"Tko voli biti gore"

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Re: "Tko voli biti gore"

Počalji  DUH taj Uto Jul 28, 2009 4:10 pm

-menora- ::
eto uzela si mi reci iz usta Tanja ....a nije ni cudo jer imamo nekako slicnu situaciju ,vladar moje 8 je Me u Sco u konjukciji sa Ne u strelcu i zaista nema lepse stvari kada se u potpunosti stapas sa partnerom i telom i mislima i dusom i cesto se osecam kao da bukvalno hodam po oblacima ,totalno se izgubim i nemam vise dodira sa stvarnoscu vec kao da sam u nekom vandimenzionalnom svetu (bez vremena prostora itd.) ...

E MENORA aj pokaži čiči ovo citirano iz tvog teksta, eto žrtvovaću se zbog tebe lol!

DUH

Broj poruka : 890
Локација : Beograd
Datum upisa : 18.07.2009

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  -menora- taj Uto Jul 28, 2009 4:22 pm

DUH ::
eto uzela si mi reci iz usta Tanja ....a nije ni cudo jer imamo nekako slicnu situaciju ,vladar moje 8 je Me u Sco u konjukciji sa Ne u strelcu i zaista nema lepse stvari kada se u potpunosti stapas sa partnerom i telom i mislima i dusom i cesto se osecam kao da bukvalno hodam po oblacima ,totalno se izgubim i nemam vise dodira sa stvarnoscu vec kao da sam u nekom vandimenzionalnom svetu (bez vremena prostora itd.) ...

E MENORA aj pokaži čiči ovo citirano iz tvog teksta, eto žrtvovaću se zbog tebe lol!

Nemas odgovarajuci Ne za let sos mene po tim oblacima jbg Laughing inace ne bi bio problem nikakav silent

-menora-

Broj poruka : 181
Godina : 43
Datum upisa : 27.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  DUH taj Uto Jul 28, 2009 7:01 pm

Nemas odgovarajuci Ne za let sos mene po tim oblacima jbg Laughing inace ne bi bio problem nikakav silent

Ma znam, ja to onako, pošto se žalite da nema muškaraca na ovoj temi ali pošto sam ja čiča, pitam se i da li se računam na ovoj temi

DUH

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Čarobnica taj Uto Jul 28, 2009 9:09 pm

Ma znam, ja to onako, pošto se žalite da nema muškaraca na ovoj temi ali pošto sam ja čiča, pitam se i da li se računam na ovoj temi

Znaš kako se kaže "bez starca nema udarca"...šalim se naravno...

Iskustva su individualna, lični doživljaji koji se mogu a i ne moraju da poklope sa nečijim stavom i mišljenjem...a i što bi Snežana rekla astrosimbolika je beskrajna pa samim tim i doživljaji drugačiji Very Happy

Čarobnica

Broj poruka : 1012
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  DUH taj Uto Jul 28, 2009 9:40 pm

Čarobnica ::

Znaš kako se kaže "bez starca nema udarca"...šalim se naravno...

Iskustva su individualna, lični doživljaji koji se mogu a i ne moraju da poklope sa nečijim stavom i mišljenjem...a i što bi Snežana rekla astrosimbolika je beskrajna pa samim tim i doživljaji drugačiji Very Happy

Moje mišljenje je da simbolika jeste beskrajna ali da čovek ako zna može sasvim pristojno da shvati koja od te simbolike pokriva nečiji natal, postoji samo jedno tumačenje samo što mi nismo uvek u stanju da izaberemo pravo, da li zato što ne znamo sva pravila kako planete utiču ili nekog drugog razloga to i nije važno, jednog dana će ljudi uklopiti genetiku i astrologiju pa će se sve lepo videti a dotle mi možemo samo da biramo kome ili čemu ćemo da verujemo.

Sve ima svoj put, tako i čovek, ali jedan jedini....

DUH

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Čarobnica taj Uto Jul 28, 2009 10:13 pm

Sve ima svoj put, tako i čovek, ali jedan jedini....

A opet je i do samog čoveka hoće li da prihvati taj put ili će u njemu da prevlada recimo Uran koji će da ga skrene sa tog puta ne bi li dokazao sebi da je u pravu i da ne može ništa da ga spreči...da li je samo reč o genetici i astrologiji ili na to utiče i vaspitanje, životno iskustvo, okruženje...može sve da bude uključeno i da odredi kojim aspektom će neko da podje...imam jednog prijatelja koji mi je uvek govorio svaki čovek ima neki put ali da uvek može malo i da skrene sa tog puta pa da opet nastavi dalje...

Čarobnica

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  DUH taj Uto Jul 28, 2009 10:44 pm

A opet je i do samog čoveka hoće li da prihvati taj put ili će u njemu da prevlada recimo Uran koji će da ga skrene sa tog puta ne bi li dokazao sebi da je u pravu i da ne može ništa da ga spreči...da li je samo reč o genetici i astrologiji ili na to utiče i vaspitanje, životno iskustvo, okruženje...može sve da bude uključeno i da odredi kojim aspektom će neko da podje...imam jednog prijatelja koji mi je uvek govorio svaki čovek ima neki put ali da uvek može malo i da skrene sa tog puta pa da opet nastavi dalje...

Nisam ti ja za ovu priču, ja sam fatalista i mislim da je sve unapred odredjeno zato što smo ograničeni prostorom matrijom i vremenom i tu nema mesta manevrisanju jer je to celina, čista dijalektika izražena kroz uzrok i posledicu, ali ti veruj u ono što misliš da tebi pomaže....

DUH

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Čarobnica taj Uto Jul 28, 2009 10:59 pm

Nisam ti ja za ovu priču, ja sam fatalista i mislim da je sve unapred odredjeno zato što smo ograničeni prostorom matrijom i vremenom i tu nema mesta manevrisanju jer je to celina, čista dijalektika izražena kroz uzrok i posledicu, ali ti veruj u ono što misliš da tebi pomaže....

Ma umem i ja da budem fatalista, i što bi rekla moja drugarica, kad zabidžim nešto i verujem duboko u to i niko ne može da me ubedi u suprotno...i onda me puste da me vreme demantuje Wink

Čarobnica

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  DUH taj Sre Jul 29, 2009 12:15 am

Ma umem i ja da budem fatalista, i što bi rekla moja drugarica, kad zabidžim nešto i verujem duboko u to i niko ne može da me ubedi u suprotno...i onda me puste da me vreme demantuje Wink

E vidiš, mene je baš vreme uverilo da fatalizam postoji, zar ti misliš da mi možemo promeniti neki aspekt ili uticati pozitivno ako je aspekt loš a dispozitor slab i takodje u lošim aspektima, nema šanse ako su podatci tačni.

Mene je logika odvela u fatalizam a ne vera ali smo ovim otišli van teme,

Ja sam relativno mator počeo da proučavam astrologiju, tek sa 36 godina jer sam prethpdno kako god razmišljao shvatao da slučajnosti nema, sve ide svojim putem pa i mi, jedino ograničeni umom to ne shvatamo ili ne prihvatamo jer odgovore takodje tražimo u ograničenim pojmovima.

Ipak tema fatalnosti ne spada u ovu temu, ovo je više filozofsko ili matematičko pitanje, pa ako te baš interesuje možemo negde da otvorimo temu fatalnost ili koliko možemo da utičemo na aspekte.....

DUH

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Čarobnica taj Sre Jul 29, 2009 12:47 am

Postoji već tema Negativni aspekti, koju sam baš otvorila s pitanjem kako i da li možemo da lomimo loše aspekte...

Čarobnica

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Kocka je bacena taj Sre Avg 12, 2009 9:06 pm

primetila sam da u poslednje vreme ja jako volim biti gore...

spominjali ste da se treba gledati Mo i Ve,Ve u sco 0 Sa,a Mo u lavu-možda otuda moja potreba da budem gore scratch

Kocka je bacena

Broj poruka : 193
Godina : 31
Datum upisa : 13.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  DUH taj Sub Sep 12, 2009 5:19 pm

hajkula ::Jeste, emancipacija. Kad nema marsa pravog, sta ces a ni sunca. I musko i zensko.
Poznato mi to, sto bi rekli, iz prve ruke. ,,Nije bas prirodno,, ali je normalno, ako me razumes, nema osude ni potrebe da se nesto brani, samo posmatramo, objasnjavamo, zakljucujemo. Venera je venera a mars je mars. Naravno da sam za polnu, rodnu, ravnopravnost ali da su zene sa venere, jesu a muskarci sa marsa, jesu. Problemi postoje i da bi ih resili, treba da posmatramo nepristrasno, objektivno, onako kako je. Naravno da ne znaci da zelim da me neko zatvori u kucu i td. Potrebna je stvarna emancipacija i muskaraca i zena a shvatanje da smo razliciti to ne ugrozava, (ne znaci da je neko manje vredan), bice pre da je to prvi korak ka boljem razumevanju, prihvatanju, uzajamnom postovanju i pravoj ljubavi.

Evo i ja sa tobom da se složim, samo uvek na temama o razlikama medju polovima uvek zaboravim naglasiti da ako smo različiti ne znači da su žene manje vredne a izgleda tako tumače moje mišljenje

DUH

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  DUH taj Sub Sep 12, 2009 5:25 pm

Moje iskustvo sa damama koje vole biti gore je da i u običnoj komunikaciji imaju potrebu da na neki način dominiraju ili da budem blaži, stičem utisak da znaju šta žele i uglavnom uvek imaju odgovor na sve ali ne ulazim u to da li su u pravu

DUH

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Gea taj Sub Sep 12, 2009 6:41 pm

To je dominacija iz straha da ce biti povredjena. Strah da se otvori, da se da. Strah da ne bude iskoriscenja pa odbacena.
Ima potrebu za jakim muskarcem koji je sam uspeo u zivotu.
ovaj opis mi nesto poznat! Laughing

sta drugo ocekivati od komplicirane djevice koja jos i vaze a ovaj mo u biku-paznje nikad dosta!imam dosta problema sa tom svojom dominacijom,cak mi ni ma u strijelcu ne ide u prilog! Twisted Evil i ovo sta je Duh naveo,u komunikaciji ja vodim,uvijek o svemu imam stav a to da sam uvijek u pravu paa...u 99%Smile mah bit ce bolje...kad sama sa sobom rijesim neke stvari!

Gea

Broj poruka : 29
Godina : 32
Datum upisa : 07.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Kocka je bacena taj Pon Sep 14, 2009 4:56 pm

Gea ::mo u biku-paznje nikad dosta!

Mo u biku ne traži pažnju,ali Ve u vagi,još na ASC da

Kocka je bacena

Broj poruka : 193
Godina : 31
Datum upisa : 13.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Tajna taj Pon Sep 14, 2009 5:05 pm

Kocka je bacena ::
Gea ::mo u biku-paznje nikad dosta!

Mo u biku ne traži pažnju,ali Ve u vagi,još na ASC da

MO u Biku vrlo trazi paznju, a tacno je i za Veneru u Vagi, ali Mo u Biku je potreba za ceskanjem, zagrljajima, uzivanjem, nasladjivanjem, toplinom. MO u biku je potreba za velikim zadovoljstvom i nikad mu nije dosta, sto se ne moze reci za Veneru u Vagi, ona zna meru i balans... Bik preteruje, pa momenat "paznje nikad dosta", dolazi zbog MO u Biku...

Tajna

Broj poruka : 785
Godina : 41
Локација : Florida
Datum upisa : 27.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Gea taj Uto Sep 15, 2009 1:46 pm

Tajna-bingo! Very Happy jos da se nadovezem na tu povezanost nesigurnosti i dominacije...Mo150Ve i Mo150Ma -ide se iz krajnosti u krajnost,zelje i emocije nisu uskladjene-tezak karakter bom

Gea

Broj poruka : 29
Godina : 32
Datum upisa : 07.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Izida taj Uto Sep 15, 2009 3:21 pm

......

Izida

Broj poruka : 626
Datum upisa : 06.02.2009