Kojom kućom vam tranzitira Saturn i kao utiče na vas?

Strana 3 od 4 Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Re: Kojom kućom vam tranzitira Saturn i kao utiče na vas?

Počalji  Akarui taj Uto Jun 29, 2010 9:26 pm

Da li će meni tranzit saturna kroz deseto polje a tu bi trebao da je do 2012 otprilike, doneti neku promenu vezanu za posao, premeštaj, napredovanje,nešto?Jer ne mrdam sa mrtve tačke....a vreme prolazi.......dok je bio u devetoj,završila sam fax,učilo se i nije bilo nekih velikih odugovlačenja...

Akarui

Broj poruka : 24
Godina : 36
Datum upisa : 09.04.2010

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  zelena dolina taj Sre Jun 30, 2010 10:32 am

Bellatrix986 ::Jedno pitanje vezano za tranzite Saturna. Naime, od kada je ušao u Djevicu od septembra 2007., brojim dane kada će konačno preseliti u Vagu. Samo što nisam krenula križati dane u kalendaru ... hahaha. Međutim, bacim pogled na natalnu, i vidim da mi je Ascedent na 23. stepenu Djevice, što znači da mi dobar dio I kuće obuhvata i Vagu. (A taman sam se ponadala da je mojim mukama kraj i da će se početi konačno neke lijepe stvari dešavati). Međutim, izgleda ništa od toga, jer nikakvu promjenu nabolje nisam osjetila kada je ušao u Vagu, čak naprotiv, s nostalgijom se prisjećam dana kada je bio u Djevici (12. kući) i konjukciji s Ascedentom. U slučajevima sporih, teških tranzita, kada I kuća obuhvata dva znaka, da li se osjeti ikakva promjena kada planeta promjeni znak, ili da počnem brojati dane kada će doći do 19. stepena Vage ...

hm da li to znaci da ti je bilo doboro u svakom smislu kada je bio na AC posto to meni upravo ide ? Very Happy

a kad ti je bio na AC pravio je opoziciju sa natalnim JU i ipak ti je bilo ok...hm zanimljivo Smile
mozda zato sto ti je SA pravio trigon sa nat MO

zelena dolina

Broj poruka : 275
Godina : 45
Локација : Beograd
Datum upisa : 11.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Jane taj Pon Avg 02, 2010 2:50 pm

Nedavno ušao u 2. kuću. Ne moram imati novac, preživjet ću samo da je izašao iz 1. kuće. cheers Ne očekujem neke velike promjene na financijskom planu dok je tu ali nikad se ne zna. affraid

Jane

Broj poruka : 186
Datum upisa : 03.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  zelena dolina taj Pon Avg 02, 2010 3:35 pm

ja iskreno pomalo brinem jer mi je trenutno na AC,,,tj zamalo Smile
http://www.dodaj.rs/f/3m/hm/4lgcdNrx/tranziti-za-020810.gif

ali se sve nadam da ce biti konacno ok...sekstil na stelijum u strelcu i JU nadam se uskoro u ovnu

zelena dolina

Broj poruka : 275
Godina : 45
Datum upisa : 11.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Jane taj Pon Avg 02, 2010 7:30 pm

zelena dolina ::ja iskreno pomalo brinem jer mi je trenutno na AC,,,tj zamalo Smile
http://www.dodaj.rs/f/3m/hm/4lgcdNrx/tranziti-za-020810.gif

ali se sve nadam da ce biti konacno ok...sekstil na stelijum u strelcu i JU nadam se uskoro u ovnu

žao mi je, znam kako je meni bilo u tom razdoblju. mislila sam da je najgori u 12. ali tek kad je ušao u 1. kuću počela je prava izgradnja cijelog novog dijela života. pusti prošlost iza sebe i ne okreći se, mislim da je to najveća pouka Sa preko Asc, naravno pod uvjetom da prihvaćaš promjene i da si naučila što je bilo potrebno.

Jane

Broj poruka : 186
Datum upisa : 03.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  sladjana taj Uto Avg 03, 2010 8:18 pm

Meni je u poslednje vreme/jedno 2 meseca Saturn u Devici stvarao neke čudne osećaje i nervozu sad je u Vagi i lepo je krenulo ali od nedelje sam nekako uznemirena ...
Prolazi mi u VIII kući (pred kraj , blizu IX ) u Vagi mada mi je natalno tu retro isto Saturn ...

sladjana

Broj poruka : 123
Datum upisa : 21.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  DzindzerSumadinka taj Pet Okt 22, 2010 1:43 am

A meni dodje da se ubijem zbog tog Saturna, ne znam kako cu da izdrzim... Upravo je na Plutonu, presao je preko Sunca u trecoj, Marsa u trecoj, sada je u konjukciji sa Plutonom iz trece, ide mi i na natalni Merkur a i na Uran...ako ne umrem nece niko...u najboljem slucaju cu da se razbolim...

DzindzerSumadinka

Broj poruka : 20
Datum upisa : 17.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Astrotanja taj Pet Okt 22, 2010 11:07 am

Dženiferšumadinka, teškoće koje nameće Saturn prepreke i ograničenjaobično nisu mala, ali kao što znaš "!bez muke nema kažu ni nauke2, ali ja mislim svega, nema istinskog napredka.

Saturn na Plutonu ako uspemo da prihvatimo i okončamo ono što nas je pritiskalo, ograničavalo, ma koliko nam pružalo osećaj sigurnosti ne možemo ni da stvorimo mogućnost da idemo u nešto bolje, koje donosi budućnost. On donosi strah, brigu, tugu često, ali ne prepuštanje očaju,što manje kukamo, žalimo za onim što ionako nije dobro za nas, već tražimo rešenja, razmišljanjemkada tranzitra u 3.om, obično omogućavamo i nalaženje rešenja, uz istrajnost na tom putu traganja i nalaženja kuda dalje.

U konjukciji sa Plutonom to je i upozorenje da tako više ne ide i da ako ne želim da budemo mučenici, da trpimo i odričemo se nečega, moramo nešto da preduzmemo, moramo da okončamo ono što nije dobro za nas. sunny

Natalna karta mog oca:
http://www.fotorola.com/uploads/5df8f9144c.jpg

Filip:
http://www.fotorola.com/uploads/df40930d7d.gif

Astrotanja

Broj poruka : 4038
Godina : 51
Datum upisa : 22.10.2008

Pogledaj profil korisnika http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  DzindzerSumadinka taj Pet Okt 22, 2010 1:41 pm

Hvala draga Tanja, Vase reci mi mnogo znace, secacu ih se kad god mi bude tesko a narocito kada budem gutala knedle na poslu. Bas kao sto rekoste, jos malo pa ce i mom mucenju doci kraj, a bez kraja nema ni novog (samostalnog) pocetka... Hvala jos jednom, nacicu snage da nekako izguram sve ovo...

DzindzerSumadinka

Broj poruka : 20
Datum upisa : 17.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Milica taj Pet Okt 22, 2010 3:53 pm

Mene Saturn ozbiljno muči.

Počeo je još s prvim ulaskom u znak vage da mi menja život iz korena.

Prvo, opozicija na vladara 3. polja- merkura (moja sestra)- užasni razvod braka koji sam i ja na svojim leđima osetila, jer em živimo zajedno, em smo jako bliske, pa me veoma pogađaju loše stvari koje joj se događaju.

Moj Mo je na 0* raka- znači, prvi kvadrat je doneo hlađenje prema tadašnjem momku s kojim sam bila oko tri godine u vezi. Naravno, hlađenje je bilo uslovljeno određenim događajima koji su mene jako emotivno povredili. A kako nisam neko ko na duže staze hoće da trpi sve i svašta, kao i svakog, i kako ipak samu sebe najviše volim, okrenula sam drugi list i napustila ga.

Pa sam pod tim istim aspektom ušla opet u vezu sa dosta starijim muškarcem od sebe. Veza je bila obeležena i drugim aspektima, koji su najavljivali njen neslavan kraj. Naravno, Saturn je značajno bio umešan. I ova veza je bila jedno veoma loše iskustvo, kakvo mnoge žene , a i muškarci (na sreću!) ne dožive u svom životu. /veza se odvijala dok je saturn opet bio u devici, pa kad se vratio opet u vagu i ponovo napravio kvadrat na mesec, pukla je...bila sam opet povređena, ali racio mi je ipak jača strana, pa sam i to sasvim solidno i brzo prevazišla/.

Naravno, brige oko bake- em saturn ide kroz 4. kuću, em u kvadratu sa mesecom. Ujak umire, a meni zapada uloga odlaska s bakom u inostranstvo da joj budem podrška u danima dok joj sin umire. Bila sam jako napeta (čemu je kumovao i kvadrat tr. urana na mesec) i realno uplašena kako će baka sve to podneti, jer je bila jako vezana za sina.
Hvala Bogu, za sad je sve to uredu.

Pa ga evo na mom R marsu, kao vladaru 5. polja.
Muškaraca oko mene nikad više, ali naravno, mora neka komplikacija. Opet se aktivira ona moja velika ljubav. Ne znam šta više hoće od mene. A ne znam ni sama šta hoću od njega. Samo znam da bih jako volela da se ta stranica mog života konačno zatvori, pa kako god- ili da se spojimo i dete napravimo, ili nek svako ode na svoju stranu. Petogodišnje cimanje , predugo je to.

Milica

Broj poruka : 614
Локација : brdo
Datum upisa : 13.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Astrotanja taj Pet Okt 22, 2010 4:19 pm

Milice, oktobra nije vreme za realno sagledvanje, ali novembra jeste, pa i za raščišćvanje nečega, posebno kada mars bude na Uranu, pa bi mogla i silovito, impuslivno da reaguješ. Moglo bi biti nekih zastoja, prepreka, problema vezanih za porodicu, ali i neka apatija, ili tuga, pad vitalnosti u oktobru. Kako ti je zdravstveno roditelji, pre svega tata? Dobro bi bilo da i tvoji roditelji povedu računa o svom zdravlju,a ne samo baka. To što ti se događalo i događa u kući porodici verujem da ti ne pada lako, ali jaka si ti i objektivna osoba

Novembra ćeš moći da neke stvari postaviš na svoje mesto, a decembra ti je povoljniji mesec i dobar za novine, početke neke nove ljubavnom veze, posebno nakon 5.-og. sunny

Natalna karta mog oca:

Filip:

Astrotanja

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Milica taj Pet Okt 22, 2010 6:03 pm

Astrotanja ::Milice, oktobra nije vreme za realno sagledvanje, ali novembra jeste, pa i za raščišćvanje nečega, posebno kada mars bude na Uranu, pa bi mogla i silovito, impuslivno da reaguješ. Moglo bi biti nekih zastoja, prepreka, problema vezanih za porodicu, ali i neka apatija, ili tuga, pad vitalnosti u oktobru. Kako ti je zdravstveno roditelji, pre svega tata? Dobro bi bilo da i tvoji roditelji povedu računa o svom zdravlju,a ne samo baka. To što ti se događalo i događa u kući porodici verujem da ti ne pada lako, ali jaka si ti i objektivna osoba

Novembra ćeš moći da neke stvari postaviš na svoje mesto, a decembra ti je povoljniji mesec i dobar za novine, početke neke nove ljubavnom veze, posebno nakon 5.-og. sunny
Roditelji su dobro, za sad.
I mama i tata imaju saturn u vagi, tako da svo troje imamo zabavan period.
Doduše, tati je taj Saturn na DC-u, a Jarac na vrhu 10., pa mu karijera opet kreće na gore.

Tanja, s obzirom da imam gomilu pokazatelja za ulazak u neku vezu sada, krajem oktobra (počev od tranzita, preko progresija i direkcija)....zašto sam ja onda tako nezainteresovana, sva depresivna...nisam bila ovakva ni kad mi je SA kvadrirao MO?
Nekako me mnogo rastužuje ta situacija sa tim čovekom koji mi datira u životu još od 2005. godine.
Besna sam na sebe što nikako da ga odstranim iz svog života. A toliko je do sad bilo dobrih razloga i veoma jakih...međutim, nas dvoje kao da smo se super lepkom vezali i obavezali na doživotno mrcvarenje.
Ja znam da dok tu priču nekako ne zaokružim, dalje neću mrdnuti, ni sa kim.
I eto, što mi ga sad opet Saturn uvodi u život? Taman sam upoznala jednog finog momka...i onda se on javi i sve upropasti.
Crying or Very sad
Čini mi se ponekad da bi bilo najbolje da se iselim u neku udaljenu zemlju, jer jedino tako neću imati osećaj da ipak treba s njim da se čekam (te on mene, te ja njega).

Milica

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Astrotanja taj Sub Okt 23, 2010 1:33 pm

Milice, Saturn, ima svoje, pa su zato se tako osećaš. Ipak je sunce u tvom natalu, kao i Mars ap se ta tuga i trenutno stanje tvoje. Moguće da i ta osoba koja se ponovo pojavila ,ima neke trenutno problem, ili veće unutrašnje kočnici. Dbro bi bila dapostaviš njegov natal, ako već nisi negde postavila.

Sreća je što ti imaš dobru intuiciju i moguće da taj osećaj vezan za njega koji se pojavljuje ispravan. Saturn označava i prošlost, a vezuju ga i za karmu.

Selidbe i odlaska odavde, bi moglo po tvom natalu biti, u nekom povoljnom periodu. Ono dragoceno što ti imaš jako podsvesno. Mogla bi " privući" neka događanja koja ti odgovaraju, upravo jakim željom, maštanjem o njima, molitvama. Snovi takođe mogu ukazati na predstajaća važna događanja, promene, pa i na njih obraćaj pažnju.Oni mogu biti podsticajni, usmervajući, ako ih dobro protumačiš sunny

Natalna karta mog oca:

Filip:

Astrotanja

Nazad na vrh Ići dole

re

Počalji  IVA taj Ned Okt 24, 2010 12:53 am

Meni i dalje saturn tranzitira sedmom kucom, no presao je pluton jupiter i uran , na samom pocetku vage, i sad nekako lakse disem:)
imala sam utisak ko daje sve stalo, ni tamo ni vamo, beskorisno cimanje, jedino sto sam pocistila sve nepotrebno iz svog zivota od ljudi, ....do prasine...i ostavila prostor za nove stvari:) ne bas prijatan period geek

IVA

Broj poruka : 420
Локација : beograd
Datum upisa : 18.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  smajli taj Ned Okt 24, 2010 12:56 am

Meni upravo tranzitira 5.kucom i sad mi je seo na plutona. Ono sto mi se desava je da kad je bio bas na istom stepenu kao natalni pluton, ja sam dobila virus ili prehladu sa temperaturom koja me nije napustala dok se nije makao skoro 2 stepena od plutona, a zubi me bole na vruce, hladno (iako su zdravi, osim jednog iz kog mi je ispala plomba). Neverovatno koliko me bole zubi i nemogu nocu da spavam. Bez obzira koliko sam umorna ja se prevrcem po krevetu do ranih jutarnjih sati. Jedva cekam da mi saturn odmakne malo od plutona, pa da se vratim u normalu Laughing

moja natalna http://img210.imageshack.us/img210/3198/mojanatalna.gif

smajli

Broj poruka : 51
Datum upisa : 11.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Milica taj Ned Okt 24, 2010 2:52 am

Astrotanja ::Milice, Saturn, ima svoje, pa su zato se tako osećaš. Ipak je sunce u tvom natalu, kao i Mars ap se ta tuga i trenutno stanje tvoje. Moguće da i ta osoba koja se ponovo pojavila ,ima neke trenutno problem, ili veće unutrašnje kočnici. Dbro bi bila dapostaviš njegov natal, ako već nisi negde postavila.

Sreća je što ti imaš dobru intuiciju i moguće da taj osećaj vezan za njega koji se pojavljuje ispravan. Saturn označava i prošlost, a vezuju ga i za karmu.

Selidbe i odlaska odavde, bi moglo po tvom natalu biti, u nekom povoljnom periodu. Ono dragoceno što ti imaš jako podsvesno. Mogla bi " privući" neka događanja koja ti odgovaraju, upravo jakim željom, maštanjem o njima, molitvama. Snovi takođe mogu ukazati na predstajaća važna događanja, promene, pa i na njih obraćaj pažnju.Oni mogu biti podsticajni, usmervajući, ako ih dobro protumačiš sunny
Hvala Tanja. On jeste karma. I osećala sam da sam morala da ga pustim da se prvo ostvari na nekim poljima, pa da mu tek naknadno uplovim u život.
Ko zna...što je najluđe, ja imam utisak da ću završiti u braku s njim. Laughing

Milica

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Tanja1 taj Pet Jun 28, 2013 1:07 pm

Malo da ozivimo temu Smile

Meni je Sa u 9. kuci vec 2 godine i nisam primetila nista lose, pogotovo dok je bio u Vagi. Zivim u stranoj zemlji i idem na fakultet, koji sam i zavrsila u roku. Manje sam putovala, ali zato sto nisam ni imala neku veliku potrebu za dalekim putovanjima. Vise sam se posvetila samoj filozofiji, citanju, astrologiji... Mogu reci da mi cak u 9. kuci i najvise prija. E sada mi je vec neko vreme u Sco, malo sam napetija, vise preispitujem sebe, dublje i detaljnije se posvecujem ucenju, moze se reci da sva prethodna znanja sada utemeljujem, kao da im dajem jednu najcvrscu osnovu do sada. Nastavila sam master studije i mogu reci da meni ovaj Sa bas prija. Zahteva naporan rad, ali i daje rezultate. Mozda meni prija jer mi je vladar horoskopa, a imam So u Sag. pa se nekako osecam kao kod kuce gde god da sam i sta god da radim Smile

Sa u 9. I love you

Tanja1

Broj poruka : 118
Datum upisa : 22.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  ena1976 taj Pet Jun 28, 2013 9:11 pm

Pošto je gospodin SA u retro hodu, vratio mi se u III kuću, tačno na UR vladara moje VII. Očekivala sam da ću se od njegove hladnoće bar malo ohladiti od partnera, ali ništa... i dalje sam "luda od ljubavi"... iako pravi opoziciju na JU vladara V, ja nikako da skupim snage da prekinem vezu koja ničemu ne vodi. Pitam se da li on uopšte pokušava da me nečemu nauči, ili samo jednostavno služi da muči?!?!?!

ena1976

Broj poruka : 413
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  -menora- taj Sub Jun 29, 2013 3:46 pm

Tanja1612 ::Malo da ozivimo temu Smile

Meni je Sa u 9. kuci vec 2 godine i nisam primetila nista lose, pogotovo dok je bio u Vagi. Zivim u stranoj zemlji i idem na fakultet, koji sam i zavrsila u roku. Manje sam putovala, ali zato sto nisam ni imala neku veliku potrebu za dalekim putovanjima. Vise sam se posvetila samoj filozofiji, citanju, astrologiji... Mogu reci da mi cak u 9. kuci i najvise prija. E sada mi je vec neko vreme u Sco, malo sam napetija, vise preispitujem sebe, dublje i detaljnije se posvecujem ucenju, moze se reci da sva prethodna znanja sada utemeljujem, kao da im dajem jednu najcvrscu osnovu do sada. Nastavila sam master studije i mogu reci da meni ovaj Sa bas prija. Zahteva naporan rad, ali i daje rezultate. Mozda meni prija jer mi je vladar horoskopa, a imam So u Sag. pa se nekako osecam kao kod kuce gde god da sam i sta god da radim Smile

Sa u 9.  I love you

E bas mi se ovo svidja Tanja Very Happy , a bas sam isto kao ti htela da napisem , naime u  periodu  kada je SA isao kroz 8 polje  bila sam posvecena raznim  misticnim temama ... kontala sam ovaj svet , otrkivala veru , otkrivala razne bitne stvari , mnogi ljudi iz mog okruzenja su nazalost i napustili ovaj svet a sada kako je usao u 9 kuci vidim da utvrdjujem i dodatno rasciscavam ta znanja i informacije kao da se tek sada voda bistri i sve postaje kristalno jasno i mnogo jednostavnije ...
e sad isti taj SA u Sco meni trenutno pravi kvadrat na MO i ASC i ja opet ne mogu da skontam sta mi radi tj. opet jedino mogu da  se zalim po stoti put da ne osecam uopste te SA samare Embarassed  ...ALI  !!! ipak ima jedna najvaznija stvar , u decembru 2012 kada je SA napravio egzakatan kvadrat na moj MO ja sam USPELA DA OSTANEM  TRUDNA (Vantelesnom) sunny , istovremeno JU je pravio egzaktan trigon na moj MO Very Happy

-menora-

Broj poruka : 181
Godina : 43
Datum upisa : 27.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  ena1976 taj Ned Jun 30, 2013 7:31 pm

-menora- ::
ipak ima jedna najvaznija stvar , u decembru 2012 kada je SA napravio egzakatan kvadrat na moj MO ja sam USPELA DA OSTANEM  TRUDNA (Vantelesnom) sunny , istovremeno JU je pravio egzaktan trigon na moj MO Very Happy
Menora,
da li su ti u natalu SA ili JU u nekom aspektu sa MO?

ena1976

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  -menora- taj Ned Jun 30, 2013 8:44 pm

Ena u natalu imam MO120SA ! Jupiter  i mesec imaju dodira jedino  preko MO90MA-60JU

PS zakacih sada moj natal

-menora-

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  ena1976 taj Pon Jul 01, 2013 6:56 pm

-menora- ::Ena u natalu imam MO120SA ! Jupiter  i mesec imaju dodira jedino  preko MO90MA-60JU
To mi reci! bounce 
I ja imam MO120SA, ali će mi početkom sledeće godine SA napraviti konjukciju na MO.  Nisam sigurna da li bi konjukcija mogla da donese asistirano začeće kao što je u tvom slučaju doneo kvadrat?

ena1976

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  -menora- taj Pon Jul 01, 2013 9:04 pm

ena1976 ::
-menora- ::Ena u natalu imam MO120SA ! Jupiter  i mesec imaju dodira jedino  preko MO90MA-60JU
To mi reci! bounce 
I ja imam MO120SA, ali će mi početkom sledeće godine SA napraviti konjukciju na MO.  Nisam sigurna da li bi konjukcija mogla da donese asistirano začeće kao što je u tvom slučaju doneo kvadrat?

pa vidi moze tako da bude ... ako NE Daj Bozhe imas problem sa prirodnim zatrudnjivanjem

ajde tamo na onoj temi o vantelesno cu zakaciti moja zapazanja kakvi su aspekti i pozicije kod kojih se pomenuta (VTO) moze ocekivati ...

-menora-

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Tanja1 taj Uto Jul 02, 2013 2:12 am

-menora- ::e sad isti taj SA u Sco meni trenutno pravi kvadrat na MO i ASC i ja opet ne mogu da skontam sta mi radi

Pozdrav Menora,

Moram da te pitam da li taj kvadrat utice na tvoju vezu/brak? Posto meni tranzitni Sa pravi kvadrat na Ve180Mo i cini mi se da radi na raskidu... Mozda se varam... Volela bih da cujem tvoje misljenje. Smile

Tanja1

Broj poruka : 118
Datum upisa : 22.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  -menora- taj Sre Jul 03, 2013 8:16 am

Tanja1612 ::
-menora- ::e sad isti taj SA u Sco meni trenutno pravi kvadrat na MO i ASC i ja opet ne mogu da skontam sta mi radi

Pozdrav Menora,

Moram da te pitam da li taj kvadrat utice na tvoju vezu/brak? Posto meni tranzitni Sa pravi kvadrat na Ve180Mo i cini mi se da radi na raskidu... Mozda se varam... Volela bih da cujem tvoje misljenje. Smile

meni trenutno ne utice na brak i na emocije u tom smislu -sada trenutno imamo vaznija razmisljana oko trudnoce i buduce bebe  Very Happy 

pa tebi moze da donese nesto tako , neslaganja i nekakva natezanja  svakako (zbog opozicije ) ali ne mora da znaci i raskid po svaku cenu , ne trci pred rudu lol!

-menora-

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Sponsored content Danas u 5:04 pm

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Strana 3 od 4 Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh

- Similar topics

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu