Arkan

Strana 1 od 3 1, 2, 3  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Arkan

Počalji  Tajna taj Pon Avg 10, 2009 8:50 pm

Duh je ovo postavio, ali kod pisaca, pa ja pomislih da odmah prebacim da se ne cimamo posle

Našao sam podatke ARKANA, o njemu svi mnogo znamo iz novina i po priči, ja sam uradio i ASC 18 Bika ali ne znam mesto, stavili su samo širinu i dužinu

Arkan ( R ) – 17. 04. 1952, ( 15 E 34, 45 N 54 ), 6,04 AM, CET – 1

Evo i horoskopa:

Tajna

Broj poruka : 785
Godina : 41
Локација : Florida
Datum upisa : 27.07.2009

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Re: Arkan

Počalji  DUH taj Pon Avg 10, 2009 10:29 pm

Vladar ASC VE u 12 u AR i još umetnuta, odmah znamo da je nešto skriveno dok AR upućuje na agresiju ili opasnosti što ga i u mislima privlači (ME takodje u 12) ali ME 12p 90 UR u 3p donosi iznenadne, lude i hrabre odluke a takva su i dela, medjutim zbog ME u 12p 90 UR nije mogao tečno da priča, što smo svi primetili.

Opasan horoskop pokazuju vladar 12p NE 180 JU (vladar 8p) i naravno mogućnost nasilne smrti, kako je i završio a položaj vladara 8p u 12p JU 0 SO upućuje na vlast ili nekokog jačeg od njega i sve obavijeno tajnošću. Istina neki ljudi su osudjeni za njegovo ubistvo ali nikome to nije izgledalo uverljivo jer NE 180 JU 0 SO
obojio je to tajnom. Naravno imamo i MA 180 ASC iz opasne Škorpije a MA 90 PL

MO na samom MC upućuje na popularnost (MO - narod) ali po zlu (vladar MO je SA 180 VE - on) ali ovaj MO u CO na MC govori i o njegovim velikim ambicijama do kojih ide preko leševa (loši aspekti MO u CA) a da je kriminal u pitanju vidimo MA u SC 90 PL 5p (laka zarada) a loš aspekt PL je opisao kako laka zarada, od kriminala i rata....

CA na vrhu 3p sa UR u njemu daje baš ishitrene emotivne reakcije ali okrenute ka zlu (CA3p UR 90 ME VE 12p AR)

Recimo po primarnim direkcijama oko 39 UR dolazi na PL i biva ranjen a zašto ruka pa UR iz 3p (ruke) 90 ME (ruke)

Jedino mi nije jasno odkud mu tolika deca barem rano u mladosti ali možda je egzaltirano SO 0 JU iako u 12p ipak to omogućilo , dok je za kasniju decu jasno...

Ima toga još ali neka nastave drugi a ja ću da se umešam kad mi dodje.....

ps - Tajno vidiš šta radi 16 sekundi i sad mu je ASC na takozvanom opasnom 18 stepenu

DUH

Broj poruka : 890
Локација : Beograd
Datum upisa : 18.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Tajna taj Pon Avg 10, 2009 10:40 pm

Ovo je primer da osoba sa katastrofalnim aspektima moze da zivi 50 godina jer je vladar Sunca i dispozitor vladara 1 kuce, dobar svojom pozicijom, pa i ako ima 90 sa svojim dispozitorom ipak je trajao solidno za ovakve aspekte. Hocu da kazem da je MA malo losije postavljen zivot bi bio mnogo, mnogo kraci.

Pricalo se da on nije ubijen, da je zapalio za inostranstvo, ja ne verujem u to, mrtav je on itekako.

Tipican horoskop uspesnog kriminalca, puna 12 sa losim aspektima, naglasen MA, lose emotivne planete. A uspesnost u kriminalu dolazi zbog egzaltiranog SO 0 JU u 12, popularnose MO o Mc u Co (poznat po losem) sto dopunjuje i 90 SO, JU. Drzi se na poziciji - vladar Mc-a egzaltiran, a takodje njegovi aspekti potvrdjuju zasto je poznat po losem. Tri licne planete u 12, losi stepeni, pa je on uzivao u kriminalu, stvarno! Kraj Ovna uvek naglasen kod ubica. Vladar 1 u 12, bio u zatvoru...

Vladar 8 JU O SO, javna smrt, atentat UR 90 VE, (vladar 1) takodje 90 SA, dok je na vrhuncu. Ima MA 120 UR, pa se izvukao prvi put kad su pucali na njega u Cumicevom, ja bila tamo - videla.

Ima ovde svacega...

Poslednji izmenio Tajna dana Pon Avg 10, 2009 10:43 pm, izmenjeno ukupno 1 puta

Tajna

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Tajna taj Pon Avg 10, 2009 10:42 pm

DUH ::Vladar ASC VE u 12 u AR i još umetnuta, odmah znamo da je nešto skriveno dok AR upućuje na agresiju ili opasnosti što ga i u mislima privlači (ME takodje u 12) ali ME 12p 90 UR u 3p donosi iznenadne, lude i hrabre odluke a takva su i dela, medjutim zbog ME u 12p 90 UR nije mogao tečno da priča, što smo svi primetili.

Opasan horoskop pokazuju vladar 12p NE 180 JU (vladar 8p) i naravno mogućnost nasilne smrti, kako je i završio a položaj vladara 8p u 12p JU 0 SO upućuje na vlast ili nekokog jačeg od njega i sve obavijeno tajnošću. Istina neki ljudi su osudjeni za njegovo ubistvo ali nikome to nije izgledalo uverljivo jer NE 180 JU 0 SO
obojio je to tajnom. Naravno imamo i MA 180 ASC iz opasne Škorpije a MA 90 PL

MO na samom MC upućuje na popularnost (MO - narod) ali po zlu (vladar MO je SA 180 VE - on) ali ovaj MO u CO na MC govori i o njegovim velikim ambicijama do kojih ide preko leševa (loši aspekti MO u CA) a da je kriminal u pitanju vidimo MA u SC 90 PL 5p (laka zarada) a loš aspekt PL je opisao kako laka zarada, od kriminala i rata....

CA na vrhu 3p sa UR u njemu daje baš ishitrene emotivne reakcije ali okrenute ka zlu (CA3p UR 90 ME VE 12p AR)

Recimo po primarnim direkcijama oko 39 UR dolazi na PL i biva ranjen a zašto ruka pa UR iz 3p (ruke) 90 ME (ruke)

Jedino mi nije jasno odkud mu tolika deca barem rano u mladosti ali možda je egzaltirano SO 0 JU iako u 12p ipak to omogućilo , dok je za kasniju decu jasno...

Ima toga još ali neka nastave drugi a ja ću da se umešam kad mi dodje.....

ps - Tajno vidiš šta radi 16 sekundi i sad mu je ASC na takozvanom opasnom 18 stepenu

Sve se slazem, toliko je ocigledno.

Mislila sam da ce manje da se pomeri za 16 sec, moja greska nisam ukljucila mozak, pricala sam napamet.

Tajna

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  DUH taj Pon Avg 10, 2009 10:45 pm

Tajna ::

Ima ovde svacega...

Kako objašnjavaš rani dobitak i toliko dece uopšte sa LE na vrhu 5p i još JMČ u 5p ?

DUH

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Tajna taj Pon Avg 10, 2009 10:48 pm

DUH ::
Tajna ::

Ima ovde svacega...

Kako objašnjavaš rani dobitak i toliko dece uopšte sa LE na vrhu 5p i još JMČ u 5p ?

Sunce egzaltirano i 0 JU, a Jupiter sve umnozi... Za juzni cvor ne znam, ima ga i moja sestra i ima dete... Cinjenica je da on nije proveo mnogo vremena sa tom decom vladar 5 u 12, ali ih ima vise zbog JU, SO to ne bi dalo.

Tajna

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Milica taj Ned Sep 13, 2009 7:35 pm

Dovoljno mi je da vidim kvadrat Marsa i Plutona i automatski znam da će osoba pre ili kasnije biti u nekom kontaktu sa kriminalom- ili kao policajac , kao kriminalac ili neka bliska veza sa osobom koja je umešana u kriminalne radnje.
To je potvrđena stvar.

A kod Arkana je sve u igri.

Milica

Broj poruka : 614
Локација : brdo
Datum upisa : 13.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  DUH taj Ned Sep 13, 2009 10:06 pm

Milica ::Dovoljno mi je da vidim kvadrat Marsa i Plutona i automatski znam da će osoba pre ili kasnije biti u nekom kontaktu sa kriminalom- ili kao policajac , kao kriminalac ili neka bliska veza sa osobom koja je umešana u kriminalne radnje.
To je potvrđena stvar.

Ja imam MA 180 PL i nemam veze sa kriminalom

DUH

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Milica taj Ned Sep 13, 2009 10:36 pm

Milica ::Dovoljno mi je da vidim kvadrat Marsa i Plutona i automatski znam da će osoba pre ili kasnije biti u nekom kontaktu sa kriminalom- ili kao policajac , kao kriminalac ili neka bliska veza sa osobom koja je umešana u kriminalne radnje.
To je potvrđena stvar.

Ja imam MA 180 PL i nemam veze sa kriminalom
Ne znači da nećeš imati. Laughing

A sad ozbiljno, svi okoreli krimosi (čvrsti momci, takozvani) čije sam natale imala prilike da gledam (podaci ispod žita iz zatvora) su imali loš aspekt između Marsa i Plutona, a čak i mnogi koji su bili hvatani na nekim sitnijim delima. Uz loš Uran...

Milica

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  DUH taj Ned Sep 13, 2009 10:57 pm

Milica ::Ne znači da nećeš imati. Laughing
A sad ozbiljno, svi okoreli krimosi (čvrsti momci, takozvani) čije sam natale imala prilike da gledam (podaci ispod žita iz zatvora) su imali loš aspekt između Marsa i Plutona, a čak i mnogi koji su bili hvatani na nekim sitnijim delima. Uz loš Uran...

Da ne misliš da sam malo mator za kriminal ali bilo je ipak "kriminala", u mladosti su me nvatali da vozim kola bez dozvole lol!

DUH

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Milica taj Ned Sep 13, 2009 11:00 pm

Milica ::Ne znači da nećeš imati. Laughing

Da ne misliš da sam malo mator za kriminal ali bilo je ipak "kriminala", u mladosti su me nvatali da vozim kola bez dozvole lol!
A čuj, nikad nije kasno... Very Happy
Ali si verovatno hrabar.Wink

Milica

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  DUH taj Ned Sep 13, 2009 11:11 pm

Milica :: A čuj, nikad nije kasno... Very Happy
Ali si verovatno hrabar.Wink

Ne želim samo da te negiram, teoretski si u pravu, mogao sam da imam problema sa milicijom ali je NE odneo sve u maglu jer sam sadio zabranjene biljeke na terasi a najdraža osoba me prijavila miliciji ali mi čak ni prijavu nisu napisali i zaista imam prijatelja koji je bio 1,5 god. u zatvoru jer su ga navatali sa 1kg trave a istina poznajem još neke likove koji ne spadaju u ljude koji se bave poštenim poslom...

Inače nisam hrabar, čak bih rekao da sam kukavica, mada nekada jesam, ustvari prelazim iz kukavičluka u ludu hrabrost, valjda zavisno od tranzita......

DUH

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Milica taj Pon Sep 14, 2009 3:06 pm

[quote="DUH"]
Milica :: Ne želim samo da te negiram, teoretski si u pravu, mogao sam da imam problema sa milicijom ali je NE odneo sve u maglu jer sam sadio zabranjene biljeke na terasi a najdraža osoba me prijavila miliciji ali mi čak ni prijavu nisu napisali i zaista imam prijatelja koji je bio 1,5 god. u zatvoru jer su ga navatali sa 1kg trave a istina poznajem još neke likove koji ne spadaju u ljude koji se bave poštenim poslom...

Inače nisam hrabar, čak bih rekao da sam kukavica, mada nekada jesam, ustvari prelazim iz kukavičluka u ludu hrabrost, valjda zavisno od tranzita......
Eto vidiš. Smile Imam nekoliko natala ljudi čije biografije ne bih smela da pišem, ali svi imaju jak Mars u lošem odnosu sa Plutonom.
Verovatno da i snaga planeta i egzaktnost aspekta utiču na to koji će stupanj kriminala biti, a naravno i umešanost drugih planeta.

Milica

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  DUH taj Čet Okt 08, 2009 7:57 pm

Milica ::
Verovatno da i snaga planeta i egzaktnost aspekta utiču na to koji će stupanj kriminala biti, a naravno i umešanost drugih planeta.

Da ali meni je kada se izračuna jačina planeta, najjači baš MARS i nisam sklon kriminalu (bar do sada) a već sam bajat ?

DUH

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  hajkula taj Čet Okt 08, 2009 8:14 pm

Da ali meni je kada se izračuna jačina planeta, najjači baš MARS i nisam sklon kriminalu (bar do sada) a već sam bajat ?

Ali tebi mars nije vladar. On vise opisuje tvoju 4 kucu. Mada, tvoj horoskop lici na horoskop pripadnika Crvenih brigada...

hajkula

Broj poruka : 431
Datum upisa : 19.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  DUH taj Čet Okt 08, 2009 10:14 pm

hajkula :: Ali tebi mars nije vladar. On vise opisuje tvoju 4 kucu. Mada, tvoj horoskop lici na horoskop pripadnika Crvenih brigada...

U pravu si, to sam prevideo ali bi mogao da prodjem i kao član ili oficir SS trupa ili DB (državna bezbednost), kad ono duh koji hoda.

Inače nisi jedina koja ima takav utisak o momo horoskopu, neki astrolozi su mi rekli da se lažno predstavljam i da bi bio dobar špijun, kad ono duh koji hoda.......

DUH

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Milica taj Pet Okt 09, 2009 5:12 pm

Dobro kaže Hajkula....horoskop ti liči na horoskop neke ''beretke''.

Imam podatke jednog pripadnika, tačne, pa ako te zanima daću ti ih da malo škicneš. Laughing

Čovek ima opoziciju MA180Pl osa1/7 - Mars u Ovnu u 1. kući....kao kod Arkana, jak Mars...prejak, reklo bi se...

Inače, on rado daje podatke astrolozima, veruje u astrologiju...svi oni veruju.

Milica

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  DUH taj Pet Okt 09, 2009 6:28 pm

Milica ::Dobro kaže Hajkula....horoskop ti liči na horoskop neke ''beretke''. Imam podatke jednog pripadnika, tačne, pa ako te zanima daću ti ih da malo škicneš. Laughing Čovek ima opoziciju MA180Pl osa1/7 - Mars u Ovnu u 1. kući....kao kod Arkana, jak Mars...prejak, reklo bi se... Inače, on rado daje podatke astrolozima, veruje u astrologiju...svi oni veruju.

Pa daj da vidim te podatke tog lika, znači oni veruju u astrologiju a je proučavam i eto razlike

DUH

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Milica taj Pet Okt 09, 2009 8:24 pm

2. jun 1975. 1h am
Beograd

Imam dozvolu da diskutujem o horoskopu...čisto da neko ne pomisli da dajem datum bez odobrenja.Wink

Milica

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Milica taj Pet Okt 09, 2009 8:27 pm

Samo par reči: od najranije mladosti regrut db-a. Školovan u Švajcarskoj za profesionalnog špijuna i bezbednjaka.
Izuzetno inteligentan...kad ga pogledaš, nikad ne bi poverovao čime se bavi.Smile

Jednom rečju- opasan lik!

Ah da, ima čovek svog astrologa. Laughing

Milica

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  DUH taj Sub Okt 10, 2009 11:58 am

Milica ::2. jun 1975. 1h am
Beograd

Imam dozvolu da diskutujem o horoskopu...čisto da neko ne pomisli da dajem datum bez odobrenja.Wink

Pa da je opasan lik vidi se po MA koji vlada i 1p i 8p i još u sedištu (AR) i još zaštićen dobrim aspektom MA 60 SO koji štiti život, kao i MA 120 NE policijsko špijunski aspekt.

Najviša tačka na na njegovom nebu NE (nevidljivo) u Sa (zakon na zakon 9p) a MO (duša) sakrio je duboko u sebi ali MO 90 NE je aspekt ibice, izmedju ostalog.

Da ima tu svačega pomalo, može da prodje kao neko koga ne treba imati za neprijatelja, bilo ličnog, bilo "poslovnog"

DUH

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  lado06 taj Sre Okt 14, 2009 12:05 am

Ja sam htela sam nesto o Arkanu....on meni nije izgledao kao Asc-bik.Bik je neko ko voli da uziva u picu,jelu...a on to nije bio.Koliko se pricalo o njemu nije pio.

lado06

Broj poruka : 244
Godina : 49
Datum upisa : 09.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  DUH taj Sre Okt 14, 2009 12:24 am

lado06 ::Ja sam htela sam nesto o Arkanu....on meni nije izgledao kao Asc-bik.Bik je neko ko voli da uziva u picu,jelu...a on to nije bio.Koliko se pricalo o njemu nije pio.

Bik voli i kolače, a zna se da je Arkan 80-tih imao poslastičarnicu u svojoj kući pored Zvezdinog stadiona, bio sam tamo i kolači su bili dobri.

Nije uživanje samo u piću.

DUH

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  lado06 taj Čet Okt 15, 2009 7:01 pm

lado06 ::Ja sam htela sam nesto o Arkanu....on meni nije izgledao kao Asc-bik.Bik je neko ko voli da uziva u picu,jelu...a on to nije bio.Koliko se pricalo o njemu nije pio.

Bik voli i kolače, a zna se da je Arkan 80-tih imao poslastičarnicu u svojoj kući pored Zvezdinog stadiona, bio sam tamo i kolači su bili dobri.

Nije uživanje samo u piću.

Jeste Very Happy Zaboravih....slatkise Very Happy

lado06

Broj poruka : 244
Godina : 49
Datum upisa : 09.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  DUH taj Čet Okt 15, 2009 7:28 pm

lado06 :: Jeste Very Happy Zaboravih....slatkise Very Happy

A znaš i kako je voleo sve materijalno, kao i da lićne planete umetnute u AR u 12p daju zlu osobu

DUH

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Sponsored content Danas u 7:59 am

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 3 1, 2, 3  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh