Aspekti muskog meseca u natalu

Strana 5 od 6 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Re: Aspekti muskog meseca u natalu

Počalji  Gost taj Čet Feb 04, 2010 11:31 pm

alea ::Ma da, sa UR nikad ne može biti ništa normalno...
Ali mene kopka taj MO u blizancima na ASC. Blizanci su neobavezni, lepršavi, teško se vezuju, ne vole jako duboko, površni su i nestalni. Ali MO na asc daje ljude koji su stidljivi i podložni tuđim uticajima. Kako spojiti ta dva uticaja? UR je u Škorpiji, u 5 p. tako da nije u srodnom znaku, ali trigon verovatno deluje, samo što mislim da više deluje na SO u ribama nego na MO...
Moj mladji brat Je Blizanac/Skorpija..7-polje u Biku, ali vecinom zahvata Blizance, gle Mesec mu je na samom DC.-u..Nedavno je doziveo neku ludu platonsku/ili kakvu vec vezu..a ja zahvaljujem Bogu sto mu jos taj Mo nije u Skorpiji.. Rolling Eyes Ili je mozda jos gore sto je u 7-moj i Biku..veran..

Gost
Gost

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  alea taj Pet Feb 05, 2010 1:56 pm

Mila, da li je njemu MO u Biku, koliko sam te shvatila?
Ma mene najviše to muči, jer ja Blizance ne razumem, valjda zato što su mi nasuprot, a nemam ni jednu planetu u Blizancima i čak mi je vladar DC-a, ME u Škorpiji, što je sušta suprotnost njima!
A ta osoba je ASC Blizanac i na samom ASC mu je MO. Znači da ima puno blizanca u sebi...to mene zanima, kakvi su ljudi sa MO na asc sa naglašenim Blizancima.

alea

Broj poruka : 359
Datum upisa : 28.05.2009

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  zelena dolina taj Pet Feb 05, 2010 2:05 pm

juce sam gledala karte dvoje ljudi, ona sve ima u skorpiji u 10 kuci, on u blizancima u 10 kuci, ne vidim spec.konekciju, a onda skapiram da su njene anstiscije iz skorpije na njegovom DC u vodoliji, a njegove antiscije na njenom dc u raku...pa recimo da tu ima neke (skrivene) simbolike...jer zapravo kad vidim takve karte zbunim se, realno nema kontakta...a onda ......preko antiscija se moze dosta toga skapirati...
mada ovo nije tema, ali recimo vazno kada antiscija necijeg meseca pada na neku nasu licnu planetu, benefika...

zelena dolina

Broj poruka : 275
Godina : 45
Локација : Beograd
Datum upisa : 11.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  alea taj Pet Feb 05, 2010 2:20 pm

zelena dolina ::juce sam gledala karte dvoje ljudi, ona sve ima u skorpiji u 10 kuci, on u blizancima u 10 kuci, ne vidim spec.konekciju, a onda skapiram da su njene anstiscije iz skorpije na njegovom DC u vodoliji, a njegove antiscije na njenom dc u raku...pa recimo da tu ima neke (skrivene) simbolike...jer zapravo kad vidim takve karte zbunim se, realno nema kontakta...a onda ......preko antiscija se moze dosta toga skapirati...
mada ovo nije tema, ali recimo vazno kada antiscija necijeg meseca pada na neku nasu licnu planetu, benefika...

Vidi draga, ja nešto ne baratam tim ansticijama, nisam ih još koristila i ne znam ni kako se konkretno gledaju.

Ono što je mene kopkalo je šta predstavlja i opisuje MO u blizancima u muškom horoskopu, ako ima 120UR u Ško. i 120 SO u ribama, i 90VE0JU u ribama. Hajd ovo sam pohvatala za VE0JU, ali ne umem da protumačim simboliku MO u Blizancima, taj MO0ASC je egzaktno na mom JMČ u 7 p. i 4* od mog retro SA u 7 p. A dispozitor njegovog MO je njegov ME u Vodoliji na mom JU u Vodoliji...čudna neka spona, a ja ne umem da je protumačim Smile

alea

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Kocka je bacena taj Sub Feb 06, 2010 10:51 pm

alea ::
Vidi draga, ja nešto ne baratam tim ansticijama, nisam ih još koristila i ne znam ni kako se konkretno gledaju.

Ono što je mene kopkalo je šta predstavlja i opisuje MO u blizancima u muškom horoskopu, ako ima 120UR u Ško. i 120 SO u ribama, i 90VE0JU u ribama. Hajd ovo sam pohvatala za VE0JU, ali ne umem da protumačim simboliku MO u Blizancima, taj MO0ASC je egzaktno na mom JMČ u 7 p. i 4* od mog retro SA u 7 p. A dispozitor njegovog MO je njegov ME u Vodoliji na mom JU u Vodoliji...čudna neka spona, a ja ne umem da je protumačim Smile

ve0Ju u ribama u muškom horoskopu je prelep aspekt,a naročito što se ti tako lepo uklapaš u taj aspekt,jer si je l te dupli strelac sa Ne na asc....Mo0ASC pa sve to 0 tvoj JMČ i tvoj Sa je dobar pokazatelj da je ovaj odnos postojao i u prošlom životu i zato se nalazite u ovom da bi se taj odnos nastavio-tipičan primer karmičke veze...meni se ovi aspketi jako dopadaju barem za sada...Mo u blizancima bi dao tešnju ka lepršavim devojkama,koji su inteligentne snalašljive,pričljive,hžgde mi se ti tu opet ukpaš,naročito što mu je taj Mo 120 Ur iz škorpije,a ti s obzirom na vladar ASC Ju i vodoliji i jače škorpije ulaziš u celu tu ptiču...jedina stvar koja mi se malo ne doapada je ta što su oba znaka promeljiva,pa su takve i emocije,sklone čestom menjanju....naravno ovo je sad globalno govoreči,možda čovek ima naglašeni fixni element pa cela priča pada u vodu...

i veruj mi,ali ovaj Ve0Ju u ribama je predivan aspket,imam jednog pijatelja sa ovim aspketom ,a onače imam neke stravične aspkete sa maleficima i upravo mu je ovaj aspket dao jednu divnu dušu i baš je emotivac,a predivan prema ženama Very Happy

Kocka je bacena

Broj poruka : 193
Godina : 31
Datum upisa : 13.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  alea taj Pon Feb 08, 2010 10:42 am

KOCKA Smile kiss...

Ti dosta dobro barataš karmičkim vezama, ja ih baš ne kontam mnogo za sada...

Bdw. njemu je dakle, JU vladar DC a VE mu je vladar 5 p. a konjukcija je u njegovom 10 p. i 60 MA u jarcu u 8 p.
I ta VE 0 JU je egzaktno na mom IC, koji se nalazi na 27* stepenu egzaltacije VE, 120 MO moj, i 120 SO moje..
Ja imam SA u 7 p. a on isti ima u raku, u 1 p. Smile koji je dispozitor njegovog MA u jarcu.
Moj SA 120 SO njegovo, njegov SA 120 ME moj, egzaktan (vladar mog DC)
Njagov MA 0 VE moja. Sad ono što mi baš nije milo...
I još nešto, njegov SMČ je egzaktno na mom ASC 0 NE.

Stvarno misliš da se ja uklapam u simboliku te VE 0 JU u 10 kući u ribama? Smile

alea

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Kocka je bacena taj Pon Feb 08, 2010 6:58 pm

alea ::KOCKA Smile kiss...

Ti dosta dobro barataš karmičkim vezama, ja ih baš ne kontam mnogo za sada...

Bdw. njemu je dakle, JU vladar DC a VE mu je vladar 5 p. a konjukcija je u njegovom 10 p. i 60 MA u jarcu u 8 p.
I ta VE 0 JU je egzaktno na mom IC, koji se nalazi na 27* stepenu egzaltacije VE, 120 MO moj, i 120 SO moje..
Ja imam SA u 7 p. a on isti ima u raku, u 1 p. Smile koji je dispozitor njegovog MA u jarcu.
Moj SA 120 SO njegovo, njegov SA 120 ME moj, egzaktan (vladar mog DC)
Njagov MA 0 VE moja. Sad ono što mi baš nije milo...
I još nešto, njegov SMČ je egzaktno na mom ASC 0 NE.

Stvarno misliš da se ja uklapam u simboliku te VE 0 JU u 10 kući u ribama? Smile

Pa koliko sam uspela da ovako ukopčam bez karte jako je dobro što je u pitanju vladar DESC i vladar 5.kuće u konjukciji....već sam ti rekla da se uklapaš,pa naglašeni si strelac sa Ne na ASC,kud ćeš više? Very Happy

ovi ostali aspketi su vam sasvim ok,a za njegov Ma 0 tvoja Ve mislim i da je to ok,ovo doliva strast na vaš odnos....Ma ovde ne mora ne povredi Ve,ako si na to mislila,druga bi priča bila da je u pitanju njegov Ma 0 tvoj Mo....Mo je ipak mnooooooogo osetljiviji...ja sam recimo imala njegov Ma 0 moja Ve sve to u škorpiji,nije bilo nikakvog povredjivanja s njegove strane,mada moram da priznam da nije bilo ni preterane strasti....

Kocka je bacena

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  alea taj Uto Feb 09, 2010 10:19 am

Da, ali je moja VE 90 MA i 90 UR...ona je žiža T kvadrata...Sad

Never mind...hvala ti na podršci Smile

alea

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Kocka je bacena taj Uto Feb 09, 2010 2:04 pm

alea ::Da, ali je moja VE 90 MA i 90 UR...ona je žiža T kvadrata...Sad

Never mind...hvala ti na podršci Smile

Pa,već sam rekla da je najbolje da se postavi karta,ne mogu ovako napamet da gledam....

Kocka je bacena

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  alea taj Uto Feb 09, 2010 2:15 pm

Ma znam da ne možeš, ako budem u mogućnosti kasnije, posleću ti je na pp. Smile

alea

Nazad na vrh Ići dole

Aspekt Mo i Ma

Počalji  Gost taj Pon Apr 12, 2010 4:57 pm

Zato sam se ja uklopila u ovaj opis kod muskaraca Mo60Ma? Sportista ex mada, nemam strah (imam Ma90Ur - izazovi me vuku na akciju, a imam i ja Ma60Mo), nisam upisala taj moj DIF, povrede, povrede, povrede..., ali nije razlog da u 18-oj stanem sa "mojim izvorom zivota" sunny . Kuvam ko luda, zapravo to nam je bio jedan od prvih kontakta, oblacim se sportski, ali...trudim se sportsku eleganciju, mada opusteno...Obozavam borilacke vestine... `edino sto preemotivno reagujem "u sebi"...i to je jedini vid povlacenja!
I to naravno nikad nije samo to, uvek ima i ono sto dodatno mora da zacini MO90Ur Crying or Very sad

Gost
Gost

Nazad na vrh Ići dole

Aspekti muskog meseca u natalu

Počalji  dijana819 taj Sre Jul 14, 2010 7:39 pm

Pozdrav svima. Vec neko vreme citam forum, pa resih i da se ukjucim. U poprilicnoj sam nedoumici, pa ako bi neko hteo da mi pomogne, znacilo bi mi.
Moj decko je vodolija/bik, mesec mu je u strelcu u 8. kuci. Aspekti: Mo0Sa, Mo0Ur, Mo60Me, Mo60Ve.
Volela bih da mi da cujem necije misljenje o ovakvom mesecu i koliko meni odgovara. Posto ne uspevam da postujem karte, moj datum rodj: 27. 08. 1981. 11:10, Bg, njegov: 4. 02. 1986. 10:30, Sarajevo
Unapred hvala Smile

dijana819

Broj poruka : 1
Datum upisa : 14.07.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  BoSaNKa taj Pon Avg 23, 2010 5:16 pm

Ako bi neko mogao protumaciti ovaj aspekt...separacioni aspekt mo90ve (mo vladar horoskopa u 11 u biku a ve u lavu 2 u opoziciji s jupiterom) kakve to probleme ima ovaj muskarac s zenama...

mogu samo reci da nije zenama nimalo lahko s njim a ni njemu s zenama...

ovakve veze su uh....on hoce domacicu istovremeno (mo u biku, da mu sluzi da ga postuje i cijeni) a istovremeno mora biti sredjena, prava ljepotica, zgodna, da se fino nosi cak i u kuci ( ve u lavu)...on zahtjeva previse..a mislim da moze tesko naci sve to u jednoj osobi! pa zbog toga nastaje nezadovoljstvo..

Tanja dali vi mozete sta dodati i ostali? Smile

BoSaNKa

Broj poruka : 64

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  nena taj Sre Avg 25, 2010 12:01 am

Ja se kao Mo u horoskopu svoga muza nikako ne pronalazim
Mo kvadrat Sa
Mo opozicija So
Mo opozicija Me...Sve sto procitah o ovim aspektima me ohoho podseca na njegovu majku.. Very Happy

nena

Broj poruka : 47
Datum upisa : 20.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  venus_pisces taj Pon Jun 06, 2011 2:24 am

Mesec u lošem aspektu sa Marsom,
govori o jednoj unutrašnjoj nervozi, napetosti i unutrašnjim nemirima. Muškarac koji u horoskopu ima ovaj aspekt, prilicno je uznemiren i nervozan (Mars) u odnosu sa ženama (Mesec). I ne samo to, on u ovakvim susretima i situacijama ima tremu, pa i strah (Mars). Kada se Mars nade u lošem položaju ili aspektu, on ume da deluje tiranski i agresivno, pa i muškarac sa ovim aspektom ume da bude agresivan (Mars) prema ženama (Mesec), a ume i fizicki da ih povredi. Ovaj aspekt nije dobar, kako za odnos sa ženama, emotivni život, tako i za porodicni život, jer donosi ceste i stalne svade, pa i tuce (Mars). Loš odnos Meseca i Marsa u horoskopu muškarca, opisuje ženu ili suprugu kao cesto ljutu i besnu i spremnu svakog momenta da zapocne svadu. Slika žene koja može imati tokom života neki operacioni zahvat (Mars) u predelu stomaka, jer je Mesec sada stomak. Slika žene koja je sklona suzama i placu (Mesec) onda kada je besna i ljuta (Mars).[/quote]
Ovo boldovano potpisujem i potpuno se pronalazim u ovom opisu jer moj trenutni ima los aspekt meseca i marsa.... Konkretno ja,imam oziljak na stomaku zbog operacije koju sam imala u detinjstvu, a u mom natalu se to vidi kroz Mo0Ma jer je mesec vladar 6 (zdravlja) a mars je noz i oziljak....da sam sklona da lako prsnem i zapocnem svadju,da sam nervozna to takodje spada pod opis ovog aspekta...sklona placu i suzama kad sam besna a i kad nisam besna- moj stelijum Mo,Ve,ma u ribama.

Takodje je tacno za aspekt merkura i meseca,ovaj moj i to ima,trigon cini mi se...bavim se citanjem,pisanjem...tacnije predavac sam i prevodilac,a u mom natalu je isto pokazano kroz Me60Mo...neverovatno koliko je tacno i koliko mozemo da se pronadjemo u natalu nasih partnera Smile affraid

...samo mi nije jasno da li ovo vazi za veze ili brak?ustvari da li se odnosi na devojke ili na buducu bracnu partnerku tog muskarca? Smile

venus_pisces

Broj poruka : 72
Datum upisa : 03.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Formalhaut taj Pon Jun 06, 2011 2:40 am

.

Poslednji izmenio Formalhaut dana Sub Apr 21, 2012 10:45 pm, izmenjeno ukupno 1 puta

Formalhaut

Broj poruka : 225
Datum upisa : 09.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  venus_pisces taj Pon Jun 06, 2011 2:57 am

MARINA ::
venus_pisces ::
...samo mi nije jasno da li ovo vazi za veze ili brak?ustvari da li se odnosi na devojke ili na buducu bracnu partnerku tog muskarca? Smile

Sto je najgore i na jedno i na drugo Very Happy, tako da nikad ne mozemo da budemo 100% na osnovu tog prepoznavanja da je "to taj". Mada, mislim da u horoskopu "naseg muza", njegova venera i mesec moraju da nas opisuju 100%-sto kroz znak, sto kroz aspekte.

Bas sam se bacila na proucavanje Smile ...sto se njegovog meseca i aspekata tice ,tu se bas pronalazim, njegova venera je u biku a moja u ribama...njegova Ve voli lepe zene,atraktivne, negovane...ako uporedimo sa mojom koja je egzaltirana ..to je valjda ta simbolika, jer ve u ribama je isto tako i lepa i polaze na izgled jer venera tu sija punim sjajem Smile ima isti aspekt venere i saturna u natalu kao i ja..njegov mesec u skorpiji i u trigonu sa mojom Ve,Mo i Ma...skladan odnos Smile ... e sad, ja sam se uvek pitala jedno ,da li kroz 7 polje se oslikavaju i partneri sa kojima smo u dugim ozbiljnim vezama ili samo taj bracni partner?... na primer ovaj moj se skroz uklapa u moju 7-mu...znaci u smislu simbolike poznanstva,karakternih osobina osobe iz 7 polja, profesija itd...znaci sve...a pre njega nijedan nije imao nikakvu slicnost, cak ni osoba iz moje dugogodisnje veze...a sto mi je jos neverovatnije, ovaj sad u svom natalu ima aspekte koje imam takodje i ja ali su vezane za vladara mog 7 polja...a i sinastrija je super...malo se plasim da ovoliko ulazim u poredjenje i procuvanje da se ne bi razocarala kasnije...ali je neverovatna koincidencija u mom slucaju jer nikad do sada mi se ovako nisu poklapale stvari ni sa jednim Smile

venus_pisces

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Formalhaut taj Pon Jun 06, 2011 3:02 am

.

Poslednji izmenio Formalhaut dana Sub Apr 21, 2012 10:46 pm, izmenjeno ukupno 1 puta

Formalhaut

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  venus_pisces taj Pon Jun 06, 2011 3:11 am

MARINA ::Gde mu je mesec i kakve aspekte pravi? (natalno)

Mesec u skorpiji u 4 p, od aspekata pravi 180º sa venerom u biku, 90 sa marsom i 120 sa merkurom...

venus_pisces

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Formalhaut taj Pon Jun 06, 2011 3:23 am

.

Poslednji izmenio Formalhaut dana Sub Apr 21, 2012 10:49 pm, izmenjeno ukupno 1 puta

Formalhaut

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  venus_pisces taj Pon Jun 06, 2011 3:31 am

MARINA ::
venus_pisces ::
MARINA ::Gde mu je mesec i kakve aspekte pravi? (natalno)

Mesec u skorpiji u 4 p, od aspekata pravi 180º sa venerom u biku, 90 sa marsom i 120 sa merkurom...

Ovaj 120 s merkurom uglavnom oznacava mladju osobu koja voli da cita.. 90 mars moze da opisuje tvoj mo0ma90ur.. a posto ti je ve120sa (stariji), ukoliko je ovaj stariji, stvarno se uklapas.. mada, kao sto smo na pocetku rekli.. i kao "privremena" i kao "trajna" Laughing moras da se pronadjes..

Stariji i to dosta ( saturnovski stariji Smile)...ovo sa merkurom: jesam mladja, i uklapam se u 120 s merkurom jer se bavim takvim poslom...generalno ima dosta poklapanja,ne samo ovo...ali astrologija je takva da je simbolika ogromna...moze biti nesto samo privremeno pa da se pojavi neko sa jos vecim poklapanjima sa mojom natalnom...nikad se ne zna...al vreme ce pokazati ako od ovog stvarno nesto ispadne, javljam Smile

venus_pisces

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Formalhaut taj Pon Jun 06, 2011 3:36 am

.

Poslednji izmenio Formalhaut dana Sub Apr 21, 2012 10:42 pm, izmenjeno ukupno 1 puta

Formalhaut

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  malamo taj Uto Jun 21, 2011 9:20 am

jos nesto o muskom MO u skorpiji...

poznajem jednu takvu osobu i mogu se sloziti sa onim sto je astrotanja rekla. ovom muskarcu je MO u tigonu sa VE u Raku. sve je dobro i sve glatko ide dok mu je zenska osoba / devojka (VE), cim iz 5. predje u 7. nastane problem. hocu reci, njegov MO u skorpiji bez obzira na lepe aspekte se ne oseca dobro, zato se njegova zena narocito kad postane majka ne oseca dobro. to govorim jer se covek vec jednom razveo, godinu/dve nakon porođaja prve supruge, onda je odmah uleteo u drugi brak u kom je 3 god, napravio dvoje dece u tom braku i sada je opet pred razvodom.
inace, fantastican je otac, prijatelj, poslovni saradnik. ali kao suprug, kad proradi taj MO u skorpiji, nije bas najsjajniji. uvek tvrdi kako su se te zene u braku promenile, kao- to je bila jedna osoba pre braka, sasvim druga u braku, uvek se na nesto zali, krivi njih, ne odgovaraju mu, uvek ceka da one nesto iniciraju, bla, bla...a sve mi se cini da je u njemu problem.
sto se tice odnosa sa majkom, nije edipovac, ali ima jako cudan odnos sa ocem koji mu je veliki autoritet tako da on pre nego sto bilo sta uradi u zitvotu prvo ode po tatino misljenje.
naravno, ovo ne treba generalizovati, to je moje iskustvo i ne kazem da su svi muski MO u skorpiji isti, zavisi i od drugih aspekata. Rolling Eyes

malamo

Broj poruka : 308
Datum upisa : 10.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  venus_pisces taj Uto Jun 21, 2011 2:26 pm

malamo ::jos nesto o muskom MO u skorpiji...

poznajem jednu takvu osobu i mogu se sloziti sa onim sto je astrotanja rekla. ovom muskarcu je MO u tigonu sa VE u Raku. sve je dobro i sve glatko ide dok mu je zenska osoba / devojka (VE), cim iz 5. predje u 7. nastane problem. hocu reci, njegov MO u skorpiji bez obzira na lepe aspekte se ne oseca dobro, zato se njegova zena narocito kad postane majka ne oseca dobro. to govorim jer se covek vec jednom razveo, godinu/dve nakon porođaja prve supruge, onda je odmah uleteo u drugi brak u kom je 3 god, napravio dvoje dece u tom braku i sada je opet pred razvodom.
inace, fantastican je otac, prijatelj, poslovni saradnik. ali kao suprug, kad proradi taj MO u skorpiji, nije bas najsjajniji. uvek tvrdi kako su se te zene u braku promenile, kao- to je bila jedna osoba pre braka, sasvim druga u braku, uvek se na nesto zali, krivi njih, ne odgovaraju mu, uvek ceka da one nesto iniciraju, bla, bla...a sve mi se cini da je u njemu problem.
sto se tice odnosa sa majkom, nije edipovac, ali ima jako cudan odnos sa ocem koji mu je veliki autoritet tako da on pre nego sto bilo sta uradi u zitvotu prvo ode po tatino misljenje.
naravno, ovo ne treba generalizovati, to je moje iskustvo i ne kazem da su svi muski MO u skorpiji isti, zavisi i od drugih aspekata. Rolling Eyes

Evo da kazem i ja nesto iz mog iskustva sa mesecom u skorpiji... poznajem dvojicu sa ovim mesecom, jedan me je poprilicno povredio a sta ce biti sa ovim drugim ostaje da se vidi....

Ono sto sam kod obojice primetila a sto me izuzetno iritira, to je njihova zatvorenost... njih na prvi pogled da vidis, super drustveni, uvek za zezanje, izlasci itd... pricaju o svemu, nema tabua... prosto da ih shvatis kao izuzetno ekstrovertne osobe... medjutim, u ljubavnim odnosima je suprotno....zatvoreni na kub ! ... ovaj mesec je tzv izuzetno emotivan ali treba docekati da se ta njihova duboka emotivnost ispolji, zasto je to tako...nemam pojma, ali mi se cini da kod njih treba zasluziti tu otvorenost i na neki nacin im uci u zivot (a pogotovo taj neki unutrasnji) koji kriju kao zmija noge Smile... ja nisam imala pojma ni sta misli o meni,ni da li mu nesto odgovara ili ne, a o emocijama (njegovim) da ne govorim, nisam znala ni da li ih ima jer njegovo ponasanje nije dozvoljavalo da se to odmah vidi.... sve se nekako davalo na kasicicu (sto je izuzetno iritirajuce i ponekad bolno) ... mogu da budu neverovatno nonsalantni, ne zainteresovani a u stvari je to samo fasada, neki odbrambeni mehanizam... jer odlika skorpije je ta da ima strah od odbijanja,povredjivanja pa iz neke njihove perspektive bolje ostaviti i povrediti drugu osobu a ne ona tebe...surovo zvuci, ali takvi su .... ja imam vodeni mesec i svim silama sam se trudila a i dalje se trudim da prodrem u taj svet ali dok oni sami to ne dozvole, nema puno vajde.... i na kraju sta se desilo sa 1 osobom sa Mo u sco, jednostavno je nestala... veza je krenula u nekom ozbiljnijem smeru, a emocije su pocele da se pojavljuju i verovatno se pojavio neki strah kod mo u sco.... Naravno, necu da generalizujem nisu svi isti...ali mislim da ugrozen Mo u sco ( kvadrati i opozicije) jos vise pogorsavaju iovako njihovu komplikovanu prirodu pa ako postoji kvadrat izmedju Mo i Ve, ta osoba ima obicno problem sa zenama, ne zato sto su te zene bile lose vec on ima problem sa samim sobom i ne zna da razdvoji Ve (devojku) od Mo (zena, mama)... ova dvojica imaju taj kvadrat , i mnogo su slicni po tom pitanju.

Da se nadovezem na pricu sto je malamo rekla za brak...ova dvojica koje ja znam se nisu zenili do sad, ali hajde da kazem da su vec zagazili u neke ozbiljnije godine (znaci, preko 35), zasto se nisu zenili,ne znam...a i kako da znam , kad jos nisam dobila dozvolu da prodrem toliko u njihovu intimu heheh Very Happy ...obojica su u fazonu da su kao neozbiljni ,ne treba im sad neko vezivanje itd ( kad vam osoba koja ima preko 35 ovo kaze, prosto da se zapitate koje ovde lud)... astroloski kad gledam ,obojica u natalu imaju Sa u 12 polju, kod jedne osobe je cak taj saturn u ukljestenom raku... sto znaci da je Sa dispozitor tog Mo..kad na to dodate jos Mo koji je u padu i losem polozaju u skorpiji, pa jos sa losim aspektima...dolazite do zakljucka da i ako udju brak bice dosta kasno.... naravno,ne mogu da tvrdim da li ce se neko zeniti ili nece ali hocu da kazem da mesec u natalu muskarca moze itekako da govori o situaciji u braku, kakav ce to brak biti i da li ce do njega uopste doci...

Mo u sco je sam po sebi tezak za shvatanje, suzivot sa njima...ja jos nisam nasla pravi recept za njih, ako neko zna ,neka da savet Smile ...mada mislim da kod njih nema spasa (ovo se odnosi na muskarce) Very Happy

venus_pisces

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  malamo taj Uto Jun 21, 2011 3:14 pm

ovaj iz mog primera nema taj problem jer mu je MO trigon VE. Imao je dve ozbiljne devojke i obe je ozenio. cak je izjavio po tom pitanju da je cist kao patrijarh pavle! Laughing strasno. i on je na neki nacin zatvoren. kao sto je cudno da muskarac u 35. ne pomislja da se zeni, cudno je da neko u 37. ima dva braka iza sebe i 3 deteta i nijedna zena mu kao supruga ne odgovara.

kod njega MO u skorpiji je pod vladavinom MA u Ribama, a nisam sigurna da se MA u ribama oseca bas dobro.

sto se tice SA u raku kog spominjes, cula sam da je to bas losa pozicija, mada je generacijska ali eto.

nazalost, i ja privlacim muskarce sa MO u skorpiji jer pada u moju 5. a tu mi je i JU., pravi trigon sa mojim AC. mada sam se od te pozicije MO samo opekla...

malamo

Broj poruka : 308
Datum upisa : 10.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Sponsored content Danas u 1:46 pm

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Strana 5 od 6 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh

- Similar topics