GEY PARADA 2009 u BEOGRADU

Strana 5 od 5 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Re: GEY PARADA 2009 u BEOGRADU

Počalji  DUH taj Sub Sep 19, 2009 1:59 pm

Milica ::
DUH ::Ali bio bi dobar fazon ako je ovo JAVNO odustajanje od PEDER PARADE ustvari blef da bi dezorganizovali desničare i ipak je sutra održe kako su planirali

Hmm...pa ne može da bude blef ako su objavili odustajanje od parade. Very Happy

Kako bi onda skuili opet masu za paradu?
Morali bi iopet nekako da objave, a to bi bila javna objava.

Mada, još uvek nije isključeno da nereda neće biti.

Pa znaš kako, svi su oni u nekoj medjusobnoj komunikaciji, mislim uvek sam se pitao kako se prepoznaju, recimo mene u životu nije startovao nijedan peder a znam ih troje, ustvari dvojca su biseksualci a jedan je oduvek bio deklarisan peder ali nikada nije ništa pokušao, ustvari meni je trebalo par meseci da poverujem da je uopšte peder, bio je tako inteligentan i duhovit da sam mislio da me zajeb..... medjutim na kraju sam mu ipak poverovao ali me nije startovao, on mi je i rekao da se to prosto oseti, mislim njihove obostrane vibracije, kao vibracije izmedju suprotnih polova

DUH

Broj poruka : 890
Локација : Beograd
Datum upisa : 18.07.2009

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Milica taj Sub Sep 19, 2009 2:06 pm

Ma dobro, to jeste tako, odnosno identično kao kod nas heteroseksualnih, ali organizovati skup nakon što je objavljeno odustajanje, to već nije lako.

Milica

Broj poruka : 614
Локација : brdo
Datum upisa : 13.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  DUH taj Sub Sep 19, 2009 2:43 pm

Milica ::Ma dobro, to jeste tako, odnosno identično kao kod nas heteroseksualnih, ali organizovati skup nakon što je objavljeno odustajanje, to već nije lako.

Da, kad malo bolje razmislim u pravu si, umem i ja da lupim jer kako kažu pametan čovek može da odvali glupost ali glup ne može da kaže ništa pametno

DUH

Nazad na vrh Ići dole

re

Počalji  IVA taj Sub Sep 19, 2009 3:00 pm

Mozda je tako i bolje.
Sem toga uvek mogu da se skupe u nekom zatvorenom prostoru i da naprave zurku za sebe.
Oni ce se provesti, a oni drugi nece gledati one koje verovatno poznaju.
Zivi i pusti druge da zive.
bounce bounce bounce

IVA

Broj poruka : 420
Локација : beograd
Datum upisa : 18.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Milica taj Sub Sep 19, 2009 4:21 pm

Imaju svoje klubove u Bg-u.
Moje sestre dobar drug je tamo zalazio, ali se uvek prodavao za strejt lika.
Ali kad mu pogledam horoskop: Mars u Raku 90ve i 90Me, Mesec u devici 90 NE i 150 Ve, Uran u 8. polju 150 Venera...još Mars u 5. polju....dakle, on mi je rekao da ima više klubova- Klub ''X'' na Slaviji recimo....ma žive život sasvim normalno, ne razumem šta im trebaju te povorke.

U suštini, meni nikad neće zasmetati niko ko svoju seksualnost ne promoviše.

Milica

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  DUH taj Sub Sep 19, 2009 5:01 pm

Milica ::Imaju svoje klubove u Bg-u.
Moje sestre dobar drug je tamo zalazio, ali se uvek prodavao za strejt lika.
Ali kad mu pogledam horoskop: Mars u Raku 90ve i 90Me, Mesec u devici 90 NE i 150 Ve, Uran u 8. polju 150 Venera...još Mars u 5. polju....dakle, on mi je rekao da ima više klubova- Klub ''X'' na Slaviji recimo....ma žive život sasvim normalno, ne razumem šta im trebaju te povorke.

U suštini, meni nikad neće zasmetati niko ko svoju seksualnost ne promoviše.

Nemam šta ni da dodam ni da oduzmem, seksualna orjentacija je intimna stvar i nije za promociju, mada već sama želja za promocijom indikativna je u smislu normalnosti kao pojave, pogotovo što niko ne ide okolo i specijalno traži različite da ih maltretira, znači da nisu ugroženi dok svojom promocijom ne počnu da iritiraju.

Uostalom, svi, odnosno većina misli da je seks za četiri zida i na dobrovoljnoj bazi a šta će Bog da uradi po tom pitanju, nigde u Bibliji nisam našao da ljudi treba nešto da preduizimaju, već samo poruke proroka da to nije po Božijoj volji...

U moje vreme dečake (mladiće) su devojčice (devojke) držale ispod ruke ili su se držali za ruke i to je tako lepo i nevino izgledalo iako su svi mogli da pretpostave šta lepo rade rade u svojoj sobi

DUH

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Astrotanja taj Ned Sep 20, 2009 12:39 am

Ovo je forum astrološki i vezan je za astrološke diskusije i tumačenja aktualnih događanja kroz astrologiju, a ne za navedene stavri. Molim vas da se toga držate, jer ću izbrisati sve što nema veza sa tim.

Natalna karta mog oca:
http://www.fotorola.com/uploads/5df8f9144c.jpg

Filip:
http://www.fotorola.com/uploads/df40930d7d.gif

Astrotanja

Broj poruka : 4039
Godina : 51
Datum upisa : 22.10.2008

Pogledaj profil korisnika http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  DUH taj Ned Sep 20, 2009 12:58 am

Astrotanja ::Ovo je forum astrološki i vezan je za astrološke diskusije i tumačenja aktualnih događanja kroz astrologiju, a ne za navedene stavri. Molim vas da se toga držate, jer ću izbrisati sve što nema veza sa tim.

Neko, nije važno ko, hoće da zapali zastavu vaše zemlje i mi to ne smemo ni da prokomentarišemo, bez obzira što je ovo astrološki forum, razmislite o tome ?

DUH

Nazad na vrh Ići dole

re

Počalji  IVA taj Ned Sep 20, 2009 2:23 am

Da li sutra uvece imamo paradu na ulici, al zbog kosarkasa?
Kako stoje stvari za to? Momci su poginuli na terenu, dali sve od sebe, da li ce sutra biti masovno?
Basketball Basketball Basketball
sunny flower sunny

IVA

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Tajna taj Ned Sep 20, 2009 7:09 am

Gloria ::Da li sutra uvece imamo paradu na ulici, al zbog kosarkasa?
Kako stoje stvari za to? Momci su poginuli na terenu, dali sve od sebe, da li ce sutra biti masovno?
Basketball Basketball Basketball
sunny flower sunny

Totalno sam van tokova, sta su to uradili nasi kosarkasi? Pretpostavljam nesto dobro, cim paradiramo! E to je Mars u Jarcu, bas sam ponosna!!!!

Tajna

Broj poruka : 785
Godina : 41
Локација : Florida
Datum upisa : 27.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

re

Počalji  IVA taj Ned Sep 20, 2009 12:18 pm

Posle dosta losih godina, nova generacija kosarskasa ,bez velikih zvezda, igra finallnu utakmicu na prvenstvu Evrope. Veceras u 9. Basketball Basketball Basketball

IVA

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Astrotanja taj Ned Sep 20, 2009 12:59 pm

Duše, ovo je astrološki forum otvoren za sve, a politički stavovi i komentari nisu za njega i ne želim da iko ovde plasira svoje političke stavove, ma kakvi oni bili, jer oni vode u sukobe i negativnu energiju, netoleranciju, vređenja. NEĆU DOZVOLITI DA DOĐEM DO TOGA. Stoga ću, brisati sve ono što je vezano za plasiranje stavova koji vode ka tome, ako sami sebe ne korigujete.

Natalna karta mog oca:

Filip:

Astrotanja

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  DUH taj Ned Sep 20, 2009 2:31 pm

Astrotanja ::Duše, ovo je astrološki forum otvoren za sve, a politički stavovi i komentari nisu za njega i ne želim da iko ovde plasira svoje političke stavove, ma kakvi oni bili, jer oni vode u sukobe i negativnu energiju, netoleranciju, vređenja. NEĆU DOZVOLITI DA DOĐEM DO TOGA. Stoga ću, brisati sve ono što je vezano za plasiranje stavova koji vode ka tome, ako sami sebe ne korigujete.

Paljenje ZASTAVE jedne države koja pripada i poziciji i opoziciji i svim njenim gradjanima, nema veze sa političkim ili bilo kojim drugim stavovima i ne vidim kako bi došlo do sukoba kada je ZASTAVA naša bez obzira na različito mišljenje i čak smo se svi prvi put složili da to nije u redu i da treba sprečiti, tako da ne vidim razlog za vaše upozorenje.

Naravno, ovo je vaš forum i mi logično moramo nelogično da poštujemo vaša pravila ali toliko strogosti i truda ambalažirati većinu stvari, može na kraju dovesti do samogašenja foruma kao što se već dogodilo sa nekim, pitajte članicu kocka je bačena, ona je bila moderator, administrator ili šta već na jednom forumu koji se ugasio zbog strogih pravila.

Lično mislim da samo pristojni sukobi mišljenja održavaju bilo koji forum, ne samo ovaj pa ako želite da vam se forum ugasi najkraći put ka tome je da nam zabranite da ponekad iznesemo neki svoj stav. Da sam mladji jedno 30-ak godina verovatno bih otvorio temu "KOJI JE POLITIČKI STAV......" recimo nekog člana foruma i koji znaci i aspekti upućuju na to, pa bi tako opet pričali ali neizrečeno mišljenje ne znači da ono ne postoji već da je licemerje u medjuljudskim odnosima još uvek prisutno.

Naravno ne mislim na vas da ste licemerni, vi samo pokušavate da poštujete pravila koja su zakonski regulisana za internet i to je u redu ali malo elastičnosti nikad nije na odmet pogotovo što svaki malo bolji astrolog iz svakog horoskopa može da pročita svačije sklonosti i orjentaciju mišljenja.

Lično mislim da svako može i putem planeta, odnosno tumačenja planeta da ipak iznese svoje stavove a ako forum treba da svodi samo na astrosimboliku, pa za to imamo knjige i sajtove koji su nabrojali sve što je ljudima bar do sada palo na pamet vezano za planetarne konstalacije.

Nadam se da niste pogrešno razumeli ovaj moj post jer mi smo pre svega emotivna bića pa shodno tome i reakcije ne mogu biti drugačije i to vam kaže MO u CO a vi zamislite kako je onim članovima kojima je MO izraženiji.

Poslednji izmenio DUH dana Ned Sep 20, 2009 2:42 pm, izmenjeno ukupno 1 puta

DUH

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  DUH taj Ned Sep 20, 2009 2:38 pm

Tajna :: Totalno sam van tokova, sta su to uradili nasi kosarkasi? Pretpostavljam nesto dobro, cim paradiramo! E to je Mars u Jarcu, bas sam ponosna!!!!

Ovo je prvi put od kada je SRBIJA samostalna bez bivših republika da je u košarci stigla do Evropskog finala u košarci koje se igra večeras

DUH

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  DUH taj Ned Sep 20, 2009 4:03 pm

Milica :: Mada, još uvek nije isključeno da nereda neće biti.

Pa Milice, bila si u pravu, bilo je malo nereda po gradu.....

DUH

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Milica taj Ned Sep 20, 2009 6:07 pm

Astrotanja ::Duše, ovo je astrološki forum otvoren za sve, a politički stavovi i komentari nisu za njega i ne želim da iko ovde plasira svoje političke stavove, ma kakvi oni bili, jer oni vode u sukobe i negativnu energiju, netoleranciju, vređenja. NEĆU DOZVOLITI DA DOĐEM DO TOGA. Stoga ću, brisati sve ono što je vezano za plasiranje stavova koji vode ka tome, ako sami sebe ne korigujete.
Astrotanja, ovde si potpuno upravu.
Uostalom, i u realnom životu kad sedimo sa dobrim prijateljem, ako se pokrene politička tema na koju mislimo različito, desi se varnica.

Međutim, paljenje zastave je nešto što ne bi trebalo biti prihvatljivo ni jednoj političkoj orijentaciji, ni jednom građaninu Srbije, jer zastava je obeležje svih nas, a sam simbol paljenja je negiranje svega onoga što ta zastava sadrži u sebi.

Upravo to paljenje zastave je nešto što bi uzrokovalo veliki nemir da se desilo. Verujem da bi bilo i mrtvih. I stvar je koja se mogla astrološki tumačiti

Milica

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  hajkula taj Uto Sep 22, 2009 8:52 pm

Pametniji popusta Very Happy .

Ne mogu da verujem da u Beogradu, tuku, prebijaju strance. Neka su navijaci sto puta, milion posto, ali ovoliko agresije i destrukcije u Beogradu mi smeta. Koliko god da sam ovde pisala da je istopolna veza nesto bolesno, na poslu i u okruzenju branim njihovo pravo (moja koleginica hoce iz koze da iskoci a i jos po neki, za cudo mladji ljudi koji imaju vrlo agresivne stavove Shocked ).

Spartanci su vaspitavani da budu homoseksualni, tako su se bolje borili jer su bili rame uz rame sa svojim ljubavnikom.
Znaci, homoseksualci se radjaju kao takvi ali takvi mogu i kasnije da postanu, da se vaspitaju. Zbog vaspitanja, mogucnosti da se nauci da neko postane sklon istom polu, zato sam protivj. Pricaju mi mladi (sin, cerka, njihovi drugari, da je sada na zurkama neka moda, cool je biti gej Twisted Evil. Reklama, marketing, puno price o tome, a deca su deca; radoznali, pogubljeni, cesto bez cilja, bez vizija, a skloni da budu revolucionarni, da se suprotstavljaju...
Naravno, ne zelim da neko tuce, sikanira gej populaciju, oni su stvarnost ali ne zelim ni ovakav publicitet i reklamu,narocito ne ovako kako je kod nas, ne zelim da se nesto sto je deformacija, bolest, promovise kao normalno i cool kako je vec pocelo.
Brine me porast agresije, narocito jer se kanalise u skroz pogresnom pravcu. Pitam se, gde su navijaci, ove grupe koje prete gejovima i kao brinu se za porodicne vrednosti, gde su bili kada su gladni radnici mesecima strjakovali? Gde su kada se radnici bune jer im neko namerno upropastava preduzece?

hajkula

Broj poruka : 431
Datum upisa : 19.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Astrotanja taj Uto Sep 22, 2009 9:26 pm

Takođe sam protiv svake agresije, izuzev one pozitivne u vidu nadmetanja, ali ne ugrožavanja ikoga i mislim da ovaj tranzitni Masr energiju izvrće napoko i stvara konflikte i sukobe, više negativne, a manje poztivne, konstruktivne energije No

Natalna karta mog oca:

Filip:

Astrotanja

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Sponsored content Danas u 1:46 pm