Natalne karte Srbije i bivših republika

Strana 1 od 2 1, 2  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Natalne karte Srbije i bivših republika

Počalji  Milica taj Sub Sep 19, 2009 9:51 pm

Otvaram ovu temu kako bismo postavili karte Srbije i zemalja iz regiona kako bismo razmatrali zbivanja u narednom periodu.

Milica

Broj poruka : 614
Локација : brdo
Datum upisa : 13.09.2009

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Re: Natalne karte Srbije i bivših republika

Počalji  Milica taj Sub Sep 19, 2009 9:57 pm

Jednostrano proglašena nezavisnost Kosova

Milica

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Milica taj Sub Sep 19, 2009 9:58 pm

Berlinska Srbija

Milica

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Tajna taj Sub Sep 19, 2009 9:59 pm

Bravo Milice!!!

Tajna

Broj poruka : 785
Godina : 41
Локација : Florida
Datum upisa : 27.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Milica taj Sub Sep 19, 2009 10:01 pm

Kraljevina SHS

Milica

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Tajna taj Sub Sep 19, 2009 10:39 pm

Koliko je sve obmana i namestaljka nam govori NE na Asc u 90 MO... Jos tada je to bila plastika, naime Hrvati a ni Slovenci nisu nikada trpeli Srbe previse...

MO u Sc - drugi svetski rat, stradalo ne znam koliko - znace Duh!

Ne znam kako bih sad ovaj koroskop podelila na Srbe Hrvate i Slovence ali je simpromaticno da se narod podelio i zauzeo opozitne strane za vreme rata. Hrvatska je bila ustaska, a Srbija partiznaska.

Znam da su Hrvati Devica, pa kad pogledamo ME on je u 180 PL, koji je dispozitor naroda...

Hrvati ME, haha, zato ih i zovemo braca Hrvati lol!

Joj, koliko ne znam istoriju! A ko je bio kralj te unije Srpski kralj - Aleksandar ili su delili presto? Kako je to islo?

Astroloski bih rekla da je Aleksandar bio glavni jer je Vladar 10 MA u Jarcu (Srbija). Dispozitor mu slab u izgonu, pa je i on izgnan i ako je to za marsa i vojsku solidno, pa je i dalje ostala i borila se protiv partizana i Nemaca u isto vreme!

MA 60 Mo je narodna vojska, to su partizani, pa su oni pobedili jer je dispozitor MO u Raku, pa se narod povratio i sacuvao!

Tajna

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Milica taj Sub Sep 19, 2009 11:19 pm

Kraljevina Jugoslavija (od 1. decembra 1918. do 3. oktobra 1929. Kraljevina Srba, Hrvata i Slovenaca) je bila kraljevina na Balkanu koja je postojala od kraja Prvog svetskog rata do Drugog svetskog rata. Zauzimala je teritoriju današnjih država Srbije, Bosne i Hercegovine, Makedonije i Crne Gore, i najveći deo današnje Hrvatske i Slovenije. Na čelu monarhije se nalazila dinastija Karađorđevića.

p.s. postaviću i sadšnju kartu Srbije, ali trenutno je seris za upload preopterećen. Rolling Eyes

Milica

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Tajna taj Sub Sep 19, 2009 11:24 pm

Milica ::Kraljevina Jugoslavija (od 1. decembra 1918. do 3. oktobra 1929. Kraljevina Srba, Hrvata i Slovenaca) je bila kraljevina na Balkanu koja je postojala od kraja Prvog svetskog rata do Drugog svetskog rata. Zauzimala je teritoriju današnjih država Srbije, Bosne i Hercegovine, Makedonije i Crne Gore, i najveći deo današnje Hrvatske i Slovenije. Na čelu monarhije se nalazila dinastija Karađorđevića.

p.s. postaviću i sadšnju kartu Srbije, ali trenutno je seris za upload preopterećen. Rolling Eyes

Pa imali su i Hrvati svog kralja u to vreme, sta je bilo sa njim?

Ostalo znam, hvala!

Tajna

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Milica taj Sub Sep 19, 2009 11:37 pm

Tajna ::
Milica ::Kraljevina Jugoslavija (od 1. decembra 1918. do 3. oktobra 1929. Kraljevina Srba, Hrvata i Slovenaca) je bila kraljevina na Balkanu koja je postojala od kraja Prvog svetskog rata do Drugog svetskog rata. Zauzimala je teritoriju današnjih država Srbije, Bosne i Hercegovine, Makedonije i Crne Gore, i najveći deo današnje Hrvatske i Slovenije. Na čelu monarhije se nalazila dinastija Karađorđevića.

Ostalo znam, hvala!
Kog kralja?
Možda su i imali nekog, ali nisu imali državu.
Prvu državu su napravili sad, u poslednjem ratu.
Uvek su bili u sastavu Austro- Ugarske koja ih nije priznavala ni kao konstitutivni narod, ali ih je zato koristila kao pse za napade na Srbe po Lici , Slavoniji i ostalim pograničnim delovima sopstvene države, čisto da bi nas Srbe podsećali da nemamo pravo da dignemo glavu, ne daj Bože da tražimo autonomiju i malo-malo naređivali pokatoličavanje Srba.(a mi im branili granice od Turaka! Licemerje! )
Odatle datira mržnja između Srba i Hrvata, jer gotovo da u Srednjem veku nismo imali nikakv kontakt, kao da smo živeli na dva kontinenta.

Projekat ''shs'' je nametnut od strane zapadnih rovaca, ucenili su Karađorđevića da mora da se pravi zajednička država. A to je i odrađeno da bi Hrvati i Slovenci kao katolici ( jer vera je uvek više spajala od porekla) držali Srbe pod kontrolom...SHS se raspala, pa su preko Broza opet nametnuli SFRJ s istim ciljem.

Heh....nadam se da smo svi naučili lekciju, jer ne spaja se nespojivo.

Ma mi smo stvaaaarno oštećen narod. Kako posle svega zajednička država???
Ne razumem.

I imam neki čudan predosećaj da će opet da nas teraju u zajednicu.

Milica

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Tajna taj Ned Sep 20, 2009 7:05 am

Sve si u pravu, sad sam malo procitala, nista o njihovoj istoriji nisam znala.... Oni su bili sa Austorugarima od 12 veka i nisu imali nikavu slobodu niti moc odlucivanja. Imali su Bana Jelacica i to im je to, pocetkom 19 veka... Njima je Srbija kao kraljevina omogucila emancipaciju i samostalnost.... I onda se povampirili u odnosu na nas.... cccccc.... No

P.S. pa u zajednicu samo ako smo sisali vesla... joj da je meni vlasti... kako bih sve jarcevski sredila...

Tajna

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Milica taj Ned Sep 20, 2009 6:16 pm

Tajna ::Sve si u pravu, sad sam malo procitala, nista o njihovoj istoriji nisam znala.... Oni su bili sa Austorugarima od 12 veka i nisu imali nikavu slobodu niti moc odlucivanja. Imali su Bana Jelacica i to im je to, pocetkom 19 veka... Njima je Srbija kao kraljevina omogucila emancipaciju i samostalnost.... I onda se povampirili u odnosu na nas.... cccccc.... No

P.S. pa u zajednicu samo ako smo sisali vesla... joj da je meni vlasti... kako bih sve jarcevski sredila...
Sve najbolje im želim i ni ne treba da živimo zajedno.
Realno, to nisu hteli ni oni, a ni mi.
Sve je to bio projekat nekih većih sila.

Oni su priča za sebe, a mi za sebe.
Nemamo mi ništa zajedničko, osim što pričaju naš jezik i koriste se reformisanim Vukovim pravopisom.

Milica

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Milica taj Ned Sep 20, 2009 6:16 pm

Srbija danas

Milica

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Milica taj Ned Sep 20, 2009 6:20 pm

Makedonija

Milica

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  DUH taj Sub Jan 02, 2010 12:43 pm

Tajna ::

Ostalo znam, hvala!

Kakav Hrvatski kralj, prvi njihov kralj je bio Tomislav (često Srpsko ime)) a poslednji njihov kralj je bio neki Petar Svačić i mislim da je poginuo u bici sa Madjarskim kraljem Kolomanom negde krajem 11 veka, zaboravio sam godinu i od tada nemaju svoju državu (a ni kralja) jer su bili u sastavu prvo Ugarske (Madjari) a kasnije AustrUgarske, dok ih naš kralj Alekksandar Karadjordjević zvani ujedinitelj (1918) nije spasao od Madjara a kako su nam se zahvalili istorija će da presudi, ovo su samo istorijske činjenice

Poslednji izmenio DUH dana Sub Jan 02, 2010 12:53 pm, izmenjeno ukupno 1 puta

DUH

Broj poruka : 890
Локација : Beograd
Datum upisa : 18.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  DUH taj Sub Jan 02, 2010 12:46 pm

Milica ::Srbija danas

Ako je ovo zaista nova karta Srbije, bićemo mi opet Kraljevina JU 0 MC je tipično za kraljevine

DUH

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Milica taj Sub Jan 02, 2010 12:53 pm

Duše, mnogi astrolozi su se prepirali koja bi se karta mogla uzeti kao karta Srbije tj. koji momenat da gledamo.
Da li donošenje Ustava, da li otcepljenje CG....
Ali ova karta nekako dogovara stanju u državi.
Naglašen Škorpion- narod pati i da lje...
Deveto polje jako- opet odliv mladih u svet, i malo su počeli da razvijaju turizam...
Uran u 1. polju - Rusi javno uz nas i to pogledaj planete sa kojima je Uran u trigonu.
Mesec 180 Pl - stradanje
Javni neprijatelji- Sa u Le
Neptun u 1. - obmanjujemo sami sebe...
Inače, Tadić u natalu isto ima Mo90 Pl, ...tako da.....

Milica

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  DUH taj Sub Jan 02, 2010 1:12 pm

Milica ::Pa imali su i Hrvati svog kralja u to vreme, sta je bilo sa njim? Ostalo znam, hvala!
Kog kralja?
Možda su i imali nekog, ali nisu imali državu.Prvu državu su napravili sad, u poslednjem ratu.Uvek su bili u sastavu Austro- Ugarske koja ih nije priznavala ni kao konstitutivni narod, ali ih je zato koristila kao pse za napade na Srbe po Lici , Slavoniji i ostalim pograničnim delovima sopstvene države, čisto da bi nas Srbe podsećali da nemamo pravo da dignemo glavu, ne daj Bože da tražimo autonomiju i malo-malo naređivali pokatoličavanje Srba.(a mi im branili granice od Turaka! Licemerje! ) Odatle datira mržnja između Srba i Hrvata, jer gotovo da u Srednjem veku nismo imali nikakv kontakt, kao da smo živeli na dva kontinenta. Projekat ''shs'' je nametnut od strane zapadnih rovaca, ucenili su Karađorđevića da mora da se pravi zajednička država. A to je i odrađeno da bi Hrvati i Slovenci kao katolici ( jer vera je uvek više spajala od porekla) držali Srbe pod kontrolom...SHS se raspala, pa su preko Broza opet nametnuli SFRJ s istim ciljem. Heh....nadam se da smo svi naučili lekciju, jer ne spaja se nespojivo. Ma mi smo stvaaaarno oštećen narod. Kako posle svega zajednička država???
Ne razumem. I imam neki čudan predosećaj da će opet da nas teraju u zajednicu.[/quote]

Ajde da budemo objektivni ali istine radi da iznesem i ja informacije, malo različite od Milicinih.

Bilo kako, posle prvog Velikog Rata, saveznici su nudili Krakju Aleksandru da istočno od linije Ogulin, Karlovac i Virovitica sve bude Srbija gde bi i Makedonija i Crna Gora pripale SRbiji i ne bi bilo nikakvih republika autinomija i sličnih gluposti i druga varijanta da dobijemo i Hrvate i Slovence i budemo Kraljevina Srba Hrvata i Slovenaca i kako je već tada kružio kroz Balkansku elitu san o ujedinjenju svih Slovena Kralj Aleksandar je nažalost izabrao ovu drugu varijantu i rezultat znamo, Slovenci su EU a Hrvati su posle 900 godina najzad dobili svoju državicu sa takvim obrazom da nas tuže za genocid (1991 - 1995) kao da Jasenovac nije postojao.

DUH

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  DUH taj Sub Jan 02, 2010 1:17 pm

Milica ::Duše, mnogi astrolozi su se prepirali koja bi se karta mogla uzeti kao karta Srbije tj. koji momenat da gledamo.
Da li donošenje Ustava, da li otcepljenje CG....
Ali ova karta nekako dogovara stanju u državi.
Naglašen Škorpion- narod pati i da lje...
Deveto polje jako- opet odliv mladih u svet, i malo su počeli da razvijaju turizam...
Uran u 1. polju - Rusi javno uz nas i to pogledaj planete sa kojima je Uran u trigonu.
Mesec 180 Pl - stradanje
Javni neprijatelji- Sa u Le
Neptun u 1. - obmanjujemo sami sebe...
Inače, Tadić u natalu isto ima Mo90 Pl, ...tako da.....

Da u pravu si, dan proglašenja Ustava možemo uzeti kao početak funkcionisanja Srbije i opet imamo NE u 1p.

Naglašeno 9p, može da znači i diktiranje uslova stranaca ali i da će odatle stići "predlog" da vratimo Kralja (JU 0 MC - Sa PL - transformacija)

DUH

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Milica taj Sub Jan 02, 2010 1:21 pm

Jesi čuo za prozorljivog starca Tadeja?
Znaš li šta je on rekao da čeka Srbiju?

Milica

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Milica taj Sub Jan 02, 2010 1:25 pm

DUH ::
Milica ::Pa imali su i Hrvati svog kralja u to vreme, sta je bilo sa njim? Ostalo znam, hvala!
Kog kralja?
Možda su i imali nekog, ali nisu imali državu.Prvu državu su napravili sad, u poslednjem ratu.Uvek su bili u sastavu Austro- Ugarske koja ih nije priznavala ni kao konstitutivni narod, ali ih je zato koristila kao pse za napade na Srbe po Lici , Slavoniji i ostalim pograničnim delovima sopstvene države, čisto da bi nas Srbe podsećali da nemamo pravo da dignemo glavu, ne daj Bože da tražimo autonomiju i malo-malo naređivali pokatoličavanje Srba.(a mi im branili granice od Turaka! Licemerje! ) Odatle datira mržnja između Srba i Hrvata, jer gotovo da u Srednjem veku nismo imali nikakv kontakt, kao da smo živeli na dva kontinenta. Projekat ''shs'' je nametnut od strane zapadnih rovaca, ucenili su Karađorđevića da mora da se pravi zajednička država. A to je i odrađeno da bi Hrvati i Slovenci kao katolici ( jer vera je uvek više spajala od porekla) držali Srbe pod kontrolom...SHS se raspala, pa su preko Broza opet nametnuli SFRJ s istim ciljem. Heh....nadam se da smo svi naučili lekciju, jer ne spaja se nespojivo. Ma mi smo stvaaaarno oštećen narod. Kako posle svega zajednička država???
Ne razumem. I imam neki čudan predosećaj da će opet da nas teraju u zajednicu.

Ajde da budemo objektivni ali istine radi da iznesem i ja informacije, malo različite od Milicinih.

Bilo kako, posle prvog Velikog Rata, saveznici su nudili Krakju Aleksandru da istočno od linije Ogulin, Karlovac i Virovitica sve bude Srbija gde bi i Makedonija i Crna Gora pripale SRbiji i ne bi bilo nikakvih republika autinomija i sličnih gluposti i druga varijanta da dobijemo i Hrvate i Slovence i budemo Kraljevina Srba Hrvata i Slovenaca i kako je već tada kružio kroz Balkansku elitu san o ujedinjenju svih Slovena Kralj Aleksandar je nažalost izabrao ovu drugu varijantu i rezultat znamo, Slovenci su EU a Hrvati su posle 900 godina najzad dobili svoju državicu sa takvim obrazom da nas tuže za genocid (1991 - 1995) kao da Jasenovac nije postojao.
[/quote]

Neki istorijski izvori kažu ovo što si ti napisao.
Drugi pak pišu da je Aleksandar bio ucenjen od strane velikih sila.
Istoriju na tim prostorima (preko Drine) uvek su pisale velike sile, a granice posebno.

Mada, sasvim ima logike da je kralj bio pohlepan ili naivan, ko bi ga znao.

Dučić je u svojoj knjizi ''Verujem u Boga i u Srpstvo'' napisao mnogo činjenica i o Ilirskom pokretu i o srpskoj naivnosti, o tome koliko spaja vera, a koliko poreklo...

Milica

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Astrotanja taj Sub Jan 02, 2010 1:44 pm

Mi ovde imamo karte koje su zvanični datumi nekih događanja, ali ja smatram da su dogovaranja o stvaranjama držva bila pre ovih događaja i da su odluke keoje su donošene u vezi osnovanja države, dogovori o njemom formiranju bili ranije,nekog drugog datuma, koji je nama nepoznat. Država nije kao dete da se rodi u jednom momentu i to je proces koji traje.

Upravo iz tih razloga ne verujem u to da su karte koje ste postavili tačne i ne vidm svrhu njihovog tumačenja, jer ne smatram da je nekim potpisom otpočela da funkcioniše jedna država kao što je bivša država Srba , Hrvata i Slovanaca.

Momenat kada su se držaavnici dogovarali, a ne potpisali je važniji od zvaničnog potpisivanja.
Upravo zbog ndosotatka tačnog datuma, meni je uvek bilo sumnjivo tumačenje horoskopa država.

Znamo kako je iskorišćeno Kremenskom proročansko u političke svrhe, kao što nam je poznato da su proračanstva često bila uzloptrebčjavana. Imala sam knjigu Lava Geršvina koju sam poklonila, a gde je bilo nekih predviđanja koja su bila netačnavezana za budućnost Srbije.
Lično se uvek zapitam ko je izrekao ili napisao proročanstva. nNhov uticaj može biti vrlo moćan , a dejstvo negativno. Iza njega se mogu krizi religiozni ili politički stavovi ličnosti. Skeptična sam stoga prema njima, pogotovo što sam imala prilike da se uverim kako su neka proročanstva imala jako loš uticaj na pojedinca, koji je prihvatio i time sam sebe doveo u veoma tešku poziciju.
Sumnjam u mnoga proročanstva, neka jer nisma sigurna ko ih je i iz kojih razloga plasirao, a u druga jer mislim da nisu adekvatno razjašnjena, odnnosno protumačana, kao što su Nostrdamova proročanstva.

sunny

Natalna karta mog oca:
http://www.fotorola.com/uploads/5df8f9144c.jpg

Filip:
http://www.fotorola.com/uploads/df40930d7d.gif

Astrotanja

Broj poruka : 4037
Godina : 51
Datum upisa : 22.10.2008

Pogledaj profil korisnika http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Milica taj Sub Jan 02, 2010 1:52 pm

Ako smatramo da je proces nastanka države nešto što traje, onda mi nije jasno kako i natale nas ljudi možemo tumačiti na osnovu dana rođenje?
Prvo se desi oplodnja, pa embrionalni period, pa fetalni i tek na kraju se dete rađa.
Tanja, kako tu da definišemo onda datum?
Jer dete je živo i u šestom, sedmom, osmom mesecu intrauterinog života.

Milica

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  DUH taj Sub Jan 02, 2010 2:26 pm

Astrotanja ::Mi ovde imamo karte koje su zvanični datumi nekih događanja, ali ja smatram da su dogovaranja o stvaranjama držva bila pre ovih događaja i da su odluke keoje su donošene u vezi osnovanja države, dogovori o njemom formiranju bili ranije,nekog drugog datuma, koji je nama nepoznat. Država nije kao dete da se rodi u jednom momentu i to je proces koji traje. Upravo iz tih razloga ne verujem u to da su karte koje ste postavili tačne i ne vidm svrhu njihovog tumačenja, jer ne smatram da je nekim potpisom otpočela da funkcioniše jedna država kao što je bivša država Srba , Hrvata i Slovanaca. Momenat kada su se držaavnici dogovarali, a ne potpisali je važniji od zvaničnog potpisivanja. Upravo zbog ndosotatka tačnog datuma, meni je uvek bilo sumnjivo tumačenje horoskopa država.
:

Koliko proglašenje države ima smisla, možete da proverite na Slobinoj Ygoslaviji koju je proglasio 27.04.1992 Beograd 14.05 gledao sam na TV i odmah napravi kartu, pa vam predlažem da je prvo malo analizirate i onda ako želite da prodiskutujemo koliko ima smisla, ja preciznija dešavanja nisam video u mundanoj astrologiji od ove karte

DUH

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  DUH taj Sub Jan 02, 2010 2:30 pm

Milica ::Ako smatramo da je proces nastanka države nešto što traje, onda mi nije jasno kako i natale nas ljudi možemo tumačiti na osnovu dana rođenje?
Prvo se desi oplodnja, pa embrionalni period, pa fetalni i tek na kraju se dete rađa.
Tanja, kako tu da definišemo onda datum?
Jer dete je živo i u šestom, sedmom, osmom mesecu intrauterinog života.

Evo ti dole Slobine Jugoslavije , provereno tačnih podataka jer sam gledao proglašenje i proveri sa svim dogadjajima i videćeš da je tvoje pitanje umesno a odgovor leži u proglašenju. Mislim dogovori su jedno, mislim na političare a objavljivanje je trenutak akcije kao bebin plač kad izadje ili udahne prvi vazduh

DUH

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  DUH taj Sub Jan 02, 2010 2:35 pm

Milica :: Neki istorijski izvori kažu ovo što si ti napisao. Drugi pak pišu da je Aleksandar bio ucenjen od strane velikih sila. Istoriju na tim prostorima (preko Drine) uvek su pisale velike sile, a granice posebno. Mada, sasvim ima logike da je kralj bio pohlepan ili naivan, ko bi ga znao. Dučić je u svojoj knjizi ''Verujem u Boga i u Srpstvo'' napisao mnogo činjenica i o Ilirskom pokretu i o srpskoj naivnosti, o tome koliko spaja vera, a koliko poreklo..

Znaš kako, ja mislim da je zapadnjacima odgovarala i jedna i druga varijanta i da su Aleksandru prepustili izbor ali ipak mislim da nije bio naivan nego megaloman, ovo kažem iako sam monahrsta po opredeljenju ali i Kraljevi su ljudi, ali neophodni, neko mora da kontrološe Skupštinu u kojoj poslanik u 2 minuta pomene 5 puta reč KINDAPOVANJE

DUH

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Sponsored content Danas u 5:17 pm

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 2 1, 2  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh