Aspekti Meseca

Strana 6 od 6 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Re: Aspekti Meseca

Počalji  manuela taj Čet Jul 18, 2013 4:38 pm

Zorice, kako bi opisala moj Mesec u 1. kuci na 28. stepenu Jarca, na stepenu egzaltacije Marsa?

http://i40.tinypic.com/2qapd8x.gif

manuela

Broj poruka : 113
Datum upisa : 11.05.2011

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Strijelac taj Čet Sep 26, 2013 3:47 pm

Strelica ::Sto se tice Meseca i Urana,nisam ga vidjala u trigonu,samo konjukcija,opozicija i kvadrat. To su nevidjene reakcije i "ispadanja" i stvarno su izuzetno napeti,veoma "cudnu" energiju sire,treba se navisi...
Upravu si, ja imam mjesec kvadrat uran, sama sebe nerviram sa tim neurotičnim ispadima ...

Strijelac

Broj poruka : 52
Datum upisa : 13.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Astrotanja taj Sre Okt 09, 2013 9:37 pm

Strelac, Mesec utiče na naše veze, a u Lavu, u kontaktu, aspektu sa Uranom, koji je u petoj na ljubavne veze i može doneti nagle, iznenadne rastanke, iili nekontinuiranost u ljubavnoj vezi, ataanke i ratanke, pa ne utiče na stalnost odnos. Neke rekacije, johe e tiču naglog uzbuđenja, impulsivog regovanj, nekotrolisanih rekacija, mogu da do vedu do prekida veze, pa treba raditi na kontroli svojih emocija, a to nije lako postići, ali postoje tehnike koje mogu da donesu dobre rezultate.sunny 

Natalna karta mog oca:
http://www.fotorola.com/uploads/5df8f9144c.jpg

Filip:
http://www.fotorola.com/uploads/df40930d7d.gif

Astrotanja

Broj poruka : 4037
Godina : 51
Datum upisa : 22.10.2008

Pogledaj profil korisnika http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  mimma taj Pet Okt 25, 2013 9:14 pm

Da li se cetiri aspekta mogu racunati kao mnogo i da li bi se i mesec u ribama, vladar 7. mogao gledati kao da je opterecen karmom iz proslog zivota?

mimma

Broj poruka : 6
Datum upisa : 15.07.2013

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  ena1976 taj Pet Okt 25, 2013 10:18 pm

Da, Mimma tvoj MO je dosta aspektovan.
Vladar tvoje VII je UR, odnosno SA, a ne MO

ena1976

Broj poruka : 413
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  mimma taj Pet Okt 25, 2013 10:39 pm

Hvala na odgovoru, da nije mi MO vladar 7., u 7. je malo sam pobrkala loncice Smile

mimma

Datum upisa : 15.07.2013

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Strijelac taj Čet Dec 19, 2013 4:20 pm

Astrotanja ::Strelac, Mesec utiče na naše veze,  a u Lavu, u  kontaktu, aspektu sa Uranom, koji je u petoj na ljubavne veze i može doneti nagle, iznenadne  rastanke, iili nekontinuiranost u ljubavnoj vezi,  ataanke i ratanke, pa ne utiče na stalnost odnos. Neke rekacije, johe e tiču naglog uzbuđenja, impulsivog regovanj, nekotrolisanih rekacija, mogu da do vedu do prekida veze, pa treba raditi na kontroli svojih emocija, a to nije lako postići, ali postoje tehnike koje mogu da donesu dobre rezultate.sunny 

Tačno tako, uvijek su mi se veze prekidale naglo ... a jedna "nekontinuirana" i danas traje ... i imam takve reakcije, zaista ...

Strijelac

Broj poruka : 52
Datum upisa : 13.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  mala-mini taj Pon Maj 05, 2014 12:14 am

Pozdrav svima od nove clanice i pocetnice na temu astrologije (ali voljne da uci i nauci)!

Kako mi se cini, mesec mi je dosta ugozen, a ono sto bih zamolila nekog iskusnijeg da mi pomogne, ukoliko je u prilici, jeste na sta bi se odnosile inkonjukcije meseca sa Neptunom i Plutonom (pored opozicije sa Suncem, Saturnom i Merkurom) i da li bi ovo bio Jod?

E sad, dodala bih, sto moze biti od pomoci, da se ova opozicija Meseca i Sunca (aplikacija) kod mene pre svega ispoljila kroz veliko neslaganje izmedju roditelja, izuzetno teski i poremeceni odnosi (ima tu i upliva Saturna, bez sumnje), pre svega zbog mog oca, sto je konacno rezultiralo razvodom kada je Saturn bio u Devici (7 ili 9 stepen) i iskvadrirao i MO i SO. I to je bio spas. Ali, posto je u pitanju aplikacija, da li se time iscrpelo dejstvo apsekta ili...?

I da-bez namere da plasim, ali prenela bih svoje iskustvo, a moze biti od koristi: moj deda, po ocu, je izvrsio samoubistvo i negde sam citala da upravo Saturn opozicija Mesec moze to da znaci (mada je i vrh cetvrte blizu Algola, pa mozda to moze imati veze?)? Kao i depresiju, sto mogu da potvrdim iz licnog iskustva. Sreca, Jupiter je uvek znao da izvadi stvar, a i separacija je, pa sa vremenom prolazi.

Na kraju, imala bih jos dva kratka pitanja za iskusnije-da li nuzno MO mora biti majka, a SO otac? I da li izlaz iz losih aspekata prema mesecu treba traziti u Jupiteru u prvoj?

http://www.dodaj.rs/f/1G/jH/3wSbHv0Y/mia-natalna.gif

mala-mini

Broj poruka : 1
Datum upisa : 20.04.2014

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  MyStory taj Sub Jul 26, 2014 8:51 pm

Cao svima i ja sam relativno nova ovdje, jako me zanima da ucim astrologiju a sve da bih sebi razjasnila sopstveni zivot ..zanima me ako bi iskusniji mogli da napisu nesto o tome sta znaci kad progresivni Mjesec pravi kvadrat na natalni Saturn, a solarni Mjesec u ovogodisnjem solaru je u konjukciji sa Saturnom. Natalno Saturn vlada 12 a Mjesec 6 kućom. Bila bih zahvalna ako biste mogli preporuciti neku literaturu o tome posto na netu nisam nasla..? Da li to znaci nesto lose za zdravlje?
I molim vas ako moze neko da mi objasni postoji li neka opcija da se tema prati  Question

MyStory

Datum upisa : 22.07.2014

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  lilyrose taj Uto Jul 29, 2014 10:13 pm

Moj Mjesec pravi 7 aspekta, od toga 4 trigona - pri čemu je i u Velikom trigonu s Venerom i Plutonom, jedan sekstil (sa Hironom), jedan kvadrat i jednu opoziciju.
Moj horoskop: http://zaslike.com/files/riyty99x9ydd91bgqgur.gif
Vladar je 6.kuće - da li to znači da mi je zdravlje podložno utjecaju emocija i da mi emocije (zbog velikog broja aspekata) "diktiraju" život...  confused 

lilyrose

Broj poruka : 63
Datum upisa : 27.04.2014

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  MyStory taj Sre Jul 30, 2014 2:51 pm

Imati Mo sa puno aspekata znaci imati zivot pun raznih iskustava...imati bujnu imaginaciju itd. Tvoj Mo je polozen u znak bika (znaci egzaltiran) i dio je velikog zemljanog trigona sa Pl i Ve...svakako znaci da si prilicno senzitivna..sto se tice zdravlja, tu bi trebao da se nadje neko iskusniji da odgovori...dispozitor Mo je Ve i u kvadratu je sa Sa...to svakako nije narocito povoljno, ali ja bih rekla da je sve ok, ipak je taj Mjesec dobro aspektovan.. rekla bih da si prilicno intuitivna... slusaj svoj unutrasnji glas. Eto Smile
Bilo bi lijepo da se ovdje javi neko ko vise zna i malo poprica sa nama  Smile 

MyStory

Datum upisa : 22.07.2014

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Sponsored content Danas u 2:36 pm

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Strana 6 od 6 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh