Tranziti u numerologiji

Strana 1 od 3 1, 2, 3  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Tranziti u numerologiji

Počalji  beli lav taj Čet Maj 28, 2009 7:18 pm

Strelica me je pitala da li je moguce racunati tranzite u numerologiji,kao u astrologiji npr.?
da,jeste moguce.
samo sto ja uopstene prognoze ne primenjujem,barem se do sada nisam obazirala na njih preterano,ali jesam na sopstvene.evo kako se oni racunaju:
prvo je bitno odrediti broj godine,za 2009tu to je 2(isto sabiramo kao kada trazimo svoje kodove)2+0+0+9=11=1+1=2.
druga faza:bitno je znati svoje kodove,na koje se dodaje ova dvojka na svaki broj zasebno.npr.neka osoba je 4+7=2,dakle on,ona je 4-7-2,dodajemo 2 na 4,pa na 7,i na 2.
dobijamo da je ta osoba,ovo je treca faza,u 2009god u kodovima 6-9-4.verovatno ce je ocekivati neke promene u porodici,jer 6 je porodica,4 takodje,a 9ka daje kraj.neophodne su promene u porodici.sada kakve ce biti zavisi od mnogo cega,to moze biti beba u porodici,smrt nekog clana,preseljenje,razvod,javlja se prosla ljubav itd.
kada se kaze,ja sam u godini 6ice npr,misli se na zbir bioritamskog broja i broja godine(slucaj od gore,bioritam je 4,sada je god,2ke-4+2=6).po meni to jeste vazno,ali bitna su i ona dva broja posle toga,tako da gledam sve.

pod uopstenim prognozama na globalnom nivou sam mislila na to kako je ovo godina 2ke pa onda donosi to i to,pa da je onda ovaj maj mesec pod 7icom i da onda donosi to i to.tu je razlika sa astrologijom,i to po meni ne funkcionise bas tako lako.
prognoze se mogu raditi i za mesece i dane.tad se isto radi sabiranje.npr.osoba gore je u maju mesecu(dodajemo 5 na kodove iz ove godine,dakle 5 na brojeve 6-9-4)u brojevima 2-5-9 i trebala bi da obrati paznju na svoje zensko dete ako ga ima naravno.
nadam se da sam dovoljno bila jasna,ako nisam slobodno pitajte.i ako hocete mozemo ovu temu da drzimo za racunanje vasih tranzita i neka pitanja.napominjem da nisam bas neki ekspert,vise sam laik,ali ako mogu na nesto da odgovorim,bice mi drago sunny
samo me nece biti nekoliko dana jer imam neke obaveze.

beli lav

Broj poruka : 131
Godina : 33
Datum upisa : 02.05.2009

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Re: Tranziti u numerologiji

Počalji  joki22 taj Ned Maj 31, 2009 10:39 am

Zanimljiv tekst. Da li moze o racunanju dnevnih brojeva i njihovo znacenje? Ako moze jos o kodovima?
Ja sam 5-3-8, sto znaci ove godine 7-5-1 kako se to tumaci?

joki22

Broj poruka : 275
Datum upisa : 25.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  beli lav taj Ned Maj 31, 2009 10:22 pm

Joki,super,ukapirala si,tako je, ti si ove godine 7-5-1!mogu ti dati tumacenje ali ako bi mi rekla sta te tacno zanima,koja oblast?jer to je kao astrologija,mogu da ti pricam o ljubavi,o zdravlju,o ucenju,o trudnoci itd.
nisam samo razumela sta si mislila pod dnevnim brojevima?mislis na dnevni tranzit?to je malo komplikovanije jer se mora izracunati za mesec pa onda i za svaki dan tog meseca ali naravno to je moguce.objasnicu vam i to,ako vas zanima kako ide preko primera.ja za sebe uradim na pocetku godine u svesci za celu godinu svaki dan pa mi tako bude lakse.pisite slobodno,ja cu odgovoriti za nekoliko dana,kad stignem do kompa,samo naglasite oblast ili vise njih Wink
p.s.bas mi je drago sto je ljudima ovo zanimljivo.

beli lav

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  joki22 taj Pon Jun 01, 2009 12:21 am

Da mislila sam uopsteno kakva je ova godina sa tim kodom. Od dnevnih tranzita me interesuje kako se tumace brojevi?

joki22

Broj poruka : 275

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  beli lav taj Pon Jun 01, 2009 12:45 am

joj,a ne volim uopsteno da pricam,nego ajde.
7-5-1
moguca iznenadna trudnoca,trebala bi se posvetiti astrologiji ili duhovnosti jer u njima mozes pronaci mnoge odgovore,kao i da radis na svojoj intuiciji,moguci rezovi ili prelomi,iznenadan put negde gde ima puno sunca i gde je jako toplo,treba voditi racuna o finansijama,jer su moguca nepotrebna rasipanja,najbolje je uciti samo jednu stvar,druga moze stvoriti problem,iznenadno pojavljivanje mladjeg coveka,odlicno za papirologiju,jako naglasena glava,pazitr da vas ne udari suncanica,pad gvozdja u krvi,potrebno je vise rekreacije,dobro cete se osecati u drustvu mladjih muskaraca,dosta muskih brojeva pa ce oni biti vazni ove godine ili njihova podrska,pazite da ne brzate u bilo cemu,usporite,bez naglih reakcija.
evo to je sto mi je palo na pamet.

beli lav

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  beli lav taj Pon Jun 01, 2009 12:56 am

dnevni tranziti
malo ih je komplikovano racunati.tumace se isto kao i ostali brojevi,od sva tri broja uzmete po malo i dobijete celinu.a evo kako se racunaju: ti si ove godine 7-5-1,za jun mesec si(dodas 6,jer je 6ti mesec)4-2-7.a sada za dan:sabere se tranzit za vas mesec(to smo vec izracunali) i generalni tranzit za dan koji vas zanima.npr.za dan 1.6.2009 to je broj 7-2-9 (to se odnosi na sve nas,generalni) i dodate vas tranzit za mesec jun,tvoj je 4-2-7(saberu se brojevi,prvi s prvim,drugi s drugim,treci s trecim) i dobija se 2-4-7.taj broj se tumaci isto kao sto tumacim i brojeve za godinu,mesec.ali njih koristim samo kada imam neke posebne datume da tada treba nesto uraditi ili se nesto vazno desilo,vise volim za mesec,jer mislim da posle svakog meseca svi mozemo reci sta se bitno ili uopste nista nije desilo. bounce

beli lav

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Astrotanja taj Pon Jun 01, 2009 1:06 am

Beli Lave , ako sam ja dobro izračunala rođena sam 16.11. 1965, meni su onda za ovaj mesec brojevi 4 8 9.
Na šta se odnosi prvi , na šta drugi, a na šta treći broj i šta bi ti brojevi trebali da mi donesu?Rolling Eyes

Natalna karta mog oca:
http://www.fotorola.com/uploads/5df8f9144c.jpg

Filip:
http://www.fotorola.com/uploads/df40930d7d.gif

Astrotanja

Broj poruka : 4037
Godina : 51
Datum upisa : 22.10.2008

Pogledaj profil korisnika http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Astrotanja taj Pon Jun 01, 2009 1:08 am

Ne pogrešila sam 6-1-2 ? Embarassed

Natalna karta mog oca:

Filip:

Astrotanja

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  beli lav taj Pon Jun 01, 2009 1:28 am

pa nije bas Tanja.ovako,vi ste 9-3-3,u 2009g ste 2-5-5,a u junu mesecu ste 8-2-2.do sredine meseca nije bas povoljno,bas sve ono sto ste vec pitali.moguce i glavobolje,sa promenom vremena ili od lose atmosfere. ali od sredine juna se lakse dise u svakom pogledu.narocito su naglaseni problemi sa mladjim zenskim osobama u junu.mozda cak i problemi sa vodom u stanu.

sva tri broja su bitna,drugi je generacijski i mozda njega najslabije posmatram,jer se vezuje za celu generaciju.prvi broj je bioritamski,treci je licni broj.odnos prvog i treceg shvatam kao odnos znaka i podznaka.svi smo oba,samo smo negde vise jedno a drugde drugo.tako je kod svih,u nekim danima je naglaseniji prvi,a u nekim treci broj.

beli lav

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Astrotanja taj Pon Jun 01, 2009 1:55 am

Hvala Beli Lave. razumem otku 9,. to je 16 .11. , pa to daje 9., to je biritamski broj, onda generacijski mi je trojka i pa zajedno 9 plus 3. je opet 12, odnosno 3. Da li je tako?

Istina ćerkica mi je bolesna već duže od nedelju dana, od upale grla, a sada i upale uha, koju ima sada i brinem se za nju. Pod terapijom je od danas. Nadam se adekvatnom.

Što se tiče sina za njega brinem zbog ispitnog roka, a ispiti će mu biti baš od 15. ili 16. juna, pa do kraja meseca. Astrološki Pluton mi je u petoj u konjukciji sa Marsom, Merkur u opoziciji sa Suncem. Saturn će tkrajem juna biti u kvadratu s Merkurom u 5. i eto i brige i mogućnosti za neraspoloženej, ali kad sve to znam pokušaću na razne načine da prevaziđem, ono što se da prevazići. Kako će Mars biti u sestilu sa jupiterom, pa u trigonu sa natalnim Marsom i tigonu sa Mesecom itd. Venera u biku će mi takođe graditi dobre aspekte, istina tek od druge i treće nedelje. Sjajno je kombinovati numerelogiju i astrologiju, mada morale bi se podudarati u prognozama i tumačenju ličnosti.
Hvala ti na informacijama. sunny flower Smile

Natalna karta mog oca:

Filip:

Astrotanja

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Astrotanja taj Pet Jun 05, 2009 6:23 pm

Samo da proverim da li je zaključena tema. Smile

Natalna karta mog oca:

Filip:

Astrotanja

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Darko taj Pet Jun 05, 2009 6:34 pm

sad vise nije Smile

Natal: http://www.fotorola.com/uploads/3a14be0335.gif

Darko

Broj poruka : 159

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  inja taj Pet Jun 05, 2009 7:23 pm

Jeee... nije vise zakljucano! Smile
Ja sam 8 9 8 (7.10.1971), pa bi kod za ovu moju godinu bio 1 2 1, pa npr. za mesec jun kod bi bio 7 8 7, a za npr. 11.jun ( kod za taj dan je 8 2 1 ) 6 1 8
Lave, jel ja ovo dobro sabrah?
I posto sam ja u god. 1-ce , to bi trebalo biti god. pocetaka ?

inja

Broj poruka : 155
Локација : trazi se nova...
Datum upisa : 27.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  beli lav taj Ned Jun 07, 2009 10:05 pm

a ja se bas pitala sto je zakljucana Question
inja,jeste,sve si super izracunala.jesi u godini 1,i pocetaka,ali posto si 1-2-1,nisam sigurna da mozes u potpunosti da utices na te pocetke jer ih blokira broj 2,sudbinski broj.
11.6 moze da bude dobar za pocetak stanovanja,npr.useljavas se u novi stan ili slicno.ne znam zasto te tacno on interesovao?

beli lav

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  gernica taj Ned Jun 07, 2009 10:11 pm

Beli lave, sta kazes za 8 4 3, tj za ovu godinu 1 6 5? sunny

gernica

Broj poruka : 240
Datum upisa : 12.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  beli lav taj Ned Jun 07, 2009 10:23 pm

gernice,po meni je to super,jedan od boljih aspekata za tebe.
moguci novi ljubavni poceci,kraca putovanja sa jacom polovinom,dovoljno novca,puno zabave,druzenja,odlicno za tvoju porodicu,sestru ako imas,sjajno za zacece.u ucenju te jedino moze ometati ljubav,inace i to bi trebalo da bude super ako budes dovoljno sarmantna na ispitu.bukvalan prevod je da cega se god dotaknes(5)se pretvara u zlato(1)i prolepsava se(6) king

beli lav

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  inja taj Ned Jun 07, 2009 10:33 pm

Smile Lave, za 11.6. pitah jer mi je to poslednji radni dan i zapravo tim danom pocinje totalno nova faza u mom zivotu! Smile Uravo ce se i desiti preseljenje i to u drugi grad, samo ne tog dana, vec tamo negde oko 20-tog...
A 11-tog je i mom dragom rodjus! Very Happy
A ta 2-ica taman da me pripremi za narednu god. kad cu biti 2 3 2 - pa cu bas videti sta mi je sudbina namenila!

Interesantno je igrati se brojkama, moram da iskopam jos neki interesantan datum, pa da cujem komentar.

Poslednji izmenio inja dana Ned Jun 07, 2009 11:02 pm, izmenjeno ukupno 1 puta (Razlog : .......)

inja

Broj poruka : 155
Локација : trazi se nova...
Datum upisa : 27.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  gernica taj Ned Jun 07, 2009 10:36 pm

Hej, Beli lave, hvala na brzom odgovoru! I love you
Delimicno se tvoje tumacenje poklapa sa trenutnim stanjem svari, ali ima jos
dosta do kraja godine, pa bilo bi lepo da se ove tvoje sjajne prognoze ostvare.
flower

gernica

Broj poruka : 240
Datum upisa : 12.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Strelica taj Sub Jun 20, 2009 3:39 pm

A ja?! Dozivecu kraj affraid Ja sam 718 a u 2009 sam 931, ako se ne varam?

Strelica

Broj poruka : 721
Godina : 34
Локација : Zemun
Datum upisa : 27.02.2009

Pogledaj profil korisnika http://www.astromarija.forumotion.net/

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Avalanche taj Sub Sep 12, 2009 8:51 pm

Beli lave,sta kaze moja kombinacija 786 za kraj ove i pocetak sledece godine?!?

Hvala unapred i pozzz! flower

Avalanche

Broj poruka : 4
Godina : 36
Локација : Srbija
Datum upisa : 20.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  beli lav taj Uto Sep 15, 2009 5:18 pm

Strelica ::A ja?! Dozivecu kraj affraid Ja sam 718 a u 2009 sam 931, ako se ne varam?
ih strelice,to ne mora da oznacava fizicki kraj,vec veliku tacku na neki period tvog zivota.npr.na zavrsetak fakulteta,na zavrsetak vazne veze ili braka,na kraj radnog odnosa,zatvaranje firme itd.ako si umetnik ova godina je divna.ovo je godina u kojoj ne treba nista zapoceti,jer to nije dugog veka,samo zavrsiti.joj draga,ne treba ovo bukvalno shvatati kao i astrologiju.sve je to simbolika,a kada se godina zavrsi videces sta se to okoncalo.moze biti i neko prijateljstvo.
Avalanche,ti si 7-8-6,a u ovoj godini si 9-1-8,sto znaci da si sledece 1-2-9.evo ti si cist primer jer u ovoj godini si 9ka a u solaru imas povratak saturna na pocetno mesto na tvoj Asc.to znaci veliki zavrsetak u tvom zivotu,jednu zaokruzenu celinu.naredna godina je za pocetke,u koje moras uci hrabro jer je moguce razocarenje i nedostatak optimizma.ne znam sta tacno da kazem,morate me pitati odredjeno,kao u horoskopu,posao,ljubav,fakultet,putovanja itd.
bila sam malo duze odsutna preko leta,pa se zato javljam sa zakasnjenjem.izvinite flower

beli lav

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Avalanche taj Uto Sep 15, 2009 5:47 pm

beli lav ::
Strelica ::A ja?! Dozivecu kraj affraid Ja sam 718 a u 2009 sam 931, ako se ne varam?
ih strelice,to ne mora da oznacava fizicki kraj,vec veliku tacku na neki period tvog zivota.npr.na zavrsetak fakulteta,na zavrsetak vazne veze ili braka,na kraj radnog odnosa,zatvaranje firme itd.ako si umetnik ova godina je divna.ovo je godina u kojoj ne treba nista zapoceti,jer to nije dugog veka,samo zavrsiti.joj draga,ne treba ovo bukvalno shvatati kao i astrologiju.sve je to simbolika,a kada se godina zavrsi videces sta se to okoncalo.moze biti i neko prijateljstvo.
Avalanche,ti si 7-8-6,a u ovoj godini si 9-1-8,sto znaci da si sledece 1-2-9.evo ti si cist primer jer u ovoj godini si 9ka a u solaru imas povratak saturna na pocetno mesto na tvoj Asc.to znaci veliki zavrsetak u tvom zivotu,jednu zaokruzenu celinu.naredna godina je za pocetke,u koje moras uci hrabro jer je moguce razocarenje i nedostatak optimizma.ne znam sta tacno da kazem,morate me pitati odredjeno,kao u horoskopu,posao,ljubav,fakultet,putovanja itd.
bila sam malo duze odsutna preko leta,pa se zato javljam sa zakasnjenjem.izvinite flower

Pre svega hvala ti puno na odgovoru :)U pravu si,ove godine se i osecam kao da trebam da zavrsavam zapoceto,da stavljam tacke na mnoge stvari koje sam odlagala...na primer da zavrsim faks,da nadjem drugi posao,da mozda svoj zivot nastavim dalje od rodnog grada...mozda je cudno sto cu ovako da kazem ali imam neki dobar osecaj,kao da ce konacno i za mene neke stvari da krenu nabolje...posebno sto se tice ljubavi...zato bi me najvise i zanimalo sta me ceka bas na tom polju?!? Najvise poslednje 2 godine su mi po tom pitanju bile veoma bolne i razocaravajuce...Ima li sanse da u nekom narednom periodu,sledece godine i sl...upoznam osobu sa kojom cu zasnovati svoju porodicu,imati decu...?Da li moze da se desi da moj buduci partner bude stranac ili je moj zivot ipak u mojoj Srbiji?!?
Kada budes imala vremena pogledaj ove moje brojke i hvala ti od srca jos jednom!!! flower

Avalanche

Broj poruka : 4
Godina : 36
Локација : Srbija
Datum upisa : 20.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  beli lav taj Čet Okt 01, 2009 1:28 pm

Avalanche,ti si 7+8=6
posto kao licni broj imas 6icu,tj.Veneru i logicno je sto te zanima ljubav.ali bicu otvorena prema tebi,iako 6ice najvise zele ljubav,tu i imaju najvise problema.najcesce su isuvise vezane za svoju porodicu,i ne mogu da se odvoje od nje.da li je to strah od nepoznatog a sigurnost koja vec postoji u maticnoj porodici,ili nesto drugo,ne znam.druge osobe kod njih ne vide spremnost na novi zivot.najbolje bi bilo da se osamostalis koliko mozes.mislim da je dobro sto hoces da se naredne godine selis,to moze biti i dosta daleko.tvoj muskarac mora biti dosta neobican(zbog 7ice),ali i tradicionalan(zbog 4ike).imas dobre kombinacije jer ti teske brojeve olaksavaju laki.samo bez brzine i naglih odluka,nemoj brzo ulaziti u veze vec ispitaj teren sto bi rekli.sa 7icom na bioritmu sigurno si privlacna suprotnom polu,ali te mogu opsedati zauzeti muskarci,bilo u braku ili dugoj vezi.sledece godine se moze desiti karmicka ljubav,ako od toga ne bude nista 2011 ti je lepo naklonjena,za sudbinsku ljubav,dete,moguca putovanja u inostranstvo.
sto se tebe tice i inostranstva,po meni,za duze ne,to bi vise koristila kao beg od problema.pozz flower

beli lav

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Katarinaki taj Sub Nov 14, 2009 5:12 pm

Moji broj je 1-6-7. Sta mi mozes reci za 2009. i za februar 2010. ako nije problem,za ljubav u oba slucaja ??? Hvala unapred!!!

Katarinaki

Broj poruka : 30
Godina : 30
Datum upisa : 28.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  beli lav taj Uto Nov 17, 2009 1:23 am

Katarinaki,nadam se da si dobro izracunala svoje brojeve.ne bih za ovu godinu jer vec prolazi,a sto se tice februara sledece godine on je povoljan za ljubav ako si sama,tako da mozes naci nekoga,cak je i vrlo,vrlo plodan.u protivnom,ako si u braku,moguci su problemi a s obzirom da imas 7icu kao licni broj i razvod.nema razloga da zuris ako si mlada,ja bih na tvom mestu sacekala jos do 2012,ako si mladja osoba.pozdrav sunny

beli lav

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Sponsored content Danas u 6:34 pm

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 3 1, 2, 3  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh