Novak Djokovic

Strana 2 od 4 Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Re: Novak Djokovic

Počalji  DUH taj Ned Avg 30, 2009 8:11 pm

Ovo je po meni horoskop Novaka a vi razmislite zašto

DUH

Broj poruka : 890
Локација : Beograd
Datum upisa : 18.07.2009

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  hajkula taj Ned Avg 30, 2009 9:01 pm

Novak je ziveo sa dedom, on je najzasluzniji za njegov uspeh. Deda je prodao stan da bi mu omogucio bavljenje tenisom.
Porodicni problemi. Otac mu je kreten. Ambiciozni kreten. Novopeceni bogatas, takvog mentaliteta, psihologije, sklonosti. Sklon pevaljkama. Novak ga je oterao iz loze, sa tribina. Ne jednom.

hajkula

Broj poruka : 431
Datum upisa : 19.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  DUH taj Ned Avg 30, 2009 9:32 pm

hajkula ::Novak je ziveo sa dedom, on je najzasluzniji za njegov uspeh. Deda je prodao stan da bi mu omogucio bavljenje tenisom.
Porodicni problemi. Otac mu je kreten. Ambiciozni kreten. Novopeceni bogatas, takvog mentaliteta, psihologije, sklonosti. Sklon pevaljkama. Novak ga je oterao iz loze, sa tribina. Ne jednom.

Dobro a gde bi Novaku stavila ASC ?

DUH

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Tajna taj Ned Avg 30, 2009 9:44 pm

DUH ::vreme rodjenja - 6,40,04 pm ili ASC -15,37 SC
kaže čiča

TAJNA postavi ovu kartu sa mojim vremeno, zanaš da ne umem a mrzi me da učim kad imam tebe

Pa vidis Duse da si naucio, sve sam ti lepo objasnila i vidis da umes i nije bilo nista tesko... Ja moram nekad i da spavam, a spavala sam od 8 ujutro- tek pa do sada...

Pa Skorpija je bila moja druga opica, najvise izgleda kao Skorpija! Medjutim sa ovim chartom ne vidim popularnost koju on ima. Ajde jos malo da pogledam...

Ovo sto hajkula pise nisam znala, ali se opet uklapa sa onim horoskopom - Devica na Asc-u... Moram jos malo da razmislim...

Tajna

Broj poruka : 785
Godina : 41
Локација : Florida
Datum upisa : 27.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  DUH taj Ned Avg 30, 2009 10:15 pm

Tajna :: Pa vidis Duse da si naucio, sve sam ti lepo objasnila i vidis da umes i nije bilo nista tesko... Ja moram nekad i da spavam, a spavala sam od 8 ujutro- tek pa do sada...
Pa Skorpija je bila moja druga opica, najvise izgleda kao Skorpija! Medjutim sa ovim chartom ne vidim popularnost koju on ima. Ajde jos malo da pogledam...
Ovo sto hajkula pise nisam znala, ali se opet uklapa sa onim horoskopom - Devica na Asc-u... Moram jos malo da razmislim...

Pa ono što si mi ti objasnila za postavljanje natala ništa nisam razumeo a ovo sam postavio sistemom probaj pa kud puklo da puklo.

Kako ne vidiš popularnost, vladar 10p SO (popularnost) u 7p (javnost) 60 MO u 5p AR (popularnost u sportu) a tu je MO 0 SMČ (popularnost) AR je sport na vrhu 6p (svakodnevnica, radno okruženje)

Inače deda je 7p u muškom SO 60 MO u 5p može da pokrije prodavanje kuće radi sporta svog unuka

DUH

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Tajna taj Ned Avg 30, 2009 11:11 pm

Koliko sam ja provalila za popularnost mora da ima i vladar 1 u aspektu sa MC -om, ili bar svetlo jedno svetlo visoko - blizu zenita. To sto je vladar 10 u 7 mi nije dovoljno jako. Palo je meni ovo na pamet, ali mi on ne deluje toliko introvertan sa toliko planeta ispod horizonta i vladarem 1 kuce u 12 ili ako gledamo Marsa u 8...

Ja i dalje ostajem pri Asc u Devici, jer i taj aspekt pokriva pricu za dedu, i ostale price za njegovu porodicu...

Hajkuli verujem ovo za caleta nesto sam i ja nacula, a u ovom slucaju, sa Skorpijom na Asc, ta prica za caleta ne funkcionise, naime vladar 10 Sunce u 7 kuci, samo dobro aspektovano. Ako stavimo Devicu na Asc ima ME kao vladar 10, ali je i Mars u Raku u 10, pa u opoziciji sa Uranom, iz 4 kuce, pa ga izbacivao iz loze, a i majku je sigurno emotivno povredjivao i bio na neki nacin tiranin u kuci, sto bi taj MA u Raku bas i opisao...

Jos jedna stvar ne radi sa Skorpijom, otac je bio sportista - skijas, ovo Sunce u Blizancima to ne opisuje, ali Merkur u 180 SA, UR, bi to opisao,(skijanje), a i mama je primarno skijacica i to bi pokrilo onakvo 4 polje. Jos i Saturn u 4 hoce da opise dedu i umesanost u vaspitanje, a opisuje i napacenost majke, kao i rano odvajanje od porodice. Sa Devicom mi sve nekako leglo, ostajem dosledna svom izboru!

Sto ti mislis da nije Devica?

Tajna

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  DUH taj Ned Avg 30, 2009 11:46 pm

Tajna ::Koliko sam ja provalila za popularnost mora da ima i vladar 1 u aspektu sa MC -om, ili bar svetlo jedno svetlo visoko - blizu zenita. To sto je vladar 10 u 7 mi nije dovoljno jako. Palo je meni ovo na pamet, ali mi on ne deluje toliko introvertan sa toliko planeta ispod horizonta i vladarem 1 kuce u 12 ili ako gledamo Marsa u 8...

Ja i dalje ostajem pri Asc u Devici, jer i taj aspekt pokriva pricu za dedu, i ostale price za njegovu porodicu...

Hajkuli verujem ovo za caleta nesto sam i ja nacula, a u ovom slucaju, sa Skorpijom na Asc, ta prica za caleta ne funkcionise, naime vladar 10 Sunce u 7 kuci, samo dobro aspektovano. Ako stavimo Devicu na Asc ima ME kao vladar 10, ali je i Mars u Raku u 10, pa u opoziciji sa Uranom, iz 4 kuce, pa ga izbacivao iz loze, a i majku je sigurno emotivno povredjivao i bio na neki nacin tiranin u kuci, sto bi taj MA u Raku bas i opisao...

Jos jedna stvar ne radi sa Skorpijom, otac je bio sportista - skijas, ovo Sunce u Blizancima to ne opisuje, ali Merkur u 180 SA, UR, bi to opisao,(skijanje), a i mama je primarno skijacica i to bi pokrilo onakvo 4 polje. Jos i Saturn u 4 hoce da opise dedu i umesanost u vaspitanje, a opisuje i napacenost majke, kao i rano odvajanje od porodice. Sa Devicom mi sve nekako leglo, ostajem dosledna svom izboru!

Njemu LE vlada 10p što je isto a SO u 7p, osim toga čovek je poznat po sportu a 5p je ispod horizonta pa me čudi tvoja nedoumica, posebno je što je MA u 8p ojačan poljem i aspektom sa MO iz 5p.

Inače vladar SO (oca) je ME 180 SA u 2p pa ti vidi, prirodni vladar sporta SO tebi ne opisuje oca a vladar tog SO je ME 180 SA (zima) a SA u 2p što je 5p od 10p a za dedu sam ti objasnio u gornjem postu

DUH

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Tajna taj Ned Avg 30, 2009 11:51 pm

DUH ::
Tajna ::Koliko sam ja provalila za popularnost mora da ima i vladar 1 u aspektu sa MC -om, ili bar svetlo jedno svetlo visoko - blizu zenita. To sto je vladar 10 u 7 mi nije dovoljno jako. Palo je meni ovo na pamet, ali mi on ne deluje toliko introvertan sa toliko planeta ispod horizonta i vladarem 1 kuce u 12 ili ako gledamo Marsa u 8...

Njemu LE vlada 10p što je isto a SO u 7p, osim toga čovek je poznat po sportu a 5p je ispod horizonta pa me čudi tvoja nedoumica, posebno je što je MA u 8p ojačan poljem i aspektom sa MO iz 5p.

Inače vladar SO (oca) je ME 180 SA u 2p pa ti vidi, prirodni vladar sporta SO tebi ne opisuje oca a vladar tog SO je ME 180 SA (zima) a SA u 2p što je 5p od 10p a za dedu sam ti objasnio u gornjem postu

Rekla sam ti da mozda moze da bude, moguce je da si u pravu, ne tvrdim... Sta se tebi ne poklapa sa Asc u Devici?

Tajna

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Tajna taj Ned Avg 30, 2009 11:52 pm

Meni je samo sa Devicom mnogo ociglednije ono o cemu smo pricali, a znas i sam da 9 od 10 javnih licnosti ima jedno svetlo ili vladara 1 u Zenitu, ovde to nije slucaj. To me buni...

Tajna

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  DUH taj Pon Avg 31, 2009 12:23 am

Tajna ::

Rekla sam ti da mozda moze da bude, moguce je da si u pravu, ne tvrdim... Sta se tebi ne poklapa sa Asc u Devici?

ON mi se ne poklapa jer ME 180 SA ne daje takav lik kakav je on

DUH

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  DUH taj Pon Avg 31, 2009 12:25 am

Tajna ::Meni je samo sa Devicom mnogo ociglednije ono o cemu smo pricali, a znas i sam da 9 od 10 javnih licnosti ima jedno svetlo ili vladara 1 u Zenitu, ovde to nije slucaj. To me buni...

Toliki odnos nije, proveri kroz više horoskopa, recimo Lenjin je ima krcato 7p, pogledaj, Keplera, Papu VOJTILU, Henri Kisindžera i da ne nabrajam

DUH

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Tajna taj Pon Avg 31, 2009 12:28 am

Tajna ::Meni je samo sa Devicom mnogo ociglednije ono o cemu smo pricali, a znas i sam da 9 od 10 javnih licnosti ima jedno svetlo ili vladara 1 u Zenitu, ovde to nije slucaj. To me buni...

Toliki odnos nije, proveri kroz više horoskopa, recimo Lenjin je ima krcato 7p, pogledaj, Keplera, Papu VOJTILU, Henri Kisindžera i da ne nabrajam

Mozda sam preterala ali ima ih dosta, drugo moras napraviti razliku i medju njima jer pisci i duhovnjaci stvaraju - kreiraju u izolaciji, tako da moraju imati i puno planeta ispod horizonta, dok glumci, sportisti, pevaci imaju uglavnom sve iznad. Stvarno ne znam.

A sta se tebi ne svidj sa Devicom na Asc? Po 10-i put te pitam...

Tajna

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  DUH taj Pon Avg 31, 2009 12:44 am

Mozda sam preterala ali ima ih dosta, drugo moras napraviti razliku i medju njima jer pisci i duhovnjaci stvaraju - kreiraju u izolaciji, tako da moraju imati i puno planeta ispod horizonta, dok glumci, sportisti, pevaci imaju uglavnom sve iznad. Stvarno ne znam.

Devica je ozbiljna i racionalna a on se glupira na terenu , imitira ostale, lomi rekete, psuje a to sve ne odgovara Devici. Sportistima mora biti naglašeno 5p i još u vatrenom znaku a za uspeh je zadužen sportski JU u AR vatra na vatru, a da i ultra nacionalisti imaju UR u 4p ili AQ na vrhu 4p (Hitler)

DUH

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Tajna taj Pon Avg 31, 2009 12:51 am

Devica je ozbiljna i racionalna a on se glupira na terenu , imitira ostale, lomi rekete, psuje a to sve ne odgovara Devici. Sportistima mora biti naglašeno 5p i još u vatrenom znaku a za uspeh je zadužen sportski JU u AR vatra na vatru, a da i ultra nacionalisti imaju UR u 4p ili AQ na vrhu 4p (Hitler)

Ma sta vam je sa tim ozbiljnim Devicama, ja udata za jednu, a njegovi prijatelji, koje mi je doneo u miraz... lol! su takodje vecinom Device, sve zezator do zezatora...

No sto se horoskopa tice, moguce je da si u pravu. Kazem ti to je i meni bila druga alternativa...

Tajna

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  DUH taj Pon Avg 31, 2009 1:04 am

Tajna ::Ma sta vam je sa tim ozbiljnim Devicama, ja udata za jednu, a njegovi prijatelji, koje mi je doneo u miraz... lol! su takodje vecinom Device, sve zezator do zezatora...
No sto se horoskopa tice, moguce je da si u pravu. Kazem ti to je i meni bila druga alternativa...
A jel sve te Device koje si pomenuča imaju ME 180 SA ???

DUH

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Tajna taj Pon Avg 31, 2009 1:09 am

Tajna ::Ma sta vam je sa tim ozbiljnim Devicama, ja udata za jednu, a njegovi prijatelji, koje mi je doneo u miraz... lol! su takodje vecinom Device, sve zezator do zezatora...
A jel sve te Device koje si pomenuča imaju ME 180 SA ???

E pa nemaju, ali imas ti, pa si duhovit, isto kao i Djole uz cinizam i ironiju....

Tajna

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Astrotanja taj Pon Avg 31, 2009 1:53 am

Pre  nego što odem na spavanje da napišem svoje mišljenje. Meni što više razmišljam  deluje da je Novaku Pluton na ascedentu, a ne u 12. On je taj koji se prikazuje javnoi koji nam svima deluje drugačije, jer imamo drugačiju predstavo predstavu o sebi, a takav utisak ostavlja Pluton na ascendentu. često različit i često je tajnovit, ne vidi se njegovo pravo lice. Onda bi i Merkur došao u sedmu, što mi više deluje, a Mars podrška od drugih kako finansijska tako i uopšte je izražena sa Marsom u 8. Ta pozicija bi ojačala Marsa. Što se tiče Plutona on daje i jaku izdržljivost, volju, posebno u Škorpiji i menja osobu. To može biti i velika lična snaga i osećaj moći.

Tako ja njega doživljavam kada mu nekad posmatram lice i vidim tu jasnu veliku želju za pobedom.  sunny

Poslednji put izmenio Astrotanja dana Ned Jul 06, 2014 8:43 pm, izmenio ukupno 2 puta

Natalna karta mog oca:
http://www.fotorola.com/uploads/5df8f9144c.jpg

Filip:
http://www.fotorola.com/uploads/df40930d7d.gif

Astrotanja

Broj poruka : 4039
Godina : 51
Datum upisa : 22.10.2008

Pogledaj profil korisnika http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  DUH taj Pon Avg 31, 2009 6:13 pm

E pa nemaju, ali imas ti, pa si duhovit, isto kao i Djole uz cinizam i ironiju....

A ne, za moju tu i tamo duhovitost je zadužen vladar Ovna koji su poznati kao duhoviti likovi - MA 180 NE 3p a ironija realna duhovitost

DUH

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  DUH taj Pon Avg 31, 2009 6:25 pm

Astrotanja ::Pre nego što odem na spavanje da našišem svoje mišljenje. Meni što više razmišljam deluje da je Novaku Pluton na ascedentum a ne u 12. On je taj koji se prikazuje javno,i koji nam svima deluje drugačije, jer imamo drugačiju predstavo predtsvu o sebi, a takav utisak ostavlja Pluton na ascdentu. često različit i često je tajnovit, ne vidi se njgovo pravo lice. Onda bi i Merkur došao u sedmu, što mi više deluje, a MArs podrška od drugih kako finasijska tako i uopšte je izražena sa Marsom u 8. Ta pozcija bi ojačala Marsa. Što se tiče Plutona on daje i jaku izdržljivost, volju, posebno u Škorpiji i menja osobu. To može biti i velika lična snaga i osećaj moći.

Tako ja njega doživljavam kada mu nekad posmatram lice i vidim tu jasnu veliku želju za pobedom. sunny

Da ali Rodikove optužbe da Novak glumi povrede kada gubi odgovaraju 12p PL 180 VE 6p

DUH

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Tajna taj Pet Sep 04, 2009 8:58 am

Nisam zaboralia ovu temu, samo pustam malo da vidim kako ce stvari da se odigraju na ovom openu i ako mislim da nije Skorpija, mada mozda gresim, zasto opisacu naknadno, za sada samo pitanje za AstroTanju i Duha, kao ce on sa Asc u Skorpiji da pokrije opis njegovog oca koji je Hajkula navela, a i ja sam nacula, ali kako nisam imala detaljnije informacije nisam o tome pisala; opis oca, sa Skorpijom na Asc, je vise nego dobar...

Tajna

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  DUH taj Pet Sep 04, 2009 6:48 pm

Tajna ::Nisam zaboralia ovu temu, samo pustam malo da vidim kako ce stvari da se odigraju na ovom openu i ako mislim da nije Skorpija, mada mozda gresim, zasto opisacu naknadno, za sada samo pitanje za AstroTanju i Duha, kao ce on sa Asc u Skorpiji da pokrije opis njegovog oca koji je Hajkula navela, a i ja sam nacula, ali kako nisam imala detaljnije informacije nisam o tome pisala; opis oca, sa Skorpijom na Asc, je vise nego dobar...

Pa vladar njegovog oca je ME 180 SA, dosta simpatičan aspekt a osim toga ME je vladar umetnute VI u 10p,dalje SO 150 UR NE (ekvidistanc)je dovoljno za probleme u braku a pripomaže i ME kao vladar umetnug polja u 10p, mislim ovo sve si i ti videla ali ti je teško da priznaš da je SC logičniji ASC

DUH

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Tajna taj Pet Sep 04, 2009 7:29 pm

Tajna ::Nisam zaboralia ovu temu, samo pustam malo da vidim kako ce stvari da se odigraju na ovom openu i ako mislim da nije Skorpija, mada mozda gresim, zasto opisacu naknadno, za sada samo pitanje za AstroTanju i Duha, kao ce on sa Asc u Skorpiji da pokrije opis njegovog oca koji je Hajkula navela, a i ja sam nacula, ali kako nisam imala detaljnije informacije nisam o tome pisala; opis oca, sa Skorpijom na Asc, je vise nego dobar...

Pa vladar njegovog oca je ME 180 SA, dosta simpatičan aspekt a osim toga ME je vladar umetnute VI u 10p,dalje SO 150 UR NE (ekvidistanc)je dovoljno za probleme u braku a pripomaže i ME kao vladar umetnug polja u 10p, mislim ovo sve si i ti videla ali ti je teško da priznaš da je SC logičniji ASC

Merkur niti je vladar oca - to je Sunce, niti je vladar umetnute 6 u 10, niti bi inkonjukcije opisale ovo o cemu se radi... Jedino sto ja tu vidim je da je ME vldar umetnute Device u 10... O kakvom ti vladaru 6 u 10 pises i kakvim inkonjukcijama sa ekvidistansom, to je previse slab opis za onakvu pricu... Drugo orbis inkonjukcije je manji od 6*, bez obzira na ekvidistans...a i u tom ekvidistansu se promeni znak... to sigurno nije razlog i ovo zvuci kao groznicavi pokusaj da nesto dokazes!

Jedino je tacno da je to vladar umetnute 10 kuce, ali u tom slucaju bi to trebalo da ostane sakriveno od javnosti, a ocigledno nije ako ga je javno izbacivao iz loze...

Tajna

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  DUH taj Pet Sep 04, 2009 9:25 pm

Tajna :: Merkur niti je vladar oca - to je Sunce, niti je vladar umetnute 6 u 10, niti bi inkonjukcije opisale ovo o cemu se radi... Jedino sto ja tu vidim je da je ME vldar umetnute Device u 10... O kakvom ti vladaru 6 u 10 pises i kakvim inkonjukcijama sa ekvidistansom, to je previse slab opis za onakvu pricu... Drugo orbis inkonjukcije je manji od 6*, bez obzira na ekvidistans...a i u tom ekvidistansu se promeni znak... to sigurno nije razlog i ovo zvuci kao groznicavi pokusaj da nesto dokazes!
Jedino je tacno da je to vladar umetnute 10 kuce, ali u tom slucaju bi to trebalo da ostane sakriveno od javnosti, a ocigledno nije ako ga je javno izbacivao iz loze...

Ko je pominjao vladara 6p, ja nisam, pomenuo sam umetnutu Devicu u 10p i još ME vlada SO koje simbolizuje oca i ovako i kao vladar 10p adovoljno ti je rešenje SO preko svog dispozitora ME 180 SA za sve što hoćeš da objasniš loše u vezi oca, naravno ako gledaš horoskop koji sam ja postavio, samo sam zaboravio da kažem da je ME vladar SO ili 10p

DUH

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Tajna taj Pet Sep 04, 2009 9:39 pm

Pa vladar njegovog oca je ME 180SA dosta simpatičan aspekt a osim toga ME je vladar umetnute VI u 10p,dalje SO 150 UR NE (ekvidistanc)je dovoljno za probleme u braku a pripomaže i ME kao vladar umetnug polja u 10p, mislim ovo sve si i ti videla ali ti je teško da priznaš da je SC logičniji ASC

Ovo si ti napisao ako se ne secas! Danas!!!

Tajna

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Tajna taj Pet Sep 04, 2009 9:43 pm

Sa tobom je komunikacija nemoguca ako pises jedno a onda tvrdis da nisi napisao i sve prerasta u raspravu. Kako ti radi ovaj tranzitni ME 90 MA, jer ga imas u natalu... A JU probudio i tog NE pa se ni ne secas...

Tajna

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Sponsored content Danas u 2:59 am

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 4 Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći