Kako se odredjuje kom znaku pripada neki grad?

Strana 2 od 3 Prethodni  1, 2, 3  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Re: Kako se odredjuje kom znaku pripada neki grad?

Počalji  hajkula taj Uto Sep 08, 2009 12:02 am

duplo

Poslednji izmenio hajkula dana Uto Sep 08, 2009 12:27 am, izmenjeno ukupno 1 puta

hajkula

Broj poruka : 431
Datum upisa : 19.02.2009

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  hajkula taj Uto Sep 08, 2009 12:27 am

Tajna :: Sa druge strane svi ti lepi centri grada po Evropi a i kod nas vremenom prestaju da budu delovi grada u kojima sa zivi, zbog prljavstine, smoga i teskobe, koje su takodje odlike Saturna.

Vidis, i ja sam imala ovakvo pogresno predubedjenje. Za Rim je verovatno tacno, ali za vecinu gradova nije. Sire se pesacke zone, gradski prevoz je sve vise tramvajem, ili nekim drugim ekoloskim prevoznim sredstvom. Gorivo za automobile je cistije, eko... fabrike i proizvodnja je van gradova (skoro da ih i nema ... seli se u Aziju...) ... Bazeni se grade na ,,krovovima,, ili u samim zgradama... A i kod nas negde iznad Bulevara prema Vracaru ima par super ekskluzivnih zgrada sa velikim stanovima (kupili ih i neki nasi poznari kosarkasi) i bazenima, ili jedan stan sa bazenom ili 4 stana a 1 bazen Rolling Eyes i dvoriste fino ususkano... veeelike terase... Bivsa fabrika Partizanka, tu je podignuta ekskluzivna zgrada, stanovi se prodali bez oglasa... i ne zna se ko je kupio.
Sirenje je posle Banovog brda, iza Zeleznika, iza Zarkova prema Ibarskoj magistrali, sto nije strelac, niti ovan. Doduse, Kosutnjak ima sve osobine strelca, a tamo je skoro nemoguce da se dobije dozvola za gradnju, tamo se dobro gradilo (privatne kuce-vile) i zadnjih godina. Gradilo se zadnjih godina i gradi se dosta u Borci, Ovci, Krnjaci... (a gradice se tek) sto nema veze ni sa ovnom ni sa strelcem, lici mi na bljuzgavog bika, bivse poljoprivredno zemljiste - bik a ima dosta vode, blata, mnogo magle, smoga. Smog i magla su karakteristicni za nize delove grada uz Dunav i Savu ali uz Dunav vise, zato jer se iznad Dunava proteze Zvezdarsko brdo i suma koja su zadrzavali vlagu, pa i smog, bar je tako bilo do sada, Karaburma, narocito nizi delovi... Zivela sam na granici Karaburme i Zvezdare, visi deo, pa sam se cesto osecala kao u cardaku ni na nebu ni na zemlji, onako, iznad smoga i magle, kao iznad oblaka... Tamo gde su bili dobri vinogradi, tamo je dobro mesto za zivot, dobra mikroklima, ruza vetrova i suncani sati u Beogradu, to je deo Zvezdare, veci deo Dedinja, deo Lekinog brda... Ruza vetrova u pojedinim delovima grada je vrlo karakteristicna, neobicna, prosto kao neki fenomen, koji nema veze sa protezanjem ulica. Recimo, deo iznad Djerma a pre Liona, Lipov lad, ili kod mene u kraju, lepo hodam, i napravim korak napred pa osetim razliku ... neverovatno.

Buducnost je uz reke. Tek treba da bude ekspanzija gradnje. Medjunarodni konkursi urbanistickog resenja... Vreme gradnje ovih ruznih trznih, poslovnih, centara, stambenih, je proslo. Nadam se definitivno.

hajkula

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  DUH taj Uto Sep 08, 2009 1:04 pm

Marinkova bara je kraj na levoj obali Mokroluškog potoka oko mesta gde su se Duboki i Kumodraški potok ulivali u Mokroluški. ZEMLJIŠTE JE na ovom području bilo prilično močvarno i obraslo trskom, pa nije bilo naseljeno u prethodnim vekovima.
Početkom 19. veka u ovoj oblasti gazdovao je oberknez od Avale Marinko Marinković. Po njemu je ime dobila šuma oko današnjeg Centralnog groblja - Marinkova šuma, a kasnije i naselje koje je niklo u blizini.

DUH

Broj poruka : 890
Локација : Beograd
Datum upisa : 18.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Tajna taj Uto Sep 08, 2009 7:11 pm

hajkula ::
Tajna :: Sa druge strane svi ti lepi centri grada po Evropi a i kod nas vremenom prestaju da budu delovi grada u kojima sa zivi, zbog prljavstine, smoga i teskobe, koje su takodje odlike Saturna.

Vidis, i ja sam imala ovakvo pogresno predubedjenje. Za Rim je verovatno tacno, ali za vecinu gradova nije. Sire se pesacke zone, gradski prevoz je sve vise tramvajem, ili nekim drugim ekoloskim prevoznim sredstvom. Gorivo za automobile je cistije, eko... fabrike i proizvodnja je van gradova (skoro da ih i nema ... seli se u Aziju...) ... Bazeni se grade na ,,krovovima,, ili u samim zgradama... A i kod nas negde iznad Bulevara prema Vracaru ima par super ekskluzivnih zgrada sa velikim stanovima (kupili ih i neki nasi poznari kosarkasi) i bazenima, ili jedan stan sa bazenom ili 4 stana a 1 bazen Rolling Eyes i dvoriste fino ususkano... veeelike terase... Bivsa fabrika Partizanka, tu je podignuta ekskluzivna zgrada, stanovi se prodali bez oglasa... i ne zna se ko je kupio.
Sirenje je posle Banovog brda, iza Zeleznika, iza Zarkova prema Ibarskoj magistrali, sto nije strelac, niti ovan. Doduse, Kosutnjak ima sve osobine strelca, a tamo je skoro nemoguce da se dobije dozvola za gradnju, tamo se dobro gradilo (privatne kuce-vile) i zadnjih godina. Gradilo se zadnjih godina i gradi se dosta u Borci, Ovci, Krnjaci... (a gradice se tek) sto nema veze ni sa ovnom ni sa strelcem, lici mi na bljuzgavog bika, bivse poljoprivredno zemljiste - bik a ima dosta vode, blata, mnogo magle, smoga. Smog i magla su karakteristicni za nize delove grada uz Dunav i Savu ali uz Dunav vise, zato jer se iznad Dunava proteze Zvezdarsko brdo i suma koja su zadrzavali vlagu, pa i smog, bar je tako bilo do sada, Karaburma, narocito nizi delovi... Zivela sam na granici Karaburme i Zvezdare, visi deo, pa sam se cesto osecala kao u cardaku ni na nebu ni na zemlji, onako, iznad smoga i magle, kao iznad oblaka... Tamo gde su bili dobri vinogradi, tamo je dobro mesto za zivot, dobra mikroklima, ruza vetrova i suncani sati u Beogradu, to je deo Zvezdare, veci deo Dedinja, deo Lekinog brda... Ruza vetrova u pojedinim delovima grada je vrlo karakteristicna, neobicna, prosto kao neki fenomen, koji nema veze sa protezanjem ulica. Recimo, deo iznad Djerma a pre Liona, Lipov lad, ili kod mene u kraju, lepo hodam, i napravim korak napred pa osetim razliku ... neverovatno.

Buducnost je uz reke. Tek treba da bude ekspanzija gradnje. Medjunarodni konkursi urbanistickog resenja... Vreme gradnje ovih ruznih trznih, poslovnih, centara, stambenih, je proslo. Nadam se definitivno.

U pravu si da sirom Evrope pokusavaju da srede centre grada i umanje saobracaj, ali to ce potrajati... Jos uvek u centru Pariza zive crnci i ljudi baz novca, dok se visi stalez malo ipak pomeri. Drugi razlog je mesto za parking, koje je nemoguce u centru. U nekim ulicama saobracj i nije dozvoljen, sve to malo komplikuje zivot u centru. Ne znam za sve gradove po Evtopi, ali znam Za Paris, Rim, Oslo sigurno.

Sto se tice Ovce, Borce, Krnjace, mogu da investiraju koliko hoce, tesko da ce taj deo grada da dobije na ceni... Morali bi da mnogo bolje rese saobracaj i smrad u pojedinim delovima...

Samo da dodam, od Lipovog Lada do Liona (kafane maltene jedna preko puta druge) ima manje od 100m. Tu sam provela detinjstvo, isla u skolu Jelena Cetkovic, kad sam rekla Lion mislila sam bas na taj kraj... Parna strana Bulevara - strana Lipovog Lada... tu sam zivela...

Tajna

Broj poruka : 785
Godina : 41
Локација : Florida
Datum upisa : 27.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  hajkula taj Sre Sep 09, 2009 12:11 am

Taj deo, gde si zivela Very Happy pa prema Subotickoj i Gospodara Vucica, odprilike, je po meni najbeogradskiji deo Beograda, mislim na duh (narocito u privatnim kucama u tom kraju). Ljudi su se godinama borili i izborili - sacuvali Peti parkic Very Happy . Nisu pomogle pare bezobraznom investitoru, ni veze, ni brojno obezbedjenje... U tom kraju se pazi ako prodaju, kome prodaju privatne kuce. Zamisli.

hajkula

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Tajna taj Sre Sep 09, 2009 12:55 am

hajkula ::Taj deo, gde si zivela Very Happy pa prema Subotickoj i Gospodara Vucica, odprilike, je po meni najbeogradskiji deo Beograda, mislim na duh (narocito u privatnim kucama u tom kraju). Ljudi su se godinama borili i izborili - sacuvali Peti parkic Very Happy . Nisu pomogle pare bezobraznom investitoru, ni veze, ni brojno obezbedjenje... U tom kraju se pazi ako prodaju, kome prodaju privatne kuce. Zamisli.

Prodala sam gomilu kuca i stanova u tom kraju, ima ljudi koji paze kome prodaju a ima i onih koji hoce da izvuku sto vise... Sve je relativno. Najbeogradskiji je po mom misljenju okolina Kalenica i Neimar...

Tajna

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  DUH taj Sre Sep 09, 2009 6:11 pm

Mislim da se zna šta je pravi Beograd a to je normalno krug 2 sa Kalemegdanom

DUH

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Tajna taj Sre Sep 09, 2009 9:33 pm

DUH ::Mislim da se zna šta je pravi Beograd a to je normalno krug 2 sa Kalemegdanom

Pa tu si u pravu, ali ima tu odstupanja... Kalenic je postojao i pocetkom proslog veka a ne spada u krug 2-ke. Jeste blizu ali ne spada... I ako nam stajga opisuje grad, jadan nam je grad... a 2-ka zaobisla i kalemegdan, tako da se mora bar malo prosiriti...

Tajna

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  DUH taj Sre Sep 09, 2009 10:27 pm

Tajna ::
DUH ::Mislim da se zna šta je pravi Beograd a to je normalno krug 2 sa Kalemegdanom

Pa tu si u pravu, ali ima tu odstupanja... Kalenic je postojao i pocetkom proslog veka a ne spada u krug 2-ke. Jeste blizu ali ne spada... I ako nam stajga opisuje grad, jadan nam je grad... a 2-ka zaobisla i kalemegdan, tako da se mora bar malo prosiriti...

Štajga je iza kruga a Kalmegdan ćemo ubaciti u krug iako je iza kruga lol!

DUH

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Tajna taj Sre Sep 09, 2009 10:31 pm

DUH ::

A kako da izbacimo Picin park?

Tajna

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  DUH taj Sre Sep 09, 2009 11:00 pm

A kako da izbacimo Picin park?

A to nećemo da izbacimo samo treba da radnice redovno šaljemo na pregled,

DUH

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Tajna taj Sre Sep 09, 2009 11:03 pm

lol! lol! lol!

Tajna

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  DUH taj Sre Sep 09, 2009 11:34 pm

Tajna ::lol! lol! lol!

Jesi skinula ono sa FACEBOOKa namestio sam ponovo

DUH

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Tajna taj Sre Sep 09, 2009 11:36 pm

Tajna ::lol! lol! lol!

Jesi skinula ono sa FACEBOOKa namestio sam ponovo

Pa kao skinula ne mogu da otvorim! Ekstenzija je .rar ne znam cime se to otvara. Nisam uspela, prijavljuje mi da ne zna cime da otvori.

Tajna

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  hajkula taj Čet Sep 10, 2009 12:58 am

Evo i ovde se slazem sa Duhom, za legalizaciju prostitucije a protiv gej parade sam. Naravno, nisam protiv gej populacije, samo ne zelim paradu jer mislim da je to los primer, da decurlija svasta proba iz radoznalosti... ne zelim propagiranje necega sto mislim da je vrsta poremecaja, nenormalnosti. Necu ici ni na porodicnu paradu, jer je osmisljena sada, samo iz razloga kao odgovor na gej paradu a ne zato jer je istinski potrebno da se neguju porodicne vrednosti.

hajkula

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Flora taj Čet Sep 10, 2009 1:40 am

Pa kao skinula ne mogu da otvorim! Ekstenzija je .rar ne znam cime se to otvara. Nisam uspela, prijavljuje mi da ne zna cime da otvori.

Tajna, treba ti neki od programa za kompresiju fajlova, koji moze da otvori taj fajl: Winzip ili Winrar.
Ako ih nemas, skini ih i instaliraj, evo ima ih na beotelovol linku:

http://www.beotel.yu/?strana=77&dnl=podgrupa&idpg=18

Flora

Broj poruka : 259
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Tajna taj Čet Sep 10, 2009 9:32 am

Flora ::

Tajna, treba ti neki od programa za kompresiju fajlova, koji moze da otvori taj fajl: Winzip ili Winrar.

Pa ima Winzip i probala time, ne radi, idem da probam ponovo ako ne moracu da skinem taj Winrar... Hvala!

Tajna

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Tajna taj Čet Sep 10, 2009 9:42 am

hajkula ::Evo i ovde se slazem sa Duhom, za legalizaciju prostitucije a protiv gej parade sam. Naravno, nisam protiv gej populacije, samo ne zelim paradu jer mislim da je to los primer, da decurlija svasta proba iz radoznalosti... ne zelim propagiranje necega sto mislim da je vrsta poremecaja, nenormalnosti. Necu ici ni na porodicnu paradu, jer je osmisljena sada, samo iz razloga kao odgovor na gej paradu a ne zato jer je istinski potrebno da se neguju porodicne vrednosti.

Iskreno me bas briga i za jedno i za drugo, mada mi je normalnije biti gay nego prostituisati se. Gay ljudi ne biraju da budu nastrani, to im je prirodan nagon, prostitucija je svesno i namerno krivljenje osnovnih drustvenih principa i gnusam se naspram prostitucije, a gay ljude imam i za prijatelje. Slazem se da nema razloga za paradiranjem, sta koga briga sta ti radis u spavacoj sobi, dok mi u prostituciji ima neceg iskvarenog i neiskrenog - to mi je mnogo sramnije i pogrdnije od toga sto je neko gay. Razlika je u mogucnosti kontrole. Gay populacija se ne moze odupreti - sta da rade kada imaju seksualni nagon samo prema osobama istog pola, nije njihova greska niti njihov izbor. Za prostituciju je stvar drugacije, to je svesna i rezonska namera i za prostituciju je astroloski neophodno imati ugrozeno 3 polje, sto govori o jos mnogo cemu!

Tajna

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Tajna taj Čet Sep 10, 2009 10:10 am

Flora ::

Hvala za link, nisam uspela winzipom, pa sam skinula winrar i otvorila file. Hvala!!!

Tajna

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  DUH taj Čet Sep 10, 2009 7:56 pm

Iskreno me bas briga i za jedno i za drugo, mada mi je normalnije biti gay nego prostituisati se. Gay ljudi ne biraju da budu nastrani, to im je prirodan nagon, prostitucija je svesno i namerno krivljenje osnovnih drustvenih principa i gnusam se naspram prostitucije, a gay ljude imam i za prijatelje. Slazem se da nema razloga za paradiranjem, sta koga briga sta ti radis u spavacoj sobi, dok mi u prostituciji ima neceg iskvarenog i neiskrenog - to mi je mnogo sramnije i pogrdnije od toga sto je neko gay. Razlika je u mogucnosti kontrole. Gay populacija se ne moze odupreti - sta da rade kada imaju seksualni nagon samo prema osobama istog pola, nije njihova greska niti njihov izbor. Za prostituciju je stvar drugacije, to je svesna i rezonska namera i za prostituciju je astroloski neophodno imati ugrozeno 3 polje, sto govori o jos mnogo cemu!

Nemoj tako o prostitutkama, razmisli kako su one nastale, koliko ima muškaraca koji iz nekog ozbiljnog razloga ne mogu da dodju normalno do žene, šta misliš koliko ima žena koje neće mužu da ispune seksualne želje koje ne moraju biti (uslovno) nenormalne već ženama se jednostavno to ne svidja a osim toga te žene i devojke su daleko iskrenije od sponzoruša, bar nisu licemerne a prostitutke imaš za svaki stalež, za onaj najniži sloj (picin park, plavi most) do onih skupih za bogatiju klijentelu koje rade samo na preporuku i kad ih vidiš nikada ne bi rekla da im je to posao a postoje i one za srednju klasu koje su takodje pristojne jer neće sa svakim klijentom i da ti ne objašnjavam kako to funkcioniše....

DUH

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Tajna taj Čet Sep 10, 2009 8:22 pm

[quote="DUH"

Nemoj tako o prostitutkama, razmisli kako su one nastale, koliko ima muškaraca koji iz nekog ozbiljnog razloga ne mogu da dodju normalno do žene, šta misliš koliko ima žena koje neće mužu da ispune seksualne želje koje ne moraju biti (uslovno) nenormalne već ženama se jednostavno to ne svidja a osim toga te žene i devojke su daleko iskrenije od sponzoruša, bar nisu licemerne a prostitutke imaš za svaki stalež, za onaj najniži sloj (picin park, plavi most) do onih skupih za bogatiju klijentelu koje rade samo na preporuku i kad ih vidiš nikada ne bi rekla da im je to posao a postoje i one za srednju klasu koje su takodje pristojne jer neće sa svakim klijentom i da ti ne objašnjavam kako to funkcioniše....[/quote]

Ovo sto ti navodis ne opravdava njihovo ponasanje - zamisli one ugadjaju jadnim nezbrinutim muskarcima, daj molim te. Drugo znas i sam da za tako nesto mora ozbiljno biti ugrozena 3 kuca, jer govori o namerama. Da je to postenije od sponzoruse i nije neko poredjenje, oba su nepostena. A to sto postoje klase toga ima svuda, ima i lopova na visokoj nozi, koji kradu samo vrhunska umetnicka dela, ali su i dalje lopovi. Isto je i za svako drugo neposteno zanimanje. To sto je to zanimanje u sluzbi muskarcevih potreba ne opravdava nista niti njih opisuje boljim osobama... Ozbiljna ugrozenost 3 polja i lose postavke emotivnih planeta opisuju to zanimanje a iz toga se moze jos mnogo toga zakljuciti o tim zenama, tako da ne vidim zasto bi to bilo moralno prihvatljivije od bilo koje druge emotivno - mentalne izvitoperenosti.

Tajna

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  DUH taj Čet Sep 10, 2009 11:07 pm

Ovo sto ti navodis ne opravdava njihovo ponasanje - zamisli one ugadjaju jadnim nezbrinutim muskarcima, daj molim te. Drugo znas i sam da za tako nesto mora ozbiljno biti ugrozena 3 kuca, jer govori o namerama. Da je to postenije od sponzoruse i nije neko poredjenje, oba su nepostena. A to sto postoje klase toga ima svuda, ima i lopova na visokoj nozi, koji kradu samo vrhunska umetnicka dela, ali su i dalje lopovi. Isto je i za svako drugo neposteno zanimanje. To sto je to zanimanje u sluzbi muskarcevih potreba ne opravdava nista niti njih opisuje boljim osobama... Ozbiljna ugrozenost 3 polja i lose postavke emotivnih planeta opisuju to zanimanje a iz toga se moze jos mnogo toga zakljuciti o tim zenama, tako da ne vidim zasto bi to bilo moralno prihvatljivije od bilo koje druge emotivno - mentalne izvitoperenosti.

Ne slažem se ali nema smisla diskutovati jer te neću ubediti a nećeš ni ti mene ali muškarcima se svidja bar većini

DUH

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Tajna taj Sub Sep 12, 2009 6:01 am

Ne slažem se ali nema smisla diskutovati jer te neću ubediti a nećeš ni ti mene ali muškarcima se svidja bar većini

Ni ne treba da diskutujemo, samo mi kazi sa cim se ne slazes. Da li je to tvrdnja da trbaju biti ugrozene zenske planete i 3 polje, ili sa zakljuckom koji sam iz toga izvela?

Tajna

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  DUH taj Sub Sep 12, 2009 12:39 pm

Tajna ::Ni ne treba da diskutujemo, samo mi kazi sa cim se ne slazes. Da li je to tvrdnja da trbaju biti ugrozene zenske planete i 3 polje, ili sa zakljuckom koji sam iz toga izvela?

Ženske planete moraju biti ugrožene i često u lošem aspektu sa Jupiterom, posebno Venera jer ona je ljubav Jupiter je moral pa tako u lošem aspektu imamo diskutabilan moral vezan za ljubav i otud promiskuitet ili prostitucija, naravno da je logična umešanost 3p kroz namere mada me zbunjuje činjenica da čovek ništa ne radi bez namera pa tako gledano i za brak, decu, kupovinu stana, promenu posla i svačeg još mora biti umešano 3p jer pokazuje namere ???

Ali nisam na ovo mislio, više sam mislio na tvoj zaključak o tim devojkama, mislim zašto da ne unovče ono što muškarci žele da plate i to nužno ne govori o njima kao lošim osobama, to su predrasude žena i licemernih muškaraca. Ne bi me iznenadilo da je većina žena pomislila bar jednom kako bi bilo da naplate ali naravno zbog vaspitanja ili sistema vrednosti to ne urade, mada mislim da je tu presudan aspekt koji upućije mogućnost da budeš sa nekim ko ti je možda i ružan a daleko od toga da bilo šta izazove u tebi.

Mislim, otišli smo od teme....

DUH

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Tajna taj Pon Sep 14, 2009 10:27 pm

Ali nisam na ovo mislio, više sam mislio na tvoj zaključak o tim devojkama, mislim zašto da ne unovče ono što muškarci žele da plate i to nužno ne govori o njima kao lošim osobama, to su predrasude žena i licemernih muškaraca. Ne bi me iznenadilo da je većina žena pomislila bar jednom kako bi bilo da naplate ali naravno zbog vaspitanja ili sistema vrednosti to ne urade, mada mislim da je tu presudan aspekt koji upućije mogućnost da budeš sa nekim ko ti je možda i ružan a daleko od toga da bilo šta izazove u tebi.

Mislim, otišli smo od teme....
[/color]

Naravno da ti mislis ovo sto je podebljano ti upravo i imas sve aspekte koje sam navela da su potrebni - VE u izgonu, MO u izgonu, a Jupiter 90 NE preko 3 polja, da si zensko ti bi to svakao uradio, otuda i i ovo sto si napisao!!! Normalno da bi to radio kao muskarac, ono navedeno za VE se odnosi na Marsa, ali opet mora da ukljuci i VE, ali ne MO, tako da ti to nemas pa zato nisi muska prostituka...

Cesto je doduse, ukljucena Venera u Devici (zbog racionalnog pristupa ljubavi) sa losim aspektima, pre nego VE u Skorpiji, ali moze i to... Lilit takodje u konjukciji sa VE hoce to da da, itd...

Tajna

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Sponsored content Danas u 9:02 am

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 3 Prethodni  1, 2, 3  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh

- Similar topics

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu