ukoliko je u 4. u Vodoliji. Roditelji doživljavaju iznendane promene u načinu života, što se odražava i na dete , koje može imati osećaj nesigurnosti, nestabilnosti, pred neočekivanim promenama itd.

Pozitivno je da može postojati interesovanje za astrologiju,kosmobilogiju i sl., zatim može biti izražena i intuicija. Može se pojaviti potreba da osoba ode iz rodne kuće i rodnog kraja, jer žudi za dalekim mestima, živela bi na nekom drugom mestu, što je posebno izraženo kada je Uran na vrhu četvrte, jer je nezadovoljna sredinom u kojoj odrasta, koja može da joj guši slobodu, da bude puna pritisaka i očekivanja, koja ona ne može u detinjstvu da ostvari, pa dolazi do udaljavanja od roditelja i težnje da se što pre otisne od kuće.

Obaveze prema porodici je mogu teško pasti, izavati psihičku napetost, nervozu i slično, ukoliko je Uran ugrožen, a kada stekne nezavisnost osteiće se lakše, opuštenije.
sunny

Natalna karta mog oca:

Filip:

Astrotanja

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Revelation taj Uto Jan 26, 2010 1:25 pm

Hvala na pojasnjenjima! Zaista se prepoznajem u dobrom dijelu onoga sto ste naveli. Istakla bih prije svega moju izrazito naglasenu intuiciju i potrebu za promjenom boravista, ne toliko kuce, koliko grada, pa i drzave....Imam jako zelju za zivotom u velikom gradu i drzavi jer jednostavno, tamo ima vise slobode i mogucnosti.
Inace, imam sklonost ka nekonvencionalnom uredjenju porodice, kako one koju bih jednog dana sama osnovala, tako i ove u kojoj zivim.

Revelation

Broj poruka: 12
Локација: Montenegro
Datum upisa: 22.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  sagitariusleone taj Pet Nov 26, 2010 7:24 pm

Evo sta ja mislim sta je meni doneo uran u skorpiji u cetvrtom polju,koji pravi i kvaddrat sa marsom.
U svom zivotu sam se selila osam puta(ako nisam neku selidbu i zaboravila ha ha),nadam se da je tome definitivno dosao kraj.Konacno od 15 septembra ove godine,eto mene u svom domu.Sve su moje selidbe bile iznenadne ,donosila sam brze odluke.Danas kad se setim svega,cini me to ipak radosnom,ma koliko je to sve meni bilo tesko,kad god se setim,setim se lepih stvari,i sve lose sto je bilo nekako mislim da je dolazilo da bih sazrevala.Da ne skrenem mnogo sa teme,takodje mislim da mi je taj uran doneo los odnos u porodici u kojoj sam odrasla.Ne bih mogla reci los odnos sa ocem i majkom,nego jednostavno otudjenost,bez preterane bliskosti.Ne mogu da pronadjem pravu rec,koja bi mogla opisati taj odnos,ali mislim da je uran cinio svoje.Nadam se i licno verujem da se necu vise seliti,al ko ce ga znati tom uranu,nepredvidiv je,hoce da pomera granice.

sagitariusleone

Broj poruka: 47
Godina: 36
Локација: beograd
Datum upisa: 25.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Milica taj Sub Nov 27, 2010 11:06 am

Tata i sestra ga imaju u 4.
Tatin je ekstremno izražen.
Ima 5 aspekata- 5 kvadrata. (90ju, 90sa, 90so, 90ne, 90me)
Bavi se tehnikom. Bio je student generacije. U svom poslu jedan od najboljih, verovatno u regionu.
Totalni samotnjak.Razveden od moje majke.
Dok je živeo sa nama, uvek se osamljivao u jedan kutak kuće.
Kad se preselio u stan, ni najbolji prijatelj mu ne zna adresu na kojoj živi.
Stravično distanciran od svih, sem od svoje dve ćerke. Za nas bi poginuo u svakom momentu.
Kad se iselio iz kuće, dok se nije definitivno skućio, selio se tri puta.
Kao mlađi, bio je jako impulsivan. Doduše, ne ekstremno, jer je on ipak vaga sa stelijumom od 4 planete u vagi, a dispozitor urana je jako lep MO u strelcu.
Čovek koga zovu jasnovidcem. Pre 30 godina predvideo stvari koje se danas dešavaju. Vizionar, u prravom smislu reči.

Sestrin uran, za sad, nije ispoljio svoje dejstvo nešto preterano, osim kroz oca uranca.
Lep je, gradi 120 sa JU i 120 sa SO.
Na žalost, i ako ima na vrhu 7. vodoliju, nije joj on odradio vladarstvo brakom, već grozni saturn koji joj je doneo razvod svojim povratkom.
Pratiću je nadalje... Smile

Milica

Broj poruka: 614
Локација: brdo
Datum upisa: 13.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Astrotanja taj Sub Nov 27, 2010 12:31 pm

Milice, Uran u četvrtoj, sve jedno što ima dobre aspekte, on može da dovede do razvajanja u porodici, razvoda odlaska jednog roditelja, a i partnera, ako je dispoztor Urana u nepovoljnim aspektima . Poznato je da Uran u četvrtoj ne donosi mir u porodučiju ličnog, doma, kuće, ne samo prvobitne porodice, nego i novo stvorena. Donosi i detinjstvo u kome je bilo dinamike, promena, neobičejenog ponašanja roditelja, nekada i zanemarivanje deteta i često nedostatak unutrašnje stabilnost, koju je teže izdraditi i koja je ta koja može doneti iznenadno razdvajanje u porodici.

Zanima me gde se njoj nalazi dispoztor Urna i kakvim je on aspektima? Isto tako ako joj je deo 7. u ribama, gde su joj Neptun i Jupiter kakve oni aspekte pravi? sunny

Natalna karta mog oca:

Filip:

Astrotanja

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Milica taj Ned Nov 28, 2010 12:53 am

Ma da, dispozitor Urana- mars je u ribama u 8. polju...ima široku konjunkciju sa Suncem (10*)- ne znam ni da l' se to računa...ali ima ''sjajnu'' opoziciju sa Saturnom u 2.
Neptun je u Strelcu u 5. 180 MO . I 90 SO, као и 90 МЕ.
Jupiter je na Ascedentu u raku 120 me, 120ur, 180 ve ...taj uran bi joj makar malo dao mir u braku tako aspektovan...međutim, saturn ju je namučio od prvog dana !
Noć kad su sa venčanja došli kući , saznala je da ima drugu. Rolling Eyes
A da ne pričam o njegovim dugovima, skrivanju novca od rođenog deteta, nikad kod kuće, laži, muljanja, dizanja pozajmica od banke za koje sestra pojma nije imala...baš se napatila.
Em je dobila lažljivog muža, em je sama sklona samoobmanama.
A kad se u to ukomponuje i Ascedent Lav i njena gordost kao i stravično odbijanje da je SAMA NAPRAVILA GREŠKU, imamo dobitnu kombinaciju žene koja neće sebi, a posebno drugima da prizna da je pogrešila, i zbog svega toga spremnu da trpi do iznemoglosti skota.
Bili su u braku 5 godina. Tih 5 godina, kao da nam je sam Lucifer u kući živeo. Rolling Eyes
A on?
Jedna škorpija dupla sa Neptunom u 1. ! Wink
Jedna ličnost u kući, druga van kuće. Savršen glumac. Izgleda kao dobrica, a ustvari... fuj bre! Evil or Very Mad

A pazi zanimljivost!
Kad je sestra išla kod astrologa u godini pre nego će se venčati i kad je pitala njegovu majku za podatke, dotična je ladno pobrkala vremena rađanja sinova. Dakle, dala joj je pogrešno vreme. Ispalo i da je zet lav na ascedentu i da je sav fin i krasan. Laughing
Tek kasnije, kad su se stvari načisto razgolitile, i kad je bilo jasno da je astrolog načisto ''omanuo'', saznasmo da je ustvari njegova majka dala pogrešne podatke. Kad ne leži vraže, ono u pitanju potpuno druga osoba. What a Face

Milica

Broj poruka: 614
Локација: brdo
Datum upisa: 13.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  MARINA taj Pet Jan 07, 2011 7:57 pm

MOJ URAN JE U 4. NA 13'59'' STRELCA, A INACE MI 4. KUCA POCINJE NA 8' SKORPIJE, I SATURN MI JE U 4. NA 22' SKORPIJE.

URAN MI JE 90 SA SUNCEM U DEVICI U 1.KUCI. ORBIS 7,18. VOLELA BIH DA NE OSECAM TAJ KVADRAT, ALI GA NAZALOST, I OSECAM I PREPOZNAJEM KROZ RAZNE ZIVOTNE SITUACIJE.. RODITELJI SU MI RAZVEDENI, U SUSTINI NISU NI BILI VENCANI. NEKE KRATKE NEUSPELE PROBE DA ZIVE ZAJEDNO KAD SAM BILA MALA. TATA MI ZIVI U ZGRADI PORED MOJE KUCE. IMAM TE ISHITRENE I BUNTOVNICKE "TRENUTKE" ZBOG TOG KVADRATA..

120 SA ME U 12. NA 18'LAVA, ASC NA 19'LAVA. DA SE NE HVALIM KAZU DA SAM INTELIGENTNA I DA IMAM DARA ZA ASTROLOGIJU.. Very Happy

60 SA RETR. JU U 6. U VODOLIJI.. TO SU IZMENJENA SEDISTA JU I UR, I OSIM BAVLJENJA ASTROLOGIJOM, NE ZNAM KAKO BI TAJ ASPEKT MOGAO JOS DA SE ODRAZI NA MOJ BUDUCI POSAO (KOJI, UZGRED, BEZUSPESNO POKUSAVAM DA NADJEM..) IMAM 25 GOD.

DA.. INACE, VLADA DEMOKRATIJA U MOJOJ KUCI- I SAD KAD SAM SAMO S MAMOM, I PRE KAD JE BRAT BIO TU. TANJA, DOSTA TOGA STO STE NAPISALI ZA SVOJU CERKU MOGU DA POVEZEM SA MNOM. OD MALENA SAM IMALA VELIKU SLOBODU IZBORA I SVEGA OSTALOG. NIKADA MI NISU SAMI KUPOVALI ODECU, OBUCU.. I TERALI DA OBUCEM NESTO STO NECU, UPISEM SKOLU-FAX KOJI NECU.. KAO NPR. RODITELJI VECINE DECE. STARIJI-MLADJI, MUSKO-ZENSKO.. TE VRSTE PRIVILEGIJA MOJ STARIJI (9 GOD. BRAT PO MAMI) NIJE IMAO. POTPUNA RAVNOPRAVNOST, I SVE PO ZASLUZI.

SMESNO MI JE OVO STO JE NAPISALA MILICA.. TOTALNO SE PRONALAZIM.. MOJ OTAC, SAMOTNJAK:).. TAKODJE, ZIVI SAM, INACE JE JEDINAC.. DJAK GENERACIJE, VAZI ZA "GENIJA" U KRAJU, VOLI TEHNOLOGIJU.. KAO DA JE OPISALA MOG TATU!? Very Happy MILICE, KAKO TI SE ZOVE TATA? XAXAXA Laughing

MARINA
Gost

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Gost taj Pet Jan 07, 2011 9:14 pm

Astrotanja ::Revalucion, nije sve jedno da li se Uran nalazi na vrhu, početku četvrte kuće, ili u pozadini, kao kod tebe. On pri kraju jedne kuće deluje često kao da je na početku sledeće,tj. kao da je u ovom slučaju u petoj.

Što se promena tiče zavisi sve od signifikatora i aspekata. neki put donosi da se neki član porodice često seli, da ima promena, jer neko odlazi, pa dolazi i slično. Ukoliko je njegov signfikator dobro postavljen situacija je bolja, kao i ako on sam pravi dobre aspekte. On dovodi do promena u porodici, razdvajanja, pa i iznenadne smrti, kao kod tvog oca, jer je Mars vladar četvrte i u konjukciji sa Uranom,koja je donela veliko uzbuđenje, stres je pod uticajem konjukcije Urana i Marsa u četvrtoj.

Uran u 4. deluje na promene u kući, bilo neka vrsta radova, menjnja izgleda kuče, bilo selidbe, koje su česšće ukoliko je Uran u promenljivom znaku i u konjukciji sa Ic-em. Porodični odnosi mogu biti drugačiji, ponašanje jednog roditelja, slobodarasko ili samovoljno.

Često je neobičana oi neubičajen način funkcionisanja u kući, ima nekada nereda, nesređenosti, iznendanih poseta iznenadnih gostiju, iznenadnih preuređivanja kuće. nekad vlada demokratski duh u kući, jednakost roditelja i dece, poštovanje individualnosti detata, recimo ukoliko je u 4. u Vodoliji. Roditelji doživljavaju iznendane promene u načinu života, što se odražava i na dete , koje može imati osećaj nesigurnosti, nestabilnosti, pred neočekivanim promenama itd.

Pozitivno je da može postojati interesovanje za astrologiju,kosmobilogiju i sl., zatim može biti izražena i intuicija. Može se pojaviti potreba da osoba ode iz rodne kuće i rodnog kraja, jer žudi za dalekim mestima, živela bi na nekom drugom mestu, što je posebno izraženo kada je Uran na vrhu četvrte, jer je nezadovoljna sredinom u kojoj odrasta, koja može da joj guši slobodu, da bude puna pritisaka i očekivanja, koja ona ne može u detinjstvu da ostvari, pa dolazi do udaljavanja od roditelja i težnje da se što pre otisne od kuće.

Obaveze prema porodici je mogu teško pasti, izavati psihičku napetost, nervozu i slično, ukoliko je Uran ugrožen, a kada stekne nezavisnost osteiće se lakše, opuštenije.
sunny
A sta kada je Jupiter koji je dispozitor Urana(pa sad bilo da je na kraju 4 ili pocetku 5) NEASPEKTOVAN? Kao kod Revolution?!
Inace, sve upucuje da ce neka vrsta uniforme i pojavljivanja kroz medije imati veze sa partnerom. ako je derivatno 10 polje a Uran tu..lice pred kamerama? Mars i Sunce i Uran = na okupu? Sport, military ili nesto trece? Suspect

Gost
Gost

Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 2 1, 2  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh

- Similar topics

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu