Kojom kućom vam tranzitira Saturn i kao utiče na vas?

Strana 2 od 4 Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Re: Kojom kućom vam tranzitira Saturn i kao utiče na vas?

Počalji  Astrotanja taj Sre Nov 25, 2009 2:32 am

Uskoro, već tokom decembra, te očeka poboljšanje situacije kada Jupiter bude bio u konjukciji sa tvojim natalnim Saturnom. Neptun se odmakao od tvog natalnog saturna i dalje će ići direktno, tako da će to olakšati situacij, doneti mogućnost poboljšana. Oprezno sa kreditom, mislim da nije povoljno vreme za njega jer ti Mars tranzitira osmom i ulazi sa natalnim Saturnom. Smile

Natalna karta mog oca:
http://www.fotorola.com/uploads/5df8f9144c.jpg

Filip:
http://www.fotorola.com/uploads/df40930d7d.gif

Astrotanja

Broj poruka : 4039
Godina : 51
Datum upisa : 22.10.2008

Pogledaj profil korisnika http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  nena taj Sre Nov 25, 2009 3:04 am

Astrotanja ::Uskoro, već tokom decembra, te očeka poboljšanje situacije kada Jupiter bude bio u konjukciji sa tvojim natalnim Saturnom. Neptun se odmakao od tvog natalnog saturna i dalje će ići direktno, tako da će to olakšati situacij, doneti mogućnost poboljšana. Oprezno sa kreditom, mislim da nije povoljno vreme za njega jer ti Mars tranzitira osmom i ulazi sa natalnim Saturnom. Smile

Hvala Tanja,krajnje je vreme da malo odahnem..orobila sam se sa kreditima(imam ih tri),i samo hoću da ih skupim i pretvorim u jedan na duži period,biće mi manja rata, i nadam se da će mi pomoći kvadrat plutona tranzitnog na moj mesec,nekako to tumačim kao transformaciju te oblasti,možda zato jer to silno želim,mislim da mi je to spas(mesec mi vlada 8-om-krediti)..

nena

Broj poruka : 47
Datum upisa : 20.11.2009

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  alea taj Čet Dec 10, 2009 11:03 am

Za one koji nisu prošli Sa povratak, čisto da znate, iz sopstvenog iskustva, ništa ne znate dok Sa ne obidje ceo krugi i ne počisti sve iza sebe. Ne znaš ni koga voliš, ni šta voliš, ni šta želiš...on za sprovede posebno čišćenje, koje čak i ne primetiš odmah. Često nam se čini da smo pronašli sebe, onog koga želimo zauvek, posao kojim želimo da se bavimo, mesto gde želimo da živimo...
A onda Sa napravi krug, i kao metlom sve počisti iza sebe, i odjednom više ljubav nije ljubav tvog života, poželiš da promeniš mesto stanovanja ili posao...

Naravno da u svemu tome ima i dobrog. Smile

Ja sam npr. završila faks baš dok mi je Sa prolazo IX kućom, i to vrlo, vrlo uspešno, dobila dobar posao, renovirala stan, ali mi je emotivno ostavio pustoš iza sebe. Promenila sam mišljenje o nekim osobama za koje sam bila ubedjena da ću ih voleti zauvek. Sada sam samo postala sumnjičava, razočarana i skeptična.

Trenutno, Sa mi je prešao preko MC i bliži se nat. Pl. Kako ja imam Sa u VII, a tr. Pl mi je u I, sada imam jedan T kvadrat, koji spaja moju I, VII i MC. Ali ono što je dobro je, što ja natalno imam vladara Ju u II kući 120 Pl u X, tako da će i taj Sa, kada stane na Pl, napraviti 120 Ju, i 60 Ne0Asc, a već pravi 60 So. Moram priznati da mi se, uprkos svemu, poprilično razbistrilo u glavi u poslednjih par meseci...a valjda ću skinuti i jedno 2-3 kilograma koje sam dobila u poslednjih par meseci...

