Progresivni Mesec.

Strana 1 od 2 1, 2  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Progresivni Mesec.

Počalji  Strelica taj Čet Apr 23, 2009 5:40 pm

Ovo je prosto neverovatno,kako on detaljno opisuje stvari! Meni Meni kad se namestio u 8. to je bio cirkus sa kreditima,bankama,posao...Pravio opoziciju na puno drugo,pa je bas bilo grozno. U 9. je vec dosao na svoje,pa je bila druga prica... Pratite li ga i koliko?

Strelica

Broj poruka : 721
Godina : 34
Локација : Zemun
Datum upisa : 27.02.2009

Pogledaj profil korisnika http://www.astromarija.forumotion.net/

Nazad na vrh Ići dole

Re: Progresivni Mesec.

Počalji  Astrotanja taj Čet Apr 23, 2009 6:25 pm

Strelice, ja ga prtim i kada mi je bio u 8. u trigonu sa Suncem, vl.Ascedenta bilo je divota, podrška od drugih emotivna pre svega, ali i psihička, a sad je stogao do 29 i 57 u Ribama i već od ovog meseca biće na 0 u Ovnu na vrhu moje devete, ali u kvadratu sa Jupiterom u 11.ne osećam negativno dejstvo ovog aspekta, već mi je bio probuđen optimizam, da li preterani nisam sigurna. Osećam se opuštenija. Kada više zađe u 9. očekujem promene, da se aktivira nešto vezano za devetku, sumnjam u putovanja, ali kontakti sa onima koji žive daleko, u inostranstvu mi deluju verovatnije. Duhovni razvitak to verujem da će podstaći, jer već je krenulo u tom pravcu da se nešto događa, jedino što će sve to ići kroz prepreke jer će Mesec za dva meseca biti u kvadratu sa mojim Marsom, vl. 9. Neutral

Natalna karta mog oca:
http://www.fotorola.com/uploads/5df8f9144c.jpg

Filip:
http://www.fotorola.com/uploads/df40930d7d.gif

Astrotanja

Broj poruka : 4037
Godina : 51
Datum upisa : 22.10.2008

Pogledaj profil korisnika http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Snezana taj Pet Apr 24, 2009 12:07 am

Imam iskustvo od prošle godine sa tranzitnim Jupiterom koji je kvadrirao moj natalni mesec a progresivni mesec kvadrat natalno sunce, to je bio optimizammm, ali bio je i onaj teški aspekt tra Sa180Ur na Suncu, tako da nije bilo snage za realizaciju, naprotiv dosta mučna situacija.

Ove godine progresivni, direktivni i solarni Asc u Ribama, progresivni Mesec ulazi ulazi u Ribe krajem juna i odmah pravi kvadrat sa natalnim Jupiterom i 180 sa natalnim Plutonom, tu je izlaz u natalnom Jupiteru sve dok progresivni mesec ne uđe u trigon sa natalnim Neptunom i sekstil sa natalnim Saturnom. U stvari raduje me ulazak progresivnog Mo u Ribe, tu je kod mene Smile

Snezana

Broj poruka : 399
Локација : Beograd
Datum upisa : 31.10.2008

Pogledaj profil korisnika http://www.snezanarafailovic.com

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Izida taj Pet Apr 24, 2009 11:25 am

Po progresijama Ovan mi je na ASC sto je moja 2 nat. kuca, progresivni mesec je u 10 natalnoj u Strelcu a u 8 progresivnoj kuci a natalni je u 3 u Biku..solarni ASC je ove godine u Blizancima sto je moja 4 nat. kuca, sol. ME je u 9 u stelijumi sa SO i JU a sol. MO je 9 nat. u Skorpiji tj. u 6 solarnoj...e sad ako ja ovo dobro znam da povezem..ove godine sam imala finan. izdatak-kredit za kupovinu automobila, pa onda preseljenje u svoj stan, pa onda cini mi se nekakav hormonski poremecaj ciklusa-za ovo bas ne umem da pogledam i sagledam jer neznam sta da gledam i gde tako da samo nagadjam, poseta lekaru je bila a opet me ceka i nadam se da je samo poremecaj u pitanju..putovanje vezano za ovu sol.9 kucu postoji samo u mojoj glavi jer nemam naznaka za dalji put a volela bih bas ali zato ima kracih puteva...toliko sam uspela da povezem pa sad da li je ovo ok ili nije ne znam... lol!

Izida

Broj poruka : 626
Datum upisa : 06.02.2009

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Strelica taj Sre Apr 29, 2009 12:07 am

Smatram ovo jako bitnim,pa da malo osvezim temu... Mrion Marc i Dzoan Mekevers su u kratkim crtama to lepo opisale,pa evo ja cu se pozvati na njih...

Mesec u kucama

1. Kuca
Dok Mesec prolazi ascendent,mozda cete osecati potrebu da nacinite neku promenu. To moze biti u vasem izgledu,licnosti,ili u situaciji u vasoj kuci. Mesto Meseca u natalu,objasnice cime je promena motivisana. Osecacete zelju,nestrpljenje i snaznu motivaciju da na neki nacin promenite svoj zivot. Vi usresredjujete svoje svesne misli na sebe i ostali ljudi oko vas mogu se osecati zapostavljeno. Nemate vremena da se posvetite drugima,kao sto to obicno cinite.

2. Kuca
Kada se Mesec krece kroz drugu kucu,bicete okrenuti novcu,dobrima,licnoj slobodi i vasim izvorima prihoda. Mozete osecati finansijske uspone i padove,promene u nacinu na koji gledate vasa dobra ili cak promenite nacin na koji sticete dobra. Vas sistem vrednosti se moze promeniti.

3. Kuca
Ova pozicija cesto donosi prilike za putovanja. Ponovo se javlja osecanje nemira i potrebe za promenom,ali vise na duhovnom,nego na fizickom planu. Ovo je dobar period za ucenje,pogotovo,ako Mesec pravi povoljne aspekte,a ako pravi dobre aspekte sa svojim dispozitorom,onda cete imati visoku mentalnu svest,vise nego obicno i sposobnije cete komunicirati,logicki i intuitivno. U neke aktivnosti mogu biti ukljuceni vasi susedi i rodjaci.

4. Kuca
Ova pozicija cesto ukazuje na vecu povezanost sa kucom ili porodicom i cesto oznacava neke promene vezano za to. Cesto ukazuje i na kupovinu poseda

5. Kuca
Kada je Mesec ovde,osecanja se bude prema deci,ljubavnicima i oni mogu pretrpeti odredjene promene stavova prema njima. Posvecivanje hobiju ili nekom novom nacinu samoiskazivanja. Deca mogu napustati kucu. Menjanje ljubavnika.

6. Kuca
Sa ovim polozajem,promena posla i zdravstvenog stanja je izvesna,ako to i ostali aspekti potvrdjuju,sigurno. Ako ne dodje do promene posla,dolazi do nacina obavljanja posla. Ako niste zaposleni,ovaj polozaj moze doneti zaposlenje,ako jeste,moguc premestaj ili zamena sa nekim od kolega. Sto se zdravlja tice,moguci problemi sa stomakom ili zadrzavanjem vode,povecanje telesne tezine...

7. Kuca
Vise cete obracati paznju na to sta drugi misle o vama i u kakvim ste odnosima sa drugim ljudima. Ukoliko ima izazovnih aspekata,moze doci do konfliktnih situacija. Ovaj period ce se poklapati sa partnerskom aktivnoscu neke vrste,bilo da je u pitanju brak,razvod,posao.

8. Kuca
U ovom slucaju,moze se desiti smrt nekog vama bliskog. Prvi prolazak Meseca kroz ovu kucu je obicno prvi dodir sa smrcu na licnom nivou. Takodje moze doneti i podrsku drugih ljudi. Svesnost sexualnih osecanja i potreba. Mnoge prolazne veze ili cak ostvarivanje jedne duboke licne veze.

9. Kuca
Usresredjenost na teznje i snove,upotpunjavanje obrazovanja,ozakonjivanje veze ili odlazak u inostranstvo. Planiranje buducnosti,sirenje horizonata,ali ako postoje losi aspekti,mogucnost banalizovanja i zamene religije i dogme.

10. Kuca
Kulminacija! Ako se ovaj period iskoristi i ako to potkrepljuje natal i aspekti,moze biti period kada cete najvise postici. To je pravo vreme da odmerite i ispitate vase buduce staze. Ovo je jako dobar period za promene!

11. Kuca
Postajete svesni vase drustvene svesti, Moguce pridruzivanje nekim grupnim aktivnostima. Vise cete biti okrenuti prijateljima,ucestvovati u nekoj dobrotornoj aktivnosti a na nekom drugom nivou mozete se usresrediti na na zaradjivanje novca. Ako je dobro iskoriscen kroz desetu,moze se desiti da se u ovo vreme osecate malo usamljeno,ako ste dok je bio u 10 vise bili okrenuti karijeri. Moze doneti razocarenja.

12. Kuca
Idealan period za kontakt sa podsvescu. Ako u natalu postoji naglasenost izolacije i povlacenja i ako postoje i aspekti za to,vodite racuna da se to u ovom periodu ne desi. Moze biti pomalo zastrasujuce,ali svakako korisno za kontakt sa samim sobom. i samorazvijanje.

Strelica

Broj poruka : 721
Godina : 34
Локација : Zemun
Datum upisa : 27.02.2009

Pogledaj profil korisnika http://www.astromarija.forumotion.net/

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  inja taj Sre Apr 29, 2009 11:22 pm

Jel ovde mislite na sekundarni (progresivni) Mo? Nisam ranije pratila ali mi se sada Mo priblizava MC-u, pa ce na jesen biti tacno na njemu i kako procitah ovo sto je Strelica iskuckala, trebalo bi biti dobro Smile ekspanzija... Samo sto kod mene kad dodje na MC , odmah sledi i prelaz preko Me, So, Ur, Lilit... pa mala pauza, a onda Ve... Bice interesantno videti sta ce doneti...
Sada pravi 120 na Sa, koji je u 6-toj, a vlada 2., pa valjda malo pojacava priliv novca...

inja

Broj poruka : 155
Локација : trazi se nova...
Datum upisa : 27.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Astrotanja taj Čet Apr 30, 2009 12:01 am

Inja on ti je dakle prolazi sada kroz natalnu 9. događa li ti se nešto u simbolici 9.
Kada uđe u 10. i bude u konjukkciji sa natalnim, biće brojnih promena, ne samo na planu karijere, jer 10. se odnos na sve baše živitne težnje, ciljeve i sl. sunny

Natalna karta mog oca:
http://www.fotorola.com/uploads/5df8f9144c.jpg

Filip:
http://www.fotorola.com/uploads/df40930d7d.gif

Astrotanja

Broj poruka : 4037
Godina : 51
Datum upisa : 22.10.2008

Pogledaj profil korisnika http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  inja taj Čet Apr 30, 2009 12:18 am

Astrotanja ::Inja on ti je dakle prolazi sada kroz natalnu 9. događa li ti se nešto u simbolici 9.
Kada uđe u 10. i bude u konjukkciji sa natalnim, biće brojnih promena, ne samo na planu karijere, jer 10. se odnos na sve baše živitne težnje, ciljeve i sl. sunny
Tanja, pa promene ce u svakom slucaju uslediti jer ja sa dolaskom leta, dakle dok je jos u 9-toj , menjam mesto boravka! Smile Ne selim se u inostranstvo, ali ovaj prelazak u drugi grad je dugooo... prizeljkivan (a on za ovaj grad u kome sam sada i deluje kao druga drzava). Kad je presao preko Pl cini mi se da sam se promenila (tako kazu ljudi) u smislu da cvrsce branim svoje stavove, pa sam se od nekih osoba i udaljila, tacnije nisam im vise na "izvolte". Ovo sto je iskuckano... "planiranje buducnosti ,sirenje horizonata" - taj opis mi odgovara jer odjednom se sve menja i prinudjena sam da pravim planove.
A sad sa dolaskom na MC i ovaj stelijum... bice veselo!
Interesantno mi je sto je sada progresivni Mo mog dragog sada na mom MC-u.

Poslednji izmenio inja dana Čet Apr 30, 2009 12:23 am, izmenjeno ukupno 1 puta (Razlog : .......)

inja

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  gernica taj Uto Maj 19, 2009 1:50 pm

Progresivni Mesec, ako sam dobro razumela pomera se 1* za 1 god, bi trebao biti na 28* uskoro na 29* Ovna u mojoj X.
Sl solarne godine, dakle od jula 09. bice u egz opoziciji sa nat Plutonom na 29* Vage koji se nalazi u IV polju.
Ima tu i lepih aspekata, kao sto su trigon sa nat JuNe i Me, ali ne znam kako da tumacim ovu opoziciju.
Mozda promena statusa, mozda jos tezi odnosi u porodici, sa majkom pre svega, kako je Plu vl V mozda i neka otezanja i strahovi na tom planu.
Primtila sam da je majka pocela da bude uzasno ostrascena u smislu nekih prebacivanja i ne bas prijatnih scena, koje se trudim da ne registrujem ali razmisljam o tome i te kako intenzivno.
Dakle, kako tumaciti ovu opoziciju i kako se postaviti ili ovaj Plu trazi potpuno restrukturianje kada su polja i planete koje zahvata u pitanju? Arrow

gernica

Broj poruka : 240
Datum upisa : 12.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  inja taj Uto Maj 19, 2009 4:18 pm

Gernice, to sto si ti racunala su direkcije... tebi dakle direktovani Mo dolazi na 29 st. Ovna i odatle pravi 180 na natalni Pl i 120 na nat. Ne, a ostalo sto si spomenula.. trigon sa Ju - to ne, u direkcijama se gleda orbis +/- 1 st.
Progresivni tj. sekundarni Mo ti je sada na 5, 21 Riba.

inja

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  gernica taj Uto Maj 19, 2009 5:03 pm

Tnx na objasnjenju Inja. Wink
Kako da tumacim taj direktivni Mo 180 nat Plu? Rolling Eyes

gernica

Broj poruka : 240
Datum upisa : 12.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  inja taj Uto Maj 19, 2009 11:01 pm

gernica ::Tnx na objasnjenju Inja. Wink
Kako da tumacim taj direktivni Mo 180 nat Plu? Rolling Eyes
Uf... ne idu meni ta povezivanja u pricu, to moraju iskusniji... Znam da direktovana planeta donosi svoju prirodu natalnoj, pa okida dogadjaje na polju u kome je natalna i u poljima kojima vlada... Tebi je Pl u 4., a vlada 5., a Mo vlada 12. . Moze biti i nesto vezano za kucu, a moze biti i neka fatalna tajna ljubav! flower Lupam ja, ovo ipak pitaj u direkcijama iskusnije jer ovde odosmo u off... cat

inja

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  inja taj Čet Okt 01, 2009 3:28 pm

Eto meni progresivnog Mo na MC-u Smile i zakazan je razgovor za posao , pa cu videti sta ce biti... (interesantno je da su me drugi gurnuli u taj kontakt).
A i progresivni Me i Ve (na 11 * Strelca ) mi prave egzaktnih 60 na MC tj. 120 na IC , cak je tu i progr. Ju (mada se spore planete ne gledaju, ali i on je stigao do 11 *).

inja

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Flora taj Čet Okt 01, 2009 6:43 pm

Draga moja zemljakinjo po mestu rodjenja, I love you
ako me secanje nije izdalo (a kako bi MO u Devici nesto zaboravio) nadam se da si se preselila iz mesta broj 2 u mesto btoj 3, gde je i osoba sa kojom si u sinastriji u potpisu.
Ja ne znam bas puno o progresivnom Mesecu, ali meni kod tebe lici na spajanje lepog i korisnog...Posao i ljubav...MO u V u Biku, VE u Vagi, ME u Vagi, a usput aktivirana 5,7,10 kuca...ljubav i posao...sta ces lepse.... sunny

Upravo sada videh kod mene da progresivni MO samo sto nije stao na DC, a dirigovani MO promenio znak, usao u Skorpiju koja je ukljestena u V...znam sta kaze teorija o ovome, ali to kod mene se ne desava....

Flora

Broj poruka : 259
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Flora taj Čet Okt 01, 2009 7:26 pm

Nego da pitam da li je bitno kakva je priroda aspekta sa progresivnim MO ili nekom drugom progresivnom planetom?
Mislim na to da li je bitno da li je aspekt aplikacioni ili separacioni?
Da li separacioni aspekt moze da donese dogadjaj?

Flora

Broj poruka : 259
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  inja taj Čet Okt 01, 2009 7:45 pm

Flora ::Draga moja zemljakinjo po mestu rodjenja, I love you
ako me secanje nije izdalo (a kako bi MO u Devici nesto zaboravio) nadam se da si se preselila iz mesta broj 2 u mesto btoj 3, gde je i osoba sa kojom si u sinastriji u potpisu.
Ja ne znam bas puno o progresivnom Mesecu, ali meni kod tebe lici na spajanje lepog i korisnog...Posao i ljubav...MO u V u Biku, VE u Vagi, ME u Vagi, a usput aktivirana 5,7,10 kuca...ljubav i posao...sta ces lepse.... sunny

Upravo sada videh kod mene da progresivni MO samo sto nije stao na DC, a dirigovani MO promenio znak, usao u Skorpiju koja je ukljestena u V...znam sta kaze teorija o ovome, ali to kod mene se ne desava....
Very Happy sunny
Zemljakinjo draga... veliki pozdrav za tebe! Da, preselila sam se bas u taj grad! Smile Ako racunam i mesto rodjenja, ovo mi je 5-ti ! Lepo i korisno bi trebalo biti (potpuno slucajno, ako slucajnosti uopste postoje, moze biti da ce posao biti u njegovom komsiluku) videcemo Smile
I nemoj tako "meni se ne desava", treba verovati da ce se desiti i biti uporan! Poz...

inja

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  X taj Pon Dec 07, 2009 5:18 am

Meni direktivni Mesec(vladar 8.kuce), pravi 150 prema natalnom Suncu vladaru 9.polja u 10.polju.Ono shto mi je ovaj aspekt doneo jeste sledece- 1.Kako je Sunce vladar 9.polja(fakultet) a Mesec 8.polja(zavrsheci) u 3.kuci(obrazovanje), doshlo je do separacije od fakulteta, pauziranja, mada po natalu Sunce je u konjunkciji sa Merkurom 120 Mesec Jupiter iz 3., te je ovo trenutna duza pauza, a ne i prekid studija, mada zbog svoje Neptunske prirode, sve mi izgleda, kao da je definitivan prekid. 2.Sunce je u mom 10.polju(profesija, karijera, status ugled) i u natalu gradi konjunkciju sa Merkurom, vladarem Mc-a, oba u 90 sa Neputnom na vrhu 2.kuce, shto govori da cu na polju profesije imati spletki, intriga, gde ce sam moj lichni integritet biti narushen.Sad kako Mesec generalno simbolizuje druge ljude, a vladar je 8.kuce, koja se sama po sebi vezuje za podle poduhvate, generalno, a sam aspekt Sunce 150 Mesec simbolizuje neprihvatanje od strane durugih ljudi, smeshtanja od strane drugih ljudi,...sasvim je logichno da je natalni So 0 Me 90 Ne, ovim aspektom bio aktiviran. 3. Svetla su veoma vazna u astromedicini, a napad Meseca kroz malefichan aspekt inkonjunkcije sa Sunce 0 Merkur u 10.kuci(10,kuca.-opshta slika organizma) govori, da mi je zdravlje narusheno, i to bash u simbolici 10.kuce po astromedicini-problemi sa zubima, losh metabolizam, jedino bolovi u kichmi josh nisu doshli, shto uzevshi to da sam mlad, je i logichno, mada deformitet neki sigurno jeste, jer mi je posao u prethodnom periodu, a posebno pod vladarstvom ovog aspekta, sumanuto bio vezan za veliko provodjenje vemena kraj kompa,...

X

Broj poruka : 43
Datum upisa : 06.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Angie taj Čet Dec 31, 2009 7:02 pm

Flora ::

Flora...meni je progres. MO na samom vrhu DSC sad Smile...a direkt. MO mi se odmakao od vrha 5.polja za samo 1* sto znaci da je i on na vrhu 5.polja...a direk. SO je promenilo znak..preslo u lava pre par meseci...i knjige kazu velike promene....ali nista!kod mene doduse jesu promene ali one najgore : mnoge prijatelje sam izgubila,neke sam ja odbacila a neki su mene,mnogo traceva je bilo zadnjih 2 meseca,bila sam slepa od ociju ,nakon 17 god. sam izgubila 2 jako dobre prijateljice,ljubavi ni od korova,nista!posao gubim vec mi je receno- u martu, .zdravlje se pogorsava,imunitet mi je oslabljen a nije ni cudo,pored tolike silne nervoze a i stitna izgleda proradila na lose....i kazi mi jesu li to te promene???ako jesu....bolje da umrem.....nista lepo da mi se desi.... Crying or Very sad Crying or Very sad

Angie

Broj poruka : 106
Godina : 41
Локација : Zrenjanin
Datum upisa : 30.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  galaksija taj Sub Jan 02, 2010 10:29 pm

Meni je direktivni mesec u kvadratu od natalne venere ovog meseca,gledam sekundarne direkcije.Ali kad god napravi egzaktni aspekt sa nekom natalnom planetom dogodi se nesto bitno.ocekujem u februaru njegov trigon sa natalnim jupiterom.Pa eto mozda dalekog putovanja koje nikako da se realizuje.

galaksija

Broj poruka : 193
Datum upisa : 02.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Gost taj Čet Feb 04, 2010 1:34 am

Strelica ::

7. Kuca
Vise cete obracati paznju na to sta drugi misle o vama i u kakvim ste odnosima sa drugim ljudima. Ukoliko ima izazovnih aspekata,moze doci do konfliktnih situacija. Ovaj period ce se poklapati sa partnerskom aktivnoscu neke vrste,bilo da je u pitanju brak,razvod,posao.

Progresivni Mo na13*Skorpije..a kad bude bio na19*Skorpije, onda je tacno 60*udaljen od progresivnog Marsa u Devici, i 60* od progresivne Venere u Jarcu?

Gost
Gost

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  galaksija taj Pet Jan 14, 2011 1:09 pm

Sta mislite o dolasku sekundarnog meseca na natalni pluton u 7 polju?To me ocekuje u aprilu!

galaksija

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  venus_pisces taj Sub Jun 18, 2011 3:25 am

Meni je progresivni mesec u ribama trenutno na 11 stepenu a u ribama mi je i natalni mesec ali jos uvek nisu u kontaktu... sledece godine ce mi biti u konukciji sa natalnim mesecom,venerom i marsom i sve to u 1 kuci kao i u dobrim aspektima sa merkurom (vladarom moje 5 kuce),... prizeljkujem i ocekujem lepe promene i dogadjaje Very Happy...

Zanima me da li taj progresivni mesec moze doneti trudnocu kad bude u 0º sa nat mesecom? ...s obzirom da je u ribama plodan a i u solaru imam pokazatelja za trudnocu. sta vi mislite? Smile

venus_pisces

Broj poruka : 72
Godina : 31
Datum upisa : 03.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  malamo taj Pon Jun 27, 2011 9:05 pm

i ja imam slicno pitanje kao venus_pisces!
sledece godine mi progresivni mesec (koji mi je vladar 1. natalno) ulazi u 5. i staje na saturn (koji mi je vladar 7. natalno). da li neko zna sta moze doneti progresivni mesec na saturnu u 5.? bounce

venus_pisces, ne znam mnogo oko astrologije, ali ti mogu reci da kada je meni prog mesec stao na nat mesec pre 2 godine, ja sam se mnooogoooo zaljubila. Cula sam da prog mesec na natalni moze doneti trudnocu, meni nije, ali sam svakako bila jako emotivno angazovana Very Happy

takodje osetila sam veliku promenu kada mi je prog mesec menjao znak, iz lava u devicu (natalni mi je u devici), tad sam upoznala tog tipa. I love you

malamo

Broj poruka : 308
Datum upisa : 10.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  venus_pisces taj Uto Jun 28, 2011 1:45 am

malamo ::i ja imam slicno pitanje kao venus_pisces!
sledece godine mi progresivni mesec (koji mi je vladar 1. natalno) ulazi u 5. i staje na saturn (koji mi je vladar 7. natalno). da li neko zna sta moze doneti progresivni mesec na saturnu u 5.? bounce

venus_pisces, ne znam mnogo oko astrologije, ali ti mogu reci da kada je meni prog mesec stao na nat mesec pre 2 godine, ja sam se mnooogoooo zaljubila. Cula sam da prog mesec na natalni moze doneti trudnocu, meni nije, ali sam svakako bila jako emotivno angazovana Very Happy

takodje osetila sam veliku promenu kada mi je prog mesec menjao znak, iz lava u devicu (natalni mi je u devici), tad sam upoznala tog tipa. I love you

Pa pazi, po mom misljenju, mislim da ce ti doneti nesto iz simbolike 7 polja...da li neku ozbiljnu vezu ili mozda stabilnost postejece... ne bih striktno tumacila kao zahladjenje odnosa i sl, bas zato sto ti je vl 7 polja, ali svakako zavisi od aspekata koje Sa pravi u natalu Smile ... ukoliko ima kontakt sa mesecom,neka dogadjanja su vrlo moguca Smile

Meni kad je prog mesec menjao znak i usao u ribe i ja sam imala dogadjanja i na ljubavnom planu ali isto tako i na poslovnom jer mi je mesec vladar 6 polja...zeljno iscekujem sledecu godinu,da vidim sta ce biti...mada od kako je u ribama i ja sam se bas zaljubila Smile

Sledece godine ce mi pokrenuti dosta aspekata jer mi je mesec najaspektovanija planeta u natalu,tako da bi trebalo da ga osetim Smile

venus_pisces

Broj poruka : 72
Godina : 31
Datum upisa : 03.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  galaksija taj Pon Nov 28, 2011 10:19 pm

U martu 2012 godine sekundarni Mesec mi pravi sekstil sa natalnom Venerom,a Mesec je vladar 5 natalnog,Venera 3 i 8 polja.Da li ovo moze doneti neku ljubav? Very Happy

galaksija

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Sponsored content Danas u 6:36 pm

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 2 1, 2  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh

- Similar topics