Gernica

Strana 1 od 3 1, 2, 3  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Gernica

Počalji  gernica taj Sub Avg 22, 2009 7:03 pm

Evo i moje karte, pa ako nekom nesto interesantno zapadne za oko neka bez ustezanja komentarise.
Trenutno sam na obuci za posao u banci koji bi trebala obavljati narednih 9 meseci, pa nakon toga
potpisati ugovor za stalno ili se zaposliti u struci (mup).
Posao u banci ce biti poprilicno stresan, pa me zanima kako cu se snaci?
Jer, i na obuci mi deluje kao da me je neko ubacio u Formulu 1!

gernica

Broj poruka : 240
Datum upisa : 12.01.2009

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Re: Gernica

Počalji  gernica taj Sub Avg 22, 2009 9:20 pm

Kad smo vec kod aspekata koji stite zivot...
Kazu za So u XII da se uvek samo iscupa iz losih situacija - naravno uz dobre aspekte.
Meni je SO90Plu, ali vl XII i disp SO - Mo u trigonu sa SO i triognu sa vl VIII Uranom.
Nikad drugacije nisam uspevala da tumacim ovaj aspekt, pa me zanima na sta bi se jos mogao odnositi, sem
na zastitu zivota i zanimanje za okultno?
Da, da ne zaboravim - So ima i 120 sa Ma u Sco!
Nije da ne razmisljam o smrti ipak imam SatMa u Sco, ali fascinaciju donosi Ur vl VIII u V polju - ispravite me ako gresim.

gernica

Nazad na vrh Ići dole

re:

Počalji  IVA taj Sub Avg 22, 2009 9:22 pm

koja planeta predstavlja banke?

IVA

Broj poruka : 420
Локација : beograd
Datum upisa : 18.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Tajna taj Sub Avg 22, 2009 9:26 pm

Kockica ::koja planeta predstavlja banke?

Osma kuca, Skorpija, PL...

I ti si promasila temu...

Tajna

Broj poruka : 785
Godina : 41
Локација : Florida
Datum upisa : 27.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Tajna taj Sub Avg 22, 2009 9:27 pm

Salim se, ja to zbog Carobnice...samo se salim, znam zasto pitas...

Tajna

Nazad na vrh Ići dole

re

Počalji  IVA taj Sub Avg 22, 2009 9:35 pm

gernica ::Evo i moje karte, pa ako nekom nesto interesantno zapadne za oko neka bez ustezanja komentarise.
Trenutno sam na obuci za posao u banci koji bi trebala obavljati narednih 9 meseci, pa nakon toga

IVA

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Tajna taj Sub Avg 22, 2009 9:36 pm

Kockica ::
gernica ::Evo i moje karte, pa ako nekom nesto interesantno zapadne za oko neka bez ustezanja komentarise.

Pa vec sam ti odgovorila, 2 posta navise...

Tajna

Nazad na vrh Ići dole

re

Počalji  IVA taj Sub Avg 22, 2009 9:37 pm

drzim se teme:) Very Happy flower

sunny Very Happy

IVA

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Tajna taj Sub Avg 22, 2009 9:41 pm

Gernice, pogledah ja i njegov i tvoj chart, ne vidim zasto to ne bi moglo da traje, ja tu vidim iskrenu zaljubljenost, u cemu je problem?

Tvoja VE i SA imaju medjusobno dobre dispozitore, tako da posle patnje, svane sunce, i to je ok. Taj vladar 7 je umetnut i UR, je pa jel to u tajnosti, So je takodje u 12, potvrdjuje, a jel on ozenjen, razveden? Ispricaj mi malo situaciju da znam odakle da krenem. Ima losih stvari ali ima i dosta dobrih... pomozi mi malo.

Tajna

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Tajna taj Sub Avg 22, 2009 9:42 pm

Kockica ::drzim se teme:) Very Happy flower

sunny Very Happy

Ma i to sam objasnila, znam da se drzis teme, ja sam se to zezala zbog Carobnice, samo neuspela sala, nista vise...

Tajna

Nazad na vrh Ići dole

re

Počalji  IVA taj Sub Avg 22, 2009 9:45 pm

imas jaku volju i umes izgleda da isteras stvar do kraja i to ako treba ,,silom,,
lupam al izgleda mi da ce ti prijati, da ces se dobro osecati, mozda cak i zaljubiti, i dobro ces zaradjivati
no treba da istreniras osecaj moci!

IVA

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  gernica taj Sub Avg 22, 2009 10:15 pm

Gernice, pogledah ja i njegov i tvoj chart, ne vidim zasto to ne bi moglo da traje, ja tu vidim iskrenu zaljubljenost, u cemu je problem?

Tvoja VE i SA imaju medjusobno dobre dispozitore, tako da posle patnje, svane sunce, i to je ok. Taj vladar 7 je umetnut i UR, je pa jel to u tajnosti, So je takodje u 12, potvrdjuje, a jel on ozenjen, razveden? Ispricaj mi malo situaciju da znam odakle da krenem. Ima losih stvari ali ima i dosta dobrih... pomozi mi malo.

Cini mi se da je u ranoj mladosti bio ozenjen i da je bio dibidus razocaran - vl 7 kvadrat Ne - i pri tom ja ovo nagadjam,
mada ovaj aspekt takodje pokazuje da moze od drugih kriti da je (bio) ozenjen.

Do nedavno je ziveo sa devojkom dosta mladjom tj do kraja 2007, bili su zajedno 2,5 godine, a to ti je bila patologija teska, ona uzasno teatralna i pritiskala ga da vezu ozvanice, bilo je tu i zescih neverstava sa njene strane.
Upoznajemo se preko mog tadasnjeg posla (agencija za posredovanje u izdavanju nekretnina) - on svratio jer mu je trebao stan - to je bilo aprila 2008.
Ulazimo u vezu i bili smo nekih par meseci zajedno - tajno.
Nije opstalo, jer ja nisam htela da se vezem nisam imala neku posebnu inicijativu - ni sama ne znam zasto -
to mogu pravdati nekom negativnom energijom i stanjem u kojem smo se oboje nalazili u tom trenutku. I da - kada mi je rekao kako je zavrsio sa njom (jasno mi je bilo da to jos nije zavrsemo) i ja se tu polako povlacim.
Vidjamo se periodicno i ne znam vise sta da mislim, ni kako da se postavim...
Jeste bilo bolno, ali kako vreme odmice meni se cini da mi taj covek sve vise znaci.
Mislim da kada bi se malo vise otvorila i pokazala inicijativu - to bi sigurno bilo drugacije.

Sad - zanima me tvoje misljenje.
Je li moguce da je on ozenjen, jer ja nemam takvu informaciju.
Mada nije iskljuceno, jer to nije detaljno provereno.

Kakva je situacija sa tvoje tacke gledista?

Poslednji izmenio gernica dana Sub Avg 22, 2009 10:25 pm, izmenjeno ukupno 1 puta

gernica

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  gernica taj Sub Avg 22, 2009 10:23 pm

imas jaku volju i umes izgleda da isteras stvar do kraja i to ako treba ,,silom,,
lupam al izgleda mi da ce ti prijati, da ces se dobro osecati, mozda cak i zaljubiti, i dobro ces zaradjivati
no treba da istreniras osecaj moci!

Sto se volje tice - ta ti je dobra!
Isterujem svoje, ali se trudim da se usaglasim sa okolinom, mada umem i glavom kroz zid -
to ti je taj Mo u Ari!
Ali, to samo kada mi dosadi ubedjivanje.
A, strpljenja mi ne manjaka - SatMa. Triput merim - jednom secem! Smile
Akcjije mi treba, tako da je dobro sto ce to ici kroz posao .

Ne zanm na sta konkretno mislis kada kazes - istreniras osecaj moci?
Mislis, da ne treba da se suzdrzavam ili suprotno?

gernica

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  DUH taj Sub Avg 22, 2009 10:29 pm

Astrološke uslove za rad u Banci imaš jer vladar 10p MA je otišao u SC (tudja lova) u 4p može da znači privatna banka ali sa SA to je težak i mukotrpan rad za pare koje ćeš dobiti ali ne tako loše za naše uslove pošto je MA u SC u sedištu

Takodje i vladar tvog 8p UR 120 VE ASC govori da možeš raditi sa tudjom lovom a na tom poslu možeš naći i neočekivano ljubav, mada je izgleda u tajnosti iz nekog razloga

DUH

Broj poruka : 890
Локација : Beograd
Datum upisa : 18.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  gernica taj Sub Avg 22, 2009 10:38 pm

sa SA to je težak i mukotrpan rad za pare koje ćeš dobiti

Sa je vladar VI, a Ma X(volela bih cuti tvoj komentar na ovaj aspekt) - tako da je to nesto sto mi svakako sleduje, ali kako je Sat 60 nat JU, a uskoro i tranz Plu - kroz vreme prosperitet.
Taj Sat moze predstavljati i lovu (nagadjam) iz drzavne kase, jer me prvih 9 meseci placa drzava - sto moje So u Raku
takodje potvrdjuje. Nakon tih 9 meseci banka odlucuje hoce li me zadrzati i u tom slucaju zarada je nemerljlivo veca, a u suprotnom postoji solucija da radim u mup-u.
Kakva je tvoja prognoza i koja bi varijanta bila povoljnija za mene?
Kako da tumacim kroz posao ovog tranz Plu koji ce gaziti nat Ju u januaru?

gernica

Nazad na vrh Ići dole

re

Počalji  IVA taj Sub Avg 22, 2009 10:41 pm

gernica ::
sa SA to je težak i mukotrpan rad za pare koje ćeš dobiti

Sa je vladar VI, a Ma X(volela bih cuti tvoj komentar na ovaj aspekt) - tako da je to nesto sto mi svakako sleduje, ali kako je Sat 60 nat JU, a uskoro i tranz Plu - kroz vreme prosperitet.
Taj Sat moze predstavljati i lovu (nagadjam) iz drzavne kase, jer me prvih 9 meseci placa drzava - sto moje So u Raku
takodje potvrdjuje. Nakon tih 9 meseci banka odlucuje hoce li me zadrzati i u tom slucaju zarada je nemerljlivo veca, a u suprotnom postoji solucija da radim u mup-u.
Kakva je tvoja prognoza i koja bi varijanta bila povoljnija za mene?
Kako da tumacim kroz posao ovog tranz Plu koji ce gaziti nat Ju u januaru?

neka velika lova!

IVA

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Izida taj Sub Avg 22, 2009 10:51 pm

...

Poslednji izmenio Izida dana Sre Okt 05, 2011 6:22 pm, izmenjeno ukupno 1 puta

Izida

Broj poruka : 626
Datum upisa : 06.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  DUH taj Sub Avg 22, 2009 11:08 pm

gernica ::Kad smo vec kod aspekata koji stite zivot...
Kazu za So u XII da se uvek samo iscupa iz losih situacija - naravno uz dobre aspekte.
Meni je SO90Plu, ali vl XII i disp SO - Mo u trigonu sa SO i triognu sa vl VIII Uranom.
Nikad drugacije nisam uspevala da tumacim ovaj aspekt, pa me zanima na sta bi se jos mogao odnositi, sem
na zastitu zivota i zanimanje za okultno?
Da, da ne zaboravim - So ima i 120 sa Ma u Sco!
Nije da ne razmisljam o smrti ipak imam SatMa u Sco, ali fascinaciju donosi Ur vl VIII u V polju - ispravite me ako gresim.

So nije najsrećnije postavljeno u 12p vodenom polju i još u Raku a ima kvadrat sa PL koji vlada 5 poljem ljubavi pa može doneti neprijatnosti vezane za ljubav ili neke opasne likove kao i promašenu fatalnu ljubav koju leči samo osama i patnja a tome doprinosi i VE (ljubav) 90 SA opet patnja kroz ljubav, medjutim veliki vatreni trigon VE UR MO ti na krajumora doneti dobrog muža.

A što se tiče posla nisam siguran jer možeš da pokriješ i banku i posao vezan za uniformu na neki način, takodje je dobro što su ti vladari 8p i 12p deo velikog trougla pa SO 90 PL te ne ugrožava ali će doneti probleme, takodje može ti doneti probleme sa ocem i činjenicu da je možda njemu u mladosti prećeno smrću

Poslednji izmenio DUH dana Ned Avg 23, 2009 1:19 am, izmenjeno ukupno 1 puta

DUH

Nazad na vrh Ići dole

re

Počalji  IVA taj Sub Avg 22, 2009 11:19 pm

moze da joj da jaku volju i sposobnost da udje u konflikte ,

al koja dilema il policajac il bankar????zar je to slicno????

Poslednji izmenio Gloria dana Pon Sep 21, 2009 3:41 pm, izmenjeno ukupno 1 puta

IVA

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  DUH taj Sub Avg 22, 2009 11:42 pm

Kockica ::SO 90 PL te ne ugrožava ali će doneti probleme
moze da joj da jaku volju i sposobnost da udje u konflikte ,
no ima i aspekt jupiter pluton dosta dobar -
al koja dilema il policajac il bankar????zar je to slicno????

Nije slično policija ili bankarstvo ali kada vladar 10p MA (uniforma) ode u SC (tudja lova, kriminal) može da simbolizuje i jedno i drugo ali pošto SA (prirodno karijera) 60 JU (velika lova ili zakon) u 6p (radno okruženje) tada može da predstavlja i policiju i bankarstvo a šta će prevladati ne mogu trenutno da računam

DUH

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  gernica taj Ned Avg 23, 2009 12:08 pm

Njegova http://img145.imageshack.us/my.php?image=astro2gw01njegovanataln.gif
Sinastrija http://img145.imageshack.us/my.php?image=astro61gw0102sinastrija.gif

Da i ovde postavim sinastriju.
Na prvoj strani je u postu namenjenom Tajni opisana >situacija<...

gernica

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  gernica taj Ned Avg 23, 2009 12:14 pm

@ Duh

Nije slično policija ili bankarstvo ali kada vladar 10p MA (uniforma) ode u SC (tudja lova, kriminal) može da simbolizuje i jedno i drugo ali pošto SA (prirodno karijera) 60 JU (velika lova ili zakon) u 6p (radno okruženje) tada može da predstavlja i policiju i bankarstvo a šta će prevladati ne mogu trenutno da računam

Uverena sam da ce borba protiv org kriminala prevladati, ipak je taj Ma u Sco toliko jak da trazi izazove
koje je nemoguce pronaci u bankarskom sektoru, koliko god posao bio zahtevan...

Mogu li racunati da su Plu i Sat u konjukciji iako je orb 10*, a i u razlicitim su znacima, mada se Plu vraca iz retrogradnosti - bio je na 1* Sco?
Kako ce se odraziti ova, da kazem konjukcija u IV na segment posla?

So nije najsrećnije postavljeno u 12p vodenom polju i još u Raku a ima kvadrat sa PL
Kako je So vl Asc, ne znam koliki se orbis uzima za aspekte sa So - negde procitah i do 15*(?!).
Ako je tako, znaci li da je to SO okrznulo malo i Asc?
Volim osamu, ali smenjuju se periodi osame i akcije - verovatno je to zbog tog 90 sa Plu - kopkanja po sebi,
smisljanja strategije, otpustanja starih modela ponasanja - jer, odvajanjem od porodice shvatam da ima toliko toga
cega se u svojoj podsvesti trebam osloboditi, nepotrebnih reakcija koje su rezultat vidite vec kakve porodicne situacije. Uspostavljanje nove mene, tj pokazivanje pravog lica (SO90Plu)...
Zbog ove kvadrature imala sam par neprijatnih situacija na mestima zabave od strane suprotnog pola, ali i sama sam bila iznanadjena svojom pribranoscu i u tim situacijama...

gernica

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  DUH taj Ned Avg 23, 2009 3:23 pm

gernica :: Uverena sam da ce borba protiv org kriminala prevladati, ipak je taj Ma u Sco toliko jak da trazi izazove
koje je nemoguce pronaci u bankarskom sektoru, koliko god posao bio zahtevan...

Mogu li racunati da su Plu i Sat u konjukciji iako je orb 10*, a i u razlicitim su znacima, mada se Plu vraca iz retrogradnosti - bio je na 1* Sco?
Kako ce se odraziti ova, da kazem konjukcija u IV na segment posla?

Kako je So vl Asc, ne znam koliki se orbis uzima za aspekte sa So - negde procitah i do 15*(?!).
Ako je tako, znaci li da je to SO okrznulo malo i Asc?
Volim osamu, ali smenjuju se periodi osame i akcije - verovatno je to zbog tog 90 sa Plu - kopkanja po sebi,
smisljanja strategije, otpustanja starih modela ponasanja - jer, odvajanjem od porodice shvatam da ima toliko toga
cega se u svojoj podsvesti trebam osloboditi, nepotrebnih reakcija koje su rezultat vidite vec kakve porodicne situacije. Uspostavljanje nove mene, tj pokazivanje pravog lica (SO90Plu)...
Zbog ove kvadrature imala sam par neprijatnih situacija na mestima zabave od strane suprotnog pola, ali i sama sam bila iznanadjena svojom pribranoscu i u tim situacijama...

PL i SA nisu u konjukciji, orbis je preveliki i još 2 znaka u pitanju ali postoji posredna veza preko PL dispozitora VE 90 SA

Ni SO ti nije u konjukciji sa ASC opet veliki orbis i opet 2 znaka, inače orbis za SO jeste 15st ali se računa poluorbis ispred i iza 7,5st pa zato nije u konjukciji sa ASC

DUH

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  gernica taj Ned Avg 23, 2009 3:38 pm

@ Duh
PL i SA nisu u konjukciji, orbis je preveliki i još 2 znaka u pitanju ali postoji posredna veza preko PL dispozitora VE 90 SA
Kako se moze tumaciti to sto preko disp Plu ima kvadrat sa Sat - na sta se to moze odraziti?

gernica

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  DUH taj Ned Avg 23, 2009 4:46 pm

gernica ::
Kako se moze tumaciti to sto preko disp Plu ima kvadrat sa Sat - na sta se to moze odraziti?
Pa pošto je VE dispozitor PL i ima VE 90 SA vraća priču na ljubav i probleme vezane za nju

DUH

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Sponsored content Danas u 1:04 am

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 3 1, 2, 3  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh