Negativne strane astroloskih znakova

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Negativne strane astroloskih znakova

Počalji  Tajna taj Sub Sep 19, 2009 9:30 am

Prvo sam mislila da napisem tekst o pozitivnim i negativnim stranama svakog znaka, onda sam se predomislila, iz dva razloga.

Prvi razlog je negativnost nagomilana u trenutnoj postavci planeta, koja zasluzuje podjednaku pocast kao i pozitivizam. Negativno praznjenje je dobar momenat istrazivanja negativnosti uopste. Sa druge strane pomoci ce meni da ispraznim moj negativni sadrzaj na najkonstruktivniji moguci nacin!

Drugi razlog je sto je pozitivna strana svakog znaka opisivana u toliko knjiga i svuda se uglavnom navodi i potencira na tome sta taj znak ume i u cemu je dobar. Nekada se navode i takozvani "nizi tipovi" ali nigde se ne insistira na tome sta odredjeni znak ne moze da shvati, razume, prihvati ili uradi. Ne znam da li ste primetili da se pisu stranice i stranice hvalospeva za odredjeni znak, da bi se na kraju naveo "nizi tip" u nekoliko recenica. Mnoge ozbiljnije astroloske knjige se ni ne bave previse opisom znakova, valjda podrazumevajuci da je to onome ko se upustio u astrologiju vec jasno. Akcenat svakao nije tu, a mislim da je to jedna od osnovnih stvari astrologije koja ne bi smela da se zaboravi.

Naime svi znamo da je Ovan agresivan, a Skorpija ljubomorna, da je Jarac tezak i mracan, a da je Blizanac veseo i lak, da je Rak saosecajan, a da je Vaga uravnotezena... To su sve samo povrsine pravih lica znakova. Naime, svi znamo da je sve sacinjeno od pozitivne i negativne sile u sebi, jer je egzistencija nemoguca bez suprotnosti. Iz licne povrsnosti i potrebe za srecom ponekada zanemarimo pravu prirodu stvari. Mislim da je istinska sreca sadrzana upravo u mogucnosti da se stvari sagledaju i prihvate i sa njihovim manama kao i vrlinama, sve drugo je nepotpuno jer je sreca sveprozimajuca!

Pri opisu znakova uzima se najpre Sunce u tom znaku. Zasto bas Sunce? Jer ono osvetli sve sto dodirne i najlakse je videti nesto pod svetlom. Opis znakova koji cu navesti nece se odnositi samo na poziciju Sunca u tom znaku, vec na komfor ili diskomfor svih planeta zodijaka. Priroda same planete ce nam po opisu znaka reci da li je to srodno i udobno za samu planetu...

Ovan je znak pocetka, primarne inicijacije i stvaranja. Po bibliji je vec na samom pocetku ubistvo. To je pocetak svih nas, borba za opstanak, taznja za samoodrzanjem po svaku cenu. Vecina nas bi ubila u teznji da sacuva svoj zivot. Ovan ne razume dvojnost, on je jedan i uvek sam, uvek prvi, uvek sebican, vodjen svojim nezasitim strastima i nagonima, gazice preko mrtvih u potrebi za ostvarenjem sebe. Apsolutno sledi svoj animalizam i tesko mu je da razume druge, kao i komplikovanije sadrzaje. Nije previse inteligentan, vodjen je nagonom, ne ume da voli jer ne voli ni sebe - ljubav je slozenost, on je prost i jednostavan, zivi bez analize, bez preispitivanja, ima samo volju za samoodrzanjem. Voli nadmetanje i izazove jer tako shvata zivot. Piroman je i uziva u rusenju, razaranju narocito vatrom. Nemiran je i nespokojan. Prenaglaseno seksualan, bez stila i gracije, krvolocan mesozder. Ne plasi se sebe, jer nema svest o sebi, a ni o drugoga. Opsesivan u svojim potrebama, stalno gladan i alav. Izrazena mrznja pa otvoreno napada. Glup za lazi. Izuzetno sujeveran u svom neznanju, nezainteresovan za dubinu. Ne vidi dalje od svog nosa!

BikPosle opstanka se javlja zelja za ishranom i produzetkom vrste, pa imamo Bika i culno zadovoljstvo. Covek spoznaje culni uzitak i pocinje da preteruje u dostupnoj mu hrani i picu, zadovoljava svoje potrebe nemajuci svest niti zelju za poretkom, napretkom. Bik je culni uzitak, lenjost, tromost, samozadovoljstvo. Potreba da se ugodi sebi i stagnira, miruje, lakomislen je, nema dubinu, lako ga je zadovoljiti, previse materijalan, beskrupulozan, ne haje za druge ako je sam zadovoljan, tvrdoglav. Ne voli da ga uznemiravaju. Uziva u bludu i preteranom konzumiranju. Sklon porocima razvratu i neveri! Ne voli promene i novosti, ljubomoran, posesivan, zavidan. Trom u bilo kakvom delovanju, spor, glup, nezainteresovan. Zadrto sledi svoj put i ako ne zna ni gde je krenuo, a ni ne pita se!

Blizanci Bog nam dao pamet, ali jos ne znamo sta s njom da radimo! Prevrtljiv karakter! Svestan da je inteligentniji od drugih i to koristi, lazov, povrsan, kratkog daha, nema tezinu, kukavica, aseksualan, neplodan, dvostruk, prevejan, namazan, lukav, detinjast. Ne razume moral, smeje mu se iza ledja! Ne poznaje filozofiju i ljudsku svrhu i smisao. Izdace i rodjenu majku! Prica jedno, misli drugo, a radi trece. Ne veruje sebi, niti nekom drugom... Sve mu je sala, cak i smrt, dok se sam ne nadje u procepu, onda place kao dete, moli, zavija... Lako ga ja zaplasiti. Nezreo i nedovrsen. Krhke i male konstitucije. Hladan u dubini, neemotivan, nepostojan. Lako ga je slomiti, ne ume da cuva tajnu, los saveznik, slaba pomoc, nema istrajnost. Grebator i nema dostojanstva, sebican, koristoljubiv, laskavac. Pretvara se i glumi da bi dosao do cilja. Ogovara, spletkari, siri lazne informacije - torokusa...Uziva i smeje se tudjoj nesreci. Nedostatak morala i vere!

Rak Nemogucnost da se svari!!! Opsednut emocijama, stalno samosazaljenje, nerealan, depresivan, uplasen, promenljiv, nema dostojanstva, beskicmenjak, laka meta, nasrtljivo familiaran, cudljiv, lako povrediv, trazi previse paznje, nema stabilno misljenje ni o cemu, povodljiv, tesko podnosi samocu, nema stila niti prefinjenosti, placljiv, zahteva previse. Gresi u proceni, lakomislen, nepostojan. Suvise obican...Sve radi iz stomaka - ne koristi glavu. Nema osecaj za pravdu, kukavica, napada slabije a plasi se jacih. Napada suzama, zanesenjak, sujeveran, plasljiv. Nemoguce ga je zadovoljiti. Sanja o velikim stvarima ali nista ne preduzima. Vecita zrtva! Nema snagu i trazi stalni oslonac, krivi druge za svoje neuspehe. Nesrecan kad je sam, povredjen kad je sa nekim! Nikad srecan!

Lav Razvitak JA! Sad imamo fizicko telo (Mars i Venera), time i polaritet u sebi, intelekt i emocije. Sta reci nego - "Sad imam sve - ja sam Bog!". Razvitak ega - preveliki! Jos se nije razvila svest o drugome ali smo osvestili sebe. Stavili sve elemente u sebi pod nasu kontrolu i mislimo da vladamo svetom. Spremi smo da se pokazemo u svom punom sjaju i dalje nesvesni egocentrizma, zelje za dominacijom, sebicnosti, netolerancije, nadmenosti, nametanja svoje volje, bogohuljenja, nipodastavnja drugih, autoritativnosti, samoljublja! I tako Lav ide kroz zivot ruseci druge koji li ga samo i preko pogledaju, ne prezajuci ni pred cim u volji da pokori, zavlada! Na druge gleda sa visine, i ako je dostigao plemenitost ne priznaje je drugome. Shvatio je sta je red i kakva je piramida - on je na vrhu kako god bilo. Slusace druge i razumece svescu, ali ce se brk smejati nipodastavacki. Nece napasti, svestan da tada napada sebe, ali ce misliti da je iznad durgih, uvek i svagda. I ta nadobudnost ga sprecava da raste da bude jos bolji vladar i vodja... Stavom, ne napadom namece svoju volju, ljuti se kad je napadnut ali aristokratski podnosi, sa osmehom na licu. Presudjuje po potrebi. Neda na sebe, a ne ceni druge. Ne moze da sagleda gresku, ne preispituje se, nesvestan svojih nedostataka. Zeli da je voljen uvek i svuda, precenjuje sebe, nema mere! Gnusa se nad jednostavnoscu i svakodnevicom. Veruje da je bolji od drugih. Ogroman ego problem!

Devica Prevazisli smo ego i sa cim smo ostali? Malo zreliji umom i mnogo uplaseniji nad svojom sudbinom, jer sad vec znamo da smo mali, sad smo vec mrav, posle Lava... Ipak smo pametniji od svog ega, ipak nas Bog nije stvorio same. I sada smo tu izmedju, sami jer jos ne razumeno, niti volimo drugoga, a svesni smo sebe i svih uspona i padova, prethodnih pet znakova. Brinemo se, brinemo i mislimo. Izgubili smo veru u sebe koju Lav ima, jer toliko smo bili bucni i jaki u svom napadu, da nismo ni culi kako u nama satic kucka, kucka i zove ne probudjenje svesti o svojoj malenkosti. I sada je znamo i jedino sto osecamo je bolest, strah i sram naspram delovanja ovih pre nas. Razumemo ih mi, ali im ne verujemo a ne verujemo ni sebi jer kako smo uopste i mogli tako delovati? A kako ne veruje sebi Devica ne veruje ni nikom drugom i toliko se stidi i toliko je sama u svom shvatanju i brizi, da ne veruje da je iko moze razumeti. Tako sama ona sebe rusi, ne voleci sebe ne voli ni nikog drugog i sa divljenjem gleda zivotinju, koja sram nema i zivi dosledna svom impulsu. U tom stidu naspram svog intelekta, strasti, potrebe i ega, ona gubi svaku veru u boljetak i polako i izvesno ubija sebe melanholijom, kajanjem i bolescu.Previse je ona kukavica za kakav radikalan cin, a previse je tuzna za bilo kakvu nadu, a i sta ima u njoj vredno ljubavi i vere, kad je samo sumnja ostala. Kritikuje i sa gadjenjem gleda sve oko sebe. Onda se u strahu hvata materije, to je bar opipljivo i jasno, vezuje za svoje plodove rada, to joj niko ne moze oduzeti. Na lepu rec gleda sa podozrenjem, na ljubav sa prekorom, na osmeh sa cinizmom. Smeje se ona svim zanesenjacima ljubavi i vere i sudi kako bi sudila sebi. Ne oprasta neperfekcionizam nikom a zna da niko nije savrsen i jede se iznutra i ne moze da svari ni sebe ni druge.Ne razume seksualnost i nagon. Plasi se bolesi, nehigijene, lose ishrane, manje - vise plasi se sebe, okrece se za svojom senkom znajuci da kako je posejala tako ce i znjeti. Uvek gorak ukus na usnama!

Vaga Bog nam dao partnera za igru, i toliko smo srecni i zaigrani, da smo zaboravili sta zapravo jesmo i zbog cega smo tu. Samo se lickamo, namestamo i poziramo ne bi li nasli drugo ja. Spremni smo na pretvaranje, sminkanje, farbanje, na sve da bi zaboravili samocu i strah Device. I nista nije vredno kao partner i ljubav, pa postajemo nesposobni za zivot u samoci, nedovrseni bez partenera, spremni na neiskrenost i zanemarivanje sebe. Neodlucnost postaje nas zivot i gubimo snagu i volju i mogucnost za bilo kakavu odluku. Strepimo nad gubitkom partnera i nad samocom. Kompromis postaje nas zivot, snaga nestaje, identitet se gubi, postajemo zrtva parnera i ako on to ne trazi i samo smo slika u izlogu, lepo zdanje, bez dubine, misljenja ili snage. Nemamo hrabrosti niti inicijative, samo doslednost u sledjenu tudje ideje i ram za tudji identitet. Ucimo se lepom ponasanju sve vise potiskujuci pravu prirodu nanize i trpimo, trpimo jer sve druge stavljamo ispred sebe jer vise gotovo da ne postojimo. Postajemo plasticna lutka, dopadljiva svima, udaljena od sebe i drugih. Zivot postaje predstava na koju drugi aplaudiraju a mi sebe vise ne prepoznajemo. Cak i kada to osvestimo, nema ega i volje koji bi delovao, nema napretka jer jedino cemu nase bice tezi je nekonfrontacija, postovanje pravila i javnog poretka i gusimo se sve vise gubeci sebe ali zadovoljavamo se divljem i prihvatanjem drugih! Jer Vaga ne postoji bez odraza u ogledalu!

Skorpija I partner me je ostavio ili sam ga oterala, nije ni bitno i onako bih ga ubila pogledom! A kao ja sam bolja i zasluzujem da zivim? Cemu i zasto ovaj zivot uopste postoji, kada smo toliko mali i baznacajni u njemu?! Iskoristicu ono sto mogu, a to je da mi bude lepo i to onako kako ja hocu, a druge ko jeb..., kao da oni haju vise za mene! Mrzim ih sve a mrzim i sebe! I jebac.. se i picu i drogiracu se i da vidim sta ces ti Boze? Sta mi mozes?
Ovako prkosno i puna osvete jedna Skorpija zivi, izazivajuci sudbinu i sebe sve vreme. Naizgled mirna, a tempirana bomba i samo vreba svoju zrtvu i ceka svoj okidac! I ne voli sebe porazena neuspehom i nestrpljiva da konacno pogleda smrti u lice - dojadilo joj da zivi u strahu i tako cacka ona cacka, izaziva Bogove, ljude, sve sto joj na put stane i prkosna sama prema sebi, ne vidi koliko pati, da i svoju majku mrzi,zivot uopste i postojanje. Jedino sto joj je ostalo je da pokusa da srusi sebe i sa sobom povuce sto vise drugih. Zasto ne bih varala i rusila i skrnavila svetinju kad sama sebi nisam sveta i ko je bilo ko da mi kaze? Smrt je moj pravac a Djavo je moj Bog, njemu se klanjam i njega velicam!!!

Strelac I preziveh ja i svoju destrukciju - probudih se iz smtri i ugledah Boga, odahnuh i shvatih sve je u redu, ovde sam voljen i volim druge... onda tisina i cvrklut ptica, utonuh u pricu o istini, ugledah pravac i onda opet potonuh... odjednom sam sa casom u ruci i dve zene pored sebe. Pa ne sudim ni ja nikom, ko ce meni suditi? Prepustih se opet zadovoljstvu, snu, lenjosti i nastavih da pricam o filozofiji i mojim iskustvima, lezeci... Deco sve vam je oprosteno odzvanjalo je u mojoj glavi... i pricao sam o tome drugima i kako sam umro i ponovo se rodio...onda jos malo vina, cujem zove me neko, kazu zena se davi... odgovaram sve ce to Bog pozlatiti i mirujem... i sve ljude volim i sve ih razumem, ali nemojte nista traziti od mene, zauzet sam... mislim...volim... ali sve vam je oprosteno, ja vas razumem, bio sam tu...posaljite jos neku devojku, devojcicu, decaka...
U spoznaju Strelac izgubi sve, sem saveta, uzitka i oprostaja, nece vam mnogo pomoci!!!

Jarac Onda proradi strasni sud, epizoda strasne krivice, kajanja, samoprekora i neoprostaja! Zena je umrla a ja sam lezao, lezao sa casom u ruci. Zasluzujem najgoru kaznu i osudjujem se na vecnu tugu mrak i kajanje i nikada sebi oprostiti necu! Ja sam bedni sluga velikoga Boga i zasluzujem sve patnje ovoga sveta. Osudjujem se na samocu i vecnu tugu! Nedostojan sam i nevredan ikakve milosti ili razumevanja i svi su ljudi takvi, sve nas treba kazniti, izolovati i osuditi na vecno kajanje. Mi smo izvor svog zla na ovom svetu i za takva dela nema oprostaja.
Nemilosrdan je Jarac u svojoj presudi i ne boji se stradanja koje prepisuje drugima, ohol je, neosporiv sudija i kriticar. Svestan da je zakon i moc u njegovoj ruci ne preza od kaznjavanja i nema saosecanja niti samilosti. Ne razume ljubav i oprostaj! Nagradice i oslobodice tek napacenog na samrti. Ne veruje u slobodu niti jednakost, samo pravdu i zakon! Nema emocije u svom sudu, kako za sebe tako za druge, veruje u fizicku patnju i kaznjava fizickim bolom, nemastinom, uskracuje svako zadovoljstvo. Cemeran je jadan i crn!

Vodolija I onda dodje probudjeni covek, imajuci ideju ne znajuci sta ce sa njom, pa zbog torture koju je prosao, zbog nemoci spram zakona postaje sam sopstveni neprijatelj, misleci atentatom na kralja ukinuce sistem, ubistvom masa skrenuce paznju i bori se on ne svestan da samog sebe jede, i da ga njegov sopstveni ego i volja rusi...
U beznadju izmedju coveka i Boga ubija coveka a samim tim i Boga i vrti se u zacaranom krugu - u nemogucnosti da voli pojedinca, u izitoperenosti svake ideje, u sopstvenoj naopakosti... ali bori se on i dalje protiv sebe za sebe. Protiv sebicnosti za sebicnosti.... I u vrtlogu on luta. Zrvuje on sebe i druge, zene i decu ,ubija i onespokojava sve sto postoji na svetu stvarajuci nemir i pobunu i time ostvarujuci celu svoju sustinu.
Vodolija je pobuna protiv samog zivota...

Riba I kad sve to znam i sve sam to prosla, sta mi je sad ciniti, kad ni malo pametnija niti bolja nisam postala? Zivecu u iluziji i veri u bolje sutra, makar lazi sirila i opijala sa svakodnevno... Realnost je sumorna, teska, neshvatljiva, dosadna i ne zelim da vidim, niti znam nista sto je proslost donela...
Riba zivi u samoobmani i sve ce dati da pobegne iz realnosti, patnje i bola. Lagace, poturace, varace, kao bi opijena doziela svoj ideal. Ona zna kako bi svet trebao izgledati - zna naucila je Vodolija velikom zrtvom i Jarac teskim sudom i Skorpija smrcu i svi koji su pre nje ziveli svojim iskustvom, ali ona nece da vidi niti spozna nece da progleda jer je strah prevelik, jer je mnogo bola za njenu neznost i ubijace se polako i necujno, a da niko ni ne primetiti, ubijace sebe i trovace druge idejom idealnog sveta, idejom maste, obmane i iluzije. Uljuljkivace nas u opijatu dok potpuno ne izgubimo svaki smisao, sve zaboravimo i krenemo sve ponovo u znaku Ovna...

Tajna

Broj poruka : 785
Godina : 41
Локација : Florida
Datum upisa : 27.07.2009

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Re: Negativne strane astroloskih znakova

Počalji  DUH taj Ned Sep 20, 2009 1:47 pm

Da ne bude zabune, ovo nije moj tekst, samo ga prebacio sa ijekavice na na ekavici i prilagodio rečenice za jednostavno čitanje, a ko je autor ne znam. Ja sam mislio da su ovo skoro svi pročitali nekad negde ali izgleda nisu, pa da ne bude zabune, ne znam ko je autor ali je mnogo dobro :

Ovan – bahati gad, uvek mora biti šef i glavni u svemu. Uzrok je, verovatno, mali penis ili male sise.

Bik – samozadovoljni ćutljivi seronja, dosadan ko klub filatelista.

Blizanci – glavni ogovarač i trač-baba, izdajica i prevrtljivac sa dvostrukim merilima koje menja svakih 10-15 minuta. Valjda je i sam Juda bio blizanac.

Rak – posesivni ludak, uvredi se ako mu dobro jutro niste zaželeli u pravilnoj intonaciji, menja raspoloženje kako mu padne na pamet.

Lav – arogantan večni podcenjivač, pun velikih planova ali korisnih samo njiemu (kao da ga je i briga za druge)

Devica – opsesivno-kompulzivni neurotik koji se stresa oslobadja čisteći stan i slažući garderobu, prezahtevni cepidlaka kome ni previše nije dovoljno.

Vaga – narcisodini šizofrenik, ogledalo mu je najbolji prijatelj, treba mu nedelju dana dok se odluči hoće li naručiti Coca Colu ili Pepsi, toliko je lenj da je pravo čudo kako uopšte ustaje iz kreveta.

Škorpija – samosažaljevajući autodestruktivac koji svoju jagmu ne može podneti sam pa mora povući još 100 ljudi sa sobom, da je sutra kraj sveta on se ne bi uopšte šokirao, verovatno zbog učešća u sado-mazo orgijama.

Strelac – raspikuća i kockar, uživa soliti pamet, a entuzijazam mu je toliki da je i oživeti mrtve sasvim moguće – naravno – samo ako on to radi, užasava se priznati da zna za osećaj tuge.

Jarac – pravi pravcati goniči robova, veruje u sudbinu do poslednjeg slova, reč “oprostiti” ne postoji u njegovom rečniku, prodao bi sopstveno dupe za društveni status.

Vodolija – vulgarni i nepristojni perverznjak, večito zabadalo u privatni život drugih, verovatno ne iznenadjuje činjenica da je po statistici u CIA najviše špijuna upravo u znaku vodolije.

Ribe – samosažaljevajući dosadnjaković, čeka da ga neko uteši, ne može ni u WC bez tudje pomoći, i najmanju sitnicu vidi kao vrhunsku senzaciju pa gnjave ljude okolo. U pauzi kad je dobre volje bavi se tudjim problemima, pa opet padne u depresiju – i tako u krug.

Poslednji put izmenio DUH dana Sub Okt 10, 2009 10:42 am, izmenio ukupno 2 puta

DUH

Broj poruka : 890
Локација : Beograd
Datum upisa : 18.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  DUH taj Ned Sep 20, 2009 1:53 pm

TAJNA

Moraš objasniti ljudima pod kojim uslovima prevladavaju negativne strane znaka a pod kojim pozitivne, mada je uglavnom po mom sve izmešano zbog planeta u znacima i dispozitorima znaka

DUH

Broj poruka : 890
Локација : Beograd
Datum upisa : 18.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Milan.bombona taj Uto Nov 30, 2010 9:41 pm

koliko ja kapiram...prava covekova priroda izlazi na videlo kada se nadje u stresnim situacijama... Ali reklo bi se svako ima neki "greh", koji tada ispliva na povrsinu...
Ovan je gord...do srzi! U ve reaguje borbom...to je ono animalno...zastupljeno kod ovna u najvecoj meri. Uve ga pokrece da radi nesto protiv nekoga umesto za nesto...za neki visi cilj.
Blizanac je koristoljubiv ...samo... on i nema slabost...uvek vodu navlaci na svoju vodenicu...trgovina bez emocija.
Rak treba neko da ga vodi,a onda je spreman na sve,samo da on ne preuzme inicijativu i odgovornost, najlaksa manipulacija njime!!
Devica ce sve uraditi da ostane moralno cista...za sve nadje morallno objasnjenje, i holokaust je imao svoju svrhu...nacisti!
Vaga...za razliku od raka kome upravlja jedna osoba, vagom upravlja drustvo...E taj ce izdati rodjenu majku,samo da to odobri vecina...
Skorpija...svoje stresove leci sladoslascu...sex,slatkisi... Evo siptara,sorpija koji tao dobro prave baklave. A eto Srba ovnova koji su slozni samo kada su zajedno protiv necega... a skorpija i ovan nikada nisu lepo ziveli.
Jarcevi...koce evoluciju! suprotno je vodolija...
Ribe su previse emotivne u svome svetu da bi svaki stres na njih bio vise nego poguban...otud bezanje u mastu i narkotie,alkohol.

Milan.bombona

Broj poruka : 113
Datum upisa : 07.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Dunja taj Uto Nov 30, 2010 10:51 pm

a Bik???

Milance,Milance....preskaces....Razz Smile

Dunja

Broj poruka : 295
Datum upisa : 22.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kako se suočiti sa negativnom stranom sebe

Počalji  Astrotanja taj Sre Dec 01, 2010 1:54 pm

Uvek gledam Signfikator Sunca, osim kada je u sunce Lavu. Osoba koja radi na sebi, spoznaji kakava je i koje ona, otkrivanjem svoje prirorode, postaje svesna je svojih nedostataka, mana, svoje negativne strane, a da li će joj se suprostaviti zavisi on njene volje, spremnosti da menja sebe, od mogućnosti da se samosdicplinuje.

Kada smo u negativnom periodu, koji aktivira kod nas negativne osobine, ako znam šta je to što nas čini takvim i pokušamo da se sa time suočimo, o tome razmišljamo i tražimo način da to prevaziđemo, ili ako ne možemo, onda trebamo da strpljivo čekamo bolje okolnosti, a pri tome se usmerimo na ono što možemo u tom momentu da činimo. Postoji itekako ponekad udeo sreće i povoljnih okolnosti koje mogu da ne budu prisutne. Upravo poznavanjem uticaja planeta, njihovog trenutnog delovanja, u mogućnosti smo da shvatimo šta se to utiče na nas da smo u nekim periodima prorade negativno u nama, što je deo naše prirode, na šta ukazuje natal. Saznanjem koliko vremenski traje taj uticaj i koji su to uticaji koji istovremeno postoje,a koji mogu da utiču na naše psihičko i fizičko stanje mi smo u prednosti da se bolje nosimo sa sobom i sa onim što nam život donosi učeći iz toga nešto o sebi, drugima i pokušavajući da menjamo sebe i svoje nedostatke. sunny

Natalna karta mog oca:
http://www.fotorola.com/uploads/5df8f9144c.jpg

Filip:
http://www.fotorola.com/uploads/df40930d7d.gif

Astrotanja

Broj poruka : 4037
Godina : 51
Datum upisa : 22.10.2008

Pogledaj profil korisnika http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Sponsored content Danas u 11:12 am