Ubice

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Ubice

Počalji  Tajna taj Pet Avg 28, 2009 8:38 pm

Nasla sam horoskope nekoliko ozloglasenih ubica, kasnije mogu dodati kako i kada su ubijali, ali je ovo primarno podstaknuto pricom, da li Mesec mora da bude ugrozen u horoskopima ubica.

Evo chartova:

Kao sto vidis Duse, nasla sam horoskop ubice sa Mesecom u Raku, ali ima egzaktnu konjukciju sa Saturnom a svi ostali takodje imaju razbijen Mesec... Ovde mozes da dodas i Arkana, sa takogje losim Mesecom...

Tajna

Broj poruka : 785
Godina : 41
Локација : Florida
Datum upisa : 27.07.2009

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Re: Ubice

Počalji  DUH taj Pet Avg 28, 2009 10:09 pm

Nemoj ništa da pričaš da probamo da pogadjamo koga i zašto je neki ubio, jedino onaj sa MO u CO nema loš MO nego da li je to Hitlerov ministar propagande Gebels, onaj što je rekao onu čuvenu rečenicu, hiljadu puta ponovljena laž postaje istina

DUH

Broj poruka : 890
Локација : Beograd
Datum upisa : 18.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Tajna taj Pet Avg 28, 2009 10:32 pm

DUH ::Nemoj ništa da pričaš da probamo da pogadjamo koga i zašto je neki ubio, jedino onaj sa MO u CO nema loš MO nego da li je to Hitlerov ministar propagande Gebels, onaj što je rekao onu čuvenu rečenicu, hiljadu puta ponovljena laž postaje istina

Nisam znala da je to rekao,a u pravu je - jeste on je. Pa kako nema los Mesec u Jarcu je i ima samo 90 JU, koji je dispozitor njegovog dispozitora, koji ga kao cupa. Zackoljica ali je on opasan. a dispozitor jos sa Uranom... Uran zeznut kod ubica... A i videla da Strelac isto igra cesto ulogu - bilo jos chartova...

Ako kazes da je najgori aspekt Meseca sa Saturnom, zar ti nije logicno da isto primenis i na njegov boravak u Jarcu, zaboravi sad sebe, gledaj realno - logicki...

Bilo je jos horoskopa jos 2-3 imaj MO u Vodoliji... A vidi ovog sa pomracenim Suncem...

Tajna

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  DUH taj Pet Avg 28, 2009 11:09 pm

Tajna :: Nisam znala da je to rekao,a u pravu je - jeste on je. Pa kako nema los Mesec u Jarcu je i ima samo 90 JU, koji je dispozitor njegovog dispozitora, koji ga kao cupa. Zackoljica ali je on opasan. a dispozitor jos sa Uranom... Uran zeznut kod ubica... A i videla da Strelac isto igra cesto ulogu - bilo jos chartova...
Ako kazes da je najgori aspekt Meseca sa Saturnom, zar ti nije logicno da isto primenis i na njegov boravak u Jarcu, zaboravi sad sebe, gledaj realno - logicki...
Bilo je jos horoskopa jos 2-3 imaj MO u Vodoliji... A vidi ovog sa pomracenim Suncem...

Da ali koliko ja znam Gebels verovatno nije nikog lično ubio. Ostao je veran Hitleru do kraja, ipak na kraju rata u Hitlerovom bunkeru u Berlinu, kada su Rusi bili na domak Rajhstaga, po dogovoru sa ženom, koja je prethodno, otrovala njihovo 5-oro dece, pucao je u nju dok je ona mirno stajala a zatim izvršio samoubistvo istim pištoljem a tela su im spaljenja

DUH

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Tajna taj Pet Avg 28, 2009 11:33 pm

DUH ::
Tajna :: Nisam znala da je to rekao,a u pravu je - jeste on je. Pa kako nema los Mesec u Jarcu je i ima samo 90 JU, koji je dispozitor njegovog dispozitora, koji ga kao cupa. Zackoljica ali je on opasan. a dispozitor jos sa Uranom... Uran zeznut kod ubica... A i videla da Strelac isto igra cesto ulogu - bilo jos chartova...

Da ali koliko ja znam Gebels verovatno nije nikog lično ubio. Ostao je veran Hitleru do kraja, ipak na kraju rata u Hitlerovom bunkeru u Berlinu, kada su Rusi bili na domak Rajhstaga, po dogovoru sa ženom, koja je prethodno, otrovala njihovo 5-oro dece, pucao je u nju dok je ona mirno stajala a zatim izvršio samoubistvo istim pištoljem a tela su im spaljenja

Navodno je odgovoran za smtri mnogo ljudi, a pobio celu porodicu, kako nije ubio?

Tajna

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  DUH taj Pet Avg 28, 2009 11:45 pm

Tajna :: Navodno je odgovoran za smtri mnogo ljudi, a pobio celu porodicu, kako nije ubio?

Nije on pobio, žena mu je po zajedničkom dogovoru otrovala svih 5-oro dece a on je ubio nju pa sebe..
Ma jeste verbalno odgovoran jer je bio ministar propagande koji je bio zadužen za širenje antisemitizma i rasizma, poznati su i njegovi vatreni govori puni mržnje i da se nije ubio sigurno bi ga osudili u Nirbergu na smrt ali vidiš kakav je bio govornik, naglašeno 10p sa GE i NE 0 PL - veličanje laži i priće o ratu i sve u tom stilu a i 3p prenaglašeno, on SC a MA vladar 8p i još MA 0 SO (vladar 12p), nagla smrt smrt, opasnost vatre, ljubav prema oružiju i kako je sam taj MA on izvrši samoubistvo a telo mu spale ali da ne znam istoriju ovo nikad ne bih povezao, priznajem uopšte ne liči na horoskop lika kao Gebels

DUH

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  DUH taj Pet Avg 28, 2009 11:50 pm

A kako pokriti da mu je žena po zajedničkom dogovoru otrovala decu i da je on nju ubio ??????

DUH

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  DUH taj Pet Avg 28, 2009 11:57 pm

Onaj prvi mi liči na plaćenog ubicu ili nekog ko ubistva doživljava kao posao a vuće i na serijskog ubicu koji nije poznavao žrtve a možda i lupam

DUH

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Tajna taj Sub Avg 29, 2009 8:31 am

DUH ::Onaj prvi mi liči na plaćenog ubicu ili nekog ko ubistva doživljava kao posao a vuće i na serijskog ubicu koji nije poznavao žrtve a možda i lupam

On je osudjen za silovanje i ubistvo 33 decaka koje je sahranio u svom podrumu!!! Inace je bio poznat po tome da se preruasvao u klovna i tako animirao decu po komsiluku...

Tajna

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Tajna taj Sub Avg 29, 2009 8:37 am

Pored loseg Meseca ono sto sam naucila o ubicama je da je vrlo vazno 3 polje - u smislu namera, u svim ovim horoskopima Saturn i Uran su vezani za 3 polje, a u 3 od 4 su aflikcije u pitanju. Moram da obratim paznju na fiksne zvezde, to mora da je vrlo bitno...

Tajna

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Tajna taj Sub Avg 29, 2009 10:15 am

Uvek se zbunim kod horoskopa gde je puno konjukcija kao kod ovog naciste.

Naime, jednom sam radila horoskop coveka koji je imao recimo 9 od 10 planeta u Vagi i Skorpiji, znate ona generacija kad se sve tu nesto muvalo, a jos se i licne planete tako namestile. Ja nisam znala sta tom coveku da kazem, fokusirala se na te dve, tri kuce u koje se sve to smestilo i ni da beknem dalje.

Konjukcije i to tako razudjene me bas zbunjuju... Trcis, trcis pa planeta i nema puno aspekata a zivot raznolik i ja nista ne umem da objasnim. Potpuno sam u rebusu. Kazem 10 reci i onda zanemim...

Ovaj horoskop (nazzi) mi je takodje cudan, po tom pitanu. Izdvojili se Neptun i Pluton, a sve se manje vise smestilo u jedan deo horoskopa. Znam da je to jednostranost licnosti i ne donosi puno interesovanja, ali opet tu se nekako zaledim, ne znam sta cu i ne umem da kombinujem. Narocito ovde jer i te dve planete koje su odvojene imaju samo inkonjukciju sa ostatkom.

Izvinite administratori znam da masim temu ali za ovako neke komentare ne znam gde da ih smestim - nije za ovu temu, dodiruje je ovlas, a ako bi pocela novu, nemam sta puno da kazem i verovatno ne bi bilo nikakvih odgovora.

Tajna

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  DUH taj Sub Avg 29, 2009 2:58 pm

Tajna ::
DUH ::Onaj prvi mi liči na plaćenog ubicu ili nekog ko ubistva doživljava kao posao a vuće i na serijskog ubicu koji nije poznavao žrtve a možda i lupam

On je osudjen za silovanje i ubistvo 33 decaka koje je sahranio u svom podrumu!!! Inace je bio poznat po tome da se preruasvao u klovna i tako animirao decu po komsiluku...

Pa ipak sam na kraju pogodio, serijski ubica koji nije poznavao baš sve žrtve i sumnjam da su sva deca bila iz komšiluka jer bi ga uhvatili mnogo ranije....

A u pravu si za 3p jer tim poljem razmišljamo i donosimo odluke, ono nam pokaže šta nam se vrzma po glavi, kao i naše odluke na čemu su zasnovane i šta ih pokreće

DUH

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Tajna taj Ned Avg 30, 2009 8:58 am

Da budem iskrena, sve nesto gledam ove cartove, da li ja ne znam dovoljno ili sta, ali sem ovog sa pomracenjem, jer je to bas naglaseno, ne znam da li bih za bilo koga od ovih ljudi videla takvu katastrofu koju oni sa sobom nose. Ponekad pomislim da mi sve pljujemo uz vetar jer ako ovako nesto kardinalno ne bih umela da predvidim, cemu onda sve ovo - pitam se pitam... Sigurno da bih ubici mogla da kazem kad ce da se zaljubi, a ne bih videla da je ubica... lol!

Tajna

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  DUH taj Ned Avg 30, 2009 11:51 am

Izgleda da je poenta u nedostatku opisa ubica (kroz skoro sve udžbenike) jedino je Dupor naveo u aforizmima neke primere i to sve za umešanost MO ali ne po znacima već aspektima a tu je i tvoj MO 0 Algol, tu MO ima ona moja Nena ali još nikog nije ubila lol! zezam se, naravno, jer tvoj MO nema loše aspekte a Dupor je naveo samo loše aspekte MO.

Mislim da nije problem u astrologiji nego u nedostatku informacija kako da prepoznamo ubicu, lično mislim da idemo logikom, ako u nekom horoskopu ne možeš da vidiš da li je u pitanju genije ili debil, takodje panduri i kriminalci imaju slične horoskope pa ne znaš da li sprovodi ili krši zakon, zatim psihijatri i pacijenti imaju sličme horoskope pa se pitam ko koga tu leči, mislim da treba gledati da li neko može da strada jer isti su aspekti recimo za operaciju ali i ubistvo sudeći po MA 180 MO u gornjem primeru.

Znači logično je da neko strada ili bude ubijen sa nekim lošim aspektima ali i ubica neće ubiti sa dobrim aspektima već sa lošim, znači da se orjentišemo na aspekte sa kojima osoba može da strada pa kad ih utvrdimo da razmislimo da li sa njima može da ubije.

Pa još je Hrist rekao "Ko se mača lati od mača će i umreti" znači istim aspektima nekog ubiju dok drugi sa tim aspektom ubije. Pitanje je samo kako napraviti razliku, pogotovo u ovim tvojim primerima gore gde postoji i dobri aspekti ka lošim koji su sigurno doneli ubistvo.

Vidiš zašto je tek kod Gebelsa najčudnije da je ubio ženu i sebe, zato što on nije ima tu nameru već je bio primoran silom prilika, Rusi su bili na 500m od Hitlerovog bunkera, inače da su Nemci pobedili on se nikad ne bi ubio niti bi prethodno ubio svoju ženu i kod njega jedini znak koji upućije na bilo šta je krcata SC i MA 0 SO koji mogu doneti naglu smrt, vatru (tela su im spaljena) i ništa drugo.

Nego jel vidiš kako bi se Gebels i ja slagali MO 0 MO a imam i aspekt SS oficira MA 180 PL lol! ali kad već pomenuh SS oficire evo i jednog kurioziteta vezanog za njihove crne uniforme, koje mora se priznati baš deluju adekvatno i sa stilom, pa kreirao ih je Hugo Boss

Nego ako imaš još tih horoskopa ubica, dodaj ih u prvi post da budu svi na jednom mestu, dodaj i Arkanov horoskop, pa koga interesuje (kao mene) da proučavamo kad ko ima vremena, i još nešto da pomenem, šta bi sa onim na šta se svi astrolozi pozivaju da jedan aspekt ništa ne znači da je potrebno bar 2-3 po istom pitanju a ovde ubice imaju samo po jedan loš aspekt koji bi uputio na to...... ovaj detalj me najviše zbunjuje, toliko da se plašim da izvlačim zaključak

Poslednji put izmenio DUH dana Ned Avg 30, 2009 12:07 pm, izmenio ukupno 2 puta

DUH

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Tajna taj Ned Avg 30, 2009 12:00 pm

Ma ima ih na netu koliko hoces, skinucu jos 5-6 i dodati gore ako mogu da dodam, ako ne dopunicu nize... Nije to problem...

Ono sto znam je da ljudi rodjeni na pomracenje imaju pomraceni um i to bi mi palo na pamet za prvu navedenu osobu, a za ostale, jeste losa ta 3 kuca i razbijen Mesec, ali mora da postoji i odredjena hrabrost i snaga da bi se covek usudio na tako nesto, znaci dominantan vatreni element.

Sve je to lako kasnije, ali pri analizi mi to sve treba da uzmamo u obzir i tu nastaje, po mom misljenu, problem sa astrologijom jer coveku koji nema ubilacke namere, tesko da ce ubistvo da padne na pamet, tu smo skuceni, sputani sopstvenim merilima, moralom, vaspitanjem. Mislim da je tu glavna zackoljica.

Tajna

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  DUH taj Pet Sep 18, 2009 1:28 pm

Tajna ::Ma ima ih na netu koliko hoces, skinucu jos 5-6 i dodati gore ako mogu da dodam, ako ne dopunicu nize... Nije to problem...
.

Postavi link ka ubicama kao onaj ka prostitutkama

DUH

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Tajna taj Pet Sep 18, 2009 5:22 pm

Evo lika za seriske ubice:

http://www.astro.com/astro-databank/Category:Passions_:_Criminal_Perpetrator_:_Homicide_serial

Tajna

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Tajna taj Pet Sep 18, 2009 5:33 pm

Evo i linka koji vodi ka ubicama, ali kako ih dele na grupe, po prirodi ubistva, ne mogu te odvesti na konkretnu stranu, nego imas listu pa kad kliknes na svakog od njih dobices link ka horoskopu, a pri dnu stranice ces onda imati i kategorije...

http://www.astro.com/astro-databank/Special:Search/Criminal_killer

Tajna

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  deessa46 taj Uto Apr 27, 2010 6:45 pm

Tajna :: Navodno je odgovoran za smtri mnogo ljudi, a pobio celu porodicu, kako nije ubio?
Nije on pobio, žena mu je po zajedničkom dogovoru otrovala svih 5-oro dece a on je ubio nju pa sebe..
Ma jeste verbalno odgovoran jer je bio ministar propagande koji je bio zadužen za širenje antisemitizma i rasizma, poznati su i njegovi vatreni govori puni mržnje i da se nije ubio sigurno bi ga osudili u Nirbergu na smrt ali vidiš kakav je bio govornik, naglašeno 10p sa GE i NE 0 PL - veličanje laži i priće o ratu i sve u tom stilu a i 3p prenaglašeno, on SC a MA vladar 8p i još MA 0 SO (vladar 12p), nagla smrt smrt, opasnost vatre, ljubav prema oružiju i kako je sam taj MA on izvrši samoubistvo a telo mu spale ali da ne znam istoriju ovo nikad ne bih povezao, priznajem uopšte ne liči na horoskop lika kao Gebels
Ovo je delno istina. Ja sam čitala biografiju o Goebbelsu. Njegova žena je bila zaljubljena u Hitlera, a on ju je odbio. Rekao je, da je Goebbels pravi za nju. Oboje su bili verni Hitleru do kraja. Čak su odlučili da umru zajedno sa njim i Evom Braun. Magda je otrovala decu i sebe, a Goebbels je otrovao sebe. Goebbels nije ubio nju. Ako netko uzme cijankalij, ne treba ga ubijati. Cijankalij deluje brzo. Koliko znam, samo je Hitler uzeo otrov i dodatno se ustrelio u glavu, da bi bilo "sigurno".
Ovo o smrti je napisala zadnja sekretarica Hitlera, koja je bila u bunkeru i doživela smrt svih. Posle je pobegla ona i još neki drugi. Uspela se je rešiti i posle dugo godina je napisala knjigu.

D.

deessa46

Broj poruka : 8
Локација : Ispod planina
Datum upisa : 27.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  DUH taj Uto Apr 27, 2010 7:22 pm

deessa46 ::
Ovo je delno istina. Ja sam čitala biografiju o Goebbelsu. Njegova žena je bila zaljubljena u Hitlera, a on ju je odbio. Rekao je, da je Goebbels pravi za nju. Oboje su bili verni Hitleru do kraja. Čak su odlučili da umru zajedno sa njim i Evom Braun. Magda je otrovala decu i sebe, a Goebbels je otrovao sebe. Goebbels nije ubio nju. Ako netko uzme cijankalij, ne treba ga ubijati. Cijankalij deluje brzo. Koliko znam, samo je Hitler uzeo otrov i dodatno se ustrelio u glavu, da bi bilo "sigurno".
Ovo o smrti je napisala zadnja sekretarica Hitlera, koja je bila u bunkeru i doživela smrt svih. Posle je pobegla ona i još neki drugi. Uspela se je rešiti i posle dugo godina je napisala knjigu. D.

Gebelsova žene jeste otrovala njihovu ali nju je iz parabeluma ubio sam Gebels a odmah zatim je pucao i u sebe, tela su im takodje spaljena kao Hitleru i Evi Braun

DUH

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  deessa46 taj Uto Apr 27, 2010 8:26 pm

Dobro.

Znači, ponovo moram čitati tu knjigu od Hitlerove sekretarice. Jedina ona zna, tko je koga ubio.
To da su bili spaljeni: Hitler, Eva, Gebels i njegova žena, to je istina.

D.

deessa46

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  DUH taj Uto Apr 27, 2010 8:55 pm

deessa46 ::Dobro.Znači, ponovo moram čitati tu knjigu od Hitlerove sekretarice. Jedina ona zna, tko je koga ubio. To da su bili spaljeni: Hitler, Eva, Gebels i njegova žena, to je istina.D.
Postoji 3 verzije ali ova mi je najlogičnija, žena koja može da ubije svoje 5-oro dece je pre ubica nego samoubica pa zbog toga verujem da je Gebels na njen zahtev prvo nju ubio pa sebe a postoji i verzija da su ih na njihov zahtev ubili SS-ovci

DUH

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  deessa46 taj Sre Apr 28, 2010 10:26 am

Goebbels-i su imali šestero dece: pet ćerki i jednog sina.
Pregledala sam ponovo sve i najtočniji su podaci Hitlerove sekretarice: Traudl Junge, koja je napisala knjigu "Do poslednjeg trenutka". Oboje, Magda i Gebels su se ubili, otrovali.
Inače taj cijankalij je u maloj cevčici i deluje brzo i efikasno.
Himmler se ubio na takav način, kada je upao u ruke Britanskoj vojsci. Doktor ga je pregledao, rekao da se svuče do kraja, pregledao ga je dole (zadnji deo) i nije našao ništa. Himler je pitao, da li sme sesti na krevet. Bilo mu je dozvoljeno. Himmler se na trenutak okrenuo i progutao cevčicu, koja je bila među zubima. U momentu je počeo da se trese i brzo je bio kraj.
Na taj način se ubio i Goering. Bio je među desetericom, koji su bili osuđeni na smrt, vešanjem. Par dana pre toga je pitao, da li može biti ubijen na drukčiji naćin? Odbili su ga i rekli, da će on ići prvi na vešala. U biografiji se nije znalo, kako je on dobio taj cijankalij. Uglavnom, 16.10.1946 su ga našli mrtvog u celici (ubio se 15.10.1946). Tek sada sam našla podatak, da mu je mladi Američki stražar (kasnije je to priznao) uspeo dati tu cevčicu, kada nitko nije bio u blizini.

Ja sam u kratkom vremenu pročitala:
1. Tri knige o Hitleru: opšta biografija, kniiga Traudl Junge i ispoved njegovog lekara Theodora Morella, koji ga je lečio od 1938 do 1945, par dana pre Hitlerove smrti.
2. Biografiju Heinricha Himmler-a
3. Biografiju Hermanna Goering-a
4. Lov na Adolfa Eichmann-a (ta kniga je tako interesantna, da sam je čitala bez daha). Opisuje, kako ga je mladi Izraelac danima sledio u Argentini, dok ga nije našao. Posle je sve išlo brzo: prevoz u Izrael, saslušavanje bez kraja i na kraju je bio obešen.
5. Nešto, kao mini biografija o Josefu Mengel-u, kada je bio u Americi kod žene, koja mu je nabavljala blizance.

Fotografija porodice Goebbels:
http://tinypic.com/r/b49eg7/5

D.

Poslednji izmenio deessa46 dana Sre Apr 28, 2010 10:29 am, izmenjeno ukupno 1 puta (Razlog : Nešto sam morala dodati!)

deessa46

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  DUH taj Sre Apr 28, 2010 9:49 pm

deessa46 ::Goebbels-i su imali šestero dece: pet ćerki i jednog sina.
Pregledala sam ponovo sve i najtočniji su podaci Hitlerove sekretarice: Traudl Junge, koja je napisala knjigu "Do poslednjeg trenutka". Oboje, Magda i Gebels su se ubili, otrovali. D.
Dobro 6-oro dece, nisam ih brojao a nije posebno ni važno 5 ili 6 ali u pravu si bilo ih je 6-oro.

Ako kažem da sam pročitao da postoji 3 verzije a ti izabereš verziju sekretarice koja tome nije prisustvovala, onda je to u redu iz tvog ugla ali ja govorim o njegovom horoskopu i karakteru žene koja je zbog ideala mogla da otruje svoju decu ali da ne produžavamo nevažnu diskusiju, ti veruj u tvoju verziju a ja ću u svoju i svi zadovoljni..
.. Very Happy

DUH

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  deessa46 taj Čet Apr 29, 2010 11:28 am

ti izabereš verziju sekretarice koja tome nije prisustvovala[/color].. Very Happy
Napisala sam, da je sekretarica bila u bunkeru do zadnjeg trenutka (takvo je i ime njezine knjige). Opisala je i kako su dan pre samoubistva imali neki sastanak i dosli su van svi smrtno bledi. Odlucili se na takav korak, jer su morali. Bolje, nego da su ih Rusi "ulovili".
Magda je ubila decu, jer kao njezina deca ne bi mogla ziveti bez nacizma.
Ta sekretarica je docekala, da su svi izgoreli na dvoristu i tek onda pobegla sa drugom sekretaricom. Posle su se rastale, Traudl Junge je isla sama i naisla na Ruse. Zadrzali su je kratko vreme i pustili, da ode. Ona nije ni bila bitna za njih. Traudl Junge je dugo godina cekala, da opise te događaje.

Ovde su Natalne karte:

Magda Goebbels:
http://tinypic.com/r/2e1rn2g/5

Joseph Goebbels:
http://tinypic.com/r/2ajpcif/5

Oba su Skorpiona.

p.s. Pitanje je, koliko su ti podaci tacni.

deessa46

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Sponsored content Danas u 9:05 am

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh

- Similar topics