Od kada mi je Sa išao preko natalnog Sa u VII počele su u mom životu velike promene, i ja više nisam ista osoba kao pre. Veoma sam sazrela, promenila se, osamostalila, nisam više bezazlena ( mada mi to jako nedostaje) i mislim da sada mnogo više ličim na jednog duplog jarca nego na duplog strelca...
Kažu i da ulaskom u X kuću počinju Sade sati, a meni se čini da sam u tim satima već 7 godina...

alea

Broj poruka : 359
Datum upisa : 28.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  zelena dolina taj Pon Dec 14, 2009 1:15 pm

Meni je na AC...videcemo Smile

zelena dolina

Broj poruka : 275
Godina : 45
Локација : Beograd
Datum upisa : 11.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Jane taj Pon Dec 14, 2009 2:30 pm

zelena dolina ::Meni je na AC...videcemo Smile

bila, prošla ne bih brzo ponavljala. Very Happy meni osobno je više problema radio u 1. nego u 12. dok sam došla sebi. i pripazi na zdravlje, ne bi bilo loše da tu i tamo napraviš koju pretragu. to je iz mog iskustva.

sad je u 2. ne osjećam ga nešto u prihodima ali me ulovila želja da nađem neki stalan izvor prihoda. samo ne mogu imati puno radno vrijeme. bitno da je ideja tu. Smile

Jane

Broj poruka : 186
Datum upisa : 03.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  alea taj Pon Dec 14, 2009 2:45 pm

JANE, hajde malko opišti šta ti se dešavalo, ako se sećaš, od kada ti je krenuo, recimo iz X, jer se tada računa da polako ulaziš u SADE sate.

alea

Broj poruka : 359
Datum upisa : 28.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

re

Počalji  IVA taj Pon Dec 14, 2009 5:59 pm

alea ::JANE, hajde malko opišti šta ti se dešavalo, ako se sećaš, od kada ti je krenuo, recimo iz X, jer se tada računa da polako ulaziš u SADE sate.

sta su to SADE sati? Neutral

IVA

Broj poruka : 420
Локација : beograd
Datum upisa : 18.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Jane taj Pon Dec 14, 2009 9:05 pm

alea ::JANE, hajde malko opišti šta ti se dešavalo, ako se sećaš, od kada ti je krenuo, recimo iz X, jer se tada računa da polako ulaziš u SADE sate.

Nisam tada pratila astrologiju niti se njome bavila tako da nisam vodila računa. Najteže je bilo kad je ušao u 1. jer sve što se prije gomilalo je došlo na vidjelo. Što te točno zanima?

Jane

Broj poruka : 186
Datum upisa : 03.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Angie taj Ned Jan 03, 2010 7:17 pm

Supernova ::Meni je prešao preko II kuće i zaista sam ga osjetila na finansijskom planu, jer su se moji prihodi i uštedjevina prilično smanjili, ne znam ni sama gdje je otišao sav taj novac, jednostavno pare su mi izmicale iz novčanika. Kada je zakoračio u moju III kuću kontakti i kretanje smanjeni na minimum, baš se preispitujem u tom pravcu jer sam zapostavila i kontakte sa rodbinom.
e ja ovo mogu da potvrdim... Neutral

Angie

Broj poruka : 106
Godina : 41
Локација : Zrenjanin
Datum upisa : 30.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Angie taj Ned Jan 03, 2010 7:44 pm

da.... Neutral ..nazalost Neutral

Angie

Broj poruka : 106
Godina : 41
Локација : Zrenjanin
Datum upisa : 30.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  galaksija taj Ned Jan 03, 2010 7:52 pm

Meni saturn tranzitira vec 3 godine kroz 7 polje i jos tri ce tranzitirati,jako tesko sam ovo podnela ali ujedno iskristalisala odnose sa drugima.Sada znam sta hocu!Bojim se samo kad mi dodje do natalnog plutona.Onda nece biti nimalo lako.

galaksija

Broj poruka : 193
Datum upisa : 02.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Milica taj Ned Jan 03, 2010 9:58 pm

galaksija ::Meni saturn tranzitira vec 3 godine kroz 7 polje i jos tri ce tranzitirati,jako tesko sam ovo podnela ali ujedno iskristalisala odnose sa drugima.Sada znam sta hocu!Bojim se samo kad mi dodje do natalnog plutona.Onda nece biti nimalo lako.
Bićeš lošijeg raspoloženja.
Više nas je ovde iskusilo igrarije Saturna na Mesec...evo, meni je pre nekih mesec dana napravio kvadrat na Mesec- izazvalo hlađenje u partnerskim odnosima.
A tu konjunkciju na Pluton probaj da iskoristiš kroz rad.

Milica

Broj poruka : 614
Локација : brdo
Datum upisa : 13.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  galaksija taj Ned Jan 03, 2010 10:14 pm

Milica ::
galaksija ::Meni saturn tranzitira vec 3 godine kroz 7 polje i jos tri ce tranzitirati,jako tesko sam ovo podnela ali ujedno iskristalisala odnose sa drugima.Sada znam sta hocu!Bojim se samo kad mi dodje do natalnog plutona.Onda nece biti nimalo lako.
Bićeš lošijeg raspoloženja.
Više nas je ovde iskusilo igrarije Saturna na Mesec...evo, meni je pre nekih mesec dana napravio kvadrat na Mesec- izazvalo hlađenje u partnerskim odnosima.
A tu konjunkciju na Pluton probaj da iskoristiš kroz rad.
Da,mesec trpi i trpece jos dugo kvadrat od saturna ali i opoziciju od plutona.Emocije ce mi biti ohladjene totalno,mada to vec osecam.Samo da mi ne donese neke druge probleme ta kvadratura.

galaksija

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  zelena dolina taj Pon Jan 04, 2010 12:09 pm

ne mora kvadrat SA i Mo da donese hladjenje emocija, nego preispitivanje, konfuziju, nemoc, tugu, razocaranost ali ne i hladjenje...

zelena dolina

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  galaksija taj Pon Jan 04, 2010 12:44 pm

zelena dolina ::ne mora kvadrat SA i Mo da donese hladjenje emocija, nego preispitivanje, konfuziju, nemoc, tugu, razocaranost ali ne i hladjenje...
Pa i to sve sto ste nabrojali nije nimalo pozitivno.......u svakom slucaju teska je godina ispred mene,uprkos tranzita jupitera kroz prvo polje.

galaksija

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  zelena dolina taj Pon Jan 04, 2010 2:23 pm

prvo tebi SA i PL natalno prave sekstil , to sto PL i MO imaju 90 ne znaci da ces se osecati lose nego ti moze doneti trudnocu koja ce biti otezavajuca (a koja nije?) Moze ti doneti trudnocu koju ces odrzavati (MO iz 5 kuce, Sa vladar 10 dolazi iz 6, PL vladar So MA tj celog stelijuma, mislim da gresis i da ce ti tr.SA doneti samo dobro...nadaj se dobrom i dobro ce biti...kiss

zelena dolina

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  galaksija taj Pon Jan 04, 2010 2:30 pm

zelena dolina ::prvo tebi SA i PL natalno prave sekstil , to sto PL i MO imaju 90 ne znaci da ces se osecati lose nego ti moze doneti trudnocu koja ce biti otezavajuca (a koja nije?) Moze ti doneti trudnocu koju ces odrzavati (MO iz 5 kuce, Sa vladar 10 dolazi iz 6, PL vladar So MA tj celog stelijuma, mislim da gresis i da ce ti tr.SA doneti samo dobro...nadaj se dobrom i dobro ce biti...kiss
Hvala na tumacenju!! Very Happy

galaksija

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Milica taj Pon Jan 04, 2010 8:09 pm

Meni je tranzitni Saturn taman prišao IC-u i ja lepo završavam faks kolko ovog meseca.
Na samom kraju mi je treće kuće i doneo mi je mini sudar autom. Ništa strašno i niko nije bio povrđen sem mojih garažnih vrata. Very Happy
A ni auto nije mnogo povređen. Smile
A kako je Saturn učitelj, neću Vam reći da je prva stvar koju sam izgovorila kad sam došla sebi nakon tog okršaja mojih kola i garažnih vrata, bila ''OVO ĆE MI BITI LEKCIJA''. Laughing
A onda mi je moj mili tata to isto ponovio još 74657 puta. Wink

Dok je išao kroz treću, baš me je namučio. Učenje mi je užasno teško išlo, pamćenje još gore...ma haos....sa sestrom sam imala frku, totalno zahlađenje odnosa.

Od juna će u 4. kuću i ićiće premo ovih simpatičnih planetica u 4. polju
Preko Marsa (mislim da će mi tad, definitivno pući veza)
Pa preko svoje natalne pozicije, pa preko Plutona i na kkraju će lepo da dođe na Jupi i da uđe u trigon sa Mesecom.
Očekujem da se to ostvari kroz opet mnogo učenja- ali ovog puta na magistarskim studijama...i taman kad mi dođe na Jupi da pokupim plodove rada.

A nadam se i nekom novom muškarcu u mom životu- ali mislim da bi ovog putao trebao biti onaj za brak.

Javim Vam ishod. sunny

Milica

Broj poruka : 614
Локација : brdo
Datum upisa : 13.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

vedrana

Počalji  vedrana taj Čet Jan 14, 2010 3:32 pm

Meni tranzitira I kucom,i bas me muci i uci,ne prestaje pale U narednom solarnom mislim da ce upasti u IV kucu,mozda je bolje,nego ovaj period dok je u I Idea

vedrana

Broj poruka : 121
Datum upisa : 03.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Astrotanja taj Pet Jan 15, 2010 12:28 pm

Vedrana tebi Saturn tranzitira drugom natalnom, pa su otud problemi vezane za nedostatak novca, teškoće da se sopstvenim radom dože do novca. Treba više štediti, biti obrezniji sa troškovima, nastojati da se dođe do posla koji ima nešto od simbolike Saturna u Vagi.
Recimo dok je meni trnzitirao drugom , koja je u Devici novac mi je najvećim delom odlazio na renoviranje strae kuće i pravljenjem od jedne kuće dva mala stana za izdavanje. Saturn se odnosi na dugorečnost, trajnost,mislim na dugoročne projekte, poslove. On je meni vladar 6., koja se odnosi između ostalog i na pruženje usluga, u šta spada i izdavanje. Kako je došao u pozadinu, pred kraj druge tako je novca bilo više, jer su stanovi izdati.

Na vrhu treće odrazi se na zabrnutost za rođenu sestru, na probleme u komunikacijisa nekim osobama iz neposredne okoline, ali i na pojačaniu potrebu za učenjem i ulaganjem koncentracije i truda u to, jer je bio u kvadratu sa Marsom. Koči mi putovanja. sunny

Natalna karta mog oca:
http://www.fotorola.com/uploads/5df8f9144c.jpg

Filip:
http://www.fotorola.com/uploads/df40930d7d.gif

Astrotanja

Broj poruka : 4039
Godina : 51
Datum upisa : 22.10.2008

Pogledaj profil korisnika http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Gost taj Pet Jan 22, 2010 9:53 pm

Saturn mi tranzitira 6 polje jos od kraja septembra 2007 ako se ne varam, posto mi 6 polje pocinje na 2`11Device. E kad to beshe..ali evo, ja vec dugo ne radim, pod nagovorom mojih sam upisala visu skolu 2006/07. Medjutim to se nije dobro zavrsilo. Vec na sredini druge sam morala da prekinem, da bih radila..a poslovi nece pa nece..vrlo brzo sam prestala da biram, ali "prijatelji" su jednostavno govorili: "Znas nije takav posao za tebe", iako sam ja spremna da prihvatim..Eto tako..uspela sam sezonu 2008/2009 da izguram u nekom klubu, sa jako malo novca, i to je sve. Za ljubav necu ni da pominjem..Sad kad je usao u Vagu, ne znam sta da ocekujem, tu mi je stelijum..a opet u 7-mom polju imam stelijum. Saturn se polako priblizava svim tim konjukcijama.
Problem sa zdravljem..mm..imala sam i dalje imam malo sa kicmom, a ispoljio se i problem sa venom koja je nagnjecena prilikom nosenja gipsa,od pre 10-11 god. Sa kicmom se polako resava, ali ovaj drugi je postao i estetski i zdravstven pa vec duze vreme razmisljam i operaciji, samo ne u skorije vreme. Uzdam se i u altrnativnu medicinu, mada ne ocekujem da nestane sam od sebe. Nadam se da cu ga resiti..i ne Suspect da hocu.

Gost
Gost

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  zelena dolina taj Sre Apr 28, 2010 10:56 am

vise se "plasim" SA kroz II nego sad na AC...

zelena dolina

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Kocka je bacena taj Sre Apr 28, 2010 11:45 am

Sa sam posebno počela da osećam kada je prelazio preko mog natalnog Meseca u 5polju u Lavu pre par godina jer mi je tada doneo da raskrstim vezu od oko 3 godine,a mojoj majci je doneo ozbiljnu bolest....ulaskom u 6polje mi je doneo da prilično stesam liniju,koja je i dan danas stesana,tako da mogu da se pohvalim da nemam gram sala na sebi....ulaskom u 7polje mi je doneo vezu ,mada sam dodatno na to po progersijama imala direktovanu Ve 60 natalni Ma,u svakom slučaju doneo mi je jednu prilično mučnu vezu (natalno imam Ve0Sa) koja se teško raskida,pa niti smo zajedno,niti nismo....

Ulaskom u znak Vage je napravio 90 na moj natalni Ne koji je vladar mog ASC,pa sam skoro odmah osetila njegovo dejstvo jer sam upala u neko depresivno i melanholično stanje.....

Do kraja sledeće godine trebalo bi da pređe preko mog natalnog Ma i zanima me šta bi svi mogao doneti,jer je taj Ma vladar mog umetnutog ovna u 1.polju...

a ono što me jako zabrinjava je tranzit kroz 8.polje,jer ulaskom u tu kuću prvo seda na natalni Pl koji pravi egzaktan 90 na moj Mesec,pa se prilično plašim za mamino zdravlje....a prelaskom preko Pl dalje nastavlja i potom prelazi preko mog stelijuma Ve0Sa0Me0So0Ur što verujem da će biti dosta težak period....

Kocka je bacena

Godina : 31
Datum upisa : 13.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Izida taj Sre Apr 28, 2010 12:05 pm

...

Poslednji put izmenio Izida dana Sre Okt 05, 2011 4:51 pm, izmenio ukupno 2 puta

Izida

Broj poruka : 626
Datum upisa : 06.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Bellatrix986 taj Ned Maj 16, 2010 12:30 am

Jedno pitanje vezano za tranzite Saturna. Naime, od kada je ušao u Djevicu od septembra 2007., brojim dane kada će konačno preseliti u Vagu. Samo što nisam krenula križati dane u kalendaru ... hahaha. Međutim, bacim pogled na natalnu, i vidim da mi je Ascedent na 23. stepenu Djevice, što znači da mi dobar dio I kuće obuhvata i Vagu. (A taman sam se ponadala da je mojim mukama kraj i da će se početi konačno neke lijepe stvari dešavati). Međutim, izgleda ništa od toga, jer nikakvu promjenu nabolje nisam osjetila kada je ušao u Vagu, čak naprotiv, s nostalgijom se prisjećam dana kada je bio u Djevici (12. kući) i konjukciji s Ascedentom.

U slučajevima sporih, teških tranzita, kada I kuća obuhvata dva znaka, da li se osjeti ikakva promjena kada planeta promjeni znak, ili da počnem brojati dane kada će doći do 19. stepena Vage ...

Bellatrix986

Broj poruka : 25
Godina : 30
Datum upisa : 27.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Sponsored content Danas u 3:18 am

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 4 Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh

- Similar topics

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu