GEY PARADA 2009 u BEOGRADU

Strana 2 od 5 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Re: GEY PARADA 2009 u BEOGRADU

Počalji  DUH taj Čet Jul 23, 2009 9:50 pm

Strelica ::
DUH ::Jel me ti zezaš ili stvarno misliš da aspekti za seks koji je takav od kad čovek postoji u svim oblicima, mislim na seks, mogu da se menjaju ?

Mislim seks je isti oduvek a aspekti se menjaju, pa pokri mi ovo logikom ali bez hleba nego direktno preko seksa....

Boze,Boze,ili bi ti rekao Duse,Duse Laughing ti se bas oslanjas na mog Merkura,a? Twisted Evil E,pa i mene vuce,ali cu se pribrati... Zasto ne "hleb"? Za mene je to skoro isto...

Ovo si dobro primetila, često iz zezanja kada neko kaže Bože moj, ja kažem "MOLILM"

Još jednom te pitam i onda odustajem
Mislim seks je isti oduvek a aspekti se menjaju, pa pokri mi ovo logikom ali bez hleba nego direktno preko seksa....

DUH

Broj poruka : 890
Локација : Beograd
Datum upisa : 18.07.2009

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Strelica taj Čet Jul 23, 2009 10:14 pm

DUH ::Ovo si dobro primetila, često iz zezanja kada neko kaže Bože moj, ja kažem "MOLILM"

Nasa Snjeza je lepo primetila da sam ja fina astrologica Laughing i poslusacu je i necu menjati taktiku,pa cu te do kraja ispostovati...
Sigurno si gledao film lepota poroka... Danas u C.G. nije tako,naprotiv... A opet nekadasnji Rim,Grcka i ost... a sad,tropa... Okolnosti i vremena menjaju sve a kamoli pristup sexu...
A ako hoces primer,mogu da ti posaljem klip iz filma lepota poroka i jedan jedan iz nekog danasnjeg italijanske produkcije,a?

Strelica

Broj poruka : 721
Godina : 34
Локација : Zemun
Datum upisa : 27.02.2009

Pogledaj profil korisnika http://www.astromarija.forumotion.net/

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  DUH taj Čet Jul 23, 2009 10:20 pm

DUH ::Ovo si dobro primetila, često iz zezanja kada neko kaže Bože moj, ja kažem "MOLILM"

Nasa Snjeza je lepo primetila da sam ja fina astrologica Laughing i poslusacu je i necu menjati taktiku,pa cu te do kraja ispostovati...
Sigurno si gledao film lepota poroka... Danas u C.G. nije tako,naprotiv... A opet nekadasnji Rim,Grcka i ost... a sad,tropa... Okolnosti i vremena menjaju sve a kamoli pristup sexu...
A ako hoces primer,mogu da ti posaljem klip iz filma lepota poroka i jedan jedan iz nekog danasnjeg italijanske produkcije,a?

Ajde ovako da probam, koje planete utiču na seks, da li su se one promenile ili polja ili znaci koji utiču na seks, pričamo o različitim stvarima, ti pričaš o običajima vezanim za seks ja o samoj izvedbi, u pravu si jer će danas kao kod starih Grka homoseksualizam biti legalizovan ali ja pričam o samom seksualnom činu heteroseksualnom ili homoseksualnom i nemoj mi reći da su aspekti isti jer su rupe različite...

DUH

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Izida taj Čet Jul 23, 2009 10:25 pm

.....

Poslednji izmenio Izida dana Uto Okt 04, 2011 8:20 pm, izmenjeno ukupno 1 puta

Izida

Broj poruka : 626
Datum upisa : 06.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Strelica taj Čet Jul 23, 2009 10:28 pm

DUH ::Ajde ovako da probam, koje planete utiču na seks, da li su se one promenile ili polja ili znaci koji utiču na seks, pričamo o različitim stvarima, ti pričaš o običajima vezanim za seks ja o samoj izvedbi, u pravu si jer će danas kao kod starih Grka homoseksualizam biti legalizovan ali ja pričam o samom seksualnom činu heteroseksualnom ili homoseksualnom i nemoj mi reći da su aspekti isti jer su rupe različite...

Duse,SVE planete "uticu na sex" i na bilo koji drugi segment zivota i to je jedino sto je ostalo isto! Nema izvedbe bez obicaja i zato ja ne mogu odvojeno da pricam,ne vidim,razumi me,ne ide nokat bez mesa... A kad si vec spomenu rupu,mislim... Rupa je rupa,na rupu reaguje prvo Mesec,pa sve ostalo... A vec je druga stvar sto ti homosexualizam vidis "drugacije",za mene je to ljubav i sex,kao i moja sa Milanom!!!

Strelica

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  DUH taj Čet Jul 23, 2009 10:35 pm

DUH ::Ajde ovako da probam, koje planete utiču na seks, da li su se one promenile ili polja ili znaci koji utiču na seks, pričamo o različitim stvarima, ti pričaš o običajima vezanim za seks ja o samoj izvedbi, u pravu si jer će danas kao kod starih Grka homoseksualizam biti legalizovan ali ja pričam o samom seksualnom činu heteroseksualnom ili homoseksualnom i nemoj mi reći da su aspekti isti jer su rupe različite...

Duse,SVE planete "uticu na sex" i na bilo koji drugi segment zivota i to je jedino sto je ostalo isto! Nema izvedbe bez obicaja i zato ja ne mogu odvojeno da pricam,ne vidim,razumi me,ne ide nokat bez mesa... A kad si vec spomenu rupu,mislim... Rupa je rupa,na rupu reaguje prvo Mesec,pa sve ostalo... A vec je druga stvar sto ti homosexualizam vidis "drugacije",za mene je to ljubav i sex,kao i moja sa Milanom!!!

Da li postoji razlika izmedju homo aspekata i hetero aspekata ? Koji aspekt će govoriti o homo aspektu MO 90 MA ili MO 120 MA ?

DUH

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Strelica taj Čet Jul 23, 2009 10:48 pm

DUH ::Da li postoji razlika izmedju homo aspekata i hetero aspekata ? Koji aspekt će govoriti o homo aspektu MO 90 MA ili MO 120 MA ?

Ni jedan!!! Ja trenutno imam 11 natalnih homosexualaca, 7 muskaraca i 4 zene. Imala sam i mnogo vise,ali mi je puko komp,nije ni bitno...
SVI do jednog Imaju aktivnu 11,12 pomalo 1 i 8. Osam ima MO180JU a troje MO90JU sa Marsem nemaju aspekt,ali im je Mars u Vagi,Devici,malo u Biku Venere u Vagi ili Devici,uglavnom i obavezno imaju "tesnu" konjukciju Venere i Merkura. Samo jedan ima Marsa u Jarcu,ali jacu 8 i naglaseniji Uran i cesto je Ju u 8. Jasnije?

Strelica

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Izida taj Čet Jul 23, 2009 10:49 pm

..

Poslednji izmenio Izida dana Sre Okt 05, 2011 7:45 pm, izmenjeno ukupno 1 puta

Izida

Broj poruka : 626
Datum upisa : 06.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  DUH taj Čet Jul 23, 2009 11:04 pm

DUH ::Da li postoji razlika izmedju homo aspekata i hetero aspekata ? Koji aspekt će govoriti o homo aspektu MO 90 MA ili MO 120 MA ?

Ni jedan!!! Ja trenutno imam 11 natalnih homosexualaca, 7 muskaraca i 4 zene. Imala sam i mnogo vise,ali mi je puko komp,nije ni bitno...
SVI do jednog Imaju aktivnu 11,12 pomalo 1 i 8. Osam ima MO180JU a troje MO90JU sa Marsem nemaju aspekt,ali im je Mars u Vagi,Devici,malo u Biku Venere u Vagi ili Devici,uglavnom i obavezno imaju "tesnu" konjukciju Venere i Merkura. Samo jedan ima Marsa u Jarcu,ali jacu 8 i naglaseniji Uran i cesto je Ju u 8. Jasnije?

Nisi mi odgovorila na ovo moje teoretsko pitanje, kao prvo ?

Drugo, nisi pomenula VE NE UR MA i MO da li ima neki loš aspekt sa ovim nabrojanim planetama, a rekao sam ti i za SO 0 SA u muškom ?

I nisi navela sa čime im je aktivno 11 i 12 i 1 i 8 polje ?

DUH

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Strelica taj Čet Jul 23, 2009 11:09 pm

DUH ::Nisi mi odgovorila na ovo moje teoretsko pitanje, kao prvo ?

Drugo, nisi pomenula VE NE UR MA i MO da li ima neki loš aspekt sa ovim nabrojanim planetama, a rekao sam ti i za SO 0 SA u muškom ?

Ne postoji razlika izmedju homo i hetero aspekata!!! Kod tebe ja nailazim na vise homo aspekata a kod druga na vise hetero,pa? Nista...

Strelica

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  DUH taj Čet Jul 23, 2009 11:20 pm

DUH ::Nisi mi odgovorila na ovo moje teoretsko pitanje, kao prvo ?

Ne postoji razlika izmedju homo i hetero aspekata!!! Kod tebe ja nailazim na vise homo aspekata a kod druga na vise hetero,pa? Nista...

Ako kod tebe ne postoji razlika izmedju hetero i homo aspekata onda na ovu temu nemam šta da diskutujem sa tobom, to je toliko nelogično da stvarno odustajem, ali ti nastavi da veruješ u svoje mišljenje to je tvoje pravo, meni moje iskustvo je pokazalo drugačije i to provereno od ljudi koji su priznali svoje homo izlete tako da moram njima i ovim zastarelim aspektima koje imaju da verujem....

DUH

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Strelica taj Čet Jul 23, 2009 11:25 pm

Duse,stvarno si odustao?

Strelica

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  DUH taj Čet Jul 23, 2009 11:35 pm

Strelica ::Duse,stvarno si odustao?

Da, na ovoj temi imamo totalno različito mišljenje i bez veze je da diskutujemo kada ja ne mogu da promenim mišljenje zbog proverenih primera i zastarelih aspekata a ne želim nikog da ubedjujem, svako ima svoje mišljenje, ja moje zasnivam u astrologiji na primerima koji se uklapaju u ono što znam o astrologiji....

Pričaćemo na nekoj drugoj temi, nisam ja odustao od tvog mišljenja i želje da ga čujem, samo mislim da ovde više ne vredi da pričamo....

Ovde ću da vidim da li će neko biti bliži mom mišljenju ili i na ovom forumu važi nepisano pravilo o nekim stvarima se ne piše direktno i konkretno.

DUH

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Strelica taj Čet Jul 23, 2009 11:42 pm

Da, na ovoj temi imamo totalno različito mišljenje i bez veze je da diskutujemo kada ja ne mogu da promenim mišljenje zbog proverenih primera i zastarelih aspekata a ne želim nikog da ubedjujem, svako ima svoje mišljenje, ja moje zasnivam u astrologiji na primerima koji se uklapaju u ono što znam o astrologiji....

To znaci da ja na ovoj temi nisam pricala iz ugla astrologije,ili sta...mislis da nemam dovoljno znanja i iskustva,slobodno reci kad si siguran da nisam u pravu i potkrepi

Pričaćemo na nekoj drugoj temi, nisam ja odustao od tvog mišljenja i želje da ga čujem, samo mislim da ovde više ne vredi da pričamo....

Tebi je interesantan moj stav,zabavljam te?! To je malo prepotentno,ali i pravo tvoje...

Ovde ću da vidim da li će neko biti bliži mom mišljenju

To sam i ocekivala! Tebi treba neko ta ti kaze "Bravo" a ne da ti kaze "nije sve bas tako"...mislim ja,na glas,ne ljuti se...

[b] ili i na ovom forumu važi nepisano pravilo o nekim stvarima se ne piše direktno i konkretno.

Sta si ocekivao?!

Strelica

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  DUH taj Čet Jul 23, 2009 11:53 pm

Strelica ::Da, na ovoj temi imamo totalno različito mišljenje i bez veze je da diskutujemo kada ja ne mogu da promenim mišljenje zbog proverenih primera i zastarelih aspekata a ne želim nikog da ubedjujem, svako ima svoje mišljenje, ja moje zasnivam u astrologiji na primerima koji se uklapaju u ono što znam o astrologiji....

To znaci da ja na ovoj temi nisam pricala iz ugla astrologije,ili sta...mislis da nemam dovoljno znanja i iskustva,slobodno reci kad si siguran da nisam u pravu i potkrepi

Tebi je interesantan moj stav,zabavljam te?! To je malo prepotentno,ali i pravo tvoje...

Ovde ću da vidim da li će neko biti bliži mom mišljenju ili i na ovom forumu važi nepisano pravilo o nekim stvarima se ne piše direktno i konkretno.

To sam i ocekivala! Tebi treba neko ta ti kaze "Bravo" a ne da ti kaze "nije sve bas tako"...mislim ja,na glas,ne ljuti se...

Naravno da iz ugla astrologije mislim da totalno se ne slažemo na ovoj temi iako nisi argumentovala zašto aspekti koje nazivaš zastareli nisu validni, ne znam o čemu da pričamo.

Ne mislim da nemaš znanja, daleko od toga, nego mislim da ublažavanje istine ne vodi nigde, naročito početnike, koji ako bi prvo pročitali sve što su današnji mnogi astrolozi pisali i to prihvatili, pa im posle došao pod ruku Dupor i Milekić više ne bi znali u šta da veruju....

Osim toga ja sam strelac i eufemizme koristim u krajnjoj nuždi ili ako znam da neko nije za direktan odgovor.

I ne treba meni BRAVO za nešto što nije moje, već prihvaćeno od drugih što su vekovima skupljali, meni je potrebna logičnost ...

DUH

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Strelica taj Pet Jul 24, 2009 12:00 am

DUH ::Naravno da iz ugla astrologije mislim da totalno se ne slažemo na ovoj temi iako nisi argumentovala zašto aspekti koje nazivaš zastareli nisu validni, ne znam o čemu da pričamo.

Ne mislim da nemaš znanja, daleko od toga, nego mislim da ublažavanje istine ne vodi nigde, naročito početnike, koji ako bi prvo pročitali sve što su današnji mnogi astrolozi pisali i to prihvatili, pa im posle došao pod ruku Dupor i Milekić više ne bi znali u šta da veruju....

Osim toga ja sam strelac i eufemizme koristim u krajnjoj nuždi ili ako znam da neko nije za direktan odgovor.

I ne treba meni BRAVO za nešto što nije moje već prihvaćeno što su drugi vekovima skupljali, već logičnost ...

Pa ti si se "k'o pijan plota" ,uhvatio za to sto sam ja samo napomenula da treba voditi racuna,ipak da je Dupor pisao mnooogo pre nas...
Zasto mislis da ja ublazavam istinu,jesi li ti dobro pogledao moj natal,pre nego si istrcao sa ovim?!
I na kraju: tvoj merkur je u skorpiji i sa saturnom i venerom u kvadratu sa Ma i Pl a moj je u Strelcu sa Suncem,Neptunom,sextilu sa Pl i Sa i kvadratu sa Ma,normalno je da smo mnogo drugaciji...

Strelica

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  DUH taj Pet Jul 24, 2009 9:32 am

DUH ::Naravno da iz ugla astrologije mislim da totalno se ne slažemo na ovoj temi iako nisi argumentovala zašto aspekti koje nazivaš zastareli nisu validni, ne znam o čemu da pričamo.

I ne treba meni BRAVO za nešto što nije moje već prihvaćeno što su drugi vekovima skupljali, već logičnost ...

Pa ti si se "k'o pijan plota" ,uhvatio za to sto sam ja samo napomenula da treba voditi racuna,ipak da je Dupor pisao mnooogo pre nas...
Zasto mislis da ja ublazavam istinu,jesi li ti dobro pogledao moj natal,pre nego si istrcao sa ovim?!
I na kraju: tvoj merkur je u skorpiji i sa saturnom i venerom u kvadratu sa Ma i Pl a moj je u Strelcu sa Suncem,Neptunom,sextilu sa Pl i Sa i kvadratu sa Ma,normalno je da smo mnogo drugaciji...

Pa ne znam ko se drži "ko pijan plota" ti i dalje tvrdiš u slučaju seksa da je Dupor zastaraeo, a seks ostao isti, ako je seks ostao isti onda su isti i aspekti za privlačenje i sam seks kroz izvedbu.

Inače video sam tvoj ME u izgonu u konjukciji sa NE i SO i to sve u sekstilu sa SA u 12 polju.

I složiću se sa tobom, ti ne pokušavaš da ublažiš istinu ti je uspešno izbegavaš ili kriješ sa ovim SA u 12 koji inače vlada tvojim 3 poljem, što je potvrdio i ME (misli) 0 (sklone) NE (skrivanju tajne)

]A kad si već pomenula moj ME koji nema direktnu vezu sa Plutonom (preveliki orbis) osim preko širokog aplikacionog kvadrata sa MA ali koji dokazano radi i VE se retrogradno udaljava od ME , dok se SA posredno uključuje preko ME u kvadrat sa MA, inače sam moj PL ima jedino opoziciju sa MA i sekstil sa NE a sve ostalo je posredno bez posebne snage ili izraženog uticaja, jer posle ovoliko godina sigurno bih oseto mnogo jače ovaj diskutabilni T kvadrat koji može samo po diskutabilnim aspektima da se računa, naročito umešanost Saturna

Ali što onda nisi pomenula i moj širi ME 120 UR 0 JU pa "dodala" konjukciju (kao u T kvadratu) sa SA i tako kroz trougao povezala sve planete koje utiču na intelekt, to nema veze ali ima veze SA u T kvadratu koji zbog malog poluorbisa PL (1 st) i ne postoji u direktnom smislu.

Ili što nisi pomenula da vladar 9 polja MA 120 NE u 3 polju koji je time povezao 2 najvažnija intelektualna polja i tako makar malo ublažio haos koji nosi JU 0 UR 90 NE.

Inače da ne ostanem dužan, za homoseksuanost i perverzije važno je i da li neka od ličnih planeta (SO MO ME VE MA) posebno ovih vezanih za seks a naročito MO imaju ili medju sobom ili sa spoljnim planetama neki loš aspekt, a moj MO nema direktno nijedan loš aspekt a čak i ovi dobri aspekti zbog separacije nisu radili već samo okrznuli značenje a nema čak ni preko dispozitora a što se tiče moje VE (ljubav) u Sc (seks) SA (tradicionalno) mogu ti reći da čak osim misionarske poze druge mi i nisu interesantne ali volim da menjam ambijent za seks a najviše volim ili usamljene hotele ili suprotno da su pored nekog važnog puta sa gustim saobraćajem, a nisam gadljiv ni na tudje stanove samo ako ima krevet.

UR 90 NE je generacijski aspekt koji ako ne postoji neki lični aspekt odnosi se na nešto drugo a ne homo aspekt i ako sam još nešto preskočio u vezi mojih mogućih homo aspekata, slobodno me podseti.

I nemoj da me navlačiš ovde na diskusiju kad u startu ne mogu sa tobom da pričam na temu seksa jer ti tvrdiš, mada sumnjam i da misliš da nema razlike izmedju homo i hetero aspekata i mogu ja da pišem koliko hoću, zato i odustajem od diskusije jer ti nikada nećeš
dgovoriš na pitanje :
- šta će pre doneti homoseksualnost MO 90 MA ili MO 60 MA ????????

DUH

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Strelica taj Pet Jul 24, 2009 1:00 pm

DUH ::Pa ne znam ko se drži "ko pijan plota" ti i dalje tvrdiš u slučaju seksa da je Dupor zastaraeo, a seks ostao isti, ako je seks ostao isti onda su isti i aspekti za privlačenje i sam seks kroz izvedbu.

Inače video sam tvoj ME u izgonu u konjukciji sa NE i SO i to sve u sekstilu sa SA u 12 polju.

I složiću se sa tobom, ti ne pokušavaš da ublažiš istinu ti je uspešno izbegavaš ili kriješ sa ovim SA u 12 koji inače vlada tvojim 3 poljem, što je potvrdio i ME (misli) 0 (sklone) NE (skrivanju tajne)

]A kad si već pomenula moj ME koji nema direktnu vezu sa Plutonom (preveliki orbis) osim preko širokog aplikacionog kvadrata sa MA ali koji dokazano radi i VE se retrogradno udaljava od ME , dok se SA posredno uključuje preko ME u kvadrat sa MA, inače sam moj PL ima jedino opoziciju sa MA i sekstil sa NE a sve ostalo je posredno bez posebne snage ili izraženog uticaja, jer posle ovoliko godina sigurno bih oseto mnogo jače ovaj diskutabilni T kvadrat koji može samo po diskutabilnim aspektima da se računa, naročito umešanost Saturna

Ali što onda nisi pomenula i moj širi ME 120 UR 0 JU pa "dodala" konjukciju (kao u T kvadratu) sa SA i tako kroz trougao povezala sve planete koje utiču na intelekt, to nema veze ali ima veze SA u T kvadratu koji zbog malog poluorbisa PL (1 st) i ne postoji u direktnom smislu.

Ili što nisi pomenula da vladar 9 polja MA 120 NE u 3 polju koji je time povezao 2 najvažnija intelektualna polja i tako makar malo ublažio haos koji nosi JU 0 UR 90 NE.

Inače da ne ostanem dužan, za homoseksuanost i perverzije važno je i da li neka od ličnih planeta (SO MO ME VE MA) posebno ovih vezanih za seks a naročito MO imaju ili medju sobom ili sa spoljnim planetama neki loš aspekt, a moj MO nema direktno nijedan loš aspekt a čak i ovi dobri aspekti zbog separacije nisu radili već samo okrznuli značenje a nema čak ni preko dispozitora a što se tiče moje VE (ljubav) u Sc (seks) SA (tradicionalno) mogu ti reći da čak osim misionarske poze druge mi i nisu interesantne ali volim da menjam ambijent za seks a najviše volim ili usamljene hotele ili suprotno da su pored nekog važnog puta sa gustim saobraćajem, a nisam gadljiv ni na tudje stanove samo ako ima krevet.

UR 90 NE je generacijski aspekt koji ako ne postoji neki lični aspekt odnosi se na nešto drugo a ne homo aspekt i ako sam još nešto preskočio u vezi mojih mogućih homo aspekata, slobodno me podseti.

I nemoj da me navlačiš ovde na diskusiju kad u startu ne mogu sa tobom da pričam na temu seksa jer ti tvrdiš, mada sumnjam i da misliš da nema razlike izmedju homo i hetero aspekata i mogu ja da pišem koliko hoću, zato i odustajem od diskusije jer ti nikada nećeš
dgovoriš na pitanje :

Ja nisam rekla da je Dupor zastrareo,to je tvoje tumacenje,no nije ni bitno!
Intelekt nisam spominjala,vec nacin komunikacije!
Ja pricu o sexu nikad ne izbegavam,naprotiv (vladar 8. u 3.) nego nije meni tema o sexu toliki hit,ja sam skorpija u podznaku,razumes...
Moje Sunce,Merkur i Neptun,se odnose na "tajnu" i "tajna" mi je interesantna,naravno,zato i jesam u astrologiji,plus sto jedan od vladara mog asc-a pravi kvadrat na 2. a drugi sextil... A taj vladar 3. u 12 je doprineo da ja tajni donekle "doakam"...
Svako sve i svakako moze da tumaci u tome i jeste poenta,zato neki jesu interesantni a neki ne... neki "uspesni" a neki ne...
Mene ne fascinira ideja da u necijem natalu otkrijem da bi mogao da bude homosexualac,ali da bi mogao da "ogrezne" u nesto,recimo,jeste...
To sto spominjes Mesec i Mars,ne razumem,zaista... Ti mislis da se homosexualac "postaje" rodjenjem,ili vremenom,usled necega,je l'? Pa je "misija" homosexualaca da "izlece" davnu traumu,sveteci se istom polu,zato sto im je zenski princip "mrzak",ili blizak u zavisnosti koliko je "osvescen" pristigao...
Volim da cujem ko sta praktikuje u bilo kom segmentu svog zivota podjednako,zato i jesam na forumu i aktivna sam,inace bi mi sasvim bile dovoljne knjige. Razlog iz kog tvrdis da ja izbegavam direktan odgovor je samo tebi znan. Vidis valjda da bez predrasuda prilazim svakoj temi,ne uvijam kad pitam,jer nemam zadnju nameru i isto tako pricam o sebi i svojim emocijama,iznosim stavove i razmisljanja (retko citiram,ali kad vec moram,parafraziram),bez bojazni da bi me neko mogao prozivati (zato slobodno stavljam i nata).
BILO KOJI ASPEKT,KOJI GOVORI O LJUBAVI,EMOCIJAMA I SEXU,MOZE DA SE VIDI KOD SVAKOG ZIVOG STVORA!!!
TAKO ASPEKT IZMEDJU MESECA I MARSA GOVORI O "DUSI KOJA KRVARI",RECIMO,AKO JE 90 U PITANJU I SVACIJA MOZE DA KRVARI ILI MISLIS DA JE U SLUCAJU HOMOSEXUALACA DRUGACIJE ILI HETERO,NEBITNO
I ZAVISI KAKVA JE OSOBA TAJ HETERO SEXUALAC,ZABOGA!!! JA NE VERUJEM DA JE NJIH "NEKA SEDMA SILA NATERALA" DA VOLE ISTI POL,PA I NE OCEKUJEM DA IM SE TO VIDI U NATALU.
EVENTUALNO,BICE NAGLASENO ONO STO JE BESPOLNO!!! PA CE U TOM SLUCAJU BITI MESEC U DEVICI U KONJUKCIJI SA MARSEM,ILI KVADRATU IZ BLIZANACA,ILI MESEC U 11 U RIBAMA U SEXTILU SA MARSEM IZ JARCA,ILI STA VEC...
Jel sad bolje,majko sveta?!

Strelica

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  DUH taj Pet Jul 24, 2009 1:52 pm

DUH ::Pa ne znam ko se drži "ko pijan plota" ti i dalje tvrdiš u slučaju seksa da je Dupor zastaraeo, a seks ostao isti, ako je seks ostao isti onda su isti i aspekti za privlačenje i sam seks kroz izvedbu.

dgovoriš na pitanje :

Ja nisam rekla da je Dupor zastrareo,to je tvoje tumacenje,no nije ni bitno!
Intelekt nisam spominjala,vec nacin komunikacije!
Ja pricu o sexu nikad ne izbegavam,naprotiv (vladar 8. u 3.) nego nije meni tema o sexu toliki hit,ja sam skorpija u podznaku,razumes...
Moje Sunce,Merkur i Neptun,se odnose na "tajnu" i "tajna" mi je interesantna,naravno,zato i jesam u astrologiji,plus sto jedan od vladara mog asc-a pravi kvadrat na 2. a drugi sextil... A taj vladar 3. u 12 je doprineo da ja tajni donekle "doakam"...
Svako sve i svakako moze da tumaci u tome i jeste poenta,zato neki jesu interesantni a neki ne... neki "uspesni" a neki ne...
Mene ne fascinira ideja da u necijem natalu otkrijem da bi mogao da bude homosexualac,ali da bi mogao da "ogrezne" u nesto,recimo,jeste...
To sto spominjes Mesec i Mars,ne razumem,zaista... Ti mislis da se homosexualac "postaje" rodjenjem,ili vremenom,usled necega,je l'? Pa je "misija" homosexualaca da "izlece" davnu traumu,sveteci se istom polu,zato sto im je zenski princip "mrzak",ili blizak u zavisnosti koliko je "osvescen" pristigao...
Volim da cujem ko sta praktikuje u bilo kom segmentu svog zivota podjednako,zato i jesam na forumu i aktivna sam,inace bi mi sasvim bile dovoljne knjige. Razlog iz kog tvrdis da ja izbegavam direktan odgovor je samo tebi znan. Vidis valjda da bez predrasuda prilazim svakoj temi,ne uvijam kad pitam,jer nemam zadnju nameru i isto tako pricam o sebi i svojim emocijama,iznosim stavove i razmisljanja (retko citiram,ali kad vec moram,parafraziram),bez bojazni da bi me neko mogao prozivati (zato slobodno stavljam i nata).
BILO KOJI ASPEKT,KOJI GOVORI O LJUBAVI,EMOCIJAMA I SEXU,MOZE DA SE VIDI KOD SVAKOG ZIVOG STVORA!!!
TAKO ASPEKT IZMEDJU MESECA I MARSA GOVORI O "DUSI KOJA KRVARI",RECIMO,AKO JE 90 U PITANJU I SVACIJA MOZE DA KRVARI ILI MISLIS DA JE U SLUCAJU HOMOSEXUALACA DRUGACIJE ILI HETERO,NEBITNO
I ZAVISI KAKVA JE OSOBA TAJ HETERO SEXUALAC,ZABOGA!!! JA NE VERUJEM DA JE NJIH "NEKA SEDMA SILA NATERALA" DA VOLE ISTI POL,PA I NE OCEKUJEM DA IM SE TO VIDI U NATALU.
EVENTUALNO,BICE NAGLASENO ONO STO JE BESPOLNO!!! PA CE U TOM SLUCAJU BITI MESEC U DEVICI U KONJUKCIJI SA MARSEM,ILI KVADRATU IZ BLIZANACA,ILI MESEC U 11 U RIBAMA U SEXTILU SA MARSEM IZ JARCA,ILI STA VEC...
Jel sad bolje,majko sveta?!

Da ja mislim da se čovek radja sa seksualnom orjentacijom jer seks spada u nagone i seksualna orjentacija nema veze sa vremenom u kome živimo ili vaspitanjem ili bilo čime da je uslovljena. Jednostavno rodiš se sa svojim seksualnim sklonostima, jedino bih rekao da seksualne sklonosti nisu nasledne, slično talentu koji uglavnom nije nasledan, tako i seksualne sklonosti nisu nasledne a za aspekte zadržavam svoje mišljenje samo bih dodao da za aspekte koji upućuju na homo ako su separacioni mogu da znače da se nešto napušta posle razmišljanja ili probe ili ako je veći orbis, čak i da ne rade u tom smislu...

DUH

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Snezana taj Pet Jul 24, 2009 1:59 pm

@Strelo, mali dodatak- gotovo je nemoguće na osnovu natala, samo natala, bez vizuelnog kontakta sa klijentom, bez razgovora, utvrditi šta čovek živi nekim aspektom i potpuna je besmislica apriori davati stav da je neko ovakve ili onakve sexualne orijentacije, kao što je nemoguće utvrditi, bez kontakta i razgovora da li on ima decu, porodicu, kojom profesijom se bavi. U natalu su samo naši potencijali, a kako smo mi to sve iskoristili, šta živimo, to je druga priča. U astrološkoj teoriji, Vage- zbog njihove sposobnosti da savršeno osete šta to njihov partner voli, zbog neumornog biranja i merenja da li je taj partner pravi, zbog opčinjenosti lepotom tela- jer je Ve vladar Bika, prirodne II kuće mogu ući u homoseksuanost, ali to ne znači da je najveći broj homoseksualaca iz polja Vage. Blizanci, Vodolija, zbog svoje bespolnosti mogu biti homoseksualni, a mislim da tu više nema tako čvrstih pravila. Kaže se da Blizanac, ako samo jedan put "proba" svoj pol neće više želeti isti, za razliku od Vagi koje, opet, teoretski, jednom gay-za uvek gay. Homoseksualan može biti i Ma0Sa, i to sve opet zavisi od okolnosti u kojima se desio ili nije desio taj presudni kontakt. Ponekad se osoba prepoznaje po svojim spoljnim manifestacijama u smislu odeće, šminke, feminiziranog ponađanja ali je mnogo češća situacija da se to ni jednim spoljnim efektom ne vidi, već samo saznajemo putem razgovora Smile

Snezana

Broj poruka : 399
Datum upisa : 31.10.2008

Pogledaj profil korisnika http://www.snezanarafailovic.com

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  DUH taj Pet Jul 24, 2009 2:13 pm

Snezana ::@Strelo, mali dodatak- gotovo je nemoguće na osnovu natala, samo natala, bez vizuelnog kontakta sa klijentom, bez razgovora, utvrditi šta čovek živi nekim aspektom i potpuna je besmislica apriori davati stav da je neko ovakve ili onakve sexualne orijentacije, kao što je nemoguće utvrditi, bez kontakta i razgovora da li on ima decu, porodicu, kojom profesijom se bavi. U natalu su samo naši potencijali, a kako smo mi to sve iskoristili, šta živimo, to je druga priča. U astrološkoj teoriji, Vage- zbog njihove sposobnosti da savršeno osete šta to njihov partner voli, zbog neumornog biranja i merenja da li je taj partner pravi, zbog opčinjenosti lepotom tela- jer je Ve vladar Bika, prirodne II kuće mogu ući u homoseksuanost, ali to ne znači da je najveći broj homoseksualaca iz polja Vage. Blizanci, Vodolija, zbog svoje bespolnosti mogu biti homoseksualni, a mislim da tu više nema tako čvrstih pravila. Kaže se da Blizanac, ako samo jedan put "proba" svoj pol neće više želeti isti, za razliku od Vagi koje, opet, teoretski, jednom gay-za uvek gay. Homoseksualan može biti i Ma0Sa, i to sve opet zavisi od okolnosti u kojima se desio ili nije desio taj presudni kontakt. Ponekad se osoba prepoznaje po svojim spoljnim manifestacijama u smislu odeće, šminke, feminiziranog ponađanja ali je mnogo češća situacija da se to ni jednim spoljnim efektom ne vidi, već samo saznajemo putem razgovora Smile

Vidiš navešću ti primer prijatelja koga poznajem od detinjstva, još od daleke 1965 godine i nikad mi nije palo napamet da je biseksualan sve dok nisam počeo da proučavam astrologiju, istina kasno za moje godine, tek 1990 godine i kada sam mu par godina kasnije uradio horoskop i video samo MO na 3 TA 180 NE i pitao ga, jeli bre jel ti radiš samo na struju ili i na baterije, prvo me začudjeno pogledao i priznao da je imao par homo iskustava....

Imam još primera ali kod kuće, sada sam na poslu ali kod svih tih mojih poznanika ili prijatelja moja sumnja je bila opravdana jer su priznali sami znajući da ja nisam homofobičan i da me baš briga ko šta radi u svojoj spavaćoj sobi, i svi imaju te "nazovi" aspekte za koje se kao ne zna kako će ih ko iskoristiti.

Da se razumemo ja sam fatalista i verujem da je sve unapred odredjeno, odnosno da nam se sada dešava ono što smo izabrali pre rodjenja i dolaska u ovaj svet.

I za kraj bih citirao Branka Miljkovića - AKO SMO SKLONI PADU PAŠĆEMO - [b]

DUH

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Snezana taj Pet Jul 24, 2009 4:52 pm

horoskop i video samo MO na 3 TA 180 NE i pitao ga, jeli bre jel ti radiš samo na struju ili i na baterije

i ajd, objasni simboliku Meseca u Biku 180 Ne Sco, ali sa slikom koju si ti video, videvši ovaj aspekt, u protivnom ovo je veoma nekorektno tumačenje, al brzo nemoj da čitaš Dupora, gde ti vide tu struju, baterije.... Shocked

Snezana

Broj poruka : 399
Datum upisa : 31.10.2008

Pogledaj profil korisnika http://www.snezanarafailovic.com

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  DUH taj Pet Jul 24, 2009 5:45 pm

Snezana ::horoskop i video samo MO na 3 TA 180 NE i pitao ga, jeli bre jel ti radiš samo na struju ili i na baterije

i ajd, objasni simboliku Meseca u Biku 180 Ne Sco, ali sa slikom koju si ti video, videvši ovaj aspekt, u protivnom ovo je veoma nekorektno tumačenje, al brzo nemoj da čitaš Dupora, gde ti vide tu struju, baterije.... Shocked

MO na 3 TA je dovoljno, svuda piše da je to homoseksualni stepen a NE je obmana pogotovo u lošem aspektu sve obrne pa prirodnu sklonost duše ka suprotnom polu izokrene ka homo izletima pojačno 3 stepenom Bika

DUH

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  DUH taj Pet Jul 24, 2009 6:08 pm

Snezana ::horoskop i video samo MO na 3 TA 180 NE i pitao ga, jeli bre jel ti radiš samo na struju ili i na baterije

A što ne bi čitao Dupora, za mene je on još uvek i biće autoritet i žao mi je što nije objavio jedno 500 strana tumačenja raznih horoskopa poznatih ličnosti ili još više aforizama.

A šta si htela da kažeš time brzo da odgovorim, zar misliš da prvo uzmem knjigu pa odgovaram, valjda sam nešto i zapamtio, nego što kriješ datum rodjenja kada i početnik može da izračuna da si rodjena ...

DUH

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Strelica taj Pet Jul 24, 2009 6:22 pm

DUH :: nego što kriješ datum rodjenja kada i početnik može da izračuna da si rodjena ...

Zato sto je to njeno pravo a tvoje nije da iznosis ono sto ona nije a tice se LICNO nje. Modifikovala sam ti poruku...
Duse,mozes ti i bolje,Strelac si,zaboga,budi dzentlmen Laughing

Strelica

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Sponsored content Danas u 1:10 pm

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole