Planete na 29*

Strana 3 od 4 Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Re: Planete na 29*

Počalji  Dunja taj Pon Jan 25, 2010 10:12 pm

hvala Tanjice, Uran mi je u 3. e da..i posto je ovde pitanje bilo da li neko od rodjaka ima 29*,ja sam malo ceprkala za one za koje sam znala sat rodjenja i skontala da sestra iz Skoplja ima isto 29*.to mi je rod po majcinoj liniji i ona i ja smo jako povezane,cak telepatski.ona ima Plutona u1.na 29*Moja majka nema,sestra rodjena isto,a za oca nisam uspela da vidim posto neznam tacan sat rodjenja..

Dunja

Broj poruka : 295
Datum upisa : 22.11.2009

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  DUH taj Uto Jan 26, 2010 2:20 am

Izida ::Tebe DUSE stiti taj JU i pravo da ti kazem mislim da bi moj bolje stajao u 12 nego u 6 bar nebi pravio egzaktnih 180 na SO i ME..

Tebi JU uopšte nije loš, ima sekstil sa oba vladara tvog 1p a i trougao sa NE takodje suvladarem 1p a vlada 10p, tebi prosto sledi uspešna karijera ako ne i popularnost

Poslednji izmenio DUH dana Uto Jan 26, 2010 11:55 pm, izmenjeno ukupno 1 puta

DUH

Broj poruka : 890
Локација : Beograd
Datum upisa : 18.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Milica taj Uto Jan 26, 2010 4:30 am

Meni je merkur na 29* Riba...pisala sam vec o tome...imam jaku intuiciju...ma rec "jaka" je preslaba....sto sam starija sve je izrazenija.

Milica

Broj poruka : 614
Локација : brdo
Datum upisa : 13.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  DUH taj Uto Jan 26, 2010 4:41 am

Milica ::Meni je merkur na 29* Riba...pisala sam vec o tome...imam jaku intuiciju...ma rec "jaka" je preslaba....sto sam starija sve je izrazenija.

A kako ti deluje ME 90 NE jer NE sve izobliči u lošim aspektima, mislim kakva bi ti bila intuicija tek da su NE i ME u dobrim aspektima.

Možda ti taj loš aspekt anulira drugi loš aspekt ME 90 MO jer i MO je bitan za intuiciju a najvažnije za intelekt je bilo kakva veza MO i ME makar to bio i loš aspekt

DUH

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  alea taj Uto Jan 26, 2010 12:02 pm

Ja nemam ništa na 29*, ali, da li bi neko bio ljubazan da meni kaže, da li bih ja trebalo da imam izraženu intuiciju po ovoj mojoj karti, ili sam večito u zabludi, jer ja ne znam to da ocenim zbog ovog mog NE...nisam nikako realna, i sve sam više toga svesna, pogotovo u pogledu sebe same, pa često mislim da nisam u pravu, da me osećaj vara, i onda mi se misli pobrkaju, pokolebam se.
Hajde Duše, nemoj mene stalno da preskačeš...Smile

alea

Broj poruka : 359
Datum upisa : 28.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Milica taj Uto Jan 26, 2010 4:02 pm

DUH ::
Milica ::Meni je merkur na 29* Riba...pisala sam vec o tome...imam jaku intuiciju...ma rec "jaka" je preslaba....sto sam starija sve je izrazenija.

A kako ti deluje ME 90 NE jer NE sve izobliči u lošim aspektima, mislim kakva bi ti bila intuicija tek da su NE i ME u dobrim aspektima.

Možda ti taj loš aspekt anulira drugi loš aspekt ME 90 MO jer i MO je bitan za intuiciju a najvažnije za intelekt je bilo kakva veza MO i ME makar to bio i loš aspekt
A vidis, negde sam citala da su loši aspekti Neptuna bolji od dobrih, u smislu da se zbog opozicije ili kvadrata uvek razbije iluzija.
A kad je trigon, onda iluzija traje i traje.

Milica

Broj poruka : 614
Локација : brdo
Datum upisa : 13.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  DUH taj Uto Jan 26, 2010 11:19 pm

Milica :: A vidis, negde sam citala da su loši aspekti Neptuna bolji od dobrih, u smislu da se zbog opozicije ili kvadrata uvek razbije iluzija.
A kad je trigon, onda iluzija traje i traje.

Ne mogu da se setim gde sam pročitao ali onjašnjenje za NE u Lošim aspektima je kao kad gledaš bez maske dok roniš u moru, dok NE sa dobrim aspektima je kao da roniš u moru sa maskom na očima i sve ti je kristalno jasno.

Recimo meni NE 90 JU (vladar SO) i ne bih rekao da imam neku dobru intuiciju, bar u svesnom delu ali imam i (vladar 9p) MA 120 NE (u 3p) i skoro uvek izaberem pravo rešenje ili ga nadjem ako pogrešim, tako da ne znam šta da mislim...

A ako bi uzeli ono što je Dupor rekao, odnosno da ni dobri aspekti NE nisu dobri a kamoli loši aspekti, onda zaista ne znam kako tumačiti NE, osim da nas i u svom tumačenju zeza....

DUH

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  alea taj Sre Jan 27, 2010 12:00 pm

Ne znam da li NE u dobrim aspektima daje da ti stvari budu jasne, jer on je uvek magla i ružičasti dim. U lošim daje da osoba pruži ruku, pokuša da realizuje to što je u simbolici druge planete, ali iskrivljuje simboliku planete ako je već loša, pa će recimo ME90NE ( ako je ME u ribama ) sigurno dati osobu koja će lako da slaže, mulja, muti, ali ribe su saosećajne, pa će verovatno to činiti da ne povrede drugoga, dok npr. u lepim daje neku letargiju, kao da plutaš na talasićima i lepo ti je, ne mrda ti se...

Moj je u extra dobrim aspektima, a opet ne znam da li vidim ili slutim jasno ili ne.

Hoće li mi konačno neko odgovoriti za mog NEPTUNA!!! Može li neko da ga pogleda umesto mene? Da li mi muti ili mi daje intuiciju? Da li me laže ili šalje tajne signale kojima bih trebala više da verujem?

alea

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Astrotanja taj Čet Jan 28, 2010 1:39 am

Alea, ja osećam kod tebe taj snažni uticaj Neptuna, koji te navodi da tragaš za istinom o sebi, i kako je u konjukciji sa ascdentom i u sektilu sa svojim signifikatorom, on će vremenom, što više upozaješ sebi i otvoriš se da donese da osetiš ono što ti želiš, ili ko si i kakva si.

Neptun u prvoj može biti odličan provodnik, a intuicija koju daje moeže biti nepogrešivo tačna.

Kako i sama imam konjukciju Neptuna i Sunaca nekada nisam slušala svoju intuiciju, misleći da je to samo osećaj, ali vremneom osetila sam da me ona bolje vodi i pomaže mi kada se pojavljuje i navikla sam da obraćam pažnju šta mi kazuju predosećanja, koja su nekada vrlo snažna. Verujem da si i ti osetila i sigurno bila u prilici da se uveriš koliko ti je intucija dobra, a ukoliko je osluškuješ i budeš otvorena za nju, ona ti se može samo pojačati. Možeš praviti i neke zapise o tome šta si osetila i kako se to ispoljilo,ostvarilo, pa ćeš imati stvarne dokaze, potvrdu kakva ti je intuicija. cyclops

Natalna karta mog oca:
http://www.fotorola.com/uploads/5df8f9144c.jpg

Filip:
http://www.fotorola.com/uploads/df40930d7d.gif

Astrotanja

Broj poruka : 4039
Godina : 51
Datum upisa : 22.10.2008

Pogledaj profil korisnika http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  alea taj Čet Jan 28, 2010 11:16 am

Astrotanja ::Alea, ja osećam kod tebe taj snažni uticaj Neptuna, koji te navodi da tragaš za istinom o sebi, i kako je u konjukciji sa ascdentom i u sektilu sa svojim signifikatorom, on će vremenom, što više upozaješ sebi i otvoriš se da donese da osetiš ono što ti želiš, ili ko si i kakva si.

Neptun u prvoj može biti odličan provodnik, a intuicija koju daje moeže biti nepogrešivo tačna cyclops

Ovo je apsolutno tačni i precizni opis mene, traganje za identitetom, konstantno prispitivanje, razmišljanje...ono što znam o sebi je da sam vrlo osetljiva, naročito u pogledu nekih negativnih vibracija, ili emocija, stanja, situacija...izbegavam ih, bežim od njih, često i od lošeg pravim dobro, izvrćem loše osobine u dobre i uvek nalazim opravdanje, jer sa lošim stvarima ne umem da postupam.
Svesna sam ja činjenice da život nije satkan od ružičastih oblačića, ali ja u drugačijem svetu kao da ne znam da funkcionišem.
Često sam dolazila do zaključka da, kada mi se nešto desi, ili upoznam neku osobu, odmah, kao i većina drugih, steknem onaj prvi utisak o tome, ali vremenom ga preispitujem, pa u svemu tražim ono lepo, dobro, i ako se kojim slučajem situacija pokaže drugačija, shvatim da je baš onaj moj prvi utisak o tome bio ispravan, samo ga je moja želja da od svega učinim nešto uzvišeno, iskrivila i potisnula.

I takođe sam primetila da nepogrešivo mogu da pogodim stvari (doduše ima tu veze i MO i ME u Škorpiji), onda kada nisam emotivno uključena u situaciju, samo kada mi ne rade osećanja, kada se radi o drugome, njegovom problemu i kada sam na neki način indiferentna, samo što je meni to jako teško, jer se jako lako i brzo vezujem, stopim sa drugim osobama.

U svakom slučaju, hvala Tanja na odgovoru, treba da pronađem način da verujem sebi mnogo više i da na neki način kontrolišem svoje emocije. Smile

alea

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  tanjica taj Pet Feb 05, 2010 9:12 pm

Meni je Ju na 29.* raka i to sve na Asc,a imam i merkur u ribama na pomenutom stepenu flower Intuitivna sam,i bolecivo ranjiva! flower Moj mladji brat ima ovaj stepen takodje i to na srednjem nebu i to u lavu...ne znam za roditelje,nemam tacno vreme rodjenja. bounce

tanjica

Broj poruka : 97
Godina : 37
Локација : tu negde,iza duge
Datum upisa : 26.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Gost taj Sub Feb 06, 2010 5:51 am

nolita ::ja imam veneru na 29om stupnju, sad sam isla pogledat svojim najblizima, oni nemaju (s tim da mami i tati ne znam tocan sat rodenja...) - ne znam jel slucajnost ili nije
Ja imam Uran na 28*Skorpijona..a mama Sunce na 28`Vodolije... Ne znam da li to ima veze..

Gost
Gost

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  amelie taj Sub Feb 20, 2010 12:10 pm

Ako gledamo po tradicionalnoj astrologiji ja imam merkur na 29' device u 8 kuci, a inace su mi i sunce na 28'device u 8 kuci i mesec na 28' lava u 7 kuci..... i da imam jaku intuiciju i mnogo puta mi se desilo da nesto 'predosetim', a o snovima da ne pricham.....sad da li to ima veze sa ovim 29 stepenom ili sa mojom 'mocnom' 8. kucom ne znam? Very Happy

amelie

Broj poruka : 7
Datum upisa : 19.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  BoSaNKa taj Sub Feb 20, 2010 5:06 pm

dali je moj mars na 29 ili vise na 30 stepenu? znaci imao bi karakteristike djevice posto je na 30 stepenu negdje sam procitala..

i nikad ne znam dali da uzimam za vladara jupiter i neptun ili mars..posto je na kraju. il sve troje hmm..po meni vise se pronalazim kad citam mars u ribama nego u ovnu ali opet..kad je tako blizu sigurno ima i karakteristike ovna samo se ja nisam jos pronasla....

mozda se nisam pronasla posto mars predstavlja muskarca u zenskom natalu pa ce biti takav momak, muz..?

http://tinypic.com/view.php?pic=10cp005&s=6

BoSaNKa

Broj poruka : 64
Datum upisa : 13.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

29 stepen

Počalji  mirjanamp taj Sub Apr 24, 2010 12:08 pm

Moje maleno chedo je rodjeno 08,01,2008 godine u 22,30....dobila sam podatke da ima rasporedjene planete koje prave krst na 29 stepenu, iako ne razumijem sto to zanci. Ako moze neko da mi pojasni znacenje svega. Za sada ne vidim da ima neke sposobnosti proricanja (naravno, jos je mali Very Happy ), ali sam primijetila da je jako inteligentan, ali opet pomislim da to svaka majka misli za svoje dijete.

mirjanamp

Broj poruka : 5
Datum upisa : 24.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Astrotanja taj Sub Apr 24, 2010 1:00 pm

Mirjanamp, dobro nama došla na forum. cheers Very Happy sunny flower

Postoji na forumu rubrika Horoskopi dece, gde možeš postaviti njegov natal. Dečija astrologij je drugačija, pre sega po tome što oa pomaže roditeljima na odgovarjući način usmere dete , da pre sega se bolje upoznaju sa njegoom ličošću, taalentima, potencijalima i mogu adekavatno da ga usmeraaju i nastoje da nešto, što je nepovoljno koriguju, poprave, da o što je poztivno podstaknu, da utiču na izgradnju normlnog samopouzdanja i samopoštovanja. sunny

Natalna karta mog oca:

Filip:

Astrotanja

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  mirjanamp taj Sub Apr 24, 2010 1:15 pm

Hvala na ovako lijepom prijemu Very Happy I love you

mirjanamp

Broj poruka : 5
Datum upisa : 24.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Marina N taj Ned Jan 01, 2012 9:44 pm

Imam Merkura na 29 stepenu u 12 kuci,takodje Pluton je na 29 stepenu vage u 8 kuci.Merkur i Pluton imaju aspekt kvadrata.Imala sam snove u vezi porodice i mladica u kojih sam bila zaljubljena.Kasnije se to i desavalo.Ono sto je mene ubilo u pojam je taj predosecaj negativnosti.Bilo bi dobro kad bi se i nesto pozitivno moglo predvideti pa da se to iskristi..

Marina N

Broj poruka : 30
Godina : 33
Локација : Kragujevac
Datum upisa : 06.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  sara taj Sub Feb 11, 2012 1:27 pm

[left]sunny ...planeta na 29 stupnju uopće nije loša, ona ima značenje odluke i važan pozitivni dogođaj tj. prekretnice u životu, stupanj zrelosti, kao novi početak nečega, to je osobno uzvisenje, a u simboliciplanete, ovo bi bilo kada su benfici u pitanju, a vjerujem da iskustva malefika nisu puno drugačija...
...gledala sam neke natale poznatih osoba, vidjela sam da vrlo često svaki od njih ima planetu na 29 stupnju, i to najčešće MO, VE, NE, to je kult nečega, tako npr. Grace kelly ima VE na 29 stupnju u vagi, udala se za svog princa (Ve u vagi na 29. stupnju), rodila prvo djete u 29 godini, također princ Vilam ima i SO I MO na 29 stupnju, sklopio je brak u 29. godini...
...iz bliže okoline znam osobu koja ima JU na 29 stupnju u sco u 7.. kući, oženila se baš u 29. godini i dobila prvo dijete u baš 29 godini, (a inače ta osoba sa duhovnošću nema veze), znači neka važa prekretnica u životu, stupanj zrelosti...
baš tako je i moja linija života išla tim tokom zrelosti, po svom iskustvu govorim da sam baš u tim godinama trebala odlučiti sklopiti brak i sve ostalo, a kako je ve signifikator braka, pošto je u jarcu i na 29 stupnju, da će taj partner imati podjednako simboliku saturnovsko-uranovsku, znači karakteristike i jarca i vodenjaka, ovo govorim zaista iz iskustva...dakle, za tu veneru i taj stupanj vrijedi ona izreka "sve dođe u pravo vrijeme onom ko zna da čeka"...neki kažu da nosi i intuiciju...po meni ni intuiciju ni vidovitost, nego značenje i jednog i drugog znaka Laughing

Poslednji put izmenio sara dana Pon Apr 15, 2013 5:53 pm, izmenio ukupno 4 puta

sara

Broj poruka : 179
Datum upisa : 09.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Astrotanja taj Sub Feb 11, 2012 3:52 pm

Draga Sara, slažem se sa vama da je ovo stepen koji ima svoju pozitivnost i da se ne treba plašiti te prektetnice, promene, na koju se nekada i duže čeka, ali koja je obično važna i donosi mogućnost napredka. Poelsednji stepen nekog znaka, vezuju i za nagomilano znanje , iskustvo, nagomilano, koje u sebi sadži sve ono što je prošlo, pa otuda predstavalja vrednost, jer se do njega doseže i sve započeto se završava, dovodi do kraja, često uspešno realizije, jer je to zadnji stepen, kraj, da bi moglo nakon toga da se započene novo.

Kada je reč o 29. godina života je kod mnogih značajana, jer se u 29 godini, obnavlja Satrunov ciklus, odnosno Saturn dolazi na natalni Saturn, pa osoba sazreva i prihvata nove odgovornosti, obaveze, bilo bračne, poslovne, porodične i slično i ovo se, draga Sara, događa i kod ljudi koji nemaju neku planetu na 29. stepenu. Odlično ste vi otkrili značaj te 29.godine, koja je obeležena uticajem Saturna, koji je taj koji ima uticaj na nešto što je dugotrajno, što se odražava na duži period sunny
.

Natalna karta mog oca:

Filip:

Astrotanja

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Marina N taj Sub Feb 11, 2012 7:12 pm

Ne mogu da odolim a da ne napisem nesto kad je mistika u pitanju.Na to me i podseca ovaj 29 stepen.Pa za par dana punim 29.Pocetak godine nije bas bio prijatan zbog saznanja o bolesti.Vladar 4. i 5. merkur je na 29 kao i vladar 8. pluton.MOzda neka promena bude vezana za porodicu,ljubav(od koje odavno nema ni traga Question )Hm,mada tranzitni saturn kvadrira merkur do sredine oktobra i donosi samo nocne more.Iskreno meni taj 29 stepen je doneo samo suze Crying or Very sad

Marina N

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  sara taj Ned Feb 12, 2012 12:53 pm

Marina N ::Ne mogu da odolim a da ne napisem nesto kad je mistika u pitanju.Na to me i podseca ovaj 29 stepen.Pa za par dana punim 29.Pocetak godine nije bas bio prijatan zbog saznanja o bolesti.Vladar 4. i 5. merkur je na 29 kao i vladar 8. pluton.MOzda neka promena bude vezana za porodicu,ljubav(od koje odavno nema ni traga Question )Hm,mada tranzitni saturn kvadrira merkur do sredine oktobra i donosi samo nocne more.Iskreno meni taj 29 stepen je doneo samo suze Crying or Very sad
sunny ... da ali tebi je tranzitirao saturn kroz 8. polje, mislim, sad ne govorim o 29. stupnju, nego o tranzitu...kako kažeš da ti je donio bolest PL, tu više vjerujem da je tome doprinio tranzit SA Na PL kroz 8. polje, nekako ti se to nekako poklopilo, pa neznaš šta što predstavlja... uglavnom, završni stupnjevi nešto sažimaju.

Poslednji put izmenio sara dana Pon Nov 26, 2012 4:00 pm, izmenio ukupno 3 puta

sara

Broj poruka : 179
Datum upisa : 09.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Marina N taj Ned Feb 12, 2012 5:28 pm

Negde sam procitala da planete koje su generacijske i ne treba posebno gledati po pitanju 29 stepena.Koliko je to tacno iskreno ne znam.Kod mene su te planete pluton i merkur u losem odnosu.I sam merkur u jarcu u 12. mi se ne cini kao dobra pozicija.Nekako mislim da su tu recimo ribe ili skorpija, pa bi se sam znak ''osecao'' bolje.Jarac je realista,prakticar, a 12.kuca je nekako poput magle i neceg nepreglednog za jarca koji voli da sve bude tacno definisano i poredjano,a ne haos.12 kuca izgleda poput zatvora za ovog jarca i to zatvora gde ne postoje klasicni prozori i vrata za izlazak.
Kada bih i uzela da merkur na 29 stepenu nosi vidovitost,intuiciju,pa i ta 12 kuca oznacava nasu podsvest,kako sad da shvatim to sto i taj merkur ima los odnos sa svojim dispozitorom saturnom iz 8kuce?Da li to znaci da od mojih strahova i fobija moja intuicija ne moze doci do izrazaja?Ili je mozda to u pitanju da mi moji snovi pokazuju nesto sto bi moglo da se desi kao rezultat mojih jakih strahova? Mnogo bih volela da ako neko ima ideju iznese svoje misljenje.
Nisam mislila da mi je pluton doneo bolest,ja sam sama odgovorna za svoju trenutnu situaciju,jer nisam vodila dovoljno racuna o svojoj dusi i telu.Isprva sam se uplasila ovog tranzita saturna i sam vec ovde na forumu postavila pitanje vezano za ovaj tranzit i od jedne clanice dobila zadovoljavajuci odgovor.

'' 29 stepen-Ovan

Ovde daje promene, iznenadne! Stepen coveka koji ume reforme da donese, izvede! Ovaj stepen kad je ljubav u pitanju, predanost je tu, ljubav prema domu i porodici...al ako je izopacen, onda daje varalice izdaju i lazove.

29 stepen-Bik

Ovaj stepen daje dramaticnost, daje ljude sposobe da igraju na daskama i ovaj stepen daje pomoc od strane rodjaka, prijatelja! Ako se Plejade nadju a ima neko AC na ovom stepenu, onda je tuzno, jer daje problem vida i kojekakve dosadne nesrece, ujedno je ovo i stepen sudbine!

29 stepen-Blizanac

Ovo je stepen imitatora, uzbudjenja i nadmetanja,ali ako je afliktovan, onda daje licemerstvo!Ovaj stepen daje i talente, ali i mnogo vecu krutost u idejama.

29 stepen-Rak

Ovaj stepen dozvoljava skupljanje zaliha, tvrdica je na ruku ili rasipnik...zavisi koja se planeta nadje tu!

29 stepen-Lav

Ovaj stepen daje dobar intelekt, jaku volju, zrelo rasudjivanje i prosudjivanje, daje velike mislioce i planere velikih razmera, mana je, sto umeju napraviti plan koji nema kraja, kao da se nika dnece zavrsiti. Zavisi sta se nadje an ovom stepenu pa da lici na ovo pisano!

29 stepen-Devica

Ovaj stepen daje volju i potrebu za kolekcionarstvom, al i takve vrste gde to se moze uzeti i u naucne svrhe. Ljudima gde AC zavrsava na ovom stepenu, ili imaju planete ovde, znaju da akumuliraju poprilicno licni imetak. Opet zavisi od planeta koje se ovde nadju, pa da akumulacija bude u smislu toga!

29 stepen-Vaga

Ovaj stepen i planete na njemu umeju da teraju da se traga za istinom, zavisi od planete...u svakom slucaju, ovo je i stepen i meditacije, znaci, i dubine odkrivanja i traganja sa smislom.

29 stepen-Skorpija

Ovaj stepen je poprilicno mocan,jer ljudi sa ovim stepenim na AC su energicni, mogu velike stvari da sprovedu u zivotu! Prijatelji su onima koji su slabiji u drustvu, ili onih pocinjenih i ugnjetenih. I ovaj stepen moze dati talenat za glumu, dramu...ovaj stepen je povezan sa meditacijom, reinkarnaciom, spasenjem... (sai baba je imao ovde AC0So)

29 stepen-Strelac

Ovaj stepen daje ljude koji zele da budu istaknuti, glavni, pa i iznad glavnog glavni! Benefici na ovom stepenu umeju malo da poprave stvar jer ljudi sa ovim ACom su dobri za komercijalne svrhe jer imaju sklonosti ka umetnickim stvarima, intelekt im je dobar, teznju za izucavenje ljdske prirode...ako je ovo naglasen stepen, onda daje ljude malo vecih zuba ili cudnih zuba.

29 stepen-Jarac

Ovaj stepen daje ljude koji su kolekcionari, vole, a ako imaju i mogucnost, skupljaju antikvitete, slike , materijale ili starinu, ma sve ono sto ima vrednost, naravno, ako aspekti u Natalu to podrzavaju! U zavisnosti od rasporeda planeta u Natalu, ovde se radjaju ljudi Pesnickih sposobnosti sa crtom melanholije, ovo je stepen i Vidovitosti, sve u zavisnosti od Planeta.

29 stepen-Vodolija

Posstignuce u prakticnom ili misaonom pogledu, ovaj stepen pored 29-stepena u Jarcu, takodjer daje Vidovotost a i Astrologa! Daje bogatstvo u Kuci...ovaj stepen je umetnicki, jer daje pisce, glumce, Muzicare, ljude sa vizijom...

29 stepen-Riba

Ovaj stepen daje Spiritualnost, Vidovitost, odlicnu Intuiciju...ovaj stepen ima moc da poraz pretvori u triumf, jer ovaj stepen je veliki mastar koji uspe i pored svega da svoju viziju prizemlji i okoristi se o njih! Ljudi koji imaju ovaj izrazen stepen u Natalu ili Ac na njemu, su snazni a priroda im je iskrena, ovaj stepen je izuzetno dobar, jos ako se nadju dobre Planete na njemu.''
Nadjoh na jednom forumu Very Happy

Marina N

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Vita83 taj Pet Nov 30, 2012 4:46 pm

Imam Veneru na 29 stepenu djevice i uopšte ne volim da skupljam stvari, štaviše volim da bacam stvari u smeće, kod mene je to otišlo izgleda u drugu krajnost Laughing
Venera mi je vladar 5. kuće i nije me baš usrećila kad je ljubav u pitanju, no kako mi je sad Saturnov povratak možda se popravi stanje ubrzo. Very Happy

Vita83

Broj poruka : 394
Datum upisa : 08.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  vanja1983 taj Pon Mar 25, 2013 3:00 pm

Ja imam konjukciju marsa i meseca na 29. st vodolije u 1. kuci i plutona na 29.st vage na vrhu 9. kuce. Dakle, egzaktni trigon iako je separacijski. Mozda gresim, ali mislim da sam ga osetila i smatram ga za najsvetliju tacku moje natalne. Kada se tranzitni pluton setao na 28, 29 st strelca (pravio sekstil sa natalnim mesecom i marsom), zapoceta je prica o nekom nasledstvu preko majke. O tome se pricalo jako dugo, ali je uvek bilo nekih problema i sve je to delovalo veoma nereralno. Logicno, posto je pluton spor, ovaj sekstil je njegov prvi i poslednji pozitivni kontakt sa pomenutom konjukcijom. Kada je pluton bio na 29.st, i tranzitni ali i solarni, sve se lepo realizovalo Smile

E sad, sto se tice vidovitosti, mislim da od te price nema nista Crying or Very sad Sanjam ja bas puno i vrlo zivopisno, ali ne uspevam da povezem snove sa zivotnim desavanjima. Nekada imam cudne osecaje odnosno intuiciju, s tim sto je to bas retko. Od malena sam pokazivala veliko interesovanje za ezoteriju i sve stvarcice u simbolici urana. Eto to je to...

Citala sam negde da ako je npr. vladar 7. kuce (moj slucaj) na 29.st (stepen lava), brak ili jako kasno ili nikada zbog preteranih ocekivanja i visokih kriterijuma. Mozda moze da se primeni i na druga polja, samo nagadjam.

vanja1983

Broj poruka : 16
Локација : beograd
Datum upisa : 23.03.2013

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Sponsored content Danas u 1:43 pm

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Strana 3 od 4 Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći