Tranzitna Venera u trigonu sa Jupiterom i Neptunom

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Tranzitna Venera u trigonu sa Jupiterom i Neptunom

Počalji  afrodita taj Uto Jun 02, 2009 3:24 pm

E, sad kada je reč o aspektu Venere sa Neptunom i Jupiterom, hajde da malo pojasnimo šta tu sve može da se desi?? Astrolozi kažu da ovaj položaj označava naj­u­zvi­še­ni­je lju­ba­vi, ako je uop­šte mo­gu­će ma­te­ri­ja­li­zo­va­ti ljubav.. Medjutim, najpre će mnogi od vas da osete platonsku ljubav, ne­go re­al­nu – osim uko­li­ko sami ne odete u sim­bo­li­ku Neptuna – misli se na da­le­ka me­sta, ostr­va na ko­ji­ma ni­ko nije bio i slič­no. A zašto je to tako? Zato što je Neptun planeta iluzije, mašte..težićemo dalekim idealima.. I bez to­ga, ovde ćete se si­gur­no za­lju­bi­ti na mo­ru i lju­bav ta­mo i mo­že po­sto­ja­ti, ali na­kon to­ga se opet ljubav nastavlja na da­lji­nu. Za­to je za umet­ni­ke ovo stal­na in­spi­ra­ci­ja, jer ono­me što stvo­re uspe­va­ju da udah­nu du­šu.
Sto se tiče Venere i Jupitera, zar ima lepšeg aspekta? Obzirom da Venera sibolizuje lepotu, eto i ekspantije, novca kroz lepe stvari..Umetnice, manekenke, očekujte promene kad dodje ovaj aspelt na nebu..Zapravo ovaj aspek osetićemo svi, ovo je odličan aspekt za finansije..Venera, a zovu je "mala sreda", dok je, recimo Jupiter muška planeta i "velika sreća" omogućuju nam ako ništa drugo, bar malo ugodniji život.

afrodita

Broj poruka : 124
Godina : 35
Локација : Situacija je slozena
Datum upisa : 24.05.2009

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Re: Tranzitna Venera u trigonu sa Jupiterom i Neptunom

Počalji  Snezana taj Uto Jun 02, 2009 3:51 pm

Jupiter u dobrom aspektu sa Venerom, ako nije ljubav, pare su sigurno Smile
Imam u solaru Ju60Ve i prilikom prvog aspekta tra Ju sa natalnom Venerom u ovoj godini se bas to dogodilo - nenadani novcani dobitak- zaradu, tranzit je aktivirao događaj najavljen solarom Smile

Snezana

Broj poruka : 399
Локација : Beograd
Datum upisa : 31.10.2008

Pogledaj profil korisnika http://www.snezanarafailovic.com

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  gernica taj Uto Jun 02, 2009 4:01 pm

U solaru za 09 imam ovaj aspekt, a jos ve i mo na istom stepenu u XI u trigonu sa JuNe u VII. sunny
Sve bi bilo idilicno da cika Saturn ne pravi kvadrat sa VeMo. Rolling Eyes

gernica

Broj poruka : 240
Datum upisa : 12.01.2009

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Sponsored content Danas u 11:12 am

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh

- Similar topics