Šta dovodi do koketiranja?

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Re: Šta dovodi do koketiranja?

Počalji  jassna taj Uto Nov 23, 2010 4:20 am

Milica ::Ja počela opet...onaj post odozgo više ne važi. tongue

Meni se uvek dopadalo kako koketiraju osobe sa Mo u 12.. tongue

A ovo za Blizance sto rece Tanja na pocetku-mogu da potpisem, mi smo zivahni ljudi pa samim tim skrecemo paznju na sebe..Samo sto ja bas i ne uzivam da sam u centru paznje, ne volim ni kada mnogo muskaraca blene u mene, verovatno zato i volim garderobu crne boje( Mo u 12. je ipak stidljiv, pa bih da sam sto manje upadljiva)..Mada, neko mi rece da sam rodjena u casu Saturna i da sam zato sklona crnoj boji..

Mi sa Mo u 12. smo tajanstveni ljudi, koketiramo sa stilom, cesto i nesvesno, makar ja to umem nesvesno da radim..Bas sam naivna sa ovim asc u Skorpiji, hahahaaa sunny Mi zene smo cudo sunny

jassna

Broj poruka : 187
Datum upisa : 16.12.2009

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Milica taj Uto Nov 23, 2010 10:48 am

Jeste, mo u 12. je stidljiv pa ni koketiranje neće biti krajnje direktno, već ipak diskretnije...kod mene je posebno diskretno jer mi je mo ipak vladar Ascedenta. Wink
Mada, kad je u pitanju već sam početak veze s nekim, onda sam daleko otvorenija.

Inače, dobih pre neki dan opis svoje malenkosti ovakav: ''distancirana i nemam potrebu da se dopadnem po svaku cenu''...istina...ali gde je tu koketiranje onda? tongue

Milica

Broj poruka : 614
Локација : brdo
Datum upisa : 13.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  jassna taj Uto Nov 23, 2010 3:08 pm

Meni se cini da samo izgledas distancirano, ipak ti je asc u Raku, a Mo u 12, pa verovatno ne pokazujes tako lako svoja osecanja..A s obzirom kako ti je aspektovan Mo rekla bih da privlacis paznju muskaraca..A i imas Mo120 Ju, ispravi me ako gresim, ali cini mi se da sam negde procitala da zene sa aspektom izmedju ove dve planete prosto uzivaju sto su zene, samim tim se salje neka energija..Ja na primer obozavam sto sam zensko, e sada da li je to do ovog aspekta, zaista ne znam..

Pa ni ja nemam tu potrebu da se po svaku cenu nekome dopadnem, meni na primer kazu da izgledam hladno, ovaj moj Mo jeste ljubazan, ali se drzi po strani i cesto imam potrebu da sakrivam sta osecam..E sada..Vladar 3. u 12, divni Sa mi je doneo kao klinki mnogo kompleksa (bila sam ravna kao daska, pubertet mi je kasnio, dobila prvu men u 16. god-samim tim sam bila nezanimljiva muskarcima)..Mozda je moje drzanje posledica toga, mada opet sve zene iz moje familije izgledaju tako- pomalo nedostizno..Taj Sa u 12. je prevazidjen, od 20. uzivam u svom telu..

Asc u Skorpiji sam po sebi daje seksepil, ova Ve180 asc mi je dala dobro telo, ali kada primetim da me neki muskarac (kojeg dovoljno ne poznajem) gleda kao "meso", imam potrebu da budem gruba, da na neki nacin teram inat-odnosno kada neko od mene ocekuje vatrenost ( u smislu-lako cu te odvuci u krevet)-ja sam hladna, kada me diskretno muva-onda mi proradi ova skorpija i tada krecem sa svojim zavodnickim taktikama..hahaaa sunny sunny

jassna

Broj poruka : 187
Datum upisa : 16.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Sponsored content Danas u 10:43 pm

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh

- Similar topics