Arkan

Strana 3 od 3 Prethodni  1, 2, 3

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Re: Arkan

Počalji  hajkula taj Sub Okt 17, 2009 10:33 pm

DUH ::
Milica ::2. jun 1975. 1h am
Beograd

Imam dozvolu da diskutujem o horoskopu...čisto da neko ne pomisli da dajem datum bez odobrenja.Wink

Pa da je opasan lik vidi se po MA koji vlada i 1p i 8p i još u sedištu (AR) i još zaštićen dobrim aspektom MA 60 SO koji štiti život, kao i MA 120 NE policijsko špijunski aspekt.

Najviša tačka na na njegovom nebu NE (nevidljivo) u Sa (zakon na zakon 9p) a MO (duša) sakrio je duboko u sebi ali MO 90 NE je aspekt ibice, izmedju ostalog.

Da ima tu svačega pomalo, može da prodje kao neko koga ne treba imati za neprijatelja, bilo ličnog, bilo "poslovnog"

MESEC 90 NEPTUN NIJE ASPEKT UBICE. To je aspekt dusevnog trovanja, dusevne pometnje, emotivnih obmana, samoobmana, zabluda, to moze da bude lazna dusevnost, samosazaljenje... Ostatak horoskopa pokazuje u cemu to moze da dodje do izrazaja, gde da se izrazi. Ako ima violencije u horoskopu, pre svega treba pogledati da li je osoba sklona prevarama, ili suicidu. Jos uvek nema ni U od ubistva. Dusa ne vidi Boga. Ili vidi laznog Boga, vidi nekog Idola. E, sve zavisi od tog Idola, kakav je on, kuda ce povesti natusa. Znaci, ako ima nesto u horoskopu sto ukazuje na ubistva, iz ovog aspekta natus se uzalud zrtvuje iz pogresnih ideala, iz laznih idela. Tek na kraju, ako ima elemenata moze da se kaze, da osoba je ubica iz zablude... na primer.

hajkula

Broj poruka : 431
Datum upisa : 19.02.2009

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  DUH taj Sub Okt 17, 2009 10:42 pm

hajkula :: Merkur u 12 kuci, to su skrivene misli, tajne misli. To jos uvek nisu lose namere. Treba vlasnik natala da ima lose osobine. Osobine vlasnika natala, kako je njegova zena pevala, ... bez duse... jer je mesec u jarcu u losim aspektima, i jer drugi deo horoskopa koji ukazuje na veliku destruktivnu energiju,
skorpionski mars - pluton (i jos neki aspekti). Mesec je jos u 90 sa neptunom pa sam po sebi taj aspekt kaze, ne isplati se biti dobar. Jos je mesec u kvadratu sa jupiterom...

ME u 12p sa lošim aspektima bez obzira na znak u kome se nalazi nosi loše namere a znak će kazati koje su to loše namere

DUH

Broj poruka : 890
Локација : Beograd
Datum upisa : 18.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  DUH taj Sub Okt 17, 2009 10:44 pm

hajkula ::
MESEC 90 NEPTUN NIJE ASPEKT UBICE. To je aspekt dusevnog trovanja, dusevne pometnje, emotivnih obmana, samoobmana, zabluda, to moze da bude lazna dusevnost, samosazaljenje....

Jedno od mogućih značenja MO 90 NE je ubistvo, pročitaj u NE VERUJETE - PROVERITE od Dupora

DUH

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  hajkula taj Sub Okt 17, 2009 10:47 pm

Tajna ::Duh je ovo postavio, ali kod pisaca, pa ja pomislih da odmah prebacim da se ne cimamo posle

Našao sam podatke ARKANA, o njemu svi mnogo znamo iz novina i po priči, ja sam uradio i ASC 18 Bika ali ne znam mesto, stavili su samo širinu i dužinu

Arkan ( R ) – 17. 04. 1952, ( 15 E 34, 45 N 54 ), 6,04 AM, CET – 1

Evo i horoskopa:

Mars je u skorpionu, trigon uran, kratak fitilj. Mars u skorpinu bira trenutak i vreme a u trigonu sa uranom, ne treba mu biti blizu jos mars u kvadratu sa plutonom. Merkur u opoziciji sa saturnom, mogucnost agresivnosti jos u detinjstvu kada nema pravilnog domaceg vaspitanja. Merkur je u 12. Saturn je dispozitor MC, a sa njim, natusom, jos u detinjstvu u sukobu. Nametanje discipline, los primer. Umesto da cita knjige i da mu prica, on natusa kaznjava, drzi ga u ,,zatvoru,, izolaciji. Kada treba da ga kazni, ne ume, mozda mu cak i povladjuje.
Takav aspekt imaju deca koja gadjaju kamenicama (prozore na skoli, na nekoj firmi, cuvara fabrickog kruga... autobuse...) a njihovi roditelji to ne znaju ili cak ako i cuju, bude im smesno. Ne tice ih se sta njihovo dete radi drugima, a na primer, vazno je da sve iz tanjira pojede, da ide u prodavnicu i cak obavlja po kuci neke poslove koje bas i nisu primerene uzrastu.

Arkan je posejao decu po Evropi, nije se znalo za njih, merkur je u 12 kuci, 180 saturn, i on je to dugo krio, cak se nisu medjusobno poznavali. Ali 90 uran, pa se otkrilo. Da nije tog kvadrata, ostali bi i dalje tajna.

Najvece prikrivanje misli nije merkur u 12, nego merkur u aspektu sa saturnom, narocito ako je los. Kada je merkur aspekt los saturn, to je onda smisljeno precutkivanje bitnih detalja pa slika, prica, ima sasvim drugi smisao.

hajkula

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  lado06 taj Sub Okt 17, 2009 10:53 pm

lado06 ::A majka? Kakav je odnos bio njega i majke?
Da li kao njegovu majku gledam MO u jarcu ili 4. kucu?

Ili gledam aspekte 4.kuce i Mo?

Sa takvim MO u Co sigurno mu nije pružila ljubav, mada je možda na neki način mu zamenjivala oca, toj ženi ni sa mužem ni sa sinom nije bilo lako

Ajde sad moze li ovako....da mu je majka bila savesna,odgovorna...ali emocije nije ispoljavala.
Sigurno joj nije bilo lako

lado06

Broj poruka : 244
Godina : 49
Datum upisa : 09.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  DUH taj Sub Okt 17, 2009 10:56 pm

Sve je to u redu ali ja sam samo kratko rekao da ME u 12p sa lošim aspektima daje loše namere i ne vidim šta hoćeš da mi kažeš kada sam to i ja rekao samo nisam objašnjavao detalje, zato i zato, već sam se zadovoljo ME u 12p u lošrem aspektu - loše namere

DUH

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  lado06 taj Sub Okt 17, 2009 11:01 pm

MESEC 90 NEPTUN NIJE ASPEKT UBICE. To je aspekt dusevnog trovanja, dusevne pometnje, emotivnih obmana, samoobmana, zabluda, to moze da bude lazna dusevnost, samosazaljenje....

Jedno od mogućih značenja MO 90 NE je ubistvo, pročitaj u NE VERUJETE - PROVERITE od Dupora

Duseeee meni MO-dusa i NE-psiha u losem aspektu pre bi dale sliku nekog sizofrenicara ili jos pre psihoubice.
A mozda i emotivnog manipulatora....

lado06

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  DUH taj Sub Okt 17, 2009 11:04 pm

lado06 :: Ajde sad moze li ovako....da mu je majka bila savesna,odgovorna...ali emocije nije ispoljavala.
Sigurno joj nije bilo lako

I u čemu je razlika u tvom i mom zaključku, nema ljubavi a da li mu nije pružila ili ispoljila nema razlike

DUH

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  lado06 taj Sub Okt 17, 2009 11:06 pm

Slazem se sa tobom Very Happy Ali sam mislila da li moze jos nesto o tome kakva je bila.... Very Happy kao njegova majka

lado06

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  DUH taj Sub Okt 17, 2009 11:08 pm

lado06 :: Duseeee meni MO-dusa i NE-psiha u losem aspektu pre bi dale sliku nekog sizofrenicara ili jos pre psihoubice. A mozda i emotivnog manipulatora....

Može i to ali je MO 90 NE jedan od signifikatora i ubice, pored MA 90 PL, krcato 12p i slično

DUH

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Milica taj Sub Okt 17, 2009 11:10 pm

lado06 ::

Duseeee meni MO-dusa i NE-psiha u losem aspektu pre bi dale sliku nekog sizofrenicara ili jos pre psihoubice.
A mozda i emotivnog manipulatora....
Laughing

Evo šta kaže Dupor za aspekt mo90ne:

Spreman na prevare, zablude, manije, izdaje zbog previše poverenja, mentalni poremećaji, nečistoća erosa, seksualni ubica, gubici špekulacija, nemoguće savršenstvo.

Milica

Broj poruka : 614
Локација : brdo
Datum upisa : 13.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  DUH taj Sub Okt 17, 2009 11:12 pm

lado06 ::Slazem se sa tobom Very Happy Ali sam mislila da li moze jos nesto o tome kakva je bila.... Very Happy kao njegova majka

Ca na vrhu 4p daje emotivnu majku ali MO u 10p - neuspela majka i pored najboljih namera o kome priča vrh 4p u Raku

DUH

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  DUH taj Sub Okt 17, 2009 11:14 pm

Milica :: Evo šta kaže Dupor za aspekt mo90ne:
Spreman na prevare, zablude, manije, izdaje zbog previše poverenja, mentalni poremećaji, nečistoća erosa, seksualni ubica, gubici špekulacija, nemoguće savršenstvo.[/b][/color]

Priča se da je ubio i dečka ili muža neke svoje žene

DUH

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  hajkula taj Sub Okt 17, 2009 11:25 pm

lado06 ::Slazem se sa tobom Very Happy Ali sam mislila da li moze jos nesto o tome kakva je bila.... Very Happy kao njegova majka

Ca na vrhu 4p daje emotivnu majku ali MO u 10p - neuspela majka i pored najboljih namera o kome priča vrh 4p u Raku

Mesec u jarcu ne daje neuspelu majku. Tacka. Nekakvi problemi postoje, sigurno druge vrste nego sto moze da ima mesec u biku, devici ili vagi ili u kom znaku vec. Mesec u jarcu sigurno daje majku koja mnogo brine, strahuje, koja se mnogo odricala da li zbog teskog vremena, uslova zivota, bolesti u porodici, sama bila bolesna... Mesec u jarcu vrlo cesto daje nezahvalno dete, narocito musko. Recimo, sin je negde nezahvalan majci, pa onda i sinov sin. Mesec u jarcu, majka cuti i trpi. Strahuje da li ce imati da nahrani dete. Cesto nema. Da li ogranicena od svog oca, kojeg je slepo slusala, od drzave, zakona... koja ogranicenja, koje nametnute obaveze i drugi uslovi vide se iz znaka raka, cetvrte kuce i aspekata.

hajkula

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  DUH taj Sub Okt 17, 2009 11:30 pm

Mesec u jarcu ne daje neuspelu majku. Tacka. Nekakvi problemi postoje, sigurno druge vrste nego sto moze da ima mesec u biku, devici ili vagi ili u kom znaku vec. Mesec u jarcu sigurno daje majku koja mnogo brine, strahuje, koja se mnogo odricala da li zbog teskog vremena, uslova zivota, bolesti u porodici, sama bila bolesna... Mesec u jarcu vrlo cesto daje nezahvalno dete, narocito musko. Recimo, sin je negde nezahvalan majci, pa onda i sinov sin. Mesec u jarcu, majka cuti i trpi. Strahuje da li ce imati da nahrani dete. Cesto nema. Da li ogranicena od svog oca, kojeg je slepo slusala, od drzave, zakona... koja ogranicenja, koje nametnute obaveze i drugi uslovi vide se iz znaka raka, cetvrte kuce i aspekata.

Postoji MO u Co sa dobrim i lošim aspektima i sa dobrim i lošim dispozitorom, ovaj je loš sa aspektima i sa dispozitorom, tačka.

DUH

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  hajkula taj Sub Okt 17, 2009 11:33 pm

Postoji MO u Co sa dobrim i lošim aspektima i sa dobrim i lošim dispozitorom, ovaj je loš sa aspektima i sa dispozitorom, tačka.

a zasto preskaces stanje u raku i u cetvrtoj kuci?

hajkula

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  DUH taj Sub Okt 17, 2009 11:40 pm

a zasto preskaces stanje u raku i u cetvrtoj kuci?

Pročitaj gore malo moj post od 10,12 pm

DUH

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Sponsored content Danas u 11:38 am

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Strana 3 od 3 Prethodni  1, 2, 3