Blagotvoreno dejstvo masaže

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Počalji  Astrotanja taj Sub Nov 01, 2008 11:09 pm

Imala sam divno iskustvo sa raznim vrstama masaža:energetskom, refleksnom terapijom, limfnom dranažom, ajurveda.
Uverila sam se u blagotvorno dejstvo masaže. Da li se neko od vas stručno bavi masažom i možete li nam nešto reći o tome?
Ja koristim masažu da bi poboljšala svoje zdravlje i uočila sam kako blagotvorno deluje na moje psiho-fizikom satnje. Uživam da se prepustim zlatnim rukama moje maserke.
Koja masaža vama najviše prija i šta mislite o korisnosti masaže i njenoj lekovitosti?
sunny

Poslednji izmenio Astrotanja dana Ned Nov 02, 2008 1:38 am, izmenjeno ukupno 1 puta

Astrotanja

Broj poruka : 4039
Godina : 51
Datum upisa : 22.10.2008

Pogledaj profil korisnika http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  UNA taj Ned Nov 02, 2008 1:01 am

Pozz Astrotanji,

U Vrscu imate odlicnu maserku - Aurora.
Sa odlicnim poznavanjem akupresure, bolji je dijagnosticar od 95 % dr.

UNA

Broj poruka : 7
Datum upisa : 26.10.2008

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Re: Blagotvoreno dejstvo masaže

Počalji  Astrotanja taj Ned Nov 02, 2008 1:40 am

Imamo ih više. Ceca je moj favorit! Božanstvena je, veruj mi. I love you

Astrotanja

Broj poruka : 4039
Godina : 51
Datum upisa : 22.10.2008

Pogledaj profil korisnika http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Snezana taj Sub Dec 27, 2008 5:18 pm

Prica o masaži je priča o ljubavi i to onoj sa velikim LJ, bezuslovnoj ljubavi. Masaža, ta divna veština, divan dar srca i ruku. prica o masaži je priča o dodiru, osnovnoj potrebi svakog živog bića kome je dat dar da oseca. Dodir je prvi osećaj koji se razvija nakon rođenja i kao bebe mi putem dodira upoznajemo svet oko sebe, prvenstveno kroz dodir majke, roditelja a onda kroz druga taktilna iskustva mi upoznajemo svet. Sve dok je zadovoljena naša potreba za dodirom, mi rastemo zdravo. Dodir pruža sigurnost, toplinu, zadovoljstvo, vraća životnu snagu. Podjednako je važan i onom ko prima kao i onom ko daje. Dodir je govor kojim se instiktivno služimo da iskažemo naša osećanja, da pokažemo drugima da ih volimo, cenimo i želimo dobro. Uspešna masaža se poznaje po tome što se na kraju tretmana i masirani i maser osećaju dobro. I tu nema veze koja je vrsta masaže, važno je da je data u onom obliku koji je potreban masiranom.
Astrološki, za dobrog masera, odgovorni su Mesec i Merkur, za karijeru masera njihov polažaj u kucama i naravno aspekti. Hoću reći, svako može biti maser- svako može bar nekom putem dodira preneti svoju ljubav, a za karijeru je potrebno nešto više. Loše aspektovanom mesecu je jako potrebna masaža, to je jedan od puteva da se emocije leče sunny .

Snezana

Broj poruka : 399
Локација : Beograd
Datum upisa : 31.10.2008

Pogledaj profil korisnika http://www.snezanarafailovic.com

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Čarobnica taj Sub Dec 27, 2008 5:25 pm

Bravo Snežana:)

Jako lepo rečeno, nadam se da nećeš da imaš ništa protiv da deo ovoga što si napisala iskoristi kao prilog za poklon jednoj meni jako dragoj osobi sunny

Čarobnica

Broj poruka : 1012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Snezana taj Sub Dec 27, 2008 5:37 pm

Protiv, nikada Very Happy Samo poklanjaj, više ćes dobiti sunny

Snezana

Broj poruka : 399
Локација : Beograd

Pogledaj profil korisnika http://www.snezanarafailovic.com

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Čarobnica taj Sub Dec 27, 2008 6:15 pm

Snezana ::Protiv, nikada Very Happy Samo poklanjaj, više ćes dobiti sunny

hvala na dopuštenju i lepim rečima flower

Čarobnica

Broj poruka : 1012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  smesko taj Pon Jan 05, 2009 1:55 am

danas sam po drugi put bila na masazi koja podrazumeva lezanje na medicinskim stolovima..i u tim krevetima, tj stolovima se nalazi veliki kamen zad..i pomocu pomeranja niz kicmeni stub, a li i zagrevanjem..udara se prakticno na centre od kojih se energija siri ka svim organima.
pored tog zada u krevtu..postoje jos dva dodatna grejaca.
jedna drzim na zelucu jer mi ej on problematican..tj III cakra..i jedan na jajnicima.
tretman traje 45min.
ovi krevti su prvi uvezeni u srbiju..i zasnivaju se na korejanskoj tehnologiji, ali principu istocnjackg naroda.
ako nemate nikakv problem-preporucuje se desetak tretmnana u toku meseca.a da bi se neki problem resio-dva do tri meseca.
i prosli put, ai sada se osecam mnogo opustenije, spavam lepse.
moja braticina je resial problem lica..jer se zapravo metabolizam isto ubrzava, detoksikacija organizma.
pre tretmana i nakon tretmana se popije casa vode.
za vreme ovih tretmana se preporucuje dosta unosenja tecnosti i setnja.
volela bih da se potpuno uverim u delovanje ove novine..pa kada zavrsim sa desetak ttretmana, javnucu vam efekte.
za sada-tacka koja me uvek boli na desnoj plecki me vise ne boli. bounce

smesko

Broj poruka : 353
Datum upisa : 29.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Sponsored content Danas u 1:42 pm

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh

- Similar topics