Koje su to osobine ličnosti koje vam se najviše dopadaju kod nekog znaka?

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Koje su to osobine ličnosti koje vam se najviše dopadaju kod nekog znaka?

Počalji  Astrotanja taj Pet Okt 31, 2008 10:38 am

Obično kada me laici pituju koji je najbolji znak u horoskopu, ja im kažem da ne postoji, jer upravo svaki znak ima svoje kvalitet, osobine koje su poztivne i koje predstvljaju vrednost po sebe. Ipak želela sam da moje starije dete ima kombinaciju Strelca-Vodoliju, jer mi se dopada optimizam, poztivan stav prema život,kako i inteligencija strelac, koji je usmerena ka znanju, usavršavanju i otvornosti ka stranim kulturama, dok mi se kod Vodolije dopada upravo njena individualnost,originalnost, ideje i način razmišljanja. Kod Lavova mi se dopada vlikodušnost i toplina, a Rakovo porodičnost, krativnost, maštovitost.Kod Devica mi se dopada njihova uslužnost, umernost,humanost i sklonost ka usavršanju, težnja ka savršenstvu, kod Vage cenim osećaj za lepo, diplomatičnost i miroljubivost, uravnoteženost, kod Škorpije proncljivost, intuitivost, privrženost, lojalnost, kod Riba saosećajnost, krativnost, maštu, imaganrnost, mudrost. Jarčevska istrajnost i čvrstina me zadivljuje,kao i bikovska staloženost i hedonizam, a opet i vrednoća.

Astrotanja

Broj poruka : 4039
Godina : 51
Datum upisa : 22.10.2008

Pogledaj profil korisnika http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Re: Koje su to osobine ličnosti koje vam se najviše dopadaju kod nekog znaka?

Počalji  jupiter u raku taj Pet Nov 07, 2008 8:26 pm

da dopunim sa ovnovima ,njihov pionirski duh,poštenje,otvorenost i osobine vođe,neustrašivog borca,uvek u prvim redovima..dobri sportisti,vojnici-pešadija,hirurzi,iztraživači..vatreni,kardinalni,muški znak.prirode-suve i tople.
a blizanci..merkurova deca,snalažljivi ,komunikativni ,radoznali ,uvek željni znanja,prilagodljivi,dobri trgovci ,ali i profesori,pa i umetnici.. vazdušni,promenljivi, muški znak,prirode-vlažne i tople..
to za pozitivne predstavnike znaka..važi..
mada ima kod svih i druga strana medalje-negativna..

jupiter u raku

Broj poruka : 24
Datum upisa : 05.11.2008

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Lima taj Sub Nov 15, 2008 6:26 pm

ja sam dosad dosta primjetila da mi se jako dopadaju mars u vagi,vodoliji, i u lavu Very Happy
tako da nemogu reci u kojem znaku mi se dopada jer su svi mjesani al sam provjerila zbog marsa mi se cini scratch
prije sam uvijek govorila da nikad nisam dopadala muski bikovi ali kako sam vidila da ima mars u vagi mi se dopada boli glava bounce ni blizance,strijelci mi se ne dopada ali ima mars u lavu Wink provjerite sami zbog marsa u kojem je znaku ne gledaj znak il podznak....

Lima

Broj poruka : 39
Godina : 36
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  -menora- taj Ned Nov 16, 2008 9:48 am

Lima ::ja sam dosad dosta primjetila da mi se jako dopadaju mars u vagi,vodoliji, i u lavu Very Happy
tako da nemogu reci u kojem znaku mi se dopada jer su svi mjesani al sam provjerila zbog marsa mi se cini scratch
prije sam uvijek govorila da nikad nisam dopadala muski bikovi ali kako sam vidila da ima mars u vagi mi se dopada boli glava bounce ni blizance,strijelci mi se ne dopada ali ima mars u lavu Wink provjerite sami zbog marsa u kojem je znaku ne gledaj znak il podznak....

ja proverila ...najvise volim muskarce sa Ma u ovnu - oni su pravi pravcati VITEZOVI i jos svasta nesto Very Happy

-menora-

Broj poruka : 181
Godina : 43
Datum upisa : 27.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Lima taj Ned Nov 16, 2008 2:42 pm

-menora- ::
Lima ::ja sam dosad dosta primjetila da mi se jako dopadaju mars u vagi,vodoliji, i u lavu Very Happy

ja proverila ...najvise volim muskarce sa Ma u ovnu - oni su pravi pravcati VITEZOVI i jos svasta nesto Very Happy

heheh ja mislim da sam ovde pogrijesila da napisem ovde ja mislila da se ovde radi koji znak najvise privlaci Embarassed
kako sam smontana da nisam dobro citala... cyclops

menora znaci ma u ovnu je zgodan Laughing (mislim i privlaci te)

Lima

Broj poruka : 39
Godina : 36
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  dj1981 taj Sre Apr 01, 2009 5:04 pm

bikovska staloženost i hedonizam, a opet i vrednoća,sa ovim se slazem jer i sama sam bik Very Happy ,mada bi dodala jos i slozenost jer su veoma slozene osobe dodju vam ko neka ukrstenica,rebus ili zagonetka dok ih ne upoznate dobro ne znate ko su,mogu biti mirni,tihi,cutljivi,a isto tako i grubi,ratoborni i oholi;njihov moto je nediram te nediraj me inace ko dodju u situaciju da se brane ne biraju ni reci ni sredstva,jako lako planu,ali se brzo i ohlde,u afektu besa su najgori i tada je bolje ih se kloniti ili ih zaobici dok se ne smire,dodavati ulje na vtru i bockati ih u njihovom slucaju znci opasnost po zrtvu tj ne odgovraju za posledice ,znaju da uvrede,i da budu bas bezobrazni bez grize svesti,kasnije ste vi tj od koga ocekuju da se izvini jer bikovi su uvek u pravu ,za svoju odbranu uvek imaju razlog i bez njega ni ne ulaze u konflikt;i pored svega toga jako osecajni,nezni i ranjivi ljudi,sa dobrim srcem i otvorenom dusom,sa zeljom da svima pomognu,vise daju nego sto traze,vole bezgranicno,avanturisti,vole putovnja,teze ka lepim stvarima,traze smisao i lepotu zivljenja i u najmanjoj sitnici,vole da probju sve i obicno kroz zivot idu srcem ,a ne glavom,mislim da su se u ovom mom opisu i misljenju sebe i svog znaka mnogi bikovi prepoznali Suspect

dj1981

Broj poruka : 2
Datum upisa : 01.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Sponsored content Danas u 4:27 pm

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh

- Similar topics

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu