Prostitucija kroz aspekte i astroloske pozicije

Strana 2 od 7 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Re: Prostitucija kroz aspekte i astroloske pozicije

Počalji  Tajna taj Sre Sep 16, 2009 11:55 am

Evo imam ja jedan... U ranoj mladosti razocarenje u prvo zaljubljivanje, udaja pri pojavi prvog dobrostojeceg... Znam detalje...

Tajna

Broj poruka : 785
Godina : 41
Локација : Florida
Datum upisa : 27.07.2009

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

re

Počalji  IVA taj Sre Sep 16, 2009 12:02 pm

uf.....
ovo slican polozaj planeta po znacima i kucama ko kod mene. a ja radim ko konj 10-20 sati dnevno. sramota me da trazim i svoje pare koje sam zaradila ,a kamoli tudje.

What a Face What a Face What a Face

IVA

Broj poruka : 420
Локација : beograd
Datum upisa : 18.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Tajna taj Sre Sep 16, 2009 12:13 pm

Evo skinula sam i sa neta neke chartove pa da pogledamo...

Tajna

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Tajna taj Sre Sep 16, 2009 12:14 pm

Gloria ::uf.....
ovo slican polozaj planeta po znacima i kucama ko kod mene. a ja radim ko konj 10-20 sati dnevno. sramota me da trazim i svoje pare koje sam zaradila ,a kamoli tudje.

What a Face What a Face What a Face

Pa nije bas slican, ima mnogo razlicitosti, narocito Venera i vladari kuca...

Tajna

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Izida taj Sre Sep 16, 2009 12:19 pm

...

Poslednji izmenio Izida dana Sre Okt 05, 2011 5:35 pm, izmenjeno ukupno 1 puta

Izida

Broj poruka : 626
Datum upisa : 06.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Tajna taj Sre Sep 16, 2009 12:22 pm

Izida ::Na ovim chatovima koje si navela Tajna meni upade u oci da su na DESC sve kardinalni i fiksni znaci...

A jel ti nije palo u oci da je ili MO ili VE u izgonu ili vatrenim znacima i da je vladar 3 uglavom ugrozen od SA ili UR?

Tajna

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Tajna taj Sre Sep 16, 2009 12:25 pm

Ja sam eto pogresila i mislila da bi SA u bilo kom aspektu spasao stvar, ali bila sam u krivu, cak je vrlo ukljucen.... Treba prvo da pogledam pa onda da pisem, ali ne moze moj Mars, samo srlja...

Tajna

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Izida taj Sre Sep 16, 2009 12:25 pm

....

Poslednji izmenio Izida dana Sre Okt 05, 2011 5:34 pm, izmenjeno ukupno 1 puta

Izida

Nazad na vrh Ići dole

re

Počalji  IVA taj Sre Sep 16, 2009 12:28 pm

na prvi pogled venera opzicija uran Rolling Eyes
i mesec opzicija uran bounce

IVA

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Tajna taj Sre Sep 16, 2009 12:32 pm

Gloria ::na prvi pogled venera opzicija uran Rolling Eyes

Ma da Uran uvek nesto okrene narocito seksualnost, zato je toliko naglasen kod homoseksualaca, jer mu po legendi sinak odseko pisu... lol!

Tajna

Nazad na vrh Ići dole

re

Počalji  IVA taj Sre Sep 16, 2009 12:34 pm

Tajna ::
Gloria ::na prvi pogled venera opzicija uran Rolling Eyes

Ma da Uran uvek nesto okrene narocito seksualnost, zato je toliko naglasen kod homoseksualaca, jer mu po legendi sinak odseko pisu... lol!

juuuuuuuuu!!!!!! What a Face

IVA

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Tajna taj Sre Sep 16, 2009 12:42 pm

Evo jos malo chartova ima koliko hoces... Sad je pitanje kako i sta za svku ja sam onako nasumice...

Tajna

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Tajna taj Sre Sep 16, 2009 12:44 pm

Jupiter cesto u konjukciji ili sa Venerom ili Mesecom, nista ja sam resila... Sad znam kako cu da dodjem do svoji miliona, ima da se bacim na najprofitabilniju struku... santa

Tajna

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  venerica taj Sre Sep 16, 2009 12:52 pm

Pri tome, od četiri poslednja primera koja si navela u tri karte Venera je u Vodoliji u opoziciji sa Plutonom ili Uranom.

S obzirom da sam i sama vlasnica omražene Venere u Devici, sa ovom temom si mi dala odlicnu ideju kako da svoja ljubavna razočarenja preokrenem u svoju korist Laughing

venerica

Broj poruka : 172
Datum upisa : 01.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Tajna taj Sre Sep 16, 2009 12:57 pm

venerica ::Pri tome, od četiri poslednja primera koja si navela u tri karte Venera je u Vodoliji u opoziciji sa Plutonom ili Uranom.

S obzirom da sam i sama vlasnica omražene Venere u Devici, sa ovom temom si mi dala odlicnu ideju kako da svoja ljubavna razočarenja preokrenem u svoju korist Laughing

Jeste i jasno je da je Uran vrlo bitan, ali i planete u izgonu ili u vatrenom elemetnu kao i vladar 3 kuce. Vladar 3 je u svaom ugrozen, Venera ili Mesec u izgonu, Devici, Skorpiji, Vodoliji, veza Jupiter...

Tajna

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Tajna taj Sre Sep 16, 2009 1:15 pm

Pa Venera u Devici ti i donela razocarenja ali je dispozitor u Lavu a vladar 7 u 1 - MA, ima tu i puno strastvenosti, ne vazi ova prica racionalnosti za tebe, mnogo ti je naglasen taj Mars i kao Bik senzualnost... Ti goris stalno i reagujes burno, ali kad se smiris onda mozes racionalno da pridjes stvarima, dok se opet ne zapalis i tako sve u krug...

Tajna

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  venerica taj Sre Sep 16, 2009 1:37 pm

Tajna ::Pa Venera u Devici ti i donela razocarenja ali je dispozitor u Lavu a vladar 7 u 1 - MA, ima tu i puno strastvenosti, ne vazi ova prica racionalnosti za tebe, mnogo ti je naglasen taj Mars i kao Bik senzualnost... Ti goris stalno i reagujes burno, ali kad se smiris onda mozes racionalno da pridjes stvarima, dok se opet ne zapalis i tako sve u krug...

Upravo sam i htela da se osvrnem na svoj primer Venere u Devici, jer nemam dovoljno znanja i umesnosti da tumacim tudje natale.

Nisam baš srećna zbog ove pozicije Venere i istina je da je po pravilu svaka moja veza završila mojim dubokim razočarenjem, ali isto tako moram sa velikim olakšanjem da potvrdim da ovi drugi elementi moga horoskopa ipak donekle ublažavaju sve ono što venera u devici nosi. Kod mene nema ni trunke racionalnosti kada su ljubavna iskustva u pitanju, da se vodim razumom verovatno bih i bolje prošla u životu.
Svaku svoju ljubav sam doživljavala prilično dramatično i strastveno, bez trunke razuma i proračunatosti.
Stvarima sam prilazila racionalno tek onda kada bih potpuno sagorila i kada bi obicno bilo kasno.

Dakle, venera u 5. kući mi je donosila mnogo ljubavnih dogadjaja ali na kraju svake veze ta venera sa neptunom ipak je odradjivala svoje - neizbežno razočarenje.

Teško je dosegnuti istinsku sreću sa ovom pozicijom venere.

Nadam se bar malo boljoj situaciji u drugoj polovini života.... ili bar u nekom narednom zivotu
Laughing

venerica

Broj poruka : 172
Datum upisa : 01.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Izida taj Sre Sep 16, 2009 3:53 pm

....

Poslednji izmenio Izida dana Sre Okt 05, 2011 5:34 pm, izmenjeno ukupno 1 puta

Izida

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Astrotanja taj Sre Sep 16, 2009 4:34 pm

Što veći broj proimera, verovatno bi bilo i više ponavljanja, pa bi onda mogli da izvedemo neke zaključke.

Ovako Venera je prisutna u raznim znacima, kao i Mesec, možda malo češće je vezana za 2. , koja je ono što primećujem često naglašena, a i 8., 5. i 12., mada bez stotinak primera sve je nagađanje. Ima tu i dobrih i loših aspkata Meseca i Venere, Jupitera kojeg ima i u Strelcu i u Ribama, tako da još uvek ne može nešto da se podvuče, iako se nešto uočava, ne može se iz toga zaključak doneti, jer niti dominira Venera u Škorpiji, niti u Devici i Vodoliji, a što se MEseca tiče ima ga u skoro svim znacima, više puta u Škorpiji, na ovom malom broju primera, ali i u Blizancima se ponavlja, ipak ne devoljno da bi doneli neki zaključak. Interesntno je što ima aspekata između Meseca i Jupitera. Ima konjukcije i opozicije.
Javljaju se aspekti Venere i Urana,ili Urana i Meseca.
Što se tiče Mars i njega ima svuda, pa još ne možemo da tvrdimo da negde dominira, ali sam primetila da ga ima u 2, 4, kući, nešto više.
Pandora je uočila izvesnu povezanost kuća koja u postojećim primerima se javljaju, ali moje mišljenje da da vbi sew došlo do nekih zaključaka mora biti na većem br. primera, 100, da bi se uočilo šta je to što donosi prevagu, što se ponavlja. Unači ima posmatranja, analiziranja, pa sinteze, zaključivanja. Ne treba žuriti, jer su tad greške češće.

Horoskop prostitku i sponzoruše sigurno da se razlikuje, mada sličnosti mogu da postoje.
Sponzoruša se opredeljuje za jednu osobu i za brak, porodicu, u primeru koji si ti dala i zbog osećaja sigurnosti kojoj kao Rak teži i potrebi za decom i porodičnim životom, a u njenom slučaju i zbog razočarenja i gubljenja vere u ljubav. E, to je ono po meni poražavajuće.

Natalna karta mog oca:
http://www.fotorola.com/uploads/5df8f9144c.jpg

Filip:
http://www.fotorola.com/uploads/df40930d7d.gif

Astrotanja

Broj poruka : 4039
Godina : 51
Datum upisa : 22.10.2008

Pogledaj profil korisnika http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Bambola taj Sre Sep 16, 2009 7:26 pm

...

Poslednji izmenio Žoržet dana Sub Jun 08, 2013 10:39 pm, izmenjeno ukupno 1 puta

Bambola

Broj poruka : 190
Datum upisa : 13.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Tajna taj Sre Sep 16, 2009 7:49 pm

Ja ne znam da li mi gledamo iste horoskope ili ne? U 6 od 8 primera Mesec ili Venera su u Skorpiji ili Devici! U 7 primeru je MO u Blizancima u jakom kvadratu sa Plutonom iz Device...U 8-om primeru je Mars u Devici a MO i VE ponovo u 180 PL...

U svim horoskopima je vladar 3 ugrozen polozajem ili aspektom ili je tu ulogu preuzela planeta u 3 kuci...

Jupiter je umesan, kako smo i pretpostavili, a cesto i Uran ili Pluton...
Mars moze i ne mora biti...

Ja nige nisam navela da je samo Devica u pitanju, taman posla to bi bilo glupo. Rekla sam da su cesto u pitanju Devica i Skorpija, zbog izgona Meseca i Venere. Objasnjenje za Skorpiju je usledilo, jer ja mislim da se to na prvi pogled za taj znak ne bi reklo...

Zorzet radi se o namerama, zato je Merkur sponenut kao vladar 3!

Da postavim 100 bas ne mogu, ali postavicu jos 10-tak, da bi jos malo to istrazili!

Tajna

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  DUH taj Sre Sep 16, 2009 7:56 pm

Astrotanja ::Duše, poznato mi je da po arapskim lunarnim kucama Mesec, od 21.25- 4,17. pominje se da taj polzaj Meseca moze da utce na robovanje seksulanom nagonu, a kod Dupra piše robovanje ljubavi. Mislim da ovde puno zavisi od signifikatora MEseca, Merkura, od obrazovanja, znanja te osobe, jer dupor navodi i do može da bude i prolanalzač, a i da se bavi nižim poslovim kao što je zemljoradnja, dakle sve to zavisi od natala, upotpunjeno je postavkom Meseca , njenim aspektima i sl. Postavi slobodno taj natal, a ako ima i drugih da to potvrde, jer jedan rpimer ništs ne znači. sunny

Ne, Mile Dupor je striktno rekao MO od 0 - 11 VI - uglavnom ili često znak prostitucije

Evo primera žene koja se bavila prostitucijom, odredjeno vreme ali je i dosta perverzna. mada je ovde važna prostitucija

Poslednji put izmenio DUH dana Sre Sep 16, 2009 9:43 pm, izmenio ukupno 3 puta

DUH

Broj poruka : 890
Локација : Beograd
Datum upisa : 18.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Tajna taj Sre Sep 16, 2009 8:11 pm

Evo jos primera:

Tajna

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Tajna taj Sre Sep 16, 2009 8:21 pm

Ponovo vidimo da vecina primera imaju MO ili VE u Sc ili Vi... Ako to nemaju, cesta je Venera u Vodoliji i vatri, a MO odnos PL... Vrlo cesto je Devica naglasenena, ako ne MO i VE, onda SO ili MA. Aflikcije uvek preko emotivnih planeta, u 3 obicno malefik sa losim aspektima ili vladar 3 kuce u aflikciji sa malefikom...

Meni se po ovome sve savrseno uklapa...

Pojavljuje se cesto i Venera u Vodoliji u aflikciji sa Uranom i Plutonom....

Treba jos dublje analizirati, ali ono sto su mene ucili se pokazuje kao tacno...

Tajna

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Tajna taj Sre Sep 16, 2009 8:27 pm

Cak i oni primeri gde nisu Venera i Mesec u Sc ili Vi, imaju aflikciju sa malefikom iz tih znaka... Vrlo zanimljivo...

Ja sam tome naucena, nisam to izmislila i na dosadasnjim primerima je facinantno kako radi...

Tajna

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Sponsored content Danas u 7:59 am

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 7 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeći