Gernica

Strana 3 od 3 Prethodni  1, 2, 3

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Re: Gernica

Počalji  gernica taj Uto Sep 01, 2009 8:10 pm

A ko njega zove kuci? Iz ovoga sto si mi rekla i onoga sto sam videla u horarnom horoskopu, kuca ga koci - odnosno on namerama ide ka tebi ali mu nesto odvlaci paznju. Jel on ima samo tu bivsu tamo ili nekog drugog? Jel oni zive zajedno? Sta je njemu kuca?

Zaboravih ti reci - dvouimi se gde da kupi stan - Ns ili Bg. Sta bi mogao prelomiti?
Sa ovakvim Lavom, nema sumnje, ali kada bi taj mogao doneti odluku?
Da se razumemo, ovo pitam, jer od toga umnogome zavisi opstanak nase >veze<, jer ako se odluci za Ns
znaci da se opredelio za >nju<.
A sta mu je kuca? Pa, vec godinu dana je to BG, ali seli se zbog prirode posla, a sta se
desava u NSu - to ne znam, ali imam nameru da saznam uskoro..
Reci mi direktno kako umes, da li taj moze biti veran sa ovakvim egom, Vagom u podznaku, aspektom Ve90Ju i
Ma90Ne?!

gernica

Broj poruka : 240
Datum upisa : 12.01.2009

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  gernica taj Sub Sep 05, 2009 9:16 pm

U sinastiji imamo njegov Sat konjukcija moja Ve i trigon moj MO.
Koliko ovi aspekti govore o dugotrajnosti, a koliko o kvalitetu veze?
Znam da SatVe sinastrijski govori o tezini, ozbiljnosti...
Taj njegov Sat je tacno na mom Asc - a vladar je njegove IV i u Lavu je u padu.
Koliko on moze gomilati obaveze i biti jako tezak osobi na cijem je Asc ili se njegov uticaj tu i ne osecana taj nacin?

Postavicu i njegov solar u potpis, pa ako je neko raspolozen za diskusiju...

gernica

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Tajna taj Ned Sep 06, 2009 6:20 am

gernica ::
A ko njega zove kuci? Iz ovoga sto si mi rekla i onoga sto sam videla u horarnom horoskopu, kuca ga koci - odnosno on namerama ide ka tebi ali mu nesto odvlaci paznju. Jel on ima samo tu bivsu tamo ili nekog drugog? Jel oni zive zajedno? Sta je njemu kuca?

Zaboravih ti reci - dvouimi se gde da kupi stan - Ns ili Bg. Sta bi mogao prelomiti?
Sa ovakvim Lavom, nema sumnje, ali kada bi taj mogao doneti odluku?
Da se razumemo, ovo pitam, jer od toga umnogome zavisi opstanak nase >veze<, jer ako se odluci za Ns
znaci da se opredelio za >nju<.
A sta mu je kuca? Pa, vec godinu dana je to BG, ali seli se zbog prirode posla, a sta se
desava u NSu - to ne znam, ali imam nameru da saznam uskoro..
Reci mi direktno kako umes, da li taj moze biti veran sa ovakvim egom, Vagom u podznaku, aspektom Ve90Ju i
Ma90Ne?!

Po horarnom izgleda da se opredeljuje za Novi sad... Jeste li vi konkretno u vezi? Mozda sam nesto i previdela pobrkala. Izvini ako je to slucaj, ali moram da te pitam, jeste li vi ostvarili vezu - vezu ozvanicenu sem onih par meseci, tajno? Da li ste u vezi sada ili je to samo seks ili ni seksa nema. Ne znam odakle da krenem... Konkretizuj vas status...

Tajna

Broj poruka : 785
Godina : 41
Локација : Florida
Datum upisa : 27.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  gernica taj Ned Sep 06, 2009 8:53 am

Nikakvo ostvarenje veze, on je hteo vezu, ja sam otezavala, ali sada smo se videli samo par puta i sexa nije bilo tj
nema ga uopste. Suvise komplikovano da bi se ostvarilo, ali verovatno me to i vuce njemu. Ne znam...

U prici je spomenuo da u narednih godinu dana planira da predje u NS, ali ni jedna firma u NSu
mu ne moze pruziti tako dobre uslove kao ova u BGu.

gernica

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  gernica taj Sub Sep 12, 2009 4:49 pm

Prosla je prva nedelja na poslu, ne bas slavno, obzirom da sam pocetnik, ali koleginice se trude da mi pomognu, nekad malo i odmognu, ali moj utisak je da mogu dosta od njih nauciti. Gledaju me kao konkurenciju, to je sigurno, ali ima li izgleda da uznapredujem bar malo?
Obzirom da je Me retrogradan i cekaju ga dosta teski aspekti, a ja radim sa ljudima i njihovim paricama, sta mogu da
ocekujem u narednom periodu?
Hocu li uspeti da se uklopim u grupu ljudi sa kojima radim - to mi je najvaznije, jer mi se cini da imaju dosta predrasuda u vezi mene, ali trudicu se da dokazem da za tim nema potrebe...
Problem kod mene je sto sve radim polako, za sve mi je potrebno vreme, jer volim dobro da odmerim situaciju, ljude.
Kazem problem (meni nije, jer sam takva), jer u ovom poslu se ocekuje da sve to ide mnogo brze...

gernica

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Astrotanja taj Sub Sep 12, 2009 9:11 pm

Retrogradni Merkurtranzitira tvojom natalnom trećom i u opoziciji je sa Mesecom, a uskoro će biti i u kvadratu sa Jupiterom,, pa Neptunom u drugoj pol. septembra. On svakako nije dobar za nove kontakte, nove informacije poznastva i može da stvara probleme u konunikacaji, neku vrstu ne razumevanja dok pravi opoziciju sa Mesecom.
Ono što je povoljno je da vl. tvoje šeste Saturn ulazi u sekstil sa Suncem natalnim, vl. 2. pa sonosli priliku za poboljšanje materijalno, koje će se istina više ostiti u budućnosti, jer je to dobro za dugoročno ulaganje, pa se rezultati rada i truda moći da se tek osete u budućnosti. To će biti najizraženije sredinom i u drugoj polovini septembra. Sada je vreme kada treba da se više trudiš, pokažeš se odgovornom, savesnom, sve ono što Saturn zahteva, da bi ti kasnije bilo bolje, da bi učvrstila i poboljšala svoju finansijsku situaciju, Istovremeno i Uran pravi trigon sa natalnim Suncem i ima novina, iznenadnih promena i događanja.
Svaki početak je težak, ali biće već lakše od 30. septembra kada Merkur prestane da ide retrogradno, tad će komunikacija biti bolja, a ti postići veću brzinu.

Poslednji izmenio Astrotanja dana Sre Jun 02, 2010 6:16 pm, izmenjeno ukupno 1 puta

Natalna karta mog oca:
http://www.fotorola.com/uploads/5df8f9144c.jpg

Filip:
http://www.fotorola.com/uploads/df40930d7d.gif

Astrotanja

Broj poruka : 4037
Godina : 51
Datum upisa : 22.10.2008

Pogledaj profil korisnika http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  gernica taj Pon Sep 21, 2009 11:40 pm

Da pojasnim Tajni malo situaciju...
Vidjamo se povremeno, ima sexa, sreli smo se danas u gradu - prvi put slucajno i evo karte tog trenutka
http://img176.imageshack.us/i/53216493.gif/

Hocemo li se nas dvoje dogovoriti u kom ce smeru ovo dalje ici ili ce se to i dalje vuci tek tako...

gernica

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  gernica taj Sre Jun 02, 2010 3:45 pm

Kada bi bilo najpovoljnije zapoceti zajednicki zivot? Jun, jul, avgust ili septembar? Sinastrija je u potpisu. Jupiter i Uran se priblizavaju nat MO(iznenadna odluka u vezi promene doma, statusa), ali Sat negde do sept treba da promeni znak i definitivno se udalji od opozicije sa nat MO?
Kakvo je vase vidjenje? Question queen

gernica

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  gernica taj Pon Jun 07, 2010 9:54 pm

Situacija se ovih dana nesto zakomplikovala, verujem da je tranz Ma 180 tranz Ne u T-kvadratu sa tranz Me zasluzan za njegovo nepoverenje. Ispituje ljubav, pomislih! Pa, i to nije tako lose... Konacno ce se pokrenuti teme o kojima se ne razgovara vec duugo, i mislim da ce ga moja spontanost koliko god ona bila potrebna u ovom trenutku jos vise zbuniti, ali nema mi druge... Ostavicu njemu da odluci hoce li se ovo konacno pretvoriti u ozbiljniju vezu, pa me zanima vase vidjenje. Hoce li u narednom preiodu biti pregovora i da li se slazete sa mojim stavom?

gernica

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Sponsored content Danas u 11:23 pm

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Strana 3 od 3 Prethodni  1, 2, 3

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh

- Similar topics