20. i 21.10.09. tranzitni Merkur u trigonu sa Jupiterom

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

20. i 21.10.09. tranzitni Merkur u trigonu sa Jupiterom

Počalji  Astrotanja taj Uto Okt 20, 2009 10:40 pm

Danas i tokom sutrašnjeg dan, pogotovo ove noći Merkur u Vagi je u trigonu sa Jupiterom u Vodoliji.
Ovaj pozitivan aspekt utiče da lakše dolazi do dogovora, razmene, razne vrste sporazuma, udruživanja, okupljanja, javne nastupe, zvanične skupove i sl. Ima više prijatnosti i poztivne enirgje u odnosima, više otvorenosti i sprmnosti na razmenu, na dobre gestove, miroljubivu sardnju, pa je odlično i za društvena i diplomatsk događanja, a i u svakodnevnoj komunikaciji. Atmosfera je prijatnij, misli su jasnije, vedrije, a bolje se razmišlja, uči i komunicira.

Meni je Merkur u trećoj , a Jupiter u sedmoj i bilo je više druženja, susreta, ali i nešto što me je obradovalo. Moj suprug je izdao stan, koji već tri nedelje pokušavmo da izdamo.Jupiter mi je u konjukciji sa DC i Merkur u trećoj je u trigonu sa njim i u sekstilu sa mojim Merkurom.
Mesec je bio u trenutku izdavanja u mojoj četvrtoj u sekstilu sa Saturnom, vl. 6 u drugoj. Dakle delovao je i trnzit Meseca kroz četvrtu sa Saturnom, koji , nadam se će pokazti izvesnu trajnost, zajedno sa trigonom Merkura i Saturna.

Kako su se na vas dans odrazili ovi tranziti?

sunny

Poslednji izmenio Astrotanja dana Čet Okt 22, 2009 6:24 pm, izmenjeno ukupno 1 puta

Natalna karta mog oca:
http://www.fotorola.com/uploads/5df8f9144c.jpg

Filip:
http://www.fotorola.com/uploads/df40930d7d.gif

Astrotanja

Broj poruka : 4039
Godina : 51
Datum upisa : 22.10.2008

Pogledaj profil korisnika http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Re: 20. i 21.10.09. tranzitni Merkur u trigonu sa Jupiterom

Počalji  senka023 taj Uto Okt 20, 2009 11:43 pm

A bas dobro da si spomenula izdavanje stana ...upravo se sinoc javila majka od studenta i potvrdila da ce njen sinak doci da stanuje kod mene.
Stanovao je i prethodne dve godine...a njegov mladji brat je ovde od septembra, njemu je druga godina da je ovde na stanu.
Sportisti, nepusaci, dobra deca...a ja se nadam da ce ove godine zavrsiti skolu obojica i da ce trajnost biti do juna...jer je Merkur u trigonu sa natalnim Saturnom.

senka023

Broj poruka : 162
Godina : 53
Datum upisa : 24.04.2009

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

re

Počalji  IVA taj Sre Okt 21, 2009 1:59 am

novi posao , novi ugovor:) prijatna saradnja, dobri dogovori:) Obecava:) Very Happy

IVA

Broj poruka : 420
Локација : beograd
Datum upisa : 18.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  senka023 taj Sre Okt 21, 2009 6:37 pm

OVA sreca moze jako lepo da se podvede pod aspekt trigona Merkura i Jupitera
Ali ja sam danas imala vise srece nego pameti...
Uspela sam nekako da na "piu-piu~ miu-miu" dobijem odblokadu tekuceg racuna da bih platila jaaakooo vazan racun, gde bi bio zivi blam da me opominju....
Aaaaa....blokadu su mi udarili zbog istekle licne karte!
Malo se salim kad kazem da je to cepidlacenje sa njihove strane, pa zaboga, tek je godinu i po dana istekla...a oni prave dramu zbog tog?
Krenula sam...pa mislim prosle godine da pravim novu...a zasto sam to zabatalila, zasto nisam odradila...ne znam!
Samo sada znam, da cu ujutru, Boze zdravlja, pravac u SUP da odnesem dokumentaciju,
jer su mi u banci vratili blokadu...i nece mi vise sa starom licnom kartom dati ni zutu banku!

senka023

Broj poruka : 162
Godina : 53
Datum upisa : 24.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  beli lav taj Čet Okt 22, 2009 4:07 pm

islo mi se u Tempo-trgovina na veliko i nastampala sam se juce svega i svacega.sve je to Merkur i Jupiter Wink
evo da dodam,isla sam u Tempo,i potrosila novac na sve i svasta,prosla sam mnogo skuplje nego sto sam htela,ali znate sta i nije mi mnogo zao Smile

Poslednji izmenio beli lav dana Ned Okt 25, 2009 9:10 pm, izmenjeno ukupno 1 puta

beli lav

Broj poruka : 131
Godina : 33
Datum upisa : 02.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Milica taj Čet Okt 22, 2009 4:48 pm

Ja sam se juče pola dana svađala, a drugu polovinu se nervirala. Laughing

Na mene ovaj lepi aspekt nije delovao...uostalom, Jupiter mi već mesecima šeta po osmom polju i više ništa ne kapiram ni šta je doneo ni šta nije...a tr. Merkur u Vagi je sa svačim u konjunkciji u mom natalu, tako da me ne čudi svađanje.

Doduše, sve se dobro završilo.
Sa mamom sam se pomirila, a novu reorganizaciju zdravstva koju je smislio vani ministar zdravlja sam izracionalisala. Ne mogu sama da ga sprečim da nam brani da lečimo ljude. Mora narod sam da se pobuni.

Milica

Broj poruka : 614
Локација : brdo
Datum upisa : 13.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Sponsored content Danas u 9:05 pm

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh

- Similar topics