Šta nam nosi Novo doba ili 2012.godina?

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Šta nam nosi Novo doba ili 2012.godina?

Počalji  Čarobnica taj Čet Jul 30, 2009 7:04 pm

Sve se više govori o 2012.godini i tome šta nam sledi posle 2012.godine koje su Maje uzimale za kraj jednog vremenskog razdoblja.

Već smo načeli tu temu, pa možemo da nastavimo gde smo stali... Smile

Čarobnica

Broj poruka : 1012
Datum upisa : 31.10.2008

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Re: Šta nam nosi Novo doba ili 2012.godina?

Počalji  -menora- taj Čet Jul 30, 2009 7:46 pm

Strelica
Promene su vec krenule da se desavaju,to je duga tema,ali sam raspolozena uvek. Mislim da cemo se konacno "osvestiti" bas 2012,kako su najavili mnogi a pre svih Maje...

e ovo jedva cekam Very Happy ako se nista ne desi ja cu sama da predjem u 4 D ili gde god samo ne ovde cyclops

-menora-

Broj poruka : 181
Godina : 43
Datum upisa : 27.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  -menora- taj Čet Jul 30, 2009 7:48 pm

DUH
Šta ti je to 4 D, vodi i mene...

a to ti je neki cetvrti denzitet , mi smo na planeti zemlji trenutno u 3D ali valjda idemo ka tom 4 denzitetu(izmedjuostalog jedan od pokazatelja je ova nenormalana brzina zivota i letenje vremena,neki tvrde da nama sada dan ustvari traje svega nekih cca 18 h a ne 24 h) , a konacan prelazak treba da se desi 2012 , to se ja samo nadam Very Happy , a u 4D svest i okruzenje su drugaciji cak vise i nisi na planeti zemlji Suspect , i kao neki ce da predju u taj 4D a neki ce da ostanu na 3D pa ce ispasti da su neki ljudi jednostavno samo nestali sa planete zemlje tako nekako cyclops ali generalno promena svesti kod nas Suspect ... hajde vezi se da polecemo cyclops

...izvini ovo je sve tako zbrda zdola a sama jos ne kontam dovoljno sve to ...ako te zanima idi ovde http://www.galaksija.info/forum/viewtopic.php?f=7&t=147

-menora-

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Astrotanja taj Čet Jul 30, 2009 8:21 pm

Moj sin je danas tražo podatke o ovoj temi i naišao na izvesnog istraživača Terence Kimp Mcena rođenog 16. 11. 1936., koji je u radu sa Jun Đingom došao do informacije, ili tumačenja da će 22. 12. 2012 doći do promena, nešto kao da će međusobna povezanost svih stvari na zemlji doseći maksimum (ekstropija).

Te godine će biti jako pojačana aktivnost Sunca i doći će do još nečega, e sad to sam zaboravila, jer je on to prevodio sa engleskog, pa ću proveriti da ne lupam.
Evo, saznala sam do mogućeg preokretanja magnetnih polova. Inače dokazano je da jačina magnetnog polja Zemlje opada. Ovo mi je izdiktirao sin, onaj moj Flip o kome niko neće da komntariše na forumu, u rubrici Horoskop dece, a koji ima istraživački duh. Wink

Natalna karta mog oca:
http://www.fotorola.com/uploads/5df8f9144c.jpg

Filip:
http://www.fotorola.com/uploads/df40930d7d.gif

Astrotanja

Broj poruka : 4037
Godina : 51
Datum upisa : 22.10.2008

Pogledaj profil korisnika http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Tajna taj Čet Jul 30, 2009 10:02 pm

U Americi se digla ogromna buka oko 2012, pa smo gledali na TV a moj muz i skidao sa neta, tako da sam cula o svim mogucim prorocanstvima. Nostradamus je navodno dao uvid i za 2012, taj lik sa Ji Djingom, naucnici sa promenom nealektrisanja polova, naravno Maje, itd. Ja sam onda sela i uradila chart za trenutak koji su Maje navele kao poslednji dan i to je 21/12/2012 to izgleda ovako:

[img][/img]

Ja uz svu muku nisam ovde nasla nista kataklizmicno. Vec sam jednom ovo objavila na jednom forumu pa sad samo kopiram:

Evo sta sam ja pronasla.
Kako znamo da su za mundana desavanja najvaznije spoljne planete, nekretnice, cvorovi i eklipse, odatle sam i krenula.
Pocela sam od 21/12/2012. U tom chartu JU je retrogradan na 8 Ge - na prvi pogled los znak zbog Aldebarana /Antaresa, koji su bili ukljuceni u sve nuklearne katastrofe u svetu. Pravi opoziciju sa VE sa Antaresa, kvadrat sa Kironom ali i sekstil sa UR. Dispozitor ME je u Sa sto znaci da se JU prica dobro zavrsava. Izmenili sedista, uprkos sukobima svako de na kraju oseca dobro.
Sve u svemu JU nije sjajan ali nije ni katastofalan.
Sa je na 8 Sc i jedini aspekt mu je sekstil sa PL sa 8 Ca, znaci egzaktni sekstili medjusobnih dispozitora.
Uran nije toliko srecan, na 4 Ar, u kvadratu sa SO and PL, odnosno egazktim kvadratom njihovog ekvidistansa, sto po mom misljenju pojacava stvari ( to je kao da je u egzaktnom kvadratu sa obe planete).
Paralelno pravi slabiji separacioni trigon sa VE i kao sto sam vec rekla, sekstil sa JU.
Prelazim na NE, koji je tek usao u Pi. Znam da je mundano vrlo vazno kada planete menjaju znak ili pravac, ali u ovom slucaju NE ulazi u svoj znak i pravi samo egzaktni sekstil sa SO i konjukciju sa Kironom, znemarujem separacije u sirem orbisu, (a i kada ne bih bili bi to povoljni aspekti).
Pluton je u sekstilu sa Sa, a ne 8 Ca, kao sto sam rekla, pravi konjukciju sa SO i osim sirokog aplikacijonog sekstila sa NE, ne pravi druge aspekte. Zackoljica je da je Facies na tom stepenu, koji govori o agresiji (Hitler je tu imao Mo), a i sam stepen je skorpionski tako da je agresija sigurno prisutna.
Cvorovi imaju samo dobar aspekt sa MA ali je juzni cvor na Capulusu (kao Osama Bin Laden). Zvezda nezgodna za vid a govori o primitivnoj muskoj energiji.

U novembru iste godine su eklipse, nepotpune. Probala sam u tim chartovima da nadjem kataklizmu...
U lunarnoj eklipsi za 28/12/2012, MA je u konjukciji sa PL, sto je vrlo nezgodno, cvorovi su blize Algolu, ali za teske planete je manje vise isto.
Solarna je manje znacajna...

Moja logika u mundanoj astrologijiji je da prvo krenem od teskih planeta i ako njih nadjem nezgodno postavljene i aspektovane da spustim stavi na licni nivo trazeci momenat eventualnog desavanja. Kako su licne planete u ovom chartu manje vise dobro aspektovane i polozene nisam htela da davim daljim obrazlaganjem onog sto sam vec rekla. Mozda sam ocekivala previse, ne gledam prave stvari ili zanemarujem vaznost odredjenih pojava ali ja u ovom periodu ne vidim kataklizmu i kao sto predvidjaju kraj sveta u nama poznatom obliku i stilu.

Sa druge strane nasla sam momenat 2 godina pre ovog koji se meni cini mnogo znacajnijim i opasnijim od ovog trenutka. To ce biti nastavak ovog clanka...

Sta vi mislite o tome?

Poslednji izmenio Tajna dana Čet Jul 30, 2009 10:35 pm, izmenjeno ukupno 1 puta

Tajna

Broj poruka : 785
Godina : 41
Локација : Florida
Datum upisa : 27.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Tajna taj Čet Jul 30, 2009 10:13 pm

Pri svemu tome moram da dodam da prorocanstva nisu takva da mi mozemo da pricamo o podizanju svesti i slicno - naprotiv vrlo su konkretna. Navodno svi delovi zemlje koji su ispod 130m nadmorske visine, bice pod vodom, nista od tehnike nece funkcionisati zbog promene naelektirsanja polova, ne znaju sta se moze desiti sa nuklearnim elektranama, bolesti ce vec pre toga eliminisati trecinu covecansta, itd.

Tako da kad sam pitala sta mislite nisam mislila da pisete u psiholoskom i duhovnom smislu, vec da kao astrolozi probamo da otkrijemo da li ce do svega toga sto predvidjaju uopste doci.

S obzirom koliko unistavamo zemlju to ne zvuci tako neverovatno, dok mi iz astoloskog ugla nista od toga ne pije vodu.

Kao sto sam na drugom forumu htela da produzim pisanje na ovu temu, ali su me izbacili pre nego sto sam to stigla, uradicu to ovde.
Mene mnogo vise brine jedan trenutak pre toga, kada MA,SA,UR,PL i JU svi medjusobno budu u T kvadratu a to je avgust sledece godine. Vec sam taj chart objavila kod horoskopa Srbije ali da bi bilo preglednije uradicu to ponovo.

[img][/img]

Meni ovo deluje zastrasujuce,a vama?

Tajna

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Astrotanja taj Pet Jul 31, 2009 1:42 am

Bome i meni. Sve u svemu narod će ovo osetiti, a oni koji su u simbolici Sunca će daleko bolje proći, jer je Sunce u trigonu sa Jupiterom, Mesecom i Uranom, a u sekstilu sa Marsom i Saturnom. Sunce je poztivno i tu je možda izlaz, da li kroz vladjuće ljude, da li kroz pobedu života, da li će pomoći i narodu.
Pitam se da lii ovo moglo biti da li neka epidemija, ili agresija, mada je Mars slab u Vagi i u konjukciji sa Saturnom, koji je tu egzaltiran. Opet Pluton je u kvadratu sa Marsom i Saturnom i Mesecom, Uranom i Jupiterom i on mi je nekako nosilac zbivanja. Da li bi to moglo doneti stradnja, žrtve. Merkur je takođedobar u Devici gde je razum jak, a u trigonu sa Plutonom. Da li će neko uspeti, recimo intelektualci, nosioci znanja, da deluju na Plutona, koji može da predstavlja i uništenje, smrt, ali i masu. No

21.12.2012. je dan astrološki gledano ne upućuje na neku svetsku katastofu, čak šta-više aspekti su vrlo povoljni. 2012. Sunce će ući u sazvažđe Jarca, praveći sekstila sa Neptunom ,koji je na nultom stepenu Riba. Sunce simbol života, vitanosti, i u astrologiji se veže i za svesnost biće tog dana u povoljnom aspektu sa Neptunom, planetom transformacije,promene, (črastvaranja, razgradnju na emotivnom, psihičko)iima snažan uticaj u sazvežđu Riba, što ne može doneti nepovoljne promene. Prijemčivosrt za uticaje je velika pod ovim tranzitom,, ali ovaj aspekt donosi mogućnos priliku da dođe do razvitka duhovnosti, kao i unutrašnja iskustva na planu podsvesnog. Dakle ispoljavanje ovoga aspekta donosi posebna mistična iskustva, na psihičkim i duhovnim planu. Ako tome dodamo da će Saturn biti u Škorpiji u sekstilu sa Plutonom, jasno je da je reč o masovnom učešću u nečemu što se može nazvati proces duhovnog rasta, mentalne zaokupljenosti nečim što spada u domen metafizičkog otkrića, spoznaje. Za Saturn u Škorpiji vezuje se i iskstvo duhovnog preporoda, jer je Škorpija znak transformacije, preporoda, kraja nečega, što nastupa mesto drugom.

Ako tome dodamo da je Mesec u Ovnu, aktivnom, vatrenom znaku, koji takođe nagoveštava početak i da će tog dana praviti brojne aspekte, što ukazuje na povećanu dinamiku, hrabrost i aktivnost koja se ulaže da bi došlo do promena. Mars je opet egzaltiran u Jarcu i on daje energiju,izuzetna izdržljivost, spodobnost delovana i teškim okolnostima, a kamoli u povoljnim. Povoljan aspekt koji pravi je trigon sa Venerom i Merkurom u Strelcu, što nagoveštava pozitivna emotivna i mentalna iskustva. Severni Mesečovi čvor biće u Škorpiji, paće na duhovnom planu biti stanju su da podstaknu totalnu transformaciju. Poznato je da se najveći rast dešava kada je osoba u stanju da oslobodi.
Sve ovo što sam navela ne daje nikakav strah za dolazak 12.21.2012., već naprotiv za radost isčekivanja novog doba.

Poslednji put izmenio Astrotanja dana Čet Jan 27, 2011 10:43 pm, izmenio ukupno 2 puta

Natalna karta mog oca:
http://www.fotorola.com/uploads/5df8f9144c.jpg

Filip:
http://www.fotorola.com/uploads/df40930d7d.gif

Astrotanja

Broj poruka : 4037
Godina : 51
Datum upisa : 22.10.2008

Pogledaj profil korisnika http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  -menora- taj Pet Jul 31, 2009 7:52 am

Citati su iz knjige: Monah-starac Gavrilo Prorok poslednjih vremena. (upokojio se 1999.godine)

... „Tada ce Srbiju rasparcati na delove. Odcepice i Vojvodinu i Kosovo, i Sandzak, i Crna Gora ce delom Albanija biti, njima ce biti dana, dace se njenom narodu, Albanicima, siptarima, na koriscenje, nasi nece tamo smeti ni ziveti. I tamo ce nase svetinje rusiti. A svet ce ih podrzavati, isti oni koji su i nas bombardovali. Uzece nam Vojvodinu, prodavace ravnice, tada kad vise Beograd ne bude prestonica, ondak ce svak za sebe posebno ziveti, svaka posebno. Tada ce se sve tudjini pitati, oni su to i zamislili, ali narod ce se pobuniti. Tada ce u zemlju biti gladi, muke, bolesti ce neke harati, umirace narod takvom brzinom da nece stici svestenici da ga sahranjuju. Ljudi ce se razrediti, u selima pogotovu. Imace da pesace jedan do drugoga da se nadju i ispricaju. I vode zdrave za pice nece imati, samo u planinama i brdima. Bice se ljudi na izvorima da na red za vodu dodju. Iz gradova ce ljudi bezati, I to u kolonama, nece imati od cega ziveti, posla nece biti, fabrike nece raditi, a dugove drzavi nece imati od cega namiriti. Nece ljudi ni za hleb imati cime da kupe. A porezi ce biti na sve sto imaju. Mnogi ce se pobuniti, gradjanski rat ce izbiti. Bice tada i veliko otpadnistvo, ko god ne bude primio srcem veru pravoslavnu, poverovace raznim obmanama i verovace lopovima i lazovima, verovace laznim obecanjima stranih vladara, a od toga nista imati nece.

Starac Gavrilo je ovo predvideo

... „Beograd nema vise Blagoslov da bude prestonica. Nad njim je sivilo i beda. Zbog grehova, mita korupcije, bezakonja, sekti i nemorala. Prestonica ce biti Krusevac, tamo ce se Car krunisati, i to potomak Nemanjica, niko drugi nece biti. Beograd ce biti razrusen, deo grada ce potanjati. Vidim kolone ljudi kako napustaju grad, beze. Nemojte tamo ici i buducnost zapocinjati, moracete bezate iz njega. Tamo ce biti opasno ulicom proci, strah ce ljudi za svoje zivote osecati. Treba sve svetinje i vazne istorijske knjige skloniti iz njihovih zgrada. (Na pitanje prisutnih: “Pa kako oce, sto?”) otac bi odgovarao: vidim samo rusevine od njega, nema nista, a i same ce se neke kuce urusavati. Njega potkopavaju neke ale, zivotinje koje idu kroz one rimske bubare, i prave hodnike ispod, i same ce se zgrade rusiti i padati, jer su potkopane, ai druga ce ga nevolja porusiti. Zbog greha, neki u njemu se bogate,u luksuzu zive, a neki nemaju ni deci hleba, moraju od nemorala da zive. A i zbog svog drugog bezakonja. PROLICE SE KRV U SKUPSTINI, NAROD CE SE POBUNITI, GRADJANSKI RAT CE KRENUTI, I ODATLE CE SE NA DRUGE GRADOVE PRENETI. Narod ce biti podeljen, vlasti ce resavati perom, ali nista od toga nece biti.

Starac Gavrilo je ovo predvideo

..."Mnogi ce traziti svoja ognjista, ali nece moci od korova da prepoznaju koji je njino dvoriste bilo i imanje. Blago tada onima koji su naucili skromno da zive, a oni koji su naucili na raskos, nece moci lako nemastinu i glad da prihvate. Nista im njine pare nece pomoci. Tada kad se to sve bude desavalo, cuvajte semena svega, zitarica i povrca, da imate sta posijati, jer nece imati gde da se kupi seme ko ovo sad, pa da imate da posejete i da se prehranite. No siptari nece stati, oni mirovati nece, granicu ce stalno pomerati. Strani vladari ce ih sve parama podrzavati, - i oni ce Srbina sa svoje zemlje isterati, pritisnuce ga nevoljama i tamo narod srpski nece imati nikakva prava, zivece u strahu, samo ce im dati saku zemlje, da tamo zive, ali i tu nas narod nikakva prava imati nece,sve ce se siptari pitati. Zamerice se i sa Grckom i Makedonijom, granice ce pomeriti. Nemir ce se prosiriti na sve susedne drzave, a one ce morati da ih slusaju, jer su njine clanice, bice ucenjene..."

... e sad ne znam , meni prvo palo napamet ovo prorocanstvo Shocked (ima jos toga ako nekoga zanima neka samo ugugluje Starac Gavrilo prorocanstvo) ... a Otac Tadej(upokojio se 2003) je jos rekao: kada cujete da je proglasena ekonomska kriza stradanja koje spominje Otac Gavrilo pocinje ... pale

-menora-

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Tajna taj Pet Jul 31, 2009 8:09 pm

Astrotanja ::Bome i meni. Sve u svemu narod će ovo osetiti, a oni koji su u simbolici Sunca će daleko bolje proći, jer je SUnce u trigonu sa Jupiterom, Mesecom i Uranom, a u sekstilu sa Marsom i Saturnom. Sunce je poztivno i tu je možda izlaz, da li kroz vladjuće ljude, da li kroz pobedu života, da li će pomoći i narodu.
Pitam se da lii ovo moglo biti da li neka epidemija, ili agresija, mada je Mars slab u Vagi i u konjukciji sa Saturnom, koji je tu egzaltiran. Opet Pluton je u kvadratu sa Marsom i Saturnom i Mesecom, Uranom i Jupiterom i on mi je nekako nosilac zbivanja. Da li bi to moglo doneti stradnja, žrtve. Merkur je takođedobar u Devici gde je razum jak, a u trigonu sa Plutonom. Da li će neko uspeti, recimo intelektualci, nosioci znanja, da deluju na Plutona, koji može da predstavlja i uništenje, smrt, ali i masu. No

Toliko toga ima da ne mogu ni da zamislim koji bi to jedan dogadjaj mogao biti da pokrije ovoliko negativno praznjenje.
Sto se tog dobrog Sunca tice, to nam je svetla tacka lol! - verovatno je najbolje za zemlje koje su Lav u znaku pa tamo treba da begamo bounce

Zemlje u vladavini Lava su:

Istocna Afrika, Aljaska, Alpi, Crna gora, Ceska, Francuska, Havaji, Irak, Italija ( jedan deo), Kalifornija severna, Kanada zapadna, Kolorado, Kuba, Madagaskar, Misuri, Oregon, Rumunija severna, Sicilija, Vasington. (Podatci prepisani iz knjige - Knjiga vladarstava u astrologiji, od Aleksandra Imsiragica)

Tajna

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  smesko taj Pet Jul 31, 2009 11:10 pm

izuzetno zanimljiva tema!
pisite nam drage nase sta jos mozemo da ocekujemo..kada prve simptome mozemo da osetimo..gde mislite da ce sve ovo stici/dovesti?
i deckovi u australiji vec neku godinu pricaju o ovoj temi.

smesko

Broj poruka : 353
Datum upisa : 29.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Čarobnica taj Uto Avg 18, 2009 10:18 am

Ovo je samo jedan deo i hoće li baš ovako sve i da bude...na ovo me je potakla jedna priča od sinoć...

http://www.youtube.com/watch?v=Kb55yegNk0c

Čarobnica

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Čarobnica taj Ned Nov 08, 2009 10:21 pm

Evo jednog zanimljivog teksta na ovu temu:

http://www.zvezdavodilja.com/index.php?action=printpage;topic=694.0

Čarobnica

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  mireli taj Pon Feb 14, 2011 4:49 pm

Prvo, 21.12.2012. po kalendaru Maja je u stvari nasa 2005-ta godina....Oni kasne za nasim kalendarom 7 godina...To mnogi ne znaju..Tj. njihova godina duze traje...
Razmagnetisanje polova moze da se desi i sutra....Ni to nije pouzdan pokazatelj..Inache, Maje su govorile o 2012. i velikim promenama..ali te promene ce se desiti na psiho-polju ljudi..Tj. desile su se i desavaju se vec...

mireli

Broj poruka : 16
Datum upisa : 14.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Sponsored content Danas u 7:39 pm

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh

- Similar topics

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